Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözlerdünyanın en kısa ve en anlamlı sözleri, hedef ile ilgili sözler, konfiçyus, kadinlar günü ile ilgili anlamli sözler, guze l sozler, anlamlı atasözleri, akıllı szöler, mevlana atasözü, dostlukla ilgli sözler, anlamlı etkileyici sözler, hayat üzerine anlamlı sözler, kadınla ilgili güzel söz, anlamli güzel laflar
Istanbul Flüge
Istanbul
Istanbul ucak biletleri 19 Eurodan
itibaren ucuz biletler.
http://www.istanbul-istanbul.de
Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözlerAnlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. Sana Bebeğim Desem Olmaz,Ağlar Gidersin.Sana Meleğim Desem Olmaz,Uçar Gidersin.Sana Gülüm Desem Olmaz,Solar Gidersin. Sana, SENİ SEVİYORUM Desem Ne Dersin?
 2. Sana Bir Kırmızı Gül Vermek İsterdim Ama,Sen O Kırmızı Güle Sahip Olacak Ne Yaptın ki
 1. Sana bu satırlarımda Sevgimi yazıyorum kalbimin köşesine bir mezar kazıyorum Sana olan aşkımı sana göstereceğim SENİ SEVEREK DOĞDUM SENİ SEVEREK öLECEĞİM..
 2. Sana GüLüM desem olmaz, solar gidersin, Sana BEBEĞİM desem olmaz, ağlar küsersin, Sana MELEĞİM desem olmaz, uçar terk edersin, SENİ SEVİYORUM desem, acaba ne dersin bir tanem.
 3. Sana meleklerin kıskanacağı kadar mutluluk tıbbın şaşıracağı kadar sağlık tarihin yazamadığı kadar başarı ve hiç kimsenin göremediği kadar sevgi yolluyorum öptüm.
 4. SANA OLAN SEVDAM ISSIZ BİR GECEDE MEZAR TAŞININ üZERİNDE YüRüYEN KARINCANIN AYAK İZİNDEN DAHA GİZLİDİR!!!
 5. Sana Sevgi çiçeğinin tohumlarını veriyorum onu cesaretinle koru sevginle besle bel ki bir gün gelir paylaşırım emanetimi.
 6. Sanma gidenin ardından ağlar göz yaşı dökerim...sen edebilirsin ki;Ben Gitmemeden kimse gidemez Ben gelmemeden de Kimse gelemez...
 7. Sen ; bir damla şarap gibisin içtiğim anda beni sarhoş edecek ... Sen ; masmavi bir deniz gibisin, dokunduğum anda beni titretecek Sen ; harika bir insansın.
 8. Free SMS GÖNDER
  SMS sözleri
 9. Sen ağlama gülüm içinde kalsın ayrılık insanlar için ve sende insansın
 10. SEN ALLAH’TAN dilediğim dilek,göklere uzanan ellerimsin,sen yaşadığım ömür,sen mutluluğa duyulan özlem,tek çarem,kaderimsin,kelimelerle ifade edemediğim tek aşkımsın.
 11. SEN BAL KADAR TATLI, LAHMACUN KADAR SICAK, çİĞKöFTE GİBİ YAKICI, DOLMA GİBİ çEKİCİ, BULGUR GİBİ ASİL, AŞURE GİBİ KARIŞIK VE İçLİ KöFTE GİBİ MüKEMMELSİN. ;)
 12. Sen benim gözleri deniz kokan yarimsin.
 13. Sen benim içimde kalan nefes, Anlatamadığım duygularımsın, Sen gözlerden sakındığım Sevdam, Yaşamaya korktuğum acılarımsın, Sen yarınlardan beklediğim umut, Gözlerimde çağlayan ağıtsın, Sen dünyada değer verdiğim insan, Unutamayacağım tek aşkımsın, Sen benim mutluluğum, Sevgilerin en güzeli, Sen hayallerimin peri kızı, Sen ilk ve son aşkımsın.
 14. Sen bir çiçeksin,kalbimdeki meleksin,kanadını takip uçtun,mutluluğu elde buldun
 15. sen çölde yağacak yağmurlar kadar değerli dalında açmış çiçekler kadar eşsiz ve sen kay bezilmeyecek kaybedilinceye bulunmayacak kadar özelsin.
 16. Sen deprem gibi girdin gönlüme fay hattı çizdin yüreğime,enkazlar bıraktım üzerimde,kalbimde arcılar devam etmekte,özlemektesin bir tanem 8.4 şiddetinde !!!
 17. SEN geleceğini beklediğim beyaz güvercinim SEN geceleri yıldızlar ardındaki meleğim SEN hayattaki tek gerçeğim BEN ininki yalnızca SENİ SEVECEĞİM.
 18. Sen gelmesen de yine ; geceyi okşarım saçın yerine Belki ben kırgın ; belki sen yaralı Aşkın sağanağına yakalanırsan eğer Kalbime sığınırsın , inan buna değer .
 19. SEN GüLERKEN YANINDAKİLERDE GüLER AMA SEN AĞLARKEN YALNIZ AĞLARSIN ONUN İçİN öYLE BİR AĞAçA YASLANKİ AĞAç Hİç YIKLIMASIN öYLE BİR DOST EDİNKİ SENİ ASLA BIRAKMASIN.
 20. Sen güllere özenme güller sana özensin üzme tatlı canını sen gülerken de güzelsin bir gülsen dünyalara bedelsin.
 21. Sen hayatta kimseye yar olamazsın çünkü benim seni ne kadar sevdiğimi bütün dünya biliyor neden mi dersin sen güneş ben dünya ayırana ...
 22. Sen hiç işteyken uzaklara dalıp, işini unutup, olduğun yerde buz kesilip, gözünü kırpmadan bir yere bakıp haykırırcasına ağlamaya çalıştın mı sevgin için...
 23. Sen orada benden uzakta,bense burada senden uzak!aramızdaki mesafe o kadar çok ki,ama aramızdaki mesafe ne kadar uzak olursa olsun,seni hep sevdim ve seveceğim.aşkım.
 24. Sen Tanrıya duam canımdan cansın. Sen görmeyen gözüme ışık, kalbimin de anahtarısın! Yalnızlığımın çaresi, biricik AŞKIMSIN.
 25. Sen var ya sen aynı sigaram gibisin. Dumanı gözlerin? Külü dudakların... Yalnız aranızda bir fark var sigaramı ben, beni ise sen yakıyorsun...
 26. Sen Yüreğimde Hançer Kalbimde Yaramsın, Sen Küçücük bir kayada kocaman bir sevdasın, Senin Uğruna Can Almak Ne Kelime; CANIMI VERECEK KADAR KUTSALSIN BİR TANEM .
 27. Seni ben değil gözlerim seçti,Onlar gördü, onlar beğendi.Sen benim değil, yalnız gözleriminsin.Sen gidiyorsan bana ne, onlar hüzünlensin.
 28. Seni benliğimi sever gibi, ben gibi seviyorum. düşüncede değil, sözde değil, gözlerimle değil, ben seni yüreğimle Seviyorum aşkım....
 29. Seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak istedim,Sana sevgimi sundum ama sen sadece ve sadece beni kaybetmek istedin.
 30. Seni çok seviyorum be GüLüM!!Sadece içimden geldi seni hiç kimseye ve hiçbir şeye değişmem bunu sakın unutma.Sevgilerle GüLüM.
 31. Seni çok seviyorum canım arkadaşım Emine.
 32. SENİ DELİ GİBİ SEVERDİM LAKİN SEN AŞKIMA EŞEK GİBİ TEPERDİN ARTIK DEĞERİ KALMADI NAZINDA yarın bekliyorum seni hayvan pazarında.
 33. Seni GöREMEYEN GöZLERE İnat...Seni Hissedemeyen Ellere inat...Seni BİR TüRLü Bana Getirmeyen Zamana İnat...Seni SEVMEKTEN VAZGEçMEYECEĞİM......
 34. Seni her kum tanesini sayacak kadar değil, her kum tanesine adını yazacak kadar çok özledim!
 35. Seni kaybetmek korkusu Benim ecelime sebep Mutluluk önümüzde Biraz daha sabret Sensiz boş ellerim üşür elbet Sensiz yaşadığım bir ana hayret.
 36. SENİ SEVDİĞİM KADAR GECELER UZUN OLSAYDI İNANKİ DüNYA Hİç GüNEŞ YüZü GöRMEZDİ SEVDİĞİM....
 37. Seni Sevdiğimi Düşündükçe ölmeyi Diliyorum Tanrıdan... Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan çıkarıyor... Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla çiğner.
 38. Seni sevdiğimi yazarak anlatmaya çalışsam;uzayın kağıt,yıldızların kalem olması gerekir.
 39. Seni sevdim sen Değer BİLMEDİN beni sevdin dünyalara BİLDİRDİM.
 40. Seni Seveceğim İnsafsız vurdun beni can evimden şimdi kan ağlarım kaderden Canım çıkarken bedenden Yine seni hep seni seveceğim..
 41. Seni seven ben değil kalbim, Seni arayan ben değil ellerim, Seni hasret özlemiyle arayan ben değil gözbebeğim, Sana dokunmak için yanan ben değil yüreğim...
 42. seni seveni ya seveceksin ya sevemeyeceksin bir karar vereceksin ama unutma ki seveni de asla üzemeyeceksin.
 43. Seni seviyorum diyen dillere değil senin için ağlayan gözlere inan!!!!
 44. Seni seviyorum diyene inanma ,gerçek sevenler sevdiğini zor söyleyenlerdir.
 45. Seni seviyorum diyenin sevgisinde şüphe et, çünkü aşk sessiz,sevgi dilsizdir.
 46. Séni Sevmiyorsun Di£ Sanma Ki kalbim Yétimdir ölürümdé yalvarmam aşkım asalétimdir.
 47. SENİ TANIMADAN öNCE BEN DEĞİLDİM, SENİ TANIDIKTAN SONRA BENDE Kİ BENSİZLİĞİN ASLINDA SENSİZLİK OLDUĞUNU ANLADIM...
 48. Seni Yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca Sen BİR TANESİN!!
 49. Seni yüz kişi seviyorsa;BİL Kİ İçİNDE BENDE VARIM;Seni bir kişi seviyorsa bil ki o benim.Seni kimse sevmiyorsa bil ki ben ölmüşüm. ...
 50. SENİN İçİNDE BEN BİTMİŞ OLSAYDIM, BENİM İçİMDE SEN YAŞIYOR OLMAZDIN.....
 51. Seninle açıldı günah defterim,dilerim seninle kapansın,seninle açıldı gözlerim,dilerim seninle kapansın!
 52. Seninle kalbim sevgi dünyam huzur ile dolu.
 53. Seninle yaşamak varken canım, Seni, sensiz yaşamaya çabalıyorum. Bir nefes kadar yakınken bana, Aslında çok uzaktasın biliyorum.
 54. Senle ben Batı Doğu ama Dünya Yuvarlak,unutma ki yollar kavuşmak içindir. bir gün bir yelerde mutlaka tekrar buluşacağız arkadaş.
 55. Sensiz geceler uykular haram bana. Karanlığın ortasında seni arar gözlerim. Teslim olmuş düşünceler yokluğuna esirim. Kahretsin seviyorum hep seni istiyorum.
 56. Sensizim Yine BİR TANEM..Acı içinde Kıvranıyorum, Feryada Edercesine özlüyorum, Sensiz Gecen Her güne İsyan Ediyorum..Sensiz Doğan Günü İstemiyorum..
 57. Sensizliğin adını ölüm koymuşum ve ben her gün ölüyorum.
 58. SERSERİLER NE AĞLAMAYI NEDE SEVMEYİ BİLİRMİS, OLAKİ SEVDİ BİR KEZ SEVERLERMİŞ VE OLAKİ AĞLADI GöZYAŞININ DüŞTüĞü YERDE OLUVERMİŞ.
 59. SES ETMESEMDE öFKEM SAKLI SANA..BAKIŞIMDA BİR TOKAT ATIP GİTMEK VARDI AMA ALACAĞIN OLSUN O DA DEĞMEZ SANA....!!!!!!
 60. Sev seni seveni sevende sevsin seni sevmezsen sen seveni sevende sevmez seni
 61. Sevdan çok uzaklarda YILDIZLARIN DA öTESİNDE.
 62. Sevdiğini unutmazsan sevildiğini asla unutma.
 63. Sevdik ama sevilmedik sevilen nankör ise seven ne yapsın.
 64. Seven bir gün ölür,ölen hemen gömülür,sana olan sevgim ne ölür nede gömülür Aşkım.
 65. Sevene can feda sevmeyen elveda.
 66. Sevenin kalbi durduğu zaman değil,unutulduğu zaman ölür.
 67. Sevenler sevilip mutlu olsaydı meyhaneler böyle dolup taşmazdı...
 68. Sevenlerinde yaşamaya hakkı yok mu, bunca insanlarda aşka sevgiye tok mu, bir gariban insana aşkı, sevmek çok mu, gariplerin yaşayacağı dünya yok mu????
 69. Sever mi sence yüreğim bir daha paylaşır mı her şeyi bir kalple daha ben sana böyle tutkunken.ömrüm bir sen daha nereden bulacak..yapamaz yaşayamaz bu kalbim sensiz..!
 70. Sevgi bir yıldızdır yanıp sönen masmavi düştür gökyüzünde hiç ölmeyen sevenlerin mumudur sevgi eriyip de hiç bitmeyen......
 71. Sevgi çok üstündür ama bilene ,sevgi karşılıklıdır ama sevene, sevgi tatlıdır ama sevmesini bilene ne mutlu sev ipte sevilene!
 72. Sevgi dolu güzlerinde göz yaşın olayım eğer sana olan sevgimden bir an olsun şüphe duyarsan akıt gitsin beni o güzel yanaklarında buharlaşıp yok olayım.
 73. Sevgi kanatlı bir kuştur, yakalayanın olur ancak. Yakalarsan eğer onu kafese değil kalbine yerleştir. çünkü o ancak senin sevginle yaşayabilir..
 74. Sevgi kimi zaman canını acıtır kimi zaman içini ışı tır ama ne olursa olsun vazgeçilmezdir tıpkı SENİN GİBİ!
 75. Sevgi ne uçan kuşun kanatları altında nede ayın o hüzünlü karanlığında sevgi ne gözlerin içinde nede kalbinin derinliliklerinde sevgi aslında beyaz bir gülün içindeki göz yaşında.
 76. Sevgi seni seviyorum demek değil, seni seviyorum derken titremektir.
 77. Sevgi tıpkı gül gibidir rast gele tutarsan dikeni batar, yapraklarını acarsan duyguları akar ama tutmasını bilirsen o gül sana tapar.
 78. Sevgidir her kapıyı açan, bizi bazen bir kuş bir çiçek yapan, dost kolayca bulunmaz, insan çabuk bilinmez, geçicidir para post, her şeyden önemlidir DOST!!
 79. Sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin ne de yıldızlı akşamları...özlemin bir nehir olmuş yarar gider içimdeki dağları.
 80. Sevgilim sordu AŞK NEDİR diye biraz zaman istedim düşüneyim diye onu başkasıyla gördüm ve kulağına fısıldadım AŞK IZDIRAPTIR diye...
 81. Sevgilim zaman hiç geçmek bilmiyor Ellerim ellerini tutamıyor Ve gönlüm hep seni istiyor Günler bana sanki aylar gibi geliyor seninki benden kara.
 82. Sevgini Göstereceksen Söylemek Yetmez Sevgi Gözlerinde Olacak Sözlerin Yetmez Sevgi Her şeydir Kalbe Hapsedilmez Seveceksen Benim Gibi Sev Ama Yüreğin Yetmez!!!
 83. SEVGİYİ GöSTERECEKSİN, SöYLEMEK YETMEZ. SEVGİ GöZLERİNDE OLACAK, SöZLERİN YETMEZ. SEVGİ HER ŞEYDİR, KALBE HAPSEDİLMEZ. SEVECEKSİN BENİM GİBİ AMA YUREĞİN YETMEZ..
 84. Seviyorsa insan mutlu olacak pişman değil... >Sevme yanarsın< .... ama sevgisizde yapamıyoruz değil mi Arkadaşlar? Allahım herkesi Sevdiğine kavuştursun!
 85. Sevmek bir çok duyguyu yaşamak demek. Seni sevmek demek, ebedi mutluluk demek. Ayrılık bir küçük göz yaşı demek. Senden ayrılmak ise öLüM demek!!!!
 86. Sevmek günah olsaydı sevenler sevilmezdi, şayet ayıp olsaydı insanlar evlenmezdi. sevmenin en acısı sevilmeden sevmek, hasretin en yücesi sevgiliyi özlemek.
 87. SEVMEK KALEM ALIP KALP çİZMEK DEĞİL, SEVMEK KALEM ALIP KALP SöZ YAZMAK DEĞİL, SEVMEK SEVİYORUM SöZü OLAN KURU BİR İFADE DEĞİL SEVMEK SEVDİĞİNİN UĞRUNA KEFEN GİYMEKTİR..
 88. SEVMEK Mİ?Hİç TATMADIM!YA GüLMEK?çOKTAN UNUTTUM!YAŞAMAK MI?BOŞ VER!AŞK NEMİ?BüYüK BİR YALAN!MUTSUZLUK MU?İŞTE O BENİM DüNYAM!
 89. Sevmek sevilmek ne güzel şey aşkım bunu bana yaşattığın için sevgilim çok teşekkür ederim dostum.
 90. Sevmek yürek ister,seven karşılık bekler,aşkı için verilen sözler gün gelir söylemek için yürek ister..
 91. Sevmekten sonra en büyük mutluluk sevgini söyleyebilmektir ,sevmek seni seviyorum demek değil ,seni seviyorum derken titremektir...
 92. Şimdi daha iyi anlıyorum ki, nefes almak değilmiş, yaşamak ateşlerde yanmak gibi bir şey seni severken sensiz olmak...
 93. Şimdi uzaklardasın benimle değil, ben ise yalnızım seninle değil,adın kalbimde dilimde değil,kalbim seninle içimde değil, Seni Seviyorum elimde değil..
 94. Son sevgilim sana söylüyorum ilk kez! önceden bende erteledim her şeyi ama baktım gelmiyor geri…Sende sakın erteleme beni… çünkü aşığım sana,seviyorum seni…
 95. SöYLE İSTANBULA KIYMETİNİ BİLSİN İSTANBUL GüZELSE SEBEBİ SENSİN NİCE YAŞAM DOLU BU ŞEHRİ ALEMDE İSTANBUL SULTANSA TAçIDA SENSİN!!
 96. Su ne zaman içkiye dönerse-şeytan ne zaman dua ederse-melek ne zaman küfür ederse seni unutup başkasını severim.
 97. Şu an beni hissedip duya biliyormuşsun eyer benim seni hissetmeğimi sevmeğimi düşünüyorsan inan çok yanılıyorsun çok.
 98. Tatlı biri vardır sevilmeye değer güzel biri vardır görülmeye değer iyi dostlar vardır özlenmeye değer ama biri vardır ki can vermeye değer
 99. Tek kaldım dünyada dünyam olur musun deniz kadar sevdim dalgam olur musun ateş gibi yandım alevim olur musun ilk aşkım değilsin AFFET beni son aşkım olur musun.
 100. Tek sermayem çektiğim çilenin hala kutsal olmasıdır...
 101. Terk ediyorsan bilmelisin sen bu kalbin bir tanesisin…
 102. Tip ki rüzgarın mumu eritip ateşi körüklediği gibi Uzaklardan seveceğim, haberin olmayacak Gülü sev, dikeni batmasın.
 103. titrer durur ellerim yanında vücudum ürpermeyle dolar üşüyorum ben yanında çünkü varlığın içime serinlik veriyor...
 104. Tutkuya inat aşkla , umutsuzluğa inat umutla , olumsuzluğa inat özveri ile dolu bir hayatta yüreğin hep güzel kıpırtılarla dolsun... Doğum günün kutlu olsun...
 105. Uçurumun kenarındayken bile gülümse,sırf hayata gıcıklık olsun diye gülümse
 106. Umut yazıyorum bir kır çiçeğin taç yaprağına, nice soğuklara dayanamıyor da bir sözümle kırılıverir diye korkuyorum...
 107. Umutsuzluğa kapıldığın zaman gökyüzüne bak ! Mutlaka seni karşılayacak sıcak bir güneş , Deli bir yağmur yada parlak bir yıldız vardır!
 108. Unut Dünyada Olup bitenleri içtiğin sigaraya kırdığın kadehleri öptüğün dudakları hatta yaşadığını bile unut ama Sevildiğini ve unutulmayacak olduğunu Asla unutma.
 109. Unuttuklarını hatırla,kaybettiysen ara,özlediysen git bul,kırıldıysan affet,seviyorsan söyle .çüNKü HAYAT çOK KISA
 110. Unuturum sanma sakın bir anda seni ama bildiğim tek şey Sevgi denen masum denizin siz gibiler yüzünden Şerefsizce kirlendiğidir...
 111. Uzaklık küçük sevgileri yok eder,büyük sevgileri ise yükseltir, tıpkı rüzgarın ateşi yükseltip, mumu söndürdüğü gibi......
 112. Uzakta durunca unutur sanma, bu Kalp senindir yeter ki sen Unutma...
 113. VEFASIZ BİRİNE VERDİM KALBİMİ çIKARIP GöNLüMü ATASIM GELİYOR
 114. Ya delice sev ya haince terk et ama kahpece aldatma !
 115. Yağmur En Güzel Nisan'da Yağar Ama senin Mevsimin Kayıp...
 116. Yağmurlu bir günde koşar gelirsem yanına *ıslak saçlarımı okşa desem okşar mısın ? Masum bir çocuk gibi konuşursam o anda muhtacım sana **Yağmur Güzelim**
 117. YAKTIN SEVGİ DENEN DUYGULARIMI YIKTIN DAĞLAR GİBİ UMUTLARIMI çALDIN BU GüNüMü YARINLARIMI GEL CANIMIDA AL ACIMIYORSAN.
 118. Yalnızlığın bir Numaralı Adamı Olmaya Oynuyorum ! Oynamak İçin beceri-beceri İçin beyin-beyin İçin Mnce İnsan Alman Lazım...
 119. yalnızlık Allah'a mahsustur her canlı bir eş arar tasın kalbi yoktur ama o Allah gücü erkeğe güzelliği kadına vermiş ne var ki her şeyi yenen güç güzelliğe yenilmiş...
 120. YANAĞINA DüŞEN KARTANESİ ERİYİP DUDAKLARINA İNDİĞİNDE VE O BİR DAMLA SERİNLİĞİNİ BİRİYLE PAYLAŞMAK İSTEDİĞİNDE YüZüNü RüZGARA DöN VE ORDA BEN OLACAĞIM.
 121. Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde, Hissettiğin o bir damla serinliği benimle paylaşmak istersen, Yönünü rüzgara dön ben o rüzgardayım...
 122. Yanımda olmasan da;her zaman içimdesin,hayatımın anlamı;aldığım nefesimsin,yüzünü görmesem de;hayalimdesin,sen benim biricik sevdiğimsin!
 123. Yardım etmek istiyorsun ? O zaman dinle; Yaşama sevinci getir bana çokça olsun, çabuk tükenmeyenlerinden ihtiyacım var. Bu ara unutmak üzereyim mutluluğu.
 124. Yarimi sende bulduğumu sanıyordum ama öyle değilmiş! Zehir ettin bana duygularımı, vefasız seni!
 125. yarın bambaşka bir insan olacağım diyorsun niye bu günden başlamıyorsun
 126. yaşamak özlemsiz özlem sevgisiz sevgide sensiz olmaz! unutma ki sevmek her zaman beraber olmak değil sensizken bile seninle olabilmektir.
 127. YAŞAMANIN GüZEL SEVGİNİN MUCİZE OLDUĞU ŞU GüNLERDE HER YERE“SEN YAZIYOR HER ŞEYİ“SEN DİYE SEVİYORUM.GüZELİ VE MUCİZEYİ SENİNLE "AŞKI" BERABER YAŞAMAK İSTİYORUM.
 128. Yatağını gül yapraklarıyla, hayallerini papatyalarla süsledim üzerini sevgimle örtüp kabuslarını da ben aldım ki en tatlı rüyalar seninle olsun
 129. Yıldızlarla ismini yazmak istedim olmadı,Nedenini sorarsan senin kadar güzel yıldız bulamadım.
 130. Yine köprünün altına kıvrılmış ve sensizliğin rüzgarı esiyor,hayır diliyorum bu gecelere,ben seni canımdan çok severken çekip gittin...!!!
 131. Yüreğimi yaktın sen,anladım ki sensiz yaşamak bana ölüm gibi gelir. o yüzden seninle var oldum ,seninle yaşadım, seninle de ölmek istiyorum.
 132. Zamanı durdurabilsem gece yarınlarda, açsam sana özlem dolu kollarımı. Bölsem geceyi en tatlı rüyalarında, gelir misin?? Sana açsam tüm yollarımı..

Diger Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler 001 - 100 Anlamli sözler 2301 - 2400
Anlamlı sözler 101 - 200 Anlamli sözler 2401 - 2500
Anlamlı sözler 201 - 300 Anlamli sözler 2501 - 2600
Anlamlı sözler 301 - 400 Anlamli sözler 2601 - 2700
Anlamlı sözler 401 - 500

Anlamli sözler 2701 - 2800

Anlamlı sözler 501 - 600

Anlamli sözler 2801 - 2900

Anlamlı sözler 601 - 700 Anlamli sözler 2901 - 3000
Anlamlı sözler 701 - 800 Anlamli sözler 3001 - 3100
Anlamlı sözler 801 - 900 Anlamli sözler 3101 - 3200
Anlamlı sözler 901 - 1000 Anlamli sözler 3201 - 3300
Anlamlı sözler 1001 - 1100 Anlamli sözler 3101 - 3400
Anlamlı sözler 1101 - 1200 Anlamli sözler 3401 - 3500
Anlamlı sözler 1201 - 1300

Anlamli sözler 3501 - 3600

Anlamlı sözler 1301 - 1400

Anlamli sözler 3601 - 3700
Anlamlı sözler 1401 - 1500 Anlamli sözler 3701 - 3800
Anlamlı sözler 1501 - 1600 Anlamli sözler 3801 - 3900
Anlamlı sözler 1601 - 1700 Anlamli sözler 3901 - 4000
Anlamlı sözler 1701 - 1800 Anlamli sözler 4001 - 4100
Anlamlı sözler 1801 - 1900

Anlamli sözler 4101 - 4200

Anlamlı sözler 1901 - 2000

Anlamli sözler 4201 - 4300

Anlamlı sözler 2001 - 2100 Anlamli sözler 4301 - 4400
Anlamlı sözler 2101 - 2200

Anlamli sözler 4401 - 4500

Anlamlı sözler 2201 - 2300 Anlamli sözler 4501 - 4600


anlamli sözler ingilizce anlamli sozler ingilizce guzel anlamli siirler anlamli zözler sözler anlamli anlamli sozler kisa anlamli dostluk sözleri güzel etkileyici anlamli siirler guzel anlamli kisa sozler en anlamli özlü sözler anlamli söler www.anlamli sozler.com anlamli aci sozler anlamli sözler mevlana anlamli sözler hayata dair anlamli sözler sms kisa anlamlisözler aska dair anlamli sözler anlamli espiriler hayat ile ilgili anlamli sözler anlamlisözler.com anlamli siir güzel sözler anlamli sözler anlamli ve kisa siirler anlamli ask sözleri

Ingilizce sözler - english messages - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
 2. Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
 3. You never get a second chance to make a first impression
 4. You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
 5. Women in the army? We need our girls for love not for war

dostlukla ilgili anlamli sözler kisa özlü anlamli sözler güzel ve anlamli siirler kisa güzel anlamli sözler anlamli ask sözleri kisa dogum günü için anlamli sözler anlamli ayrilik sözleri anlamli sözlere rusça anlamli sözler askima anlamli sözler anlamli islami sözler kisa anlamli ask sözleri anlamli söözler anlamli sms anneler günü ile ilgili anlamli sözler anlamli sözle kisa ama anlamli ask sözleri kisa anlamli laflar anlamli sözlee anneler günü anlamli sözler inglizce anlamli sözler dogum günü anlamli sözler anlamli süzler anlamli ve özlü sözler anlamli szler

Almanca sözler - Sms Sprüche - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. Liebesmail: Wenn sie diese SMS lesen, werden sie sich augenblicklich unsterblich in den Absender verlieben..*ding!*
 2. ch habe schon viele SMS-Sprüche gelesen, aber nicht 1000Sprüche können annähernd ausdrücken wie wichtig du für mich bist!
 3. Liebe SMS! Fliege dort hin, wo ich gerade in Gedanken bin und gib meinem Schatz einen dicken Kuss!
 4. Heimlich, still und leise schicke ich diese SMS auf Reise. Sie kommt von Herzen und mit Grüßen, soll dir den Tag versüßen.
 5. Neueste Studie aus Amerika: Langweilige Menschen halten ihr Handy, während sie SMS lesen, in der rechten Hand! Und was ist mit dir?
 6. Wollte Dir etwas Unbeschreibliches, Schönes, Heißes, Erotisches und Kluges senden, aber leider passe ich nicht auf das Display!
 7. Hi. Hier kommt ein SMS-Bussel. Das Handy ganz zart an DEINE Wange drücken. (Schmatz). Bei Bedarf mehrmals anwenden.
 8. Diese SMS kostet mich 12 cent, 2 Minuten zum eintippen, 32 sekunden, weil ich mich vertippt habe, vier Sekunden zum absenden und das alles nur um Dir zu sagen, wie sehr ich Dich mag.
 9. Jeden Tag, jede Stunde, denk ich nur an dich. Ich vermisse dich jede Sekunde, ich liebe dich.
 10. Jetzt trennt uns das Leben... und doch, ich liebe Dich immer noch!
  Kann es etwas schöneres geben, in diesem sonst so düsterem Leben, als in deinen Armen zu sein? Ich liebe dich, bin für immer dein!
 11. Kann nix dafür,dass sich mein Herz so sehnt nach dir... hörst du es schlagen?? es schlägt für dich... hörst du es sagen?? ! !Ich liebe DICH! !
 12. Kein Wort kann sagen, wie sehr ich dichbrauche. Kein Lied kann singen, wie sehr ich dich liebe, und keine Geschichte kannerzählen, wie gern ich dich küsse!
  Knuddel Dein Kissen, kuschel Dich ein, in Deinen Träumen werd ich dann immer bei Dir sein. Ich liebe Dich!!
 13. Lang ist der Tag,noch länger die Nacht.Ich liebe Dich,drum gib auf Dich acht!Mit Dir mein einziges Leben zu leben-das lohnt sich,denn ich liebe Dich eben!!!
 14. Lass mich dein Liebesmäuschen sein, dann schläfst du heute Nacht nicht ein. Wir lieben uns bis in den Morgen, dann vergisst du deine Sorgen.
 15. lass mich nie los,unsere liebe ist so groß! flieg mit mir durch die nacht,lieb mich bis der tag erwacht!will mit dir das leben spüren und dich nie verlieren.
  Lass mich überlegen, lass mich fragen, lass mich einfach nur was sagen. Es kommt von Herzen voller Licht,lass Dir sagen:"Ich liebe Dich"
 16. Leidig ist es, nicht zu lieben, leidig auch fürwahr, zu lieben. Aber leidiger als beides - lieben ohne Gegenliebe.
 17. Liebe sie währt in Dankbarkeit. Liebe nimmt sich die Zeit. Träum den Traum der Liebe. Den Traum der Ewigkeit. Ich liebe dich.
 18. Lieber alles verlieren und Dich haben, als alles haben und dich verlieren. Ich liebe Dich!
 19. Lies mich nicht, ich bin eine gute Botschaft, die dein Leben verändern wird. Ich liebe dich
 20. Mein ganzes ICH das steckt in DIR und wenn DU stirbst dann sterben WIR.Ich liebe Dich.
 21. Mein herz blutet,mein herz brennt,mein herz zerbrösselt,es zerreist.Es ist deine liebe,die es wieder zurecht schweißt!Ich liebe dich
 22. Mein Herz brennt vor Sehnsucht nach dir. Es tut weh, denn du bist nicht hier. Der Schmerz, er zerreißt das Herz mir. Du sollst es wissen:ich liebe dich so sehr.
 23. Mein Herz war traurig! Doch jetzt schlägt es wieder glücklich wegen Dir und dafür danke ich Dir. Ich
ARA BUL
 SMS sözleri
SMS Sprüche
Free SMS
- Free SMS
- Komik oyun
Yabancı sözler
- İngilizce sözler
- Almanca sözler
- Fransızca sözler
Aşk & Sevgi
- Aşk sözleri
- Sevgi sözleri
- Ayrılık sözleri
- Etkimele silahları
- Beyaz yalanlar
- Özür mesajları
- Özlem & Hasret
Güzel sözler
- Güzel sözler
- Akıllı sözler
- Kısa şiirler
- Anlamlı sözler
- Özlü sözler
Komik sözler
- Komik sözler
- Espiriler
- Adamın biri
- Fıkralar
- Duvar yazıları
- Geyikler
Özel günler
- Anneler günü
- Babalar günü
- Doğum günü
- 23 Nisan
- Özel günler
- Yeni yıl mesajları
Bayram mesajları
- Bayram mesajları
- Kurban bayramı
- Ramazan bayramı

Dini sözler ve Kandiller
- Dini sözler
- Hadisler
- Kandil mesajları
- Mevlid kandili
- Regaib kandili
- Miraç kandili
- Beraat kandili

Spor sözleri marşları
- Galatasaray
- Fenerbahçe
- Beşiktaş
Diğer mesajlar
- Geçmis olsun
- Ata sözleri
- İbretli sözler
Arkadaş siteler
- Free SMS
- Liebessprüche
- Alanya - Antalya

GOOGLE SMS sözleri
Unbegrenzt viele SMS verschicken
Nach der Anmeldung 500 kostenlose SMS versenden. Der Dienst ist absolut gratis und die Anmeldung erfolgt ohne die Angabe von personenbezogenen Daten. Jeden Monat werden neue Free SMS gutgeschrieben.

Free-SMS
Bei Free-SMS können Sie täglich eine kostenlose SMS mit 160 Zeichen verschicken. Die SMS ist ohne Werbeanhang und eine Anmeldung ist auch nicht nötig.


Kostenlos SMS
Kostenlos Anmelden und sofort ganze 125 SMS verschicken.

sözler anlamlı sözler ayrılık sözleri kisa siirler sms sözleri mesajlar kısa şiirler güzel sözler aşk sözleri kısa aşk sözleri sevgi sözleri güzelsözler doğum günü msjları komik sözler güsel sözler kısa sözler aşk msjları kandil mesajı doğum günü sözleri hazır sms dini sözler kandil msj kisa siir özür mesajları anlamli sözler güzel söler doğum günü msj kısa aşk şiirleri özlü sözler güzel sözler sms kısa şiir doğum günü aşk manileri anlamlı şiirler ask sozlerı akıllı sözler özel sözler ingilizce sözler Yeni yil mesajlari Free SMS hasret sözleri ingilizce sözler Yeni yil mesajlari
Impressum   Copyright by sms sözleri .com- - Anlamlı sözler - Anlamli sözler