Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözleraşkla ilgili komik sözler, adalet ile ilgili sözler, para ile ilgili özlü sözler, anlamlı laflar, almanca anlamli sözler, www.anlamli sözler, resimli anlamlı sözler, yalanci ile ilgili sözler, anlamlı sms, www.özlü sözler, komik sözler.com, özlü anlamlı sözler, aristotales sözleri, mevlanadan anlamlı sözler
Istanbul Flüge
Istanbul
Istanbul ucak biletleri 19 Eurodan
itibaren ucuz biletler.
http://www.istanbul-istanbul.de
Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözlerAnlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. Böyle severken deli gibi özlerken onun için her derdi çekerken gitmek var mı_? ayrılmak var mı _? söyleyin söyleyin kaçmak var mı_? yasak sa kim ene ölürüm seninle.
 2. Yüreğimde ateşimsin hiç batmayan güneşimsin hisleri anlatamam sen benimsin her şeyimsin aldığım her nefesimsin yanında iken hasretimsin seven benim hayat senle güzel aşkın için ölen benim.
 3. Istanbul - Alamanya
  SMS sözleri Istanbul uçak biletleri

  Almanya - Istanbul - Almanya
  (Berlin, Münih, Köln, Düsseldorf)

  49 EUR'dan baslayan indirimli
  uçak biletlerene hemen bakın.

  Istanbul biletleri


 4. Aşk bir güle benzer çiçek kısmında aşkın sonsuzluğunu yaşarsın ,diken kısmında ise sonsuz acıları yaşarsın..
 5. GüZELSİN ŞİRİNSİN, ŞAHANESİN. çEKTİĞİM çİLEYE TEK BAHANESİN. MELEKMİ ŞEYTANMI BİLMEMKİ NESİN. TUZAKTAN TUZAĞA ATSANDA OLUR. BEN SENİ SEVİYORUM. SEN SEVMESENDE OLUR.
 6. YARIMCADA SAZ YAZIN AçILIRIR GüZ OLUR BEN YARİME GüL DEMEM GüLüN öMRü AZ OLUR.
 7. Seni seviyorum, çünkü soğuk günlerde içimi ısıtan meltemsin. Sıcak günlerde ise ferahlık veren kuzey rüzgarı. İliklerime işleyerek esiyorsun:
 8. Gülünce gözlerinin içi gülüyor Kendimi senden alamıyorum Bilmem bakışların neler söylüyor Cesaretim yok ki soramıyorum İçime dert oldu mahzun bakışın Seni düşünmeden duramıyorum Beni öylesine aldın ki benden Kendimi arayıp bulamıyorum.
 9. Sevmediğin birine asla seni seviyorum deme içinde olmayan duygulardan varmış gibi söz etme çüNKü BİRİNE VEREBİLECEĞİN EN BüYüK ACI AŞIK OLMADIĞIN BİRİNİ KENDİNE AŞIK ETMEKTİR.
 10. öYLE senden uzakta değilim attığın her adımda aldığın her nefeste , belki fark etmezsin ama kalbinin her atışındayım BEN..
 11. Free SMS GÖNDER
  SMS sözleri
 12. Allah gücü erkeğe, güzelliği kadına vermiş ne var ki her şeyi yenen güç güzelliğe YENİLMİŞ
 13. Bizim aşkımız karanlık bir gökyüzüne benziyor ne başını görüyorum ne sonunu
 14. Güzelmiş çirkinmiş önemli değil.ben ona aşığım onu isterim.aklıma bin türlü çılgınlık gelir kalbe söz geçmiyor canım sevdiğim.bir selam göndere bilsem.yakarım bu canı eğer benimsen.alamaz elimden Azrail gelse kalbe söz geçmiyor sevdiğim.
 15. Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, Güzel görmek istediğin her şeydedir..
 16. Bilir misin ben seni bir serce göz yaşları kadar sevdim.bilir misin neden bir serce göz yaşları kadar serceler ağladıkların da ölürler de ondan bende seni ölesiye sevdim.bebeğim
 17. Hani bir söz vardır.bilir misin ağlamayı bilmeyen gözler sevmeyi de bilmezler.GüLüMM..ama ben seni hala seviyorum.bu demek ki ben hala ağlıyorum.dedim ya güzel kız bende ki bu aşk ne heves nede üç beş gün bendeki bu aşk bu can bu beden de çıkıncaya kadar..
 18. Birisini sevmek mi basitleşti yoksa insanlar mı? BİZ SEVDİĞİMİZİ İKİ öPüçüK NİYETİNE DEĞİL, ALLAHIN BİR EMANET KUŞU BİLİP BİR öMüR BOYU AYNI YASTIKTA BİR öMüR GEçİRMEK İçİN SEVERİZ...Genç komando
 19. Dokunma bana kapanmamış yaralarla doluyum,canımı acıtma bir yarada sen açma
 20. AŞK BİR KUM SAATİ GİBİDİR.KALP DOLARKEN,BEYİN BOŞALIR!!!
 21. Seni sevmiştim be gülüm ama bak ayrıldık iste. ben hep senin için savaştım sen ise hep benimle savaştın.
 22. AŞK;MUMDAN KAYIKLA ATEŞ DENİZİNDEN GEçMEKTİR.MUM YüREKTİR.ZATEN YüREĞİN YOKSA,AŞKIN BİR KIVILCIMLA TüKENİR..!!!
 23. GİDEN GİTMİŞTİR GİTTİĞİ GüN BİTMİŞTİR BEN GİDENİ DEĞİL GİDEN BENİ KAYBETMİŞTİR.
 24. Sevmek sev ipte sevilenler ve birlikte olanlar için kolay ve güzeldir ya SEVİPTE AYRI KALANLAR.
 25. değer verdiğin kişi sana değer vermiyorsa bırak kendi değeriyle kalsın.
 26. DALINDAN DüŞEN YAPRAK RüZGARIN MAHKUMU OLMUŞTUR.
 27. Ağlarken başını dik tut ki göz yaşların seni ağlatan kadar alçalmasın.
 28. Alıp kırsalar kalemi mi kanımla yazarım seni sevdiğimi.
 29. Ben dün için sevmedim ki bugün için yaşayım.
 30. Değişmem sabahı geceye umudumu ecelime saçının tek telini bir dünya değerli hazineye.
 31. Bir kaç kelime aldım yanıma Belki bir cümle kurarım diye ama ne zaman çıksan karşıma kelimelerimi hep unutuyorum sahipsiz sokaklarda Bazı şeyler bazı,gibi tanımlanmayan şeyler hepsi kelimeler. Derdimi anlatamam -miyobumda zaten susuz,suskun kelimelerim var hepsini sana sunuyorum sen yokken.
 32. Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam gözünden akacak yaş olsan ağlamam kalbime hapsettim seni hiç bir yere bırakmam.
 33. Beklemek o kadar güzel ki sevdiğini, ne kadar özlediğini anlıyor insan, özlemek o kadar güzel ki sevdiğine, ne kadar değer verdiğini anlıyor insan.
 34. YARİM KELİMESİ BAZILARI İçİN DİLDE OYUNCAK OLMUŞ BENİM İçİN TEK BİR KİŞİYE SöYLENMELİ BEN SANA YARİM DEMEK İSTİYORUM AMA BLMİYORUM DEĞER MİSİN..
 35. Hayatımın bir dönüm noktasıydı.nerden bilebilirdim orda olacağını bilseydim böyle yanacağımı seninle tanışır mıydım hiç.
 36. Sende eller gibi adımı unut değmesin artık hiç elin elime sar yeni aşkını benim yerime.
 37. Seni düşünüyorum yemek yerken, ders çalışırken,kitap okurken kısacası ne yaparsam yapıyım nere de olursam oluyum hep aklımdasın senden başka hiç bir şey düşünmez olmuştum aldırmıyordum geçen zamana ne de olsa her saniyesi seni düşünmekle geçiyor seni göremesem de düşünmek seni hayal etmek bile yetiyor bana seni seviyorum bir tanem.
 38. · Dudağının kenarından damlıyor goncaları güldüğün zaman yüzündeki güllerin her el uzatışımda yüzüne değiyor, bir gülün beş dikeni ve ben üçün beşin hesabını yapmadan acıtıyorum canını..
 39. Kirli bir çocuk yüzüğüm kapıda ama dünyanın en güzel gözleriyle bakıyorum sana uzattım ellerimi çikolata değil istediğim sıcacık yüreğini koy avuçlarıma.
 40. Maviler giyer deniz olurum yeşiller giyer bahar olurum bir bakarsın beyazlar giyerim senin olurum.
 41. MEHTAP SULARDA GüMüŞTEN BİR İZ BIRAKIRKEN, GöKTE YILDIZLAR PARLIYORDU. YALNIZ KALDIĞIM GüNLER VE GECELER, KALBİM DE HER YERDE SENİ ARIYORDU..
 42. Merhaba gece bekçisinden uzaklarda olan ama kalbimde yaşayan özleminle yanıp kavrulan bu karanlık gecelerin arkadaşı olan bu kişiden msj okuyan kişiye merhaba.
 43. Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana güvendim!.
 44. Nisan yağmuru bir yılanın üzerine düşerse zehir,bir midyenin içine düşerse inci olurmuş sen neyin yağmurusun ki benim içime düştün VAZGEçİLMEZ oldun.
 45. Nokta kadar menfaat için virgül gibi eğilmeyin siz kaybedersiniz
 46. ölmeye ve dirilmeye dair çok olay yaşadım anladım ki ben yalnızca TANRI ya aidim OLUR..!!!
 47. öyle güzelsin ki yüzüne bakamıyorum titriyor ellerim ellerini tutamıyorum sana o kadar bağlandım ki sensiz duramıyorum yakışıklım!!!
 48. öyle zor ki bir tanem senden uzakta olmak bence yakın olup ta hayalinle yaşamak yetmiyor artık gözlerinle avunmak inan berbat bir duygu seni sensiz yaşamak
 49. Paylaşacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın da bir zevki yoktur..
 50. Resminle değil senle konuşmak istiyorum resmine değil sana bakmak istiyorum ama aşkım ben resmini değil seni seviyorum.
 51. SABIR SUSKUNLUK DEĞİL İŞİTİLMEYEN FERYATTIR.SEVDİĞİDE MECBURİYET VARDIR.SEVMEK BİR ŞEYDİR AMA SEVİLDİĞİNİ BİLMEK çOK SEYDİRRR..
 52. ŞAFAK VAKTİ YAĞAN BİR çIĞ TANESİ KAçARMISIN,GüN BATIMINDAN ESEN BİR RüZAG KADAR çILGIN VE OKYANUSLARIN DERİNLİKLERİNDEKİ BİR İNCİ TANESİ KADAR öZELSIN.
 53. Sahte parayı insan yapar ama insanı da sahte yapan paradır
 54. Sana olmaz askımı bilmez gibisin seviyorum desende sevmez gibisin sen sevsen de sevmeyende inan benim her şeyimsin gülüm.
 55. Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlığına doyulmayan, yokluğuna da .
 56. Sen demi hep böylesin güzel şehrin sabahlarında ben yokken yanında yinede mutsuzsun hep sabahlarda ben niye çok mutluyum güzel şehrin sabahlarında sen yoksun yanımda ah yinede aklımdasın nasıl olsa.
 57. Sen nefes kadar önemli canım kadar değerlisin aşkım sensiz hersiyim her saniyem anlamsın yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor sensizlik ölüm kadar acı.
 58. Sen yanan ateşimin buz kesen soğuğu. ben senin gülümsemende hıçkıran serseri aşık. nasıl yaşanır bu aşk sevdiğim. sen gülermişsin ben gidisin. varlığımın issiz yokluğuna gömdüm senin hatıranı. ben ağlamak isteyen bir çocuğun bahanesi, sen susturulmuş aşkların sessiz çığlıkları. nasıl yaşanır bu aşk sevdalım..
 59. Senden başka hiç bir şeyi olmayan BEN senden başka her şeyi olanlara ACIYORUM..
 60. Seni kumsaldaki kum tanelerini sayacak kadar değil, her bir kum tanesinin üzerine ismini yazacak kadar çok seviyorum..(m)AŞKIM
 61. Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan eğer, yağmur yağdığında dışarı çık ve avuçlarını aç. tutabildiklerin senin tutamadıklarınsa benim sevgimdir..
 62. Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan; yağan her yağmur damlasını yakalamaya çalış.yakalayamadığın her yağmur damlası seni ne kadar sevdiğimin ispatıdır..
 63. Seni sende aramaya çalışırken sensiz gecelerde kaybettim seni ve bu gece bir başka içeceğim kadehleri şerefine değil şerefsizliğine kaldıracağım unuttum seni desem de inanma senli sevdaları arar oldum gecenin sessiz çığlıkları arasında...
 64. Seni sensiz yaşamak daha güzelmiş be gülüm en azından acı çekmiyorum.
 65. SeNi SeRçEnIn GöZ YaŞlArI KaDaR sEvİyOrUm çüNkü sErçeLeR ağlAdIğInDa ölürLeR sAkIn UnUtMa..
 66. Seni Seviyorum Diyen Dillere Değil Senin İçin Ağlayan Gözlere İnan..
 67. Seni sevmek kaderimse seni unutmak ecelimmiş..
 68. Sev sevki kalmasın içinde bir damla gurur gururun başladığı yerde sevgi izdi rap olur
 69. Sevdiğim değil canımsın,uzağım değil yakınımsın,hayaller hep yalan olur hayalde değil canımdasın...aşkım(m)seni ömrüm yettiğince seveceğim
 70. Seven gönül uslanmaz uslansa aşık olmaz sevdin mi tam sev o seni sevmezse boş ver
 71. Seviyorum ama kimi En tatlı birisini Nasıl söylesem sana İlk harflere baksana
 72. Sözde yalan çoktur ama gözde asla herkesi affet ama kendini asla unutmadıkça unutuldun sanma insan her şeyden vazgeçer sevdiğinden asla.
 73. Sözler arıyorum ağlamak için gözler arıyorum uğrunda ölebilmek için hançer arıyorum kalbime saplamak için mezar arıyorum seni oraya gömebilmek için
 74. UçURUMUN KENARINDA OLSAN BİLE!!! HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GüLüMSE!!! GüZELİM!!!
 75. Umutlarımı silerdim umudum sen olmasan;hayat çekilmez derdim sana aşık olmasam;kalbimi zincirlerdim içinde sen olmasan;AŞK YALAN DERDİM GERçEK SEN OLMASAN..
 76. Unutma ki aşkım.yeni bir yaz olabilir,yeni bir kış da gelebilir.yeni bir baharda gelebilir,ve çiçekler yeniden açabilir.yine dalgalar vurabilir sahile,yeni bir sabahta olabilir,başka bir akşamda.bunu hiç aklında çıkarma aşkım ORADA başka bir sen asla olmayacak
 77. UYKUDAN UYANINCA İNSANI UYANDIĞINA PİŞMAN EDEN GERİ DöNMEK İSTEYİPTE DöNEMEYİNCE çARESİZLİKTEN DELİRTEN HARİKA BİR RüYASIN BİR TANEM.
 78. VARLIĞIMLA KIYMETIMİ BILMEYENİ YOKLUĞUMLA TERBİYE EDERİM.....
 79. VURULDUM SANA SENİ GöRDüĞüM ANDA, TUTULDUM SANA GöZLERİNE BAKTIĞIMDA,SEVMEK BU AŞK BU OLSA GEREK SENİ GöRüP SANA AŞIK OLDUĞUM ANDA.. SEN BİR ADIM GEL BEN SANA KOŞAYIM, SEN SEVMESENDE BEN AŞKINLA YAŞARIM, DüŞüNEMEM SENSİZ BU ŞEHRİ, SIMSIKI SARIL BANA Hİç BIRAKMA BENİ..
 80. Ya gözlerin aklımda Yada aklim adında Ya hayalin karşımda Ya Sesin kulağımda.
 81. Ya hiç gelmeseydin gelişinle mahvetmeseydin yüreğimi ya gitmeseydin yada giderken götürseydin içimdeki seni!!!....
 82. Ya kendini bırak bana yada beni bana bırak ta yaşayayım bu nasıl ayrılık bir daha gelme gelme de alışayım ben senin yalnız kalışlarında tek adresin olamam ya benim ol her şeyinle yada unut her şeyimle.
 83. Yalnızlığa gömüldüğün bir akşamda, güneşin geç doğduğu soğuk bir sabahta özlediğinde ve ağladığında sıcak bir ele hasret kaldığında beni hatırla hep seninleyim..
 84. Yalnızlık gecelerin,umut bekleyenlerin,hayal çaresizlerin,tebessüm dudakların, yağmur sokakların.sen ise YANLIZ BENİMSİN..
 85. Yanımda yalnızlık hayalimde sen varsın.
 86. Yollar uzun dar ve yamaçlı gönüller dargın ve mutsuz saatler kısa hızlı ve anlık ben ise umut peşinde neşeli ve sempatik bekliyorum beni bekleyenleri
 87. ZAMAN GECE YARISI ISLAK GöZLERİM CAMDA BELKİ GELİR DİYORUM, HANİ BİR ŞARKIMIZ VAR YA ONU SöYLüYORUM VE SENİ öLESİYE SEVİYORUM :)
 88. Ağlamak için gözden yaş mı akmalı?dudaklar gülerken de insan ağlayamaz mı?..
 89. Aklını kaybedecek kadar bir sevgi varsa avuçlarında,bırak aksın yollarına.. Yağ geç, yık geç kimse inanmazsa inanmasın sen inan yüreğine..
 90. Alacağın olsun yani görecen sen aynısını ben yapacağım altta kalmayı sevmem bilirsin belki.
 91. Alemin olduğu yerde biz değil bizim olduğumuz yerde alem olur farkımı fark ettin Ya fark etmeselde fark etmez.
 92. Ansızın kayboldun köşe başında zamansız bir deprem koptu bağrımda kendimi kaybettim işte o anda inan ki dünyayı yıkasın geldi! Ardına bakmadan gittin o gidiş Kalbimi koparıp atasın geldi bu veda gerçek mi inanamadım başımı taşlara vurası m geldi.
 93. Aşk benim damarlarımda dolaşan bir etki..ben aşık olmadım ki benimki sadece etkiye tepki..!!!
 94. Aşk bir gün alay ederek arkadaşlığa sorar : ben bu kadar popülerken bu kadar sevilir sayılırken sen neden varsın? Arkadaşlık hafif gülümseyerek cevap verir: sen gittikten sonra geride bıraktığın gözyaşlarını silmek için..
 95. Aşk nerden başlar bilir misin ey güzel kız önce onu görür fakat hiç farkına varmasın belki yıllarca tanırsın,konuşursun belki defalarca rastlarsın ona ama hiç bir şey hissetmezsin ona karşı. Kendini yere göğe sığdıramazken o kim dersin.önce kendi kendini sorgularsın sonra uykunu bölersin,sonra yeme içmeden kesilirsin,sonra ayıpları günahları paylaşırsın rüyalarda,sonra aynaya baktığında utanırsın kendinden,duygularından.Ve on gözlerin bir kere birleştiğimi o manalı bakışta,ve gözleriniz buluştuğumu o boşlukta iste o vurgun misali Aşktır güzel kız.
 96. Aşk ve Arkadaşlık bir gün yolda karşılaşırlar, aşk kendinden emin bir şekilde sorar:"Ben senden daha candan ve daha yakınım!sen niye varsın ki bu Dünyada.?Arkadaşlık cevap verir bu kendini beğenmiş duyguya;"Sen gittikten sonra arkanda bıraktığın gözyaşlarını silmek için"!!
 97. AŞK;MUMUMDAN KAYIKLA ATEŞ DENİZİNDEN GEçMEKTİR!!!!
 98. Aşkın tarihi olmaz aşkın kalbi kırılmaz ama şunu bil ki gerçek seven ayrılmaz.
 99. Bana seni seviyorum deme inanmam,benden seni sevmemi bekleme,çünkü bana sevmek haram.
 100. Bazen aşkı o kadar uzak hissedersiniz ki imkansızlıkta kaybolmuş gibi gelir size hep yanınızda olsa da elinizi uzattığınızda dokunacak gibi olsa da çok uzak gelir imkansız diye bir şey yoktur..
 101. Bekleyişlere yüklemişsen aşkını senin için en tanıdık sözcük YARIN dır.. o aslında yoktur ve seninde beklemekten başka çaren yoktur.
 102. Ben hayatta bir kere sevdim oda biricik aşkım mevlit ondan başkası yalan haram dır bana bir tek o var kalbimde her şeyim o benim mevlitti mi çok seviyorum ben.

Diger Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler 001 - 100 Anlamli sözler 2301 - 2400
Anlamlı sözler 101 - 200 Anlamli sözler 2401 - 2500
Anlamlı sözler 201 - 300 Anlamli sözler 2501 - 2600
Anlamlı sözler 301 - 400 Anlamli sözler 2601 - 2700
Anlamlı sözler 401 - 500

Anlamli sözler 2701 - 2800

Anlamlı sözler 501 - 600

Anlamli sözler 2801 - 2900

Anlamlı sözler 601 - 700 Anlamli sözler 2901 - 3000
Anlamlı sözler 701 - 800 Anlamli sözler 3001 - 3100
Anlamlı sözler 801 - 900 Anlamli sözler 3101 - 3200
Anlamlı sözler 901 - 1000 Anlamli sözler 3201 - 3300
Anlamlı sözler 1001 - 1100 Anlamli sözler 3101 - 3400
Anlamlı sözler 1101 - 1200 Anlamli sözler 3401 - 3500
Anlamlı sözler 1201 - 1300

Anlamli sözler 3501 - 3600

Anlamlı sözler 1301 - 1400

Anlamli sözler 3601 - 3700
Anlamlı sözler 1401 - 1500 Anlamli sözler 3701 - 3800
Anlamlı sözler 1501 - 1600 Anlamli sözler 3801 - 3900
Anlamlı sözler 1601 - 1700 Anlamli sözler 3901 - 4000
Anlamlı sözler 1701 - 1800 Anlamli sözler 4001 - 4100
Anlamlı sözler 1801 - 1900

Anlamli sözler 4101 - 4200

Anlamlı sözler 1901 - 2000

Anlamli sözler 4201 - 4300

Anlamlı sözler 2001 - 2100 Anlamli sözler 4301 - 4400
Anlamlı sözler 2101 - 2200

Anlamli sözler 4401 - 4500

Anlamlı sözler 2201 - 2300 Anlamli sözler 4501 - 4600


anlamli kisa özlü sözler anlamli laflar kisa ve anlamli siirler kisa ama anlamli siirler anlamli ve guzel sozler cok anlamli siirler güzel ve anlamli kisa sözler anlamli sms sözleri yeni anlamli sozler kisa ve anlamli siirler anlamli sözzler sevgiliye anlamli sozler güzel sözler anlamli anlamli sözler siirler guzel anlamli sozler fransizca anlamli sozler güzel anlamli sözler anlamli kisa sozler etkileyici anlamli sözler anlamli almanca sözler mevlana anlamli sözler anlamli sozler siirler resimli anlamli sozler anlamli siir anlamli sözler yeni

Ingilizce sözler - english messages - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
 2. Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
 3. You never get a second chance to make a first impression
 4. You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
 5. Women in the army? We need our girls for love not for war

çok anlamli siirler dostluk ile ilgili anlamli sözler anlamli yeni sözler anlamli sözler hayata dair anlamli çok kisa sözler siirler anlamli anlamli hayat sözleri en anlamli güzel sözler güzel kisa anlamli sözler aci anlamli sözler güzel sözler anlamli anlamli sözler, dostluk üzerine anlamli sözler cok anlamli sözler anlamli sözler mevlana aska dair anlamli sözler en anlamli siirler aci ve anlamli sözler anlamli aci sözler türkçe anlamli ingilizce sözler çok anlamli kisa sözler anlamli sozler en anlamli laflar anlamli güzel sözler anlamli sözlersözler

Almanca sözler - Sms Sprüche - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. Liebesmail: Wenn sie diese SMS lesen, werden sie sich augenblicklich unsterblich in den Absender verlieben..*ding!*
 2. ch habe schon viele SMS-Sprüche gelesen, aber nicht 1000Sprüche können annähernd ausdrücken wie wichtig du für mich bist!
 3. Liebe SMS! Fliege dort hin, wo ich gerade in Gedanken bin und gib meinem Schatz einen dicken Kuss!
 4. Heimlich, still und leise schicke ich diese SMS auf Reise. Sie kommt von Herzen und mit Grüßen, soll dir den Tag versüßen.
 5. Neueste Studie aus Amerika: Langweilige Menschen halten ihr Handy, während sie SMS lesen, in der rechten Hand! Und was ist mit dir?
 6. Wollte Dir etwas Unbeschreibliches, Schönes, Heißes, Erotisches und Kluges senden, aber leider passe ich nicht auf das Display!
 7. Hi. Hier kommt ein SMS-Bussel. Das Handy ganz zart an DEINE Wange drücken. (Schmatz). Bei Bedarf mehrmals anwenden.
 8. Diese SMS kostet mich 12 cent, 2 Minuten zum eintippen, 32 sekunden, weil ich mich vertippt habe, vier Sekunden zum absenden und das alles nur um Dir zu sagen, wie sehr ich Dich mag.
 9. Jeden Tag, jede Stunde, denk ich nur an dich. Ich vermisse dich jede Sekunde, ich liebe dich.
 10. Jetzt trennt uns das Leben... und doch, ich liebe Dich immer noch!
  Kann es etwas schöneres geben, in diesem sonst so düsterem Leben, als in deinen Armen zu sein? Ich liebe dich, bin für immer dein!
 11. Kann nix dafür,dass sich mein Herz so sehnt nach dir... hörst du es schlagen?? es schlägt für dich... hörst du es sagen?? ! !Ich liebe DICH! !
 12. Kein Wort kann sagen, wie sehr ich dichbrauche. Kein Lied kann singen, wie sehr ich dich liebe, und keine Geschichte kannerzählen, wie gern ich dich küsse!
  Knuddel Dein Kissen, kuschel Dich ein, in Deinen Träumen werd ich dann immer bei Dir sein. Ich liebe Dich!!
 13. Lang ist der Tag,noch länger die Nacht.Ich liebe Dich,drum gib auf Dich acht!Mit Dir mein einziges Leben zu leben-das lohnt sich,denn ich liebe Dich eben!!!
 14. Lass mich dein Liebesmäuschen sein, dann schläfst du heute Nacht nicht ein. Wir lieben uns bis in den Morgen, dann vergisst du deine Sorgen.
 15. lass mich nie los,unsere liebe ist so groß! flieg mit mir durch die nacht,lieb mich bis der tag erwacht!will mit dir das leben spüren und dich nie verlieren.
  Lass mich überlegen, lass mich fragen, lass mich einfach nur was sagen. Es kommt von Herzen voller Licht,lass Dir sagen:"Ich liebe Dich"
 16. Leidig ist es, nicht zu lieben, leidig auch fürwahr, zu lieben. Aber leidiger als beides - lieben ohne Gegenliebe.
 17. Liebe sie währt in Dankbarkeit. Liebe nimmt sich die Zeit. Träum den Traum der Liebe. Den Traum der Ewigkeit. Ich liebe dich.
 18. Lieber alles verlieren und Dich haben, als alles haben und dich verlieren. Ich liebe Dich!
 19. Lies mich nicht, ich bin eine gute Botschaft, die dein Leben verändern wird. Ich liebe dich
 20. Mein ganzes ICH das steckt in DIR und wenn DU stirbst dann sterben WIR.Ich liebe Dich.
 21. Mein herz blutet,mein herz brennt,mein herz zerbrösselt,es zerreist.Es ist deine liebe,die es wieder zurecht schweißt!Ich liebe dich
 22. Mein Herz brennt vor Sehnsucht nach dir. Es tut weh, denn du bist nicht hier. Der Schmerz, er zerreißt das Herz mir. Du sollst es wissen:ich liebe dich so sehr.
 23. Mein Herz war traurig! Doch jetzt schlägt es wieder glücklich wegen Dir und dafür danke ich Dir. Ich
ARA BUL
 SMS sözleri
SMS Sprüche
Free SMS
- Free SMS
- Komik oyun
Yabancı sözler
- İngilizce sözler
- Almanca sözler
- Fransızca sözler
Aşk & Sevgi
- Aşk sözleri
- Sevgi sözleri
- Ayrılık sözleri
- Etkimele silahları
- Beyaz yalanlar
- Özür mesajları
- Özlem & Hasret
Güzel sözler
- Güzel sözler
- Akıllı sözler
- Kısa şiirler
- Anlamlı sözler
- Özlü sözler
Komik sözler
- Komik sözler
- Espiriler
- Adamın biri
- Fıkralar
- Duvar yazıları
- Geyikler
Özel günler
- Anneler günü
- Babalar günü
- Doğum günü
- 23 Nisan
- Özel günler
- Yeni yıl mesajları
Bayram mesajları
- Bayram mesajları
- Kurban bayramı
- Ramazan bayramı

Dini sözler ve Kandiller
- Dini sözler
- Hadisler
- Kandil mesajları
- Mevlid kandili
- Regaib kandili
- Miraç kandili
- Beraat kandili

Spor sözleri marşları
- Galatasaray
- Fenerbahçe
- Beşiktaş
Diğer mesajlar
- Geçmis olsun
- Ata sözleri
- İbretli sözler
Arkadaş siteler
- Free SMS
- Liebessprüche
- Alanya - Antalya

GOOGLE SMS sözleri
Unbegrenzt viele SMS verschicken
Nach der Anmeldung 500 kostenlose SMS versenden. Der Dienst ist absolut gratis und die Anmeldung erfolgt ohne die Angabe von personenbezogenen Daten. Jeden Monat werden neue Free SMS gutgeschrieben.

Free-SMS
Bei Free-SMS können Sie täglich eine kostenlose SMS mit 160 Zeichen verschicken. Die SMS ist ohne Werbeanhang und eine Anmeldung ist auch nicht nötig.


Kostenlos SMS
Kostenlos Anmelden und sofort ganze 125 SMS verschicken.

sözler anlamlı sözler ayrılık sözleri kisa siirler sms sözleri mesajlar kısa şiirler güzel sözler aşk sözleri kısa aşk sözleri sevgi sözleri güzelsözler doğum günü msjları komik sözler güsel sözler kısa sözler aşk msjları kandil mesajı doğum günü sözleri hazır sms dini sözler kandil msj kisa siir özür mesajları anlamli sözler güzel söler doğum günü msj kısa aşk şiirleri özlü sözler güzel sözler sms kısa şiir doğum günü aşk manileri anlamlı şiirler ask sozlerı akıllı sözler özel sözler ingilizce sözler Yeni yil mesajlari Free SMS hasret sözleri ingilizce sözler Yeni yil mesajlari
Impressum   Copyright by sms sözleri .com- - Anlamlı sözler - Anlamli sözler