Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözleranlamlı sözler mevlana, www.ozlu sozler.com, ıngılızce anlamlı sozler, insanlarla ilgili özlü sözler, dürüstlük ile ilgili atasözleri, adam akıllı sözler, aşkla ilgili özlü sözler, adalet sözleri, mevlanadan anlamli sözler, anlamlı güzel sözler, fena sozler, www.güzelsözler.com, para ile ilgili sözler
Istanbul Flüge
Istanbul
Istanbul ucak biletleri 19 Eurodan
itibaren ucuz biletler.
http://www.istanbul-istanbul.de
Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözlerAnlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. Senle ben kutup a giden bir geminin sergüzeştinin senle ben kumarbaz macerasını, senle uzaklığı senle ben imkansızlığı seviyorum.Güneşli bir ormana dalar gibi dalmak gözlerime kan ter içinde aç ve öfkeli bir avcı evini etine işlemek seni sende ben imkansızlığı seviyorum fakat asla umutsuzluğu değil...
 2. Sensiz özleyiş yalvarış gibidir,sensiz gülmek ağlayış gibidir,nerede ne zaman olursan ol,seni hatırlamak yaşayış gibidir...
 1. Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersin ki serseri ağlamaz, serseri bir kayboldu mu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsun ya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sev ipte aşık olamaz..
 2. Dilimden sıçrayan bir kıvılcımın bilseydim bir anda kor olduğunu bilseydim şu anki gönül acımın senin yokluğundan var olduğunu..
 3. Sevdana bağlanıp ölürcesine...hep adını anıp delicesine...hayalini sarıp her gecesine...seni benim kadar kim SEVEBİLİR...
 4. SEVEN BİR KERE SEVER ODA CANDAN SEVER GöNüL EĞLENDİRMEK İçİNSE EĞER SEVMESİN YETER BENİM BİR SEVGİLİM VAR öLENE KADAR SEVER...
 5. Sevgi bazen bir güldür sunulan,bazen bir sözdür söylenen,bazen bir gözyaşıdır süzülen,bazen de bir mesajdır gönderilen.
 6. Sevgi bir yıldızdır yanıp sönen masmavi bir düstur sevenlerin umududur sevgi eriyip te hiç bitmeyen.
 7. Sevgim sevgin kadar değerli olsaydı ben seni severdim.
 8. Free SMS GÖNDER
  SMS sözleri
 9. SEVGİNİ TAŞIMAK DEĞİL HASRETİNİ çEKMEK ZOR GüLMEYİ UNUTMAK DEĞİL AĞLAMAYA ALIŞMAK ZOR YAŞAMAK DEĞİL öLMEK Hİç DEĞİL öZLEYİPTE GöREMEMEK ZOR.
 10. Sevilmeden sevmek.Sevdiğini başkasının yanında görmek.Gülerken ağlamak, mazide kalan mutlu günleri hüzünle anmak, sev ipte sonunda yabancı olmak zor be dostum...
 11. SEVMEK SEVİLENE YAPILAN EN GüZEL DUADIR TOPRAK YAĞMURUN GüNEŞ GECENİN DUASIDIR .EY YüREĞİ GüLLERDEN GüZEL İNSAN DUALARIM SANADIR.
 12. Şimdi öyle zor ki geri dönmek,seni unutup başkasını sevmek,ben bir tek şey öğrendim,sevilmeden sevmek.
 13. Sırtımda çıplak ıslak nefesin bir gidip bir geliyor biz senin ilen yatmıyoruz ki yaşamıyoruz da hep yarışıyoruz sen mi ben mi önce kim ölümü öldürecek diye..
 14. Sms herkese benden her kimse bunu okuyorsa inan dediklerimi dinlesin ..ben bu hayattan çok sıkıldım ve ölmek istiyorum bana yardımcı olumusunuz gerçekten inanır misiniz çoook yalnızım arkadaşa ihtiyacım var bunu bütün samimiyetimle söylüyorum lütfen bunu yayınlayın sevgili editörüm sizleri ve bunu okuyanlarla tanışmak istiyorum haa bu arda adım da İSA yani kız arkadaş arıyorum arkadaşlar sizleri seviyorum canlarım benim hadi kendinize bakın ve msn adresim bırakıyorum..Kapat gözlerini benim için ve dinle ne olur çünkü bunu sana ancak bir kere söylemeye cesaretim var sena ait olduğun çevre için değil bana ait olman için değil karşılığında beni sevmen için değil sadece sen olduğun için sevdiğimi söyleyebilseydim KEŞKE..
 15. Sözler vardır söylenecek kader vardır yazılacak gün vardır yaşanacak bunların içinde birde sen olsan hayatımda fazlamıdır bana.
 16. Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.
 17. Tek umudum sensin üşüyorum sevginle beni ısıtır mısın hayatımın anlamı sensin.
 18. Tükenen aşkımın sonbaharında nasıl sevdalandım bilemedim kim bilir kapını kaç defa çaldım seni SEVDİĞİMİ söyleyemedim.
 19. UZUN BİR TARTIŞMA HER İKİ TARAFINDA HAKSIZ OLDUĞUNUN DELİLIDİR...
 20. Uzun lafın kısası u.l.
 21. VARLIĞIMLA KIYMET BİLMEYENİ YOKLUĞUMLA TERBİYE EDERİM.
 22. Değer verdim sana senin o muhteşem kusursuz aşkına seni senden çok sevdim neyi en çok özledim biliyormuşsun yağmur yağarken seninle sırılsıklam ıslanıp yüzündeki yağmur tanesini silip seni öpmeyi:
 23. Ya sen olacaksın olman gereken yerde, yada yerin boş kalacak... kiralık sevgilerle gülmek kabullenmek kadar zor olsa da, seni bile bile seveceğim....
 24. YAĞMURUM OL AMA ISLATMA,GüNEŞİM OL AMA YAKMA,RüZGARIM OL SAR AMA SAVURMA,BENİ.SEVEBİLECEĞİN KADAR SEV AMA SAKIN SENSİZ BIRAKMA.
 25. Yasaklanacak güzellikler adına bazen limanları terke etmek gerekiyor! Bak ne diyor şair ;;; başka bir yerde beni beklediğini bilsem bu şehrin bütün sokaklarını terk erdim.
 26. Yaşam eksik bir öyküdür..Kaybedilmiş güzelliklerin kazanılmış dostlukların öyküsüdür ama senin öykünde sen iyi ki varsın diyen hep biri olacak bunu unutma.
 27. Yeller alır gider geceleri, ay gözü yaşlı bakar..
 28. Yine sensiz bir gece yalnızlığı içiyorum yudum yudum kaderimle yoksun ama biliyorum bir gün öleceksin benimle iste o zaman seni içeceğim yalnızlığın yerine .
 29. Yolun düşerse düşlere,düşmemek için uğra ümitlere,hayalin sığmazsa yüreğine bir gökyüzü kur kendine.aşk düşerse diline bırak sevda yeline gerisine karışma elbet ulaşır yerine bir öfke düşerse diline öfkeni ver Azraillin eline yüreğin yanarda gözlerin dalarsa hüznünü yolla ben ağlarım yerine.
 30. Yüce Mevlana demiş ya"ne olursan ol gel" ama ben Mevlana değilim adam ol öyle gel
 31. Yüreğim umulmaz yaralarla baş edemezken bir tatlı gülüşünü özledi gözlerim ve sen hangi alemdeysen çık gel çünkü seni ve gülüşünü çoooook özledim
 32. YüZüNü GöRMEKTEN SESİNİ DUYMAKTAN VAZGEçMİŞ OLABİLİRİM SENİ SEVMEKTEN ASLA çüNKü BEN SENİ USUL USUL SEVDİM..
 33. Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek gerçeklerin mutluluk mutluluğun ise sonsuz olsun.
 34. Ağladığını istemem ben ölürsem Beni en sevdiğin halimle hatırla Uzak bir yerde çalıştığımı düşün Hayatta olduğuma inan Bir gün gelir kendiliğinden Geçer bütün üzüntün Her yeni gelen günü Yeni bir ümitle beklemeli Her yeni gün Yeni bir rüzgar estirmeli Yağan yağmurla uyursun geceleri Farz et annenin sana söylediği en güzel ninni......!
 35. AĞLAMAYI BİLMEYEN GöZLER SEVMEYİ DE BİLMEZ...
 36. AĞLAMAYI BİLMEYEN GöZLER SEVMEYİDE BİLMEZ BU ALEM DENEN BİTİRİM DüNYASINDA TEK DOSTUM BELİMDEKI SİLAHIM VE ARKAMDAKI DUVARDIR. BU ALEM DE SEVİLMEK İSTİYOR SAN ELİNE BELİNE DİLİNE SAHİP OLACAKSIN.
 37. Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam.
 38. ALLAHTAN TEK DİLEĞİM öYLE BİR AN GELSİN Kİ KEŞKE ONUN KADAR SEVSEYDİ DEMENİ İSTİYORUM.KARŞINA KİM çIKARSA çIKSIN ONUN SEVGİSİYLE YETİNMEYİ öGRENMELİSİN çüNKü SENİ BENİM GİBİ SEVEN ASLA BULAMAYACAKSIN... ESMER YARİM MELTEMDEN EMRAHA SENİ HALA SEVİYORUM BENİ SEVMEMENE RAĞMEN HAYATIMIN AŞKISIN VAZGEçİLMEZİMSİN BENİM.
 39. Aramızdaki mesafe ne kadar uzak olursa olsun sonsuzluğa giden yolda aynı gökyüzü içerisinde yaşıyorsak eğer bil ki seni çok seviyorumdur..
 40. Artık günlerim günlerden uzun. Gecelerim gecelerden yalnız. Seni sevdiğimden bu yana. Her acıyı tattım, her çileyi çektim, hayatın her cilvesine alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım. Şimdi anlıyorum: Acıdan, hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana. Yıkılan hayallerime, yok olan geçmişime, kaybolan geleceğime..Ağladım çocuklar gibi..Ne yazık olanlar hep bana oldu. ümidim, hayalim hepsi kayboldu. Sayende hayatım tarumar oldu! Oturup ağladım...
 41. Aşk bir minibüstür binmesini bilmeli son durağa geldiği inmesini bilmeli öyle delimi erkekler her patrona saygılarla.
 42. Aşkımız için kan dökmemi istersen senin için dünyanın şah damarını keserim ille de senin kanın olsun dersen mühim değil aşkım ben seni mezarda severim.
 43. Ateşin yaktığından, Güneşin hareket ettiğinden, Gerçeğin bir yalan olduğundan kuşkulan; Fakat benim aşkımdan kuşkulanma.
 44. Ayrılık sonsuzsa kadar ben seni sonsuza dek demek ki göremeyeceğim Alla hım!
 45. BANA GöRE AŞK SANDALDA KüREK çEKMEYE BENZER. BU ZAMANA KADAR AKINTIYA KARŞI TEK KüREK çEKTİM BERABER AKINTIYA KARŞI DURMAYA VARMISIN AŞKIM...
 46. BANA NE KADAR UZAK OLURSAN OL,SEVGİYİ SENDE YAŞAYACAĞIM,YETERKİ BENİ YüREĞİNDEN SüRGüN ETME....SENİ SENİNLE YAŞAMAK VARKEN HAYALİNLE YAŞAMAK ZORUMA GİDER.....
 47. Beklenen Gün Gelecekse, çekilen çile Kutsaldır.
 48. BELKİ YORGUNUM BELKİ GüçSüZüM AMA,SİZE YAZMIYORUM DİYE SEVGİM AZALDI SANMAYIN,BEN SİZİ UNUTMAK İçİN DEĞİL,SİZİ YILLAR İçİN DEĞİL,SİZİ BİR öMüR SEVMEK İçİN SEVDİM,BENİM İçİN HALA öZELSİNİZ…
 49. Ben seni deli gibi sevdim ama sen beni sevmedin şimdi seni sevmeyenlerin kollarındasın.
 50. Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugünde bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!
 51. Ben senin gözünde bir damla yaş olmak isterdim.Gözlerinde doğup, güzel analarında süzülmek ve en sonunda sim sıcak dudaklarında kurumak için...
 52. Ben senin ne yarın nede canın ben senin belki umurunda değilim ama sen benim nefesimsin.
 53. BEN SENİN SEVGİNDEN DEĞİL SENDEN VAZGEçTİM...
 54. Benden en değerli şeyimi isteseydin eğer sana veremezdim. çünkü seni sana veremem ki...
 55. BENİ BIRAKIPTA GİTMENE DEĞİL, öMRüMüN YARISININ GİTTİĞİNE üZüLüYORUM...
 56. BENİ KAYBETMEYİ SEçENİ BEN KAZANMAK İçİN UĞRAŞMAM.
 57. Benim bütün dualarım seninle. Sen bir ömür boyu mesut olasın diye..Yalvarırım gündüz gece, hayalin gözlerimde, benim olasın diye...
 58. Bilirim buz dağıdır özlem eflatun sabahlarda,bilirim kulaklarım çınladığında özleyenim vardır uzaklarda,ve yine bilirim ki özleyenim özlediğimdir aslında.
 59. Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sessizlik insana; insan nasıl konuşur kendisiyle; nasıl koşar aynalara. Bir cana hasret, bilmezler...
 60. Bin yıl ömrüm olsaydı bin yıl seni severdim, bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim.
 61. Bir aşkı paylaşmak için çok geç,bir paylaşıma aşık olmak içinse erken.Bir sevda yerimden vurdu zaman.Şimdi sana söylenecek tek bir cümle;bende sana yetecek kadar ben kalmadı..
 62. Bir bakışın hiçbir lisanda manası yoktur,bir bakış bazen şifa bazen zehirli bir oktur...
 63. Bir deniz düşün "susuz", bir gece düşün "uykusuz", bir insan düşün "sevgisiz", bir bahar düşün "çiçeksiz", bir de beni düşün "sensiz"...
 64. BİR GECE BAHAR BULUTU AĞLAYA AĞLAYA DİYORDU Kİ: "BU HAYAT DURMAYIP AĞLAMAKTAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDIR." HIZLA KOŞAN BİR ŞİMSEK PARILDADI VE DEDİ: "YANLIŞ DüŞüNüYORSUN ,HAYAT BİR ANLIK GüLüMSEMEDİR."
 65. Bir göz yaşı akıttım uğrunda yine..Yine seni anımsadım ve ağladım. Ama son göz yaşlarım..Sanma ki seni unuttuğumdan! Seni ölene kadar seveceğim derdim ya hep söz seveceğim o ana dek!
 66. Bir gül kadar güzel ol dikenleri kadar zalim olma,sevdiğine öyle bir söz söyle ki,ya sonsuza kadar yaşat,ya da bir defada öldür,asla yaralı bırakma............
 67. Bir gün beni unutmayı denersen öyle biriyle unut ki sana savurduğum kurşunların önüne geçebilecek kadar cesur o gün seninle ölebilecek kadar yürekli olsun!!!
 68. Bir gün hayat dedikleri şeyi merak edersen unutma ki hayat hayatın boyunca hayatım diyebileceğin insanı bulunca başlar benim içinde hayat seninle başlıyor sevgilim...
 69. Bir gün öleceğimi biliyorum beni gömenlere söyle ki, ellerimi açmasınlar. çünkü elerimin içinde ellerinin sıcaklığını götüreceğim..
 70. BİR GüN RESMİNİ ATEŞE ATTIM,,YANARKEN BİR MASUM BAKIŞIN VARDI,ALEVLER SARINCA KISKANDIM,PİŞMANIM SEVGİLİM çARESIZ KALDIM...!
 71. Bir gün sana soracaksın. ben mi yoksa dünya mı diye. ben dünya diyeceğim. sen arkana bakmadan çekip gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin bütün dünyamın sen olduğunu....
 72. Bir gün sen de beni arar sın.Bir hasret seni yakar, deli bir özlem sarar ağlarsın: Geri dönmek istersin, eski bir şarkı yakar birden, gözlerin dolar ağlarsın elimde değil unutmak seni, kaçsam da kovalar anılar beni boş hayallere sarılır gibi kolay mı unutmak biranda seni.
 73. Bir insani fark etmeye bir dakika tanımaya bir saat anlamaya bir gün sevmeye bir hafta yeter ama unutmaya bir ömür yetmez DOSTUM...
 74. Bir insani fark etmeye bir dakika,tanımaya bir saat,anlamaya bir gün,sevmeye bir hafta yeter;ama unutmaya bir ömür yetmez...
 75. Bir insanın düşleri olmalı sonsuzluk gibi,bir insanin özlemleri olmalı yarınlar gibi,bir insanın yarınları paylaşacağı dostları olmalı senin gibi.
 76. Bir kalp durduğu zaman değil,unutulduğu zaman ölür
 77. BİR KALP VAR AŞKINLA YANAN BİR GöNLüM VAR DURMADAN SENİ ARAYAN BİR CANIM VAR HASRETİNLE YANAN BİR SEVGİM VAR SENİ Hİç UNUTMAYAN…
 78. Bir kurşun sesi kadar hızlı geçer hayat ama öylesine zordur ki kurşunu havada sevdayı yürekte tutmak...
 79. Bir şafak vakti dudaklarımda tebessüm kalbimde derinden acı veren bir sızı ile uyanırım rüyalarımdan.. Dudaklarımdaki tebessüm seni rüyamda görmemin, kalbimdeki sızı ise sensizliğin işaretidir. Melek yüzün canlanır hayalimde, bebek kadar masum bakışların.. O an sanki hançer saplanır garip yüreğime ölmek isterim o an. Güneş süzülür penceremden, odam aydınlanır fakat gönlüm hep karanlıktır.
 80. Bir seversen saadet iki seversen felaket üç seversen cinayet.
 81. Bir tek seni görse şu gözlerim başka hiç bir şey görmese...bir tek seni duysa şu kulaklarım başka hiç bir şey duymasa...bir tek senin eline dokunsun elim başka bir şey istemem... senle olduktan sonra varsın dünya başıma yıkılsın yeter ki tut elimi ve hiç bırakma !! SeNi çOk aMa çoK seviyorum bİr tanEm !!
 82. Bir uçurumun önündeyim bir adım atsam uçacağım hayallerimle gökyüzüne, karışacak göz yaşlarım bir garip hüzün'e, bir tek pişmanlığım kalacak geride Seni Sevdiğimi söyleyemedim yüzüne!
 83. BIRAKIP GİTMEK NE GüçMüŞ MEĞER SANA MUTLULUK HUZUR DİLERİM SENİ SEVMEK BİR SUçSA EĞER SENİ SEVDİĞİM İçİN öZüR DİLERİM.
 84. Bırakıp gittin beni..Seni unuttum sanma, zaman alışmayı öğretti belki ama unutmayı asla...
 85. Biz İsyankâr sokaklarda büyüdük gülüm, anlamayız senin gibi ballı ekmek yemeği. Biz on yaşında dünyaya , on sekiz yaşında kasıp kavuran aşklara İsyan etmişiz, bilmeyiz kaygan pistte dansetmeyi, Satmayız on kuruş için, bize hakkı olan sevenleri.
 86. Böcek olmayı kabul edenler, ezilince şikayet etmemelidirler.
 87. Boş yere ağlamışım senin için, boş yere yanmışım aşkın için, boş yere akıtmışım göz yaşlarımı yağmur gibi, boş yere yalvarmışım bir umut için,SEN ARTIK BİR KALPSİZSİN...
 88. Bu Dünyada Sevmek Acı çekmektir.Peki Sen Acaba Acı çekiyormuşsun Yoksa çektiriyormuşsun...? Ben Acı çekiyorum Hala Seni Sevdiğim Seni Unutamadığım için.SENİ HALA SEVİYORUM ZORLU SEVDAM
 89. Bu şehir bana dar geldi sen olmadan. senin saçını okşamadan. sen hayatta tanıdığım en güzel varlıksın gülüm..
 90. Bu yalan dünyada her zaman gülüp geçeceksin ki hayat seninle değil sen hayatla dalga geçesin..
 91. Bugün iki kişi seni sordu,numaranı vermek istemedim,ama zaten adresini biliyorlarmış,biri mutluluk diğeri ise sevgi ,artık sende kalacaklarmış,onlara iyi bak olur mu.
 92. Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.
 93. Bulutlara yükledim özlemini, şimşeklere çaktırdım sevgimi ,yağmurlara yağdırdım göz yaşlarımı, küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldiler mi?
 94. Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayrıldığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.
 95. Büyük aşklar engeller karşısında yok olup gitmeyen, bir o kadar büyüyerek bir çığ halini aşan aşklardır. Benim aşkımda bunlardan biri, yüreğim ve sen bir bütünsün bunu unutma.
 96. Buz katıdır ama güneş karşısında erimeye mahkumdur sende benim güneşimsin bir tanem
 97. çıkıyorum artık hayatından,bir gölgeye bürünür bedenim,duman misali yok olur..Gözlerin bir aha göremez senden başkasını görmeyen gözlerimi..Bir türlü sana yakın olamadığımdan tenine sinemeyen tenimin kokusu rüzgarla birleşir eser uzaklara,sesim artık suskunluğa karışır duyamaz sın,seni gördüğüm zaman mutluluktan attığım çocuksu gülücüklerimi..Kalbimin atışları durur,ölürüm hayalinle..Sana olan aşkımla,acılar içinde fakat her şeye rağmen seni uzaktan olsa bile,tanıyıp sevebildim diye huzura kavuşurum..Artık sana olan tutkum sonsuzluğa karışır ve hep yaşar...
 98. çOK YORGUN çOK YANLIZ OLABİLİRİM AMA ASLA çARESIZ DEĞİLİM...
 99. Dağlar kadar derin ,rüzgarlar kadar serin ,senin en güzel yerin bana bakan o yeşil gözlerin&GüLüM&

Diger Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler 001 - 100 Anlamli sözler 2301 - 2400
Anlamlı sözler 101 - 200 Anlamli sözler 2401 - 2500
Anlamlı sözler 201 - 300 Anlamli sözler 2501 - 2600
Anlamlı sözler 301 - 400 Anlamli sözler 2601 - 2700
Anlamlı sözler 401 - 500

Anlamli sözler 2701 - 2800

Anlamlı sözler 501 - 600

Anlamli sözler 2801 - 2900

Anlamlı sözler 601 - 700 Anlamli sözler 2901 - 3000
Anlamlı sözler 701 - 800 Anlamli sözler 3001 - 3100
Anlamlı sözler 801 - 900 Anlamli sözler 3101 - 3200
Anlamlı sözler 901 - 1000 Anlamli sözler 3201 - 3300
Anlamlı sözler 1001 - 1100 Anlamli sözler 3101 - 3400
Anlamlı sözler 1101 - 1200 Anlamli sözler 3401 - 3500
Anlamlı sözler 1201 - 1300

Anlamli sözler 3501 - 3600

Anlamlı sözler 1301 - 1400

Anlamli sözler 3601 - 3700
Anlamlı sözler 1401 - 1500 Anlamli sözler 3701 - 3800
Anlamlı sözler 1501 - 1600 Anlamli sözler 3801 - 3900
Anlamlı sözler 1601 - 1700 Anlamli sözler 3901 - 4000
Anlamlı sözler 1701 - 1800 Anlamli sözler 4001 - 4100
Anlamlı sözler 1801 - 1900

Anlamli sözler 4101 - 4200

Anlamlı sözler 1901 - 2000

Anlamli sözler 4201 - 4300

Anlamlı sözler 2001 - 2100 Anlamli sözler 4301 - 4400
Anlamlı sözler 2101 - 2200

Anlamli sözler 4401 - 4500

Anlamlı sözler 2201 - 2300 Anlamli sözler 4501 - 4600


mevlanadan anlamli sözler kisa anlamli laflar ingilizce anlamli sozler www.anlamli sozler com sevgi ile ilgili anlamli sözler anlamli kisa söz anlamli sözler kisa anlamli sözler anlamli güzel kisa sözler mevlana anlamli sözleri anlamli kisa ask sözleri anlamli atasozleri almanca anlamli sozler en anlamli kisa siirler mevlanadan anlamli sozler anlamli ask sözler türkce anlamli sözler siirler anlamli sözler anlamli sĝzler anlamli szler anlamli ayrilik sözleri mevlananin anlamli sözleri anlamli islami sozler kisa anlamli sözler hayata dair anlamli sözler

Ingilizce sözler - english messages - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
 2. Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
 3. You never get a second chance to make a first impression
 4. You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
 5. Women in the army? We need our girls for love not for war

anlamli kisa siir anlamli en kisa sözler anlamli güzel siirler anlamli sözler ve siirler anlamli dost sözleri anlamli söz anlamli ask mesajlari anlamli sözler dini kisa sözler anlamli hayat anlamli sözler ingilizce sözler türkçe anlamli arkadasa anlamli sözler kisa ve anlamli kisa ve anlamli siirler anlamli ve kisa ask sözleri anlamli baba sözler hayata dair en anlamli sözler anlamli sevgi sözleri anlamli siir ve sözler zamanla ilgili anlamli sözler özel ve anlamli sözler anlamli sözker anlamli siiirler özlü anlamli kisa sözler anlamli sçzler

Almanca sözler - Sms Sprüche - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. Liebesmail: Wenn sie diese SMS lesen, werden sie sich augenblicklich unsterblich in den Absender verlieben..*ding!*
 2. ch habe schon viele SMS-Sprüche gelesen, aber nicht 1000Sprüche können annähernd ausdrücken wie wichtig du für mich bist!
 3. Liebe SMS! Fliege dort hin, wo ich gerade in Gedanken bin und gib meinem Schatz einen dicken Kuss!
 4. Heimlich, still und leise schicke ich diese SMS auf Reise. Sie kommt von Herzen und mit Grüßen, soll dir den Tag versüßen.
 5. Neueste Studie aus Amerika: Langweilige Menschen halten ihr Handy, während sie SMS lesen, in der rechten Hand! Und was ist mit dir?
 6. Wollte Dir etwas Unbeschreibliches, Schönes, Heißes, Erotisches und Kluges senden, aber leider passe ich nicht auf das Display!
 7. Hi. Hier kommt ein SMS-Bussel. Das Handy ganz zart an DEINE Wange drücken. (Schmatz). Bei Bedarf mehrmals anwenden.
 8. Diese SMS kostet mich 12 cent, 2 Minuten zum eintippen, 32 sekunden, weil ich mich vertippt habe, vier Sekunden zum absenden und das alles nur um Dir zu sagen, wie sehr ich Dich mag.
 9. Jeden Tag, jede Stunde, denk ich nur an dich. Ich vermisse dich jede Sekunde, ich liebe dich.
 10. Jetzt trennt uns das Leben... und doch, ich liebe Dich immer noch!
  Kann es etwas schöneres geben, in diesem sonst so düsterem Leben, als in deinen Armen zu sein? Ich liebe dich, bin für immer dein!
 11. Kann nix dafür,dass sich mein Herz so sehnt nach dir... hörst du es schlagen?? es schlägt für dich... hörst du es sagen?? ! !Ich liebe DICH! !
 12. Kein Wort kann sagen, wie sehr ich dichbrauche. Kein Lied kann singen, wie sehr ich dich liebe, und keine Geschichte kannerzählen, wie gern ich dich küsse!
  Knuddel Dein Kissen, kuschel Dich ein, in Deinen Träumen werd ich dann immer bei Dir sein. Ich liebe Dich!!
 13. Lang ist der Tag,noch länger die Nacht.Ich liebe Dich,drum gib auf Dich acht!Mit Dir mein einziges Leben zu leben-das lohnt sich,denn ich liebe Dich eben!!!
 14. Lass mich dein Liebesmäuschen sein, dann schläfst du heute Nacht nicht ein. Wir lieben uns bis in den Morgen, dann vergisst du deine Sorgen.
 15. lass mich nie los,unsere liebe ist so groß! flieg mit mir durch die nacht,lieb mich bis der tag erwacht!will mit dir das leben spüren und dich nie verlieren.
  Lass mich überlegen, lass mich fragen, lass mich einfach nur was sagen. Es kommt von Herzen voller Licht,lass Dir sagen:"Ich liebe Dich"
 16. Leidig ist es, nicht zu lieben, leidig auch fürwahr, zu lieben. Aber leidiger als beides - lieben ohne Gegenliebe.
 17. Liebe sie währt in Dankbarkeit. Liebe nimmt sich die Zeit. Träum den Traum der Liebe. Den Traum der Ewigkeit. Ich liebe dich.
 18. Lieber alles verlieren und Dich haben, als alles haben und dich verlieren. Ich liebe Dich!
 19. Lies mich nicht, ich bin eine gute Botschaft, die dein Leben verändern wird. Ich liebe dich
 20. Mein ganzes ICH das steckt in DIR und wenn DU stirbst dann sterben WIR.Ich liebe Dich.
 21. Mein herz blutet,mein herz brennt,mein herz zerbrösselt,es zerreist.Es ist deine liebe,die es wieder zurecht schweißt!Ich liebe dich
 22. Mein Herz brennt vor Sehnsucht nach dir. Es tut weh, denn du bist nicht hier. Der Schmerz, er zerreißt das Herz mir. Du sollst es wissen:ich liebe dich so sehr.
 23. Mein Herz war traurig! Doch jetzt schlägt es wieder glücklich wegen Dir und dafür danke ich Dir. Ich
ARA BUL
 SMS sözleri
SMS Sprüche
Free SMS
- Free SMS
- Komik oyun
Yabancı sözler
- İngilizce sözler
- Almanca sözler
- Fransızca sözler
Aşk & Sevgi
- Aşk sözleri
- Sevgi sözleri
- Ayrılık sözleri
- Etkimele silahları
- Beyaz yalanlar
- Özür mesajları
- Özlem & Hasret
Güzel sözler
- Güzel sözler
- Akıllı sözler
- Kısa şiirler
- Anlamlı sözler
- Özlü sözler
Komik sözler
- Komik sözler
- Espiriler
- Adamın biri
- Fıkralar
- Duvar yazıları
- Geyikler
Özel günler
- Anneler günü
- Babalar günü
- Doğum günü
- 23 Nisan
- Özel günler
- Yeni yıl mesajları
Bayram mesajları
- Bayram mesajları
- Kurban bayramı
- Ramazan bayramı

Dini sözler ve Kandiller
- Dini sözler
- Hadisler
- Kandil mesajları
- Mevlid kandili
- Regaib kandili
- Miraç kandili
- Beraat kandili

Spor sözleri marşları
- Galatasaray
- Fenerbahçe
- Beşiktaş
Diğer mesajlar
- Geçmis olsun
- Ata sözleri
- İbretli sözler
Arkadaş siteler
- Free SMS
- Liebessprüche
- Alanya - Antalya

GOOGLE SMS sözleri
Unbegrenzt viele SMS verschicken
Nach der Anmeldung 500 kostenlose SMS versenden. Der Dienst ist absolut gratis und die Anmeldung erfolgt ohne die Angabe von personenbezogenen Daten. Jeden Monat werden neue Free SMS gutgeschrieben.

Free-SMS
Bei Free-SMS können Sie täglich eine kostenlose SMS mit 160 Zeichen verschicken. Die SMS ist ohne Werbeanhang und eine Anmeldung ist auch nicht nötig.


Kostenlos SMS
Kostenlos Anmelden und sofort ganze 125 SMS verschicken.

sözler anlamlı sözler ayrılık sözleri kisa siirler sms sözleri mesajlar kısa şiirler güzel sözler aşk sözleri kısa aşk sözleri sevgi sözleri güzelsözler doğum günü msjları komik sözler güsel sözler kısa sözler aşk msjları kandil mesajı doğum günü sözleri hazır sms dini sözler kandil msj kisa siir özür mesajları anlamli sözler güzel söler doğum günü msj kısa aşk şiirleri özlü sözler güzel sözler sms kısa şiir doğum günü aşk manileri anlamlı şiirler ask sozlerı akıllı sözler özel sözler ingilizce sözler Yeni yil mesajlari Free SMS hasret sözleri ingilizce sözler Yeni yil mesajlari
Impressum   Copyright by sms sözleri .com- - Anlamlı sözler - Anlamli sözler