Güzel sözler - güzelsözler

Güzel sözler - güzelsözlergüzelsözler,ingilizce güzel sözle, , güzel sms , güzel sözlerr, dostlukla ilgili güzel sözler, güzelsözler.com, güzel sözler, güzel söler, almanca , sözer, sölzer, www.güzelsözler, kısa sözler, kısa güzel sözler, ilgili , kısa şiirler, sözlr, mesajlar
Istanbul Flüge
Istanbul
Istanbul ucak biletleri 19 Eurodan
itibaren ucuz biletler.
http://www.istanbul-istanbul.de
Güzel sözler - güzelsözler

Güzel sözler - güzelsözlerGüzel sözler - güzelsözler

 1. Aci ve hüzün bir yildiz kadar uzak, mutluluk gözbebegin kadar yakin olsun. Umutlarin gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutluluklarin sonsuz ols
 2. Agirdir sevmelerim her yürek tasiyamaz, büyüktür umutlarim her omuz kaldiramaz, her sey olur da su kalbim, bir tek sensiz olamaz. Mürekkepten denizler, kagittan gemiler yaptim. Sonra ismini her yere yazdim. Ismini yazinca seni sevdigimi sandin, ben seni sevmedim sana taptim!.. Günesin buz tuttugu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalniz senin için yanan kalbimdir
 1. Agzimdan çikacak söz olsan konusmam, gözümden akacak yas olsan aglamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere birakmam!
 2. Arzular göz açip kapayincaya kadar geçer biter. Oysa seninle aramizdaki sevgi ve ask asla bitmedi. Ne kadar kötü sey yasamis olsak da tüm bildiklerimi içimde yasayan sana ayirdim. Emin ol ki kendimi yüceltecek bir sey yaparsam bil ki bu artik senin gözünde deger kazanmak ve daha mutlu etmek içindir. Seni seviyorum.
 3. Ask dudaklarda kahkaha degil, gözlerdeki yastir. Maksat sevgi ugrunda ölmek degil, ugrunda ölecek sevgili bulmaktir...
 4. Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanin 60 saniye oldugu ögretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ögretilmedi. Yasamimizin her aninda birlikte olmamiz dilegiyle sevgilim...
 5. Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayim kokunu. Sevda essin basak saçlarinda, sesin yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsin ölümüm olsun.
 6. Sevgi tıpkı bir gül gibidir,rasgele tutarsan dikenleri batar,yapraklarını açarsan duyguları akar,ama tutmasını bilirsen o gül sana tapar...
 7. Bazi asklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittigini bilirsin, okyanuslar bile kiskanir sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!
 8. Free SMS GÖNDER
  SMS sözleri
 9. Bazi rüyalar digerlerinden çok uzun sürer. Bazilari da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam su an bu mesaji okuyor.
 10. Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldi, ben seni bugün de sevmeyecegim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarin sevecegim çünkü yarinlar hiç bitmeyecek!
 11. Ben sevdanin sokaginda oturuyorum? Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum.
 12. Beni bir dakika degil bir saniye degil bir saniyenin onda biri kadar sev... Bir yil degil on yil degil bin yil mesut olurum.
 13. Beni karanliktan aydinliga, yalandan gerçege, ölümden ölümsüzlüge götürdügün için tesekkürler... Seni seviyorum!
 14. Benim için insanlar ikiye ayrilir sevdiklerim ve digerleri sevdigim insanlarda ikiye ayrilir çok sevdiklerim ve digerleri çok sevdigim insanlarda ikiye ayrilir SEN ve digerleri..
 15. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasinda iyi geceler öpücügü, yanagini uzat. Dünde, bugünde, yarinda... Yüregin kadar yanindayim. Kendini yalniz hissettiginde elini kalbine koy; ben hep ordayim!
 16. Biliyorsun her gökkusaginin bittigi yerde bir hazine saklanirmis. Gökusagini takip ettim geçenlerde sende bitti... En degerli hazinemsin benim, canimsin. Sana dogru bir kelebek uçurdum, daglari denizleri asti seni buldu, yanagina ufacik bir öpücük kondur.
 17. Bir an buruk bir aci saplanirsa yüregine, gözlerin zamansiz takilirsa, kulaklarin zamansiz deli gibi çinlarsa bil ki bir yerlerde özlemissindir beni
 18. Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslinda. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.
 19. Bir deniz düsün "susuz", bir gece düsün "uykusuz", bir insan düsün "sevgisiz", bir bahar düsün "çiçeksiz", bir de beni düsün "sensiz"...
 20. Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayip az da olsa sevmek; bir kadinla mutlu olmak içinse onu çokça sevip, anlamaya hiç çalismamak gerekir.
 21. Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparip kokladiginda vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çikmamak için?
 22. Bir gün dudaklarin kurursa okyanusu getiririm sana, aksam ayazinda titrersen günesi getiririm sana, eger gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana...
 23. Bir gün sevgilim sordu ask nedir diye... Biraz zaman istedim düsüneyim diye, ertesi gün gördüm onu bir baskasi ile, kulagina fisildadim ask izdiraptir diye.
 24. Bir insani sevmek onunla yaslanmayi kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.
 25. Bir insanin idealleri olmali, sonsuzluk gibi. Bir insanin özlemi olmali, özlemle açan çicekler gibi. Bir insanin bir tanesi olmali, tipkki senin gibi.
 26. Bir kus olup gitsem, assam su enginleri, varsam senin yanina. öpsem doyasiya, koklasam seni...
 27. Bir yagmur damlasi seni seviyorum anlami tasisaydi ve sen bana seni ne kadar sevdigimi soracak olsaydin, inan ki birtanem her gün yagmur yagardi.
 28. Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Simdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucakliyorum...
 29. Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artik. çünkü sen rüzgarin çosturdugu bir toz bulutusun, bugün bana esersin ...yarin ellere...
 30. Bu gece rüyama gir gizlice, beni simsiki sar öp kokla iyice, son kez isyanlar savur, küfret güzelce ve sonra çek git kahrolasi hayatimdan sinsice!..
 31. Bugün her zamankinden farkli bir sey yapayim dedim olmadi yine sana defalarca asik olup seni düsündüm...
 32. Bugün yeni bir meyhane kesfettim mezarligin karsisinda. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karsisinda.
 33. Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladim sevgimi, yagmurlar yagdirdim gözyaslarimla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?
 34. Buruk hasret dolu geceleri öldürecegim bir gün bu ayrilik sarkilarini kursuna dizecegim ve seni benden ayirdigi için kaderimi mahkemeye verecegim.
 35. Bütün mevsimleri bir günde, bütün yillari bir mevsimde yasamaya raziyim seninle... Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.
 36. Dogan her günün sabahinda, içimde gözlerini görebilmek aski olmasa, inan hiçbir seye degmezdi yasamak..
 37. Duygular vardir anlatilmayan sevgiler vardir kelimelere sigmayan bakislar vardir insani aglatan insanlar vardir ki asla unutulmayan,iste sende onlardansin!!!
 38. Dünde, bugünde, yarinda? Yüregin kadar yanindayim. Kendini yalniz hissettiginde elini kalbine koy; ben hep ordayim!
 39. Dün gece sen uyurken kizila boyadim denizleri, uçurumdan attim sessizligi, haber saldim rüzgarlara, fisildasinlar kulagina seni ne kadar çok özledigimi... Gece bir baska giyer siyahini, yildizlar daha bir sönük olur, yakamozlar baska çizer denize kendini ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanimda yoksan eger!
 40. Eger gökyüzü bir parça kagit, deniz bir sise mürekkep olsaydi yine de sana olan duygularimi yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki...
 41. Eger seni nasil ve ne kadar sevdigimi ögrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalisin, çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelime bulamiyorum.
 42. En güzel yarinlar senin olsun, sen buna layiksin ömrün mutluluklarla dolsun. Eger gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlim canin sagolsun.
 43. Gece bir baska giyer siyahini, yildizlar daha sönük olur, yakamozlar baska çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanimda yoksan... Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasinda iyi geceler öpücügü, yanagini uzat... Muuckk!!!
 44. Geceler seni sevdigim kadar uzun olsaydi eger inan ki yeryüzüne hiç günes dogmazdi.
 45. Gençligine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.
 46. Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultani oldun, gece gökyüzünde parlayan yildizim, sabah ise ruhuma dogan günesim oldun.
 47. Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, askin içimde ve ruhun bedenimde oldugu sürece seni çok sevmeye devam edecegim...
 48. Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düstügüm yer dudaklarin olsa.
 49. Güller anlatsin sana olan sevgimi, güller anlatsin yanlizligimi, çaresizligimi? Yavas yavas eriyen yüregimi güller anlatsin ben anlatamadim
 50. Günesi seviyorum diyorsun günes açinca gölgeye kaçiyorsun. Yagmuru seviyorum diyorsun yagmur yaginca semsiyeni açiyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdigini söylüyorsun!
 51. güzel sözler | en güzel sözler
 52. Günesin dogdugu da bir gerçek battigi da... Kalbimin attigi da bir gerçek, günün bittigi de... Ne çikar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, iste o en büyük gerçek...
 53. Adını bile yazamıyorum kağıda olur ya kağıda siner diye ölüyü kıskanırım ben sağıda olur ya seni görür sever diye kaç zamandır gömdüm seni kalbime aman kimse fark etmesin diye her gece yükselir ellerim Rabbime başkasını değil seni versin diye günah mı seni sevmek.
 54. Ağaçları aydınlatan ayın üzerine yemin ederim ki içtiğim her damla su zehir olup ayırsa ruhumu bedenimden yinede vazgeçmem senden
 55. Ağladım geceler boyu sesimi duyan olmadı Seni göremedim bugün yaralıyım bir kuş gibi çırpındığım bataklıktan çıkamıyorum Sesim gitmez oldu sana Rüzgarlar hiç hafif esmiyor...
 56. Ağlamayı bil gülmeyi unutma,sevmeyi bil sevilmeden sevme,güller bülbüllerin yıldızlar gecelerin,mutluluklar sadece ama sadece senin olsun.
 57. Ah o gözlerin beni düşürdü derde, söylesene sevdiğim dermanı nerde, derbeder oldum dostlarım ben bu alemde, gözlerini görmesem can veririm ben aman canım ,gülüm canım dizlerinde ölem ben ölem canım ...
 58. Aklım almıyor hala gidişini dün müydü bin yıl mı oldu yoksa anlayamadım gülüm sınırsız sanırdım yüreğimi ama sığmıyor acın yüreğime sığdıramadım gülüm bir boşluk ki geride kalan dolmuyor hiçbir şeyle dolduramadım gülüm maskemi ta ki
 59. Alev alev yandığım doğru küllerinden doğar mıyım sana doğru kendimi arıyorken olmaktan korktuğum yerdeyim , senleyim al beni ne yaparsan yap.
 60. Alışamam gurbetin acısına alışamam hasretin sızına deli eder yokluğunun gecesine alışamam alışamam...
 61. Artık ne fark eder bir gün çıkıp gelsen de yanımdan hiç ayrılmayıp her gün beni sevsen de gökten yıldız indirip kollarıma gül diksende benim için öldün sen yaşıyorum desende...
 62. Aşığım diyene değil aşkından öleni sev, yüzüne bakıp ağlatanı değil tek başına seveni sev, seviyorum diyerek boynuna sarılanı değil incitirim diye sarılmayanı sev
 63. Aşk ağlamaksa,yüreğimdeki acıyı paylaşmaksa,üzüldüğümde sıcacık bir kucaksa,ve aşkım için ateşe atılmaksa,dünya durana can bedende çıkana denk Aşkım.seni seviyorum bebeğim.
 64. Aşk dava ise cefa şahittir.şahidin olmadan davayı kazanamazsın ki.
 65. Aşk yemini kutsaldır, bilsen de bilmesen de.gün gelir aşk biter ama aşk yemini kutsaldır...ne aşkın kanunu yazılır yeniden nede aşkı arayan adamın kanun yazacak hali kalır.aşk biter geriye bir çift söz kalır "seven ve terk eden" terk eden hemen birini bulur .
 66. Aşkın açamadığı kapı kanatlanıp uçamadığı yer mi var. Kalbimi seve seve sana veririm. Bir kerede senin için ölsün yar.
 67. Aşkın ateş oldu, kahrolmam için, Hasret kurşun oldu, vurulmam için, Günler asır oldu, yıkılmam için, Yine de senden vazgeçemedim..........
 68. Az önce beni cennetten aradılar, bir melek kaçmış KAYIPMIŞ merak etmişler.Gördündü diye bana sordular.'Bilmiyorum dedim'.Korkma seni ele vermedim.
 69. Bana seni ne zaman unutacağımı sormuşsun Ben ne zaman öleceğimi biliyor muyum?
 70. Bazen sana olan uzaklığımın ateşi düşüyor yüreğime sensiz kaç gün, kaç gece geçti üstümüzden. Bu şehrin bütün ağırlığıyla isyan ve baş kaldırışlarımın bazıları yeni gün doğumlarına bıraktım bunu böyle bil !!!
 71. Ben hançer yarası insanı öldürür sanmıştım. Oysa karşılıksız sevmekten her gün ''öLDüM''...!!!
 72. Ben hiç unutmadım unutamam içimdeki seni durduramam güneş doğmaktan vazgeçerse dünya yok dönmem derse belki o zaman.. yok yok unutamam ben hiç unutmadım unutamam içimdeki seni durduramam
 73. Ben onu kalbimden sildim demişsin perişan haline güldüm demişsin başka bir sevgili buldum demişsin yakışmaz sevgilim yakışmaz sana
 74. Ben seni deli gibi sevdim ! Sen beni deliyim diye sevmedin !
 75. Ben senin paranı değil seni sevdim ben senin iyi gününde değil kötü gününde her zaman yanında oldum ama sen tam ters davrandın be gülüm.....!
 76. Ben sevdamı ve özlemimi yüreğimin derinliklerine gizleyen DİCLE’YİM ve sen yüreğimin derinliklerindeki FIRAT’SIN.Unutma:FIRAT var oldukça DİCLE tutkuyla akacaktır.
 77. Benden uzak olsan da, sana sarılıp dokunamamamda, sana sesimi duyuramamamda,kalbimizin bir olduğunu ve seninde beni ben kadar özlediğini biliyorum canım.
 78. Beni sev öyle sevki kalmasın bir damla gurur.çünkü gururun olduğu yerde aşk izdi rap olur.
 79. Beraberken mutluyduk bir sabah uyandığımda yoktun yanımda söz vermiştik ölene kadar yanındayım demiştin hasretin zindan!!! Şehirleri dolaştım bulamadım aşkım nerdesin virane oldum divane oldum seni bulamadım.
 80. Beyaz dağın karımışın, yar yaylanın balımsın, Açan çiçek dalı mısın, Niye bu kadar güzelsin...
 81. Bıktım Su Hayatta Düş kırıklarına Uğramaktan . Biz Bu Hayatta Tespih Yaparız Düş Kırıklıklarından ..
 82. Bir çerçeve astım odama içi bos önemi yok! neden? diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa...
 83. Bir değil bu dünyada dert Bir değil çekilen hasret Kalbimle oynama ne olur Ya sev beni ya terk et
 84. Bir derdim var ,çaresizlik eller yol vermedi. fidanlar boy vermedi. bilenler bilgi, sevenler sevgi, ağaçlar meyve arılar bal vermedi seni seviyorum .
 85. Bir gece titreyerek uyanırsan CANIM,AŞKIM,BEBEĞİM Bil ki resmini öptüğümdendir... Bir gün yaslar süzülürse o güzel gözlerinden, Bil ki bir tanem yokluğundan öldüğüm andır.
 86. Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana Aksam ayazında üşürsen güneşi getiririm sana Eğer gönlün bir gün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana.
 87. Bir Heves Uğruna Kendini Yaktın Dönüsü Olmayan Bir Yola Saptın Sen Beni Allah siz Bir Kula Sattın ELLERİN KADINISIN SENİ SEVEMEM ELLERİN KADINISIN SANA DöNEMEM
 88. Bir mahkum dünyaya nasıl hasretse bende sana öyle hasretim. bir mahkum dünyayı ne kadar seviyorsa bende seni o kadar seviyorum. bir çiçek suya ne kadar muhtaçsa ben sana o kadar muhtacım sevdam.
 89. Bir sen bana su yalan dünyada bir ışık, bir ümit, ve bir umuttun simdi yoksan ne ederim bir başıma su issiz çöllerde bir oldum mecnun
 90. Bir yıldız olmak isterdim göklerde Seni her zaman görebilmek için Bir gül olmak isterdim Ruhunun derinliklerine girip bir daha çıkmamak için Bir sen olmak isterdim Beni ne kadar sevdiğini öğrenebilmek için
 91. Biraz kül biraz duman o benim iste Kerem misali yanan o benim iste İnanma gözlerime ben ben değilim BENİ SEVDİĞİN ZAMAN O BENİM İŞTE.
 92. Boşuna kazma mezarcı Askımızı gömemezsin İkimizde sevmiştik Bunu sen bilemezsin
 93. Böyle aşkın gözyaşı deniz olur dünyaya.... Ben bir ömür harcadım bu Paramparça Sevdaya!
 94. Böyle değildim ben..Bambaşka biriydim seni görmeden önce, seni Sevmeden önce bir dünyam vardı kendimce.. sensin beni bu hallere koyan sensin..Sevda denen ateşi yüreğime saran sensin..Sana öyle alıştım ki bilsen.Her anım seninle tatlı kız.
 95. Böyle severken,deli gibi özlerken,onun için her derdi çekerken. Gitmek var mı ? Ayrılmak var mı ? Söyleyin öyle kaçmak var mı ? Duysunlar isterse,vursunlar ikimizi,yasaksa kime ne ? öLüMüM seninle !..
 96. Bugün hiç yüz vermedim güneşe, seni anlatıp hava attım çiçeklere, seni yazdım göğün en tepesine, bir de bağırdım duydun mu???? seni çok özledim diye.....
 97. Buluşlar aynı şeylere bakıp farklı şeyler görenler tarafından gerçekleştirilir.
 98. Bulut Gibidir Benim Kalbim Başka Yüreklerle çarpışır. Yağmurlar yağdırır ama bu yağmurda sadece vazgeçemediklerim ıslanır. şimdi dokun bak saçlarına mutlaka ıslaktır. seni sevmek benim için bağımlılıktır.
 99. Bursa Semalarında bir kuş oldum.Zeyliler de bir evin penceresine kondum,bir rüzgar esti beni oradan ayırmak için ama tutmanı bekliyorum o pencereden uçmamam için ..

Diger Güzel sözler - güzelsözler

Güzel sözler - güzelsözler001 - 100 Güzel sözler - güzelsözler301 - 400
Güzel sözler - güzelsözler01 - 200 Güzel sözler - güzelsözler401 - 500
Güzel sözler - güzelsözler201 - 300 Güzel sözler - güzelsözler501 - 600


güzel sözler güzelsözler güzel söler güzel sözle güzel sözler güzel sözler sms www.güzelsözler.com ingilizce güzel sözler güzel sms güzel sözlerr güzel sösler www.güzel sözler www.güzel sözler.com dostlukla ilgili güzel sözler güzelsözler.com güzel zözler güzel sözleer anneler günü ile ilgili güzel sözler güzel szöler almanca güzel sözler güzel sözer güzel sölzer www.güzelsözler egitimle ilgili güzel sözler anneler günü güzel sözler

Ingilizce sözler - english messages - Güzel sözler - güzelsözler

 1. You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
 2. Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
 3. You never get a second chance to make a first impression
 4. You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
 5. Women in the army? We need our girls for love not for war

güzel kisa sözler kisa güzel sözler anneler günü için güzel sözler en güzel dogum günü mesajlari anne ile ilgili güzel sözler askla ilgili güzel sözler güzel kisa siirler güzel sözlr güzel mesajlar güzel sözzler fransizca güzel sözler güzel kisa siirler sms güzel sözler güzel sözler.com güzel ssözler anlamli güzel sözler mevlanadan güzel sözler güzel sms güzel sözlet güzel özler en güzel 23 nisan siirleri güzel sözelr güzel sözller güzel sözker güzel sozler

Almanca sözler - Sms Sprüche - Güzel sözler - güzelsözler

 1. Liebesmail: Wenn sie diese SMS lesen, werden sie sich augenblicklich unsterblich in den Absender verlieben..*ding!*
 2. ch habe schon viele SMS-Sprüche gelesen, aber nicht 1000Sprüche können annähernd ausdrücken wie wichtig du für mich bist!
 3. Liebe SMS! Fliege dort hin, wo ich gerade in Gedanken bin und gib meinem Schatz einen dicken Kuss!
 4. Heimlich, still und leise schicke ich diese SMS auf Reise. Sie kommt von Herzen und mit Grüßen, soll dir den Tag versüßen.
 5. Neueste Studie aus Amerika: Langweilige Menschen halten ihr Handy, während sie SMS lesen, in der rechten Hand! Und was ist mit dir?
 6. Wollte Dir etwas Unbeschreibliches, Schönes, Heißes, Erotisches und Kluges senden, aber leider passe ich nicht auf das Display!
 7. Hi. Hier kommt ein SMS-Bussel. Das Handy ganz zart an DEINE Wange drücken. (Schmatz). Bei Bedarf mehrmals anwenden.
 8. Diese SMS kostet mich 12 cent, 2 Minuten zum eintippen, 32 sekunden, weil ich mich vertippt habe, vier Sekunden zum absenden und das alles nur um Dir zu sagen, wie sehr ich Dich mag.
 9. Jeden Tag, jede Stunde, denk ich nur an dich. Ich vermisse dich jede Sekunde, ich liebe dich.
 10. Jetzt trennt uns das Leben... und doch, ich liebe Dich immer noch!
  Kann es etwas schöneres geben, in diesem sonst so düsterem Leben, als in deinen Armen zu sein? Ich liebe dich, bin für immer dein!
 11. Kann nix dafür,dass sich mein Herz so sehnt nach dir... hörst du es schlagen?? es schlägt für dich... hörst du es sagen?? ! !Ich liebe DICH! !
 12. Kein Wort kann sagen, wie sehr ich dichbrauche. Kein Lied kann singen, wie sehr ich dich liebe, und keine Geschichte kannerzählen, wie gern ich dich küsse!
  Knuddel Dein Kissen, kuschel Dich ein, in Deinen Träumen werd ich dann immer bei Dir sein. Ich liebe Dich!!
 13. Lang ist der Tag,noch länger die Nacht.Ich liebe Dich,drum gib auf Dich acht!Mit Dir mein einziges Leben zu leben-das lohnt sich,denn ich liebe Dich eben!!!
 14. Lass mich dein Liebesmäuschen sein, dann schläfst du heute Nacht nicht ein. Wir lieben uns bis in den Morgen, dann vergisst du deine Sorgen.
 15. lass mich nie los,unsere liebe ist so groß! flieg mit mir durch die nacht,lieb mich bis der tag erwacht!will mit dir das leben spüren und dich nie verlieren.
  Lass mich überlegen, lass mich fragen, lass mich einfach nur was sagen. Es kommt von Herzen voller Licht,lass Dir sagen:"Ich liebe Dich"
 16. Leidig ist es, nicht zu lieben, leidig auch fürwahr, zu lieben. Aber leidiger als beides - lieben ohne Gegenliebe.
 17. Liebe sie währt in Dankbarkeit. Liebe nimmt sich die Zeit. Träum den Traum der Liebe. Den Traum der Ewigkeit. Ich liebe dich.
 18. Lieber alles verlieren und Dich haben, als alles haben und dich verlieren. Ich liebe Dich!
 19. Lies mich nicht, ich bin eine gute Botschaft, die dein Leben verändern wird. Ich liebe dich
 20. Mein ganzes ICH das steckt in DIR und wenn DU stirbst dann sterben WIR.Ich liebe Dich.
 21. Mein herz blutet,mein herz brennt,mein herz zerbrösselt,es zerreist.Es ist deine liebe,die es wieder zurecht schweißt!Ich liebe dich
 22. Mein Herz brennt vor Sehnsucht nach dir. Es tut weh, denn du bist nicht hier. Der Schmerz, er zerreißt das Herz mir. Du sollst es wissen:ich liebe dich so sehr.
 23. Mein Herz war traurig! Doch jetzt schlägt es wieder glücklich wegen Dir und dafür danke ich Dir. Ich
ARA BUL
 SMS sözleri
SMS Sprüche
Free SMS
- Free SMS
- Komik oyun
Yabancı sözler
- İngilizce sözler
- Almanca sözler
- Fransızca sözler
Aşk & Sevgi
- Aşk sözleri
- Sevgi sözleri
- Ayrılık sözleri
- Etkimele silahları
- Beyaz yalanlar
- Özür mesajları
- Özlem & Hasret
Güzel sözler
- Güzel sözler
- Akıllı sözler
- Kısa şiirler
- Anlamlı sözler
- Özlü sözler
Komik sözler
- Komik sözler
- Espiriler
- Adamın biri
- Fıkralar
- Duvar yazıları
- Geyikler
Özel günler
- Anneler günü
- Babalar günü
- Doğum günü
- 23 Nisan
- Özel günler
- Yeni yıl mesajları
Bayram mesajları
- Bayram mesajları
- Kurban bayramı
- Ramazan bayramı

Dini sözler ve Kandiller
- Dini sözler
- Hadisler
- Kandil mesajları
- Mevlid kandili
- Regaib kandili
- Miraç kandili
- Beraat kandili

Spor sözleri marşları
- Galatasaray
- Fenerbahçe
- Beşiktaş
Diğer mesajlar
- Geçmis olsun
- Ata sözleri
- İbretli sözler
Arkadaş siteler
- Free SMS
- Liebessprüche
- Alanya - Antalya

GOOGLE SMS sözleri
Unbegrenzt viele SMS verschicken
Nach der Anmeldung 500 kostenlose SMS versenden. Der Dienst ist absolut gratis und die Anmeldung erfolgt ohne die Angabe von personenbezogenen Daten. Jeden Monat werden neue Free SMS gutgeschrieben.

Free-SMS
Bei Free-SMS können Sie täglich eine kostenlose SMS mit 160 Zeichen verschicken. Die SMS ist ohne Werbeanhang und eine Anmeldung ist auch nicht nötig.


Kostenlos SMS
Kostenlos Anmelden und sofort ganze 125 SMS verschicken.

sözler anlamlı sözler ayrılık sözleri kisa siirler sms sözleri mesajlar kısa şiirler güzel sözler aşk sözleri kısa aşk sözleri sevgi sözleri güzelsözler doğum günü msjları komik sözler güsel sözler kısa sözler aşk msjları kandil mesajı doğum günü sözleri hazır sms dini sözler kandil msj kisa siir özür mesajları anlamli sözler güzel söler doğum günü msj kısa aşk şiirleri özlü sözler güzel sözler sms kısa şiir doğum günü aşk manileri anlamlı şiirler ask sozlerı akıllı sözler özel sözler ingilizce sözler Yeni yil mesajlari Free SMS hasret sözleri ingilizce sözler Yeni yil mesajlari
Impressum   Copyright by sms sözleri .com- - Güzel sözler - güzelsözler