Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözlersms sözleri, aşk ile ilgili anlamlı sözler, aşkla ilgili güzel sözler, islami anlamli sözler, yerli malı ile ilgili güzel sözler, anlamli söz, dürüst sözler, para ile ilgili özlü söz, türkçemiz ile ilgili özlü sözler, anlamlı sözler inanmak, korku ile ilgili atasözleri, güzelsözler.net, öfke anlamlı sözler
Istanbul Flüge
Istanbul
Istanbul ucak biletleri 19 Eurodan
itibaren ucuz biletler.
http://www.istanbul-istanbul.de
Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözlerAnlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. Güneş batınca sakın ağlama çünkü Gene Doğacaktır !
 2. Güneşin buz tuttuğu bir yerde bir ateş görürsen bil ki o senin için yanan kalbimdir
 1. Güneşin her batısında,ayın ışık katışında,sabah şafak atışında,canım seni arıyorum.
 2. Günler ne kadar zalim olursa olsun geçmeye mahkumdur.
 3. Gürültü ve patırtı ortasında sükunetle dolaş sessizliğin ortasında huzur bulduğunu unutma başka türlü davranmak açıkça gerekmedikçe herkesle dost olmaya çalış ama kimseye teslim olma telaşsız açık seçik konuş başkalarına kulak ver aptal ve cahil oldukları zaman bile dinle onları çünkü dünyada herkesin bir hikayesi vardır yalnız planların değil başarılarının da tadını çıkarmaya çalış ne kadar küçük olursa olsun işinle ilgilen hayattaki dayanağın odur olduğun gibi görün sevmediğin zaman sever gibi yapma aşka burun kıvırma sakın.o çöl ortasında çimenli bir yerdir yılların geçmesine öfkelenme gençliğine yakışan şeyleri gülümseyerek teslim et geçmişe ara sıra isyana yönelecek gibi olsan bile hatırla ki kainatı yargılamak imkansızdır.
 4. Free SMS GÖNDER
  SMS sözleri
 5. Hani insan ağlamak ister, Gözlerinden yaş gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülmez! Hani birini bekler o hiç gelmez! İşte o zaman ölmek isterde ECEL gelmez!
 6. Hasreti, ayrılığı, yalnızlığı, acıyı, derdi, hüznü ve kederi bilene değil, çEKENE sor
 7. Hasretin kalbimde yanan bir kordur.sensiz hayat bana bilsen ne zordur. seni sevmekten başka bir kusurum varsa affet ne olur.
 8. HATA YAPTIM DİYE üZüLME SAKIN; çüNKü HATALAR YALAN DUYGULARLA BAŞLAR..
 9. Hatırlanmak yaşam kadar güzelse unutulmak ölüm kadar acıdır.....
 10. HAYALLERE DALARAK,SANA KAVUŞABİLMENİN öZLEMİNİ DUYARAK SENİ VE SENSIZLİGİ DüŞüNüYORUM.
 11. Hayallerim yıkıldıysa umutlarım dağıldıysa sevenimde bıraktıysa kaderime benimi yazdım bu kadar derdi bu kadar kederi tükenmeyen bu çileyi terk eden sevenleri kaderime benim yazdım.
 12. Hayat ebedi olsaydı çok yaşa derdim, hayat fani olduğuna göre, mutlu ol diyorum.
 13. HAYAT GüZEL OLSAYDI DOĞARKEN AĞLAMAZDIK ŞAYET MEMNUN KALSAYDIK öLüRKEN İNLEMEZDİK.
 14. Hayat neşeli olsaydı doğarken ağlamazdım...
 15. Hayat özlemsiz özlem sevgisiz sevgide sensiz olmuyor unutma ki sevmek daima beraber olmak değil sensiz bile seninle olabilmektir...
 16. Hayat sadece anlarla sınırlıdır ne bir anını geri getirebiliriz nede bir sonraki anı görebiliriz Tanrımıza güvenmeliyiz güvencemiz anlarımız olsun.
 17. Hayat senden ibaret san ardım yanılmışım hayat sevmek-sevilmekten ibarettir sen sevmediğin için...
 18. Hayat ta her şey karşılıklı sevginin karşılığı nefret nefretin karşılığı sevgidir.
 19. HAYATI HAYAT YAPAN çEKTİĞİN ACILARDIR AŞK İçİN ACI çEKİLMİŞSE BİLKİ:SEVDADIR
 20. Hayatımda iki önemli şey var biri özgürlük diğeri sen , özgürlük için canımı , senin için özgürlüğümü feda ederim.
 21. Hayatın bütün güzelliklerini gör.. Hiçbir şey için üzülme ..kırıl sanda ağlama.. Bir gün sevdiğinden ayrılsan da, Hayatı göz yaşlarınla sevindireceksin gülüşünle ..
 22. HAYATIN NE KADAR ACIMASIZ OLDUĞUNU YAŞARKEN öĞENECEKSİN. SAKIN YORULMA.
 23. Hayatın yüzüne bak.hayatın yüzü yaşadığın anda saklı.hayatın yüzü geçmişteki o unutulmuş anda saklı.hayatın yüzü gelecekteki sırda saklı.
 24. Hayatta en uzun aşk, tek taraflı olandır Küçük insanların büyük gururları olur Ayrılıklar küçük sevgileri yıkar, büyük sevgileri kuvvetlendirir.
 25. Hayatta iki kör tanıyorum birisi senden başkasını görmeyen ben ikincisi beni göremeyen sen...
 26. HAYATTA öNEM VERDİĞİM İKİ ŞEY VAR: BİRİ BAYRAĞIM DİĞERİ İSE TOPRAĞIM
 27. Hayatta üç yanlış yaptım! Doğmak, Büyümek ve Yaşamak! Fakat bir doğru yaptım ki oda Seni ölesiye SEVMEK!
 28. Hep ağladım biraz gülmek isterim. Ne yaptımsa Duyulmada ki Sesim.. Her gün Feryat ettim ölmek istedim. çağırsam da gelmedi'ki ecelim.
 29. Her ne olursan ol.her ne iş yaparsan yap ,bil ki karakterin ne ise kaderinde o olacaktır.
 30. Her sabah uyanıp yüzünü güneşe verdiğinde, Gücünü alamazsın sıcak sevgilerden, Unutma sakın bir sevgi bin sevgi doğurur ve O sevgilerden yepyeni bir dünya kurul.
 31. Her şeyi bırakıp bir köşeye yanmaya hazırım ben ateşlerde.Seviyorum ötesi var mı?
 32. Herkes bir yükü taşıyabilir;ama sevgiyi yürekli olanlar taşır.
 33. Hiç kimse için ağlamaya değmez, zaten değecek kişilerde ağlatmaz. Sen yinede ağlarken başını dik tut ki, göz yaşların, uğrana ağladığın kişi kadar alçalmasın!!!
 34. Hiç ummadığım anda hayatıma girdin duygularımı allak bullak ettin. beni sevdiğin halde dostluğumu kabul ettin. sana söyleyemem ama galiba ben sana tutuldum!!!!!
 35. Hiçbir şeye sahip değilseniz,hiçbir şey kaybedemezsiniz...
 36. Huzur içinde ellerimi kavuşturuyor ve bekliyorum,rüzgar .Artık zamana yada kadere isyan etmiyorum,bana ait bana gelecek çünkü...
 37. İki kişi birbirini severse SEVGİ;;biri kaçar diğeri kovalarsa AŞK;;ikisi de sever lakin kavuşamazsa EFSANE olur...
 38. İlk aşklar unutulmaz derlerdi Hih yalandır ben seni öyle bir unuttum ki... Gözlerinin kahverengi olduğunu bile HATIRLAMIYORUM......!!!!!
 39. İlk satırım sana Hatıra olsun, son satırım sana Elveda olsun, eğer seni unutursam bedenim Toprak olsun, yeter ki dostluğumuz ebediyen olsun.
 40. İnsan Oğlunun İçindeki KİN ve Nefret Ateşi,Koskoca Dağları Bile Küçük Bir Kaya Gibi Görmesine Neden Olurmuş.
 41. İNSAN SEVDİĞİ İçİN SAVAŞMIYORSA SEVDİĞİNİ HAK ETMİYOR DEMEKTİR...
 42. İnsan,insan olmak kimimizin suçu,yalnızlıklara boğulmak,yada mahkum olmak.isteme sekte bazen güneşin doğmasını o nasılsa yine yeniden doğacak benim güneşim sensin biliyorsun sevgilim.ne zaman doğarsan doğ hüzünlere bölünse de kalbim parça parça aklımda hep senin hayalin aşkın olacak.
 43. İNSANI YAŞATAN HAYALER öLDüREN İSE GERçEKLERDİR..
 44. İnsanlar her ne kadar sonbaharı ayrılık mevsimi kabul etmişlerse de, kaderde ayrılık varsa sonbaharı beklemez.
 45. İnsanlar onurlarından da gururlarından da sadece para için vazgeçmezler...onurlu olmak, kuskusuz olmak,kurgusuz olmakla aynıdır...kimseyi korkuları var diye suçlayamazsınız...ve kimseyi korkuları var diye daha çok korkutup onurlu kılamazsınız.
 46. İnsanların gözleri öyle kelimelerle konuşur ki dil onları telaffuz edemez.
 47. Irmakta son durak okyanus okyanusun içinde yunus onun gözleri konuştukça sen aşkı haykırır gibi sus.
 48. İSMİNİ KALBİEME AŞK DİYE YAZMIŞTIM BOŞ VER SİLERİM.GüZEL BİR RüYAYI GERçEK SANMIŞTIM MEĞER SENİN SEVMEYE NİYETİN YOKMUŞ BEKLEMEK SUçMUŞ SENİ SEVDİĞİM İçİN öZüR DİLERİM...
 49. Issız karanlık geceler meskenim oldu ,yalnızlık masum bir dostum oldu, eğer bir gün beni ararsan ıssız gecelerin karanlığına sor çünkü ben o karanlığın tam ortasındayım.
 50. İsyan etme gökyüzü benim kadar ağlayamazsın.
 51. Kalbinde yoksa yer ben ayakta da gelirim güzelim Allah çarsına pazar pazarına da bol müşteri versin.
 52. Kanatlanıp göklere nasıl uçayım? Rüzgarın olup sana nasıl eseyim? Yağmurun olup yanağına nasıl düşeyim? Başımı alıp uzaklara nasıl gideyim? İçimde sen varken bir tanem söyle nasıl öleyim...
 53. Kapına gelmiş bir fakirim, Bana bir dilim gönül ver, Parça parça yaralı Parça parça kan olsun, Ne olur... SADAKA OLSUN.
 54. Karagözlüm Senin o güzel ay yüzün ben seni çok sevdim ve sensizlikte çok korktum ama bekledim sen gelmedin !
 55. Karanlığa küfredeceğine kalk ta ışığı yak!
 56. Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar. Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Şaşar. üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık. Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar.
 57. Keşke ben hep yalnız kalsaydım!!! yalnızlığım kadar yanımda olsaydın,keşke yalnızlığımla paylaştığımı seninle paylaşsaydım,keşke adın yalnızlık olsaydı .
 58. Keşke sen ben olsan, seni ne kadar sevdiğimi anlasan, keşke ben sen olsam, bu kadar sevilmenin tadını çıkarsam.
 59. Kimileri seviyorum der çünkü ezberlemiştir..Kimileri diyemez çünkü gercekten sevmiştir.
 60. Kimine göre kralız kimine göre yalnız her kez rahat olsun falan filanız.
 61. Kimseye kendinizi sevdirmeye kalkmayın. Yapılması gereken tek şey sadece kendinizi sevilmeye bırakmaktır. önemli olan; hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır"
 62. Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.eğer varlığım rahatsız ediyorsa ölürüm bir daha karşına çıkmam.ama rahatsız eden sevgimse üzgünüm buna engel olamam......
 63. Kışın sıcağına yazın gölgesine erkeğin sevgisine asla İNANMA.
 64. KORKUM sevmek değil,KORKUM sev ipte ayrılmak,KORKUM kurşun yemek değil,KORKUM kalleşçe vurulmak,KORKUM ölüm değil,KORKUM sizler tarafından unutulmak!
 65. Kötü bir cemiyetin bozamadığı insani kötü bir arkadaş bozar...
 66. Küçüktüm, Adam Olmadı Dediler, Adam Oldum, Sevmedi Dediler, Sevdim, Uğrunda ölmedi Dediler, öldüm,iş İşten Geçti, Dediler...
 67. Layık olduğun yer seni kabul etmese bile. giydiğin gelinlik kefen olsa bile,ardından göz yaşı döken olmasa bile,bekleme artık dönmem sana.
 68. Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun. Sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın aşkım seni çok seviyorum.
 69. Mezarlar arasında bir mezar,o mezarın içinde bir tabut,o tabutun içinde bir kefen,o kefenin içinde "BEN" , benim içimdeyse hala SEN yaşıyorsun!
 70. Mırıldandığın şiir geldi aklıma. Seni bende bırakan. Göz yaşlarının tadı geldi aklıma. Her defasında kalbimi yakan. Sen geldin aklıma. Gidince beni benden alan.
 71. Mum ateşe gönül vermiş . Ateş onu eriyip tüketmede razıymış. çünkü seviyormuş bu sevgiye hayatını adayan mumun tek korkusu ise eridiğinde ateşin sönmesiymiş.........
 72. MUTLULUKLARIN BİR KAYAYA YAZILMIŞ KADAR KALICI üZüNTüLERİN İSE SAHİLDEKİ AYAK İZLERİ KADAR GECİCİ OLSUN CANIM......
 73. NE ARADIĞINI BİLMEYEN BULDUĞUNUDA ANLAYAMAZ...NE ŞEYTAN BEKLER GüNAHI,NE TAZE öLüYü MEZAR,NEDE BİR HASTA SABAHI SENİ BEKLEDİĞİM KADAR GELME İSTEMEM ARTIK GELMENİ,BEN YOKLUĞUNDA BULDUM SENİ...
 74. NE DüNDEN DAHA AZ NE YARINDAN DAHA çOK,SENİ BU GüNDE DüN OLDUĞU Gibi YARINDA OLACAĞI Gibi çOK SEVİYORUM! Bir TANEM...
 75. Ne Elimden Tuttular Ne Yüzüme Güldüler , Nede Bir Gün Olsun ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Başkasına Verdiler. Bana Bu Dünyada Mutluluk Harammış meğer..
 76. Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler. hepsi göklerdeydi parlıyordu. ama ben seni güneşi seçtim. bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim...
 77. Ne yıldızları istiyorum gece yarılarıma, ne güneşi istiyorum sabahıma çok değil SEVDİĞİM sadece SENİ istiyorum yalnızlığıma...!!!
 78. Neden durmadan yağıyorsun yağmur? Neyi ıslatmak istiyorsun? Cadde ıslak, Kaldırımlar ıslak! Gözlerimi ıslatmak istiyorsan, onlar zaten ISLAK!!!
 79. Neden sızlar yüreğin neden bende gülemem neden sen den uzakta sen sizliğe sürgünüm bilsem sana da söylerim.
 80. Neredesin gönül başım,geceleri uğruna yıldız seçtiğim ey vefasız.gitmekte mi vardı böyle ansızın.bilir misin geçen her gece ve zaman bana KEŞKELERİ unutturdu.Yolun açık olsun.
 81. ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm ben senin için yaşamayı göze almışım.
 82. ölümden Ne İçin Korkuyum ki? ben Varken O yok O varken Ben Yoğum .
 83. ölürken bile yanımda oL sevgilim !!!
 84. Ona söyle onu gerçekten sevdim,ona söyle bunu bir daha görmek istemiyorum,on söyle Onsuz her şey çok güzel,ona söyle onu çoktan unuttum.AMA SAKIN BUNLARI GöZYAŞLARI İçİNDE SöYLEDİĞİMİ SöYLEME ONA....
 85. Onurun evrensel kriteri sözünde durmaktır.
 86. öyle bir ağaca dayan ki hiç kurumasın ,öyle birini sev ki hiç unutmasın , sev ama mevsimlik olmasın, yazın yeşerip kışın solmasın.....
 87. öyle yürekten seviyorsan aklı başından atacaksın,kimi yanında arıyorsan kendi içinde bulacaksın...
 88. öZLEDİM SENİ Ayrılık yüreğimi karıncalandırıyor nicedir.. Beynimi uyuşturuyor özlemin çok sık birlikte olmasak bile.
 89. özlem yükledim bulutlara, dağlarından geçsin diye. Sevda ektim yağmurlara, üzerine döksün diye. Seni verdim yarınlara, bensiz mutlu olursun diye..
 90. Penceremin kenarındayım, mevsim sonbahar, tane tane yağmur seyrediyorum. Bilsen nasılda kötü esiyor rüzgar savrulan yaprakların sesini dinliyorum, gürlüyor sema yıldırımlar düşüyor toprağa biri geçiyor sokaktan ölümden endişeli sönmüş tüm ışıklar şehir esrarlı bir uykuda ben seni düşünüyorum sessizce SEVGİLİM...
 91. Rüyaların en güzelini gör uyurken Allahın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki, en masum anında bile sana zarar vermesin.
 92. RüZGAR ALABİLDİĞİNE HIRçIN,YAĞMUR ALABİLDİĞİNE İNATçI ,YüREĞİN İSE ONLARA İNAT SANKİ BİR LİMAN...TIPKI GöZLERİNDE Kİ HUZUR Gibi...
 93. Rüzgar özür dilediğinde yaprak çoktan düşmüştü.
 94. RüZGARA HAKİM OLAMIYORSAN YELKENİNİ ONA GöRE AYARLA VE UNUTMA Kİ HAYAT KARŞILAŞTIĞIN GüCLüKLERLE DEĞİL GEMİYİ LİMANA GETİRİP GETİRMEMENLE İLGİLİDİR....
 95. Rüzgarın kemanını çaldığı ve yağmur damlalarının pencerene vurduğu soğuk bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun bütün güzellikler senin olsun.
 96. Sabah seni düşündüm kahvaltı yapmadım öğlen seni düşündüm yemek yemedim akşam Seni düşündüm yemek yemedim gece yatamadım çünkü çok acıkmıştım
 97. Şair bensem şiirim sensin,deli bensem zincirim sensin,sarhoş bensem şarabım sensin,aşık bensem aşkım sensin, ben hala yaşıyorsam SEBEBİDE SENSİN.

Diger Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler 001 - 100 Anlamli sözler 2301 - 2400
Anlamlı sözler 101 - 200 Anlamli sözler 2401 - 2500
Anlamlı sözler 201 - 300 Anlamli sözler 2501 - 2600
Anlamlı sözler 301 - 400 Anlamli sözler 2601 - 2700
Anlamlı sözler 401 - 500

Anlamli sözler 2701 - 2800

Anlamlı sözler 501 - 600

Anlamli sözler 2801 - 2900

Anlamlı sözler 601 - 700 Anlamli sözler 2901 - 3000
Anlamlı sözler 701 - 800 Anlamli sözler 3001 - 3100
Anlamlı sözler 801 - 900 Anlamli sözler 3101 - 3200
Anlamlı sözler 901 - 1000 Anlamli sözler 3201 - 3300
Anlamlı sözler 1001 - 1100 Anlamli sözler 3101 - 3400
Anlamlı sözler 1101 - 1200 Anlamli sözler 3401 - 3500
Anlamlı sözler 1201 - 1300

Anlamli sözler 3501 - 3600

Anlamlı sözler 1301 - 1400

Anlamli sözler 3601 - 3700
Anlamlı sözler 1401 - 1500 Anlamli sözler 3701 - 3800
Anlamlı sözler 1501 - 1600 Anlamli sözler 3801 - 3900
Anlamlı sözler 1601 - 1700 Anlamli sözler 3901 - 4000
Anlamlı sözler 1701 - 1800 Anlamli sözler 4001 - 4100
Anlamlı sözler 1801 - 1900

Anlamli sözler 4101 - 4200

Anlamlı sözler 1901 - 2000

Anlamli sözler 4201 - 4300

Anlamlı sözler 2001 - 2100 Anlamli sözler 4301 - 4400
Anlamlı sözler 2101 - 2200

Anlamli sözler 4401 - 4500

Anlamlı sözler 2201 - 2300 Anlamli sözler 4501 - 4600


anlamli kisa özlü sözler anlamli laflar kisa ve anlamli siirler kisa ama anlamli siirler anlamli ve guzel sozler cok anlamli siirler güzel ve anlamli kisa sözler anlamli sms sözleri yeni anlamli sozler kisa ve anlamli siirler anlamli sözzler sevgiliye anlamli sozler güzel sözler anlamli anlamli sözler siirler guzel anlamli sozler fransizca anlamli sozler güzel anlamli sözler anlamli kisa sozler etkileyici anlamli sözler anlamli almanca sözler mevlana anlamli sözler anlamli sozler siirler resimli anlamli sozler anlamli siir anlamli sözler yeni

Ingilizce sözler - english messages - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
 2. Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
 3. You never get a second chance to make a first impression
 4. You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
 5. Women in the army? We need our girls for love not for war

çok anlamli siirler dostluk ile ilgili anlamli sözler anlamli yeni sözler anlamli sözler hayata dair anlamli çok kisa sözler siirler anlamli anlamli hayat sözleri en anlamli güzel sözler güzel kisa anlamli sözler aci anlamli sözler güzel sözler anlamli anlamli sözler, dostluk üzerine anlamli sözler cok anlamli sözler anlamli sözler mevlana aska dair anlamli sözler en anlamli siirler aci ve anlamli sözler anlamli aci sözler türkçe anlamli ingilizce sözler çok anlamli kisa sözler anlamli sozler en anlamli laflar anlamli güzel sözler anlamli sözlersözler

Almanca sözler - Sms Sprüche - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. Liebesmail: Wenn sie diese SMS lesen, werden sie sich augenblicklich unsterblich in den Absender verlieben..*ding!*
 2. ch habe schon viele SMS-Sprüche gelesen, aber nicht 1000Sprüche können annähernd ausdrücken wie wichtig du für mich bist!
 3. Liebe SMS! Fliege dort hin, wo ich gerade in Gedanken bin und gib meinem Schatz einen dicken Kuss!
 4. Heimlich, still und leise schicke ich diese SMS auf Reise. Sie kommt von Herzen und mit Grüßen, soll dir den Tag versüßen.
 5. Neueste Studie aus Amerika: Langweilige Menschen halten ihr Handy, während sie SMS lesen, in der rechten Hand! Und was ist mit dir?
 6. Wollte Dir etwas Unbeschreibliches, Schönes, Heißes, Erotisches und Kluges senden, aber leider passe ich nicht auf das Display!
 7. Hi. Hier kommt ein SMS-Bussel. Das Handy ganz zart an DEINE Wange drücken. (Schmatz). Bei Bedarf mehrmals anwenden.
 8. Diese SMS kostet mich 12 cent, 2 Minuten zum eintippen, 32 sekunden, weil ich mich vertippt habe, vier Sekunden zum absenden und das alles nur um Dir zu sagen, wie sehr ich Dich mag.
 9. Jeden Tag, jede Stunde, denk ich nur an dich. Ich vermisse dich jede Sekunde, ich liebe dich.
 10. Jetzt trennt uns das Leben... und doch, ich liebe Dich immer noch!
  Kann es etwas schöneres geben, in diesem sonst so düsterem Leben, als in deinen Armen zu sein? Ich liebe dich, bin für immer dein!
 11. Kann nix dafür,dass sich mein Herz so sehnt nach dir... hörst du es schlagen?? es schlägt für dich... hörst du es sagen?? ! !Ich liebe DICH! !
 12. Kein Wort kann sagen, wie sehr ich dichbrauche. Kein Lied kann singen, wie sehr ich dich liebe, und keine Geschichte kannerzählen, wie gern ich dich küsse!
  Knuddel Dein Kissen, kuschel Dich ein, in Deinen Träumen werd ich dann immer bei Dir sein. Ich liebe Dich!!
 13. Lang ist der Tag,noch länger die Nacht.Ich liebe Dich,drum gib auf Dich acht!Mit Dir mein einziges Leben zu leben-das lohnt sich,denn ich liebe Dich eben!!!
 14. Lass mich dein Liebesmäuschen sein, dann schläfst du heute Nacht nicht ein. Wir lieben uns bis in den Morgen, dann vergisst du deine Sorgen.
 15. lass mich nie los,unsere liebe ist so groß! flieg mit mir durch die nacht,lieb mich bis der tag erwacht!will mit dir das leben spüren und dich nie verlieren.
  Lass mich überlegen, lass mich fragen, lass mich einfach nur was sagen. Es kommt von Herzen voller Licht,lass Dir sagen:"Ich liebe Dich"
 16. Leidig ist es, nicht zu lieben, leidig auch fürwahr, zu lieben. Aber leidiger als beides - lieben ohne Gegenliebe.
 17. Liebe sie währt in Dankbarkeit. Liebe nimmt sich die Zeit. Träum den Traum der Liebe. Den Traum der Ewigkeit. Ich liebe dich.
 18. Lieber alles verlieren und Dich haben, als alles haben und dich verlieren. Ich liebe Dich!
 19. Lies mich nicht, ich bin eine gute Botschaft, die dein Leben verändern wird. Ich liebe dich
 20. Mein ganzes ICH das steckt in DIR und wenn DU stirbst dann sterben WIR.Ich liebe Dich.
 21. Mein herz blutet,mein herz brennt,mein herz zerbrösselt,es zerreist.Es ist deine liebe,die es wieder zurecht schweißt!Ich liebe dich
 22. Mein Herz brennt vor Sehnsucht nach dir. Es tut weh, denn du bist nicht hier. Der Schmerz, er zerreißt das Herz mir. Du sollst es wissen:ich liebe dich so sehr.
 23. Mein Herz war traurig! Doch jetzt schlägt es wieder glücklich wegen Dir und dafür danke ich Dir. Ich
ARA BUL
 SMS sözleri
SMS Sprüche
Free SMS
- Free SMS
- Komik oyun
Yabancı sözler
- İngilizce sözler
- Almanca sözler
- Fransızca sözler
Aşk & Sevgi
- Aşk sözleri
- Sevgi sözleri
- Ayrılık sözleri
- Etkimele silahları
- Beyaz yalanlar
- Özür mesajları
- Özlem & Hasret
Güzel sözler
- Güzel sözler
- Akıllı sözler
- Kısa şiirler
- Anlamlı sözler
- Özlü sözler
Komik sözler
- Komik sözler
- Espiriler
- Adamın biri
- Fıkralar
- Duvar yazıları
- Geyikler
Özel günler
- Anneler günü
- Babalar günü
- Doğum günü
- 23 Nisan
- Özel günler
- Yeni yıl mesajları
Bayram mesajları
- Bayram mesajları
- Kurban bayramı
- Ramazan bayramı

Dini sözler ve Kandiller
- Dini sözler
- Hadisler
- Kandil mesajları
- Mevlid kandili
- Regaib kandili
- Miraç kandili
- Beraat kandili

Spor sözleri marşları
- Galatasaray
- Fenerbahçe
- Beşiktaş
Diğer mesajlar
- Geçmis olsun
- Ata sözleri
- İbretli sözler
Arkadaş siteler
- Free SMS
- Liebessprüche
- Alanya - Antalya

GOOGLE SMS sözleri
Unbegrenzt viele SMS verschicken
Nach der Anmeldung 500 kostenlose SMS versenden. Der Dienst ist absolut gratis und die Anmeldung erfolgt ohne die Angabe von personenbezogenen Daten. Jeden Monat werden neue Free SMS gutgeschrieben.

Free-SMS
Bei Free-SMS können Sie täglich eine kostenlose SMS mit 160 Zeichen verschicken. Die SMS ist ohne Werbeanhang und eine Anmeldung ist auch nicht nötig.


Kostenlos SMS
Kostenlos Anmelden und sofort ganze 125 SMS verschicken.

sözler anlamlı sözler ayrılık sözleri kisa siirler sms sözleri mesajlar kısa şiirler güzel sözler aşk sözleri kısa aşk sözleri sevgi sözleri güzelsözler doğum günü msjları komik sözler güsel sözler kısa sözler aşk msjları kandil mesajı doğum günü sözleri hazır sms dini sözler kandil msj kisa siir özür mesajları anlamli sözler güzel söler doğum günü msj kısa aşk şiirleri özlü sözler güzel sözler sms kısa şiir doğum günü aşk manileri anlamlı şiirler ask sozlerı akıllı sözler özel sözler ingilizce sözler Yeni yil mesajlari Free SMS hasret sözleri ingilizce sözler Yeni yil mesajlari
Impressum   Copyright by sms sözleri .com- - Anlamlı sözler - Anlamli sözler