Yeni yıl msjları- Yeni yil mesajlari

Yeni yıl - Yeni yil msjları, mesajları, msj ları, yeni yıl, sözleri, 2008 mesajları, 2008 msjları, mesaj, mesajı, 2008 mesaj, en güzel msjları, 2008 msj, komik msjları, sms, bayram mesajları ve msjları, bayram ve msjları, bayram msjları, güzel msjları, komik sms, msjları 2008, güzel sözler
Istanbul Flüge
Istanbul
Istanbul ucak biletleri 19 Eurodan
itibaren ucuz biletler.
http://www.istanbul-istanbul.de
Yeni yıl - Yeni yil mesajları

Yeni yıl - Yeni yilYeni yıl msjları- Yeni yil mesajlari

 1. 2008 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2008 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. MUTLU SENELER...
 2. 2008 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!
 3. GOOGLE
  SMS sözleri

 4. 2008'e ELVEDA, 2008'e MERHABA!! Hoşgeldin Yeni ıyl...
 5. 2008 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!
 6. Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar dostum!
 7. Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle? Nice mutlu yıllara!
 8. Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Yeni ıylın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni ıylınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!
 9. Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Yeni yılınız kutlu olsun...
 10. Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Nediyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.
 11. Free SMS GÖNDER
  SMS sözleri
 12. Bu yıl da bir sevgili bulamazsam eh yani. Kendi turşumu kuracağım.
 13. Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!
 14. çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.
 15. Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar..
 16. Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu ıyllar!
 17. Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!
 18. Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.
 19. Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine vakit ayıracaksın. Not: Gönderen patronun, kovuldun.
 20. Her Yeni ıyl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2008 ıylı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice ıyllara..
 21. Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2008 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..
 22. Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de? Noel Baban...
 23. İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; Mutlu yıllar.
 24. Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice ıyllara!
 25. Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!
 26. Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim...
 27. Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2008 no'lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR...
 28. Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2008 no'lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR...
 29. Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle...Nice mutlu yıllara.
 30. Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum..
 31. Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir ıylı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2008 ıylı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir ıyl geçirin!
 32. Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, huzur ve barış dolu bir ıyl dileğiyle...
 33. Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni ıylda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice MUTLU YILLAR!
 34. Yaşamınca güzel ıyllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!
 35. Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!
 36. Yeni bir ıyla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir ıyl gibi geride kalması umuduyla.. Nice ıyllara!
 37. Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.
 38. Yeni ıyl bizlere kutlu olsun.. Yeni ıyl sizlere de kutlu olsun.. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun..
 39. Yeni ıyl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2008'de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir ıyl olmasını dileriz... Nice ıyllara...
 40. Yeni ıylda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle...
 41. Yeni ıylda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni
 42. Yeni ıylın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu ıyllar...
 43. Yeni ıylın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni ıylı kutlu olsun.
 44. Yeni yıl bizlere kutlu olsun.. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun.. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun..
 45. Yeni Yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2008'de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz... Nice Yıllara...
 46. Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar!
 47. Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle...
 48. Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar...
 49. YENİ YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez... Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine... MUTLU YILLAR!!
 50. Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle...
 51. Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.
 52. Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle ..en içten sevgilerimle..
 53. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar...
 54. Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.
 55. Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum... Dün
 56. Yine yeni bir ıyl var kapımızda. 2008 ıylına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler! rüya yarın hayaldir... Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlaR sana onu getirsin... YENİ YILIN KUTLU OLSUN..!!..
 57. Yine yeni bir ıyl var kapımızda. 2008 ıylına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! ıyi Seneler!

 


yeni yil mesajlari yeni yil msjlari yeni yil güzel yeni yil mesajlari yeni yil sms yeni yil sözleri yeni yil msj yeni yil mesaji yeni yil msj lari yeni yil sprüche yeni yil sözcükleri yeni yil tebrik sozleri bayram ve yeni yil mesajlari en güzel yeni yil mesajlari hazir yeni yil mesajlari yeni yil 2008 yeni yil bayram sözleri yeni yil icin guzel sozler yeni yil kisa siirleri yeni yil kutlamalari yeni yil mesaj yeni yil sms sözleri yeni yil sozleri yeni yil spruch yeni yil ve bayram mesajlari

Ingilizce sözler - english messages - Yeni yıl - Yeni yil

 1. You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
 2. Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
 3. You never get a second chance to make a first impression
 4. You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
 5. Women in the army? We need our girls for love not for war

almanca yeni yil ayrilik yeni yil güzel söz en güzel bayram yeni yil msjlari en güzel yeni yil mesaj en güzel yeni yil mesajlari en güzel yeni yil msj en güzel yeni yil msjlari hos geldin yeni yil hosgeldin yeni yil komik yeni yil mesaji komik yeni yil msj komik yeni yil msj lari sevgi yeni yil msjlari sözler yeni yil yeni yeni yil msjlari yeni yil bayram msjlari yeni yil basi msjlari yeni yil cep telefon msjlari, bayram ve yeni yil msjlari bayram yeni yil msjlari güzel yeni yil msjlari komik yeni yil sms yeni yil msjlari 2008 yeni yil güzel sözler yeni yil mesaji

Almanca sözler - Sms Sprüche - Yeni yıl - Yeni yil

 1. Liebesmail: Wenn sie diese SMS lesen, werden sie sich augenblicklich unsterblich in den Absender verlieben..*ding!*
 2. ch habe schon viele SMS-Sprüche gelesen, aber nicht 1000Sprüche können annähernd ausdrücken wie wichtig du für mich bist!
 3. Liebe SMS! Fliege dort hin, wo ich gerade in Gedanken bin und gib meinem Schatz einen dicken Kuss!
 4. Heimlich, still und leise schicke ich diese SMS auf Reise. Sie kommt von Herzen und mit Grüßen, soll dir den Tag versüßen.
 5. Neueste Studie aus Amerika: Langweilige Menschen halten ihr Handy, während sie SMS lesen, in der rechten Hand! Und was ist mit dir?
 6. Wollte Dir etwas Unbeschreibliches, Schönes, Heißes, Erotisches und Kluges senden, aber leider passe ich nicht auf das Display!
 7. Hi. Hier kommt ein SMS-Bussel. Das Handy ganz zart an DEINE Wange drücken. (Schmatz). Bei Bedarf mehrmals anwenden.
 8. Diese SMS kostet mich 12 cent, 2 Minuten zum eintippen, 32 sekunden, weil ich mich vertippt habe, vier Sekunden zum absenden und das alles nur um Dir zu sagen, wie sehr ich Dich mag.
 9. Jeden Tag, jede Stunde, denk ich nur an dich. Ich vermisse dich jede Sekunde, ich liebe dich.
 10. Jetzt trennt uns das Leben... und doch, ich liebe Dich immer noch!
  Kann es etwas schöneres geben, in diesem sonst so düsterem Leben, als in deinen Armen zu sein? Ich liebe dich, bin für immer dein!
 11. Kann nix dafür,dass sich mein Herz so sehnt nach dir... hörst du es schlagen?? es schlägt für dich... hörst du es sagen?? ! !Ich liebe DICH! !
 12. Kein Wort kann sagen, wie sehr ich dichbrauche. Kein Lied kann singen, wie sehr ich dich liebe, und keine Geschichte kannerzählen, wie gern ich dich küsse!
  Knuddel Dein Kissen, kuschel Dich ein, in Deinen Träumen werd ich dann immer bei Dir sein. Ich liebe Dich!!
 13. Lang ist der Tag,noch länger die Nacht.Ich liebe Dich,drum gib auf Dich acht!Mit Dir mein einziges Leben zu leben-das lohnt sich,denn ich liebe Dich eben!!!
 14. Lass mich dein Liebesmäuschen sein, dann schläfst du heute Nacht nicht ein. Wir lieben uns bis in den Morgen, dann vergisst du deine Sorgen.
 15. lass mich nie los,unsere liebe ist so groß! flieg mit mir durch die nacht,lieb mich bis der tag erwacht!will mit dir das leben spüren und dich nie verlieren.
  Lass mich überlegen, lass mich fragen, lass mich einfach nur was sagen. Es kommt von Herzen voller Licht,lass Dir sagen:"Ich liebe Dich"
 16. Leidig ist es, nicht zu lieben, leidig auch fürwahr, zu lieben. Aber leidiger als beides - lieben ohne Gegenliebe.
 17. Liebe sie währt in Dankbarkeit. Liebe nimmt sich die Zeit. Träum den Traum der Liebe. Den Traum der Ewigkeit. Ich liebe dich.
 18. Lieber alles verlieren und Dich haben, als alles haben und dich verlieren. Ich liebe Dich!
 19. Lies mich nicht, ich bin eine gute Botschaft, die dein Leben verändern wird. Ich liebe dich
 20. Mein ganzes ICH das steckt in DIR und wenn DU stirbst dann sterben WIR.Ich liebe Dich.
 21. Mein herz blutet,mein herz brennt,mein herz zerbrösselt,es zerreist.Es ist deine liebe,die es wieder zurecht schweißt!Ich liebe dich
 22. Mein Herz brennt vor Sehnsucht nach dir. Es tut weh, denn du bist nicht hier. Der Schmerz, er zerreißt das Herz mir. Du sollst es wissen:ich liebe dich so sehr.
 23. Mein Herz war traurig! Doch jetzt schlägt es wieder glücklich wegen Dir und dafür danke ich Dir. Ich
ARA BUL
 SMS sözleri
SMS Sprüche
Free SMS
- Free SMS
- Komik oyun
Yabancı sözler
- İngilizce sözler
- Almanca sözler
- Fransızca sözler
Aşk & Sevgi
- Aşk sözleri
- Sevgi sözleri
- Ayrılık sözleri
- Etkimele silahları
- Beyaz yalanlar
- Özür mesajları
- Özlem & Hasret
Güzel sözler
- Güzel sözler
- Akıllı sözler
- Kısa şiirler
- Anlamlı sözler
- Özlü sözler
Komik sözler
- Komik sözler
- Espiriler
- Adamın biri
- Fıkralar
- Duvar yazıları
- Geyikler
Özel günler
- Anneler günü
- Babalar günü
- Doğum günü
- 23 Nisan
- Özel günler
- Yeni yıl mesajları
Bayram mesajları
- Bayram mesajları
- Kurban bayramı
- Ramazan bayramı

Dini sözler ve Kandiller
- Dini sözler
- Hadisler
- Kandil mesajları
- Mevlid kandili
- Regaib kandili
- Miraç kandili
- Beraat kandili

Spor sözleri marşları
- Galatasaray
- Fenerbahçe
- Beşiktaş
Diğer mesajlar
- Geçmis olsun
- Ata sözleri
- İbretli sözler
Arkadaş siteler
- Free SMS
- Liebessprüche
- Alanya - Antalya

GOOGLE SMS sözleri

<

Unbegrenzt viele SMS verschicken
Nach der Anmeldung 500 kostenlose SMS versenden. Der Dienst ist absolut gratis und die Anmeldung erfolgt ohne die Angabe von personenbezogenen Daten. Jeden Monat werden neue Free SMS gutgeschrieben.

Free-SMS
Bei Free-SMS können Sie täglich eine kostenlose SMS mit 160 Zeichen verschicken. Die SMS ist ohne Werbeanhang und eine Anmeldung ist auch nicht nötig.


Kostenlos SMS
Kostenlos Anmelden und sofort ganze 125 SMS verschicken.

sözler anlamlı sözler ayrılık sözleri kisa siirler sms sözleri mesajlar kısa şiirler güzel sözler aşk sözleri kısa aşk sözleri sevgi sözleri güzelsözler doğum günü msjları komik sözler güsel sözler kısa sözler aşk msjları kandil mesajı doğum günü sözleri hazır sms dini sözler kandil msj kisa siir özür mesajları anlamli sözler güzel söler doğum günü msj kısa aşk şiirleri özlü sözler güzel sözler sms kısa şiir doğum günü aşk manileri anlamlı şiirler ask sozlerı akıllı sözler özel sözler ingilizce sözler Yeni yil mesajlari Free SMS hasret sözleri ingilizce sözler Yeni yil mesajlari
Impressum   Copyright by sms sözleri .com- - Yeni yıl - Yeni yil
yeni yıl msjları yılbaşı sözleri yılbaşı msjları yeni yıl mesajları bayram ve yılbaşı msjları yeni yıl msj ları yeniyıl mesajları yeniyıl yenı yıl msjları yılbaşı mesajları yılbaşı msj yeni yıl yeniyıl msjları yeni yıl sözleri yılbası msjları yılbaşı güzel sözler yılbaşı msj ları yılbaşı ve bayram msjları 2007 yeni yıl msjları 2007 yılbaşı mesajları bayram ve yılbası msjları yeni yıl mesaj yeniyıl mesajı yenı yıl msj ları yılbaşı mesajı 2007 yeni yıl mesaj 2007 yeni yıl mesajları bayram ve yıl başı msjları bayram ve yılbaşı mesajları en güzel yeni yıl msjları yeni yıl mesajı yılbası sozlerı 2007 yeni yıl msj bayram ve yılbaşı msj ları en güzel yeniyıl msjları hatırla sevgili-zor yıllar komik yeni yıl msjları yıl başı özel msjları yılbaşı güzel sözleri yılbaşı sözler "yılbaşı sözleri" 2007 yılbaşı güzel sözleri 2007 yılbaşı mesajı 2007 yılbaşı msj bayram mesajları ve yeni yıl msjları bayram ve yeni yıl msjları bayram ve yılbaşı msjları yeni bayram yeni yıl msjları bayram yılbaşı msjları en güzel yılbaşı sözleri güzel anlamlı yılbaşı msjları güzel yeni yıl msjları güzel yılbaşı sözleri hazır yılbaşı msjları