Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözlerarkadaşa anlamli sözler, hayata dair anlamli sozler, dostlukla ile ilgili sözler, dostlukla ilgil sözler, anlamli kisa sozler, dostluk la ilgili guzel sozler, kýsa etkili sözler, hayat anlamlı sözler, aşk sölzeri, dürüstlük üzerine sözler, www anlamlı sözler.com, siir anlamlı sözler sms, gül, güller
Istanbul Flüge
Istanbul
Istanbul ucak biletleri 19 Eurodan
itibaren ucuz biletler.
http://www.istanbul-istanbul.de
Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözlerAnlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. Biraz sevgi koy avucuma, Onu koyamazsan sevinç koy, Bunları dilenmeye geldim kapına, veremeyeceğin bir şey değil ya...
 2. Biz aleme gitmeyiz biz olduğumuz yer alemdir zaten
 3. Istanbul - Alamanya
  SMS sözleri Istanbul uçak biletleri

  Almanya - Istanbul - Almanya
  (Berlin, Münih, Köln, Düsseldorf)

  49 EUR'dan baslayan indirimli
  uçak biletlerene hemen bakın.

  Istanbul biletleri


 4. Biz her zaman acılarla sevindik ki;Mutluluğu görünce sim aralardan olup geçmişi unutmayalım diye...
 5. Biz sevdiğimizi iki dudak arasından çıkan iki çift basit sözcük ve iki öpücük niyetine sevmeyiz.biz sevdiğimizi ALLAHIN bize bir emanet kuşu bilip onunla aynı yastığa bir ömür boyu baş koymak için severiz.
 6. Biz yiğidiz ferman gerekmez....çünkü aslanız çakallar giremez.....
 7. Biz zengin aile çocukları gibi barlarda dans etmesini sosyeteyle yemek yemesini kibarca konuşmayı bilmeyiz ama kartalın uçamadığı şahinin yuva kuramadığı tepelerde şeytanla dans etmesini biliriz.
 8. Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır .Sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz, bizim ömrümüzde dostlarımız vardır günlerimiz ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz..
 9. Bu alemde Ya Tozu Dumana Katarsın Yada Tozu Dumana Yutarsan.
 10. Bu benim sevda ağlar yana yana hasretim sen bana naz eyleme gel bana!!!
 11. Free SMS GÖNDER
  SMS sözleri
 12. Bu gece pencereyi açık tut çok uzaklardan bir güvercin uçurdum biraz yorgun biraz ıslak ama başına bir tutam sevgi bırakacak...
 13. Bu Günler Kötü olsa bile..Yarınlar Hep Güzel olur Derler..Peki Bu Günler Dünlerin yarınları değimliydi.
 14. Bu mesajı silersen benden hoşlanıyorsun, Silmezsen beni istiyorsun, Cevap verirsen beni seviyorsun, Vermezsen bensiz yapamıyorsun, Hadi bakalım ne yapacaksın?
 15. Buğulu camın arkasından dışarıya bakmaya ne dersin belki camın buğulu değilde dışarının sisli olduğunu görürsün.
 16. Bugün yazdığım şiirime son noktayı koydum acaba son noktada sen var misin?
 17. Bulutların göz yaşları pencerene vurduğu akşamda gecede hangi hayaller sana uyumayı öğretiyorsa gelecekte onları yaşatsın.
 18. Bunu Sen Yazmıştın Bana., Alnıma Silah Dayasalar, çölde Susuz Bıraksalar, Yaban Diyarlarda Atsalar, Vaz Geçmem Senden ASLA.
 19. BURASI B.PAŞA FERMAN GEREKMEZ, ASLANLAR YUVASIDIR çAKALLAR GİREMEZ!!!!!!!
 20. çok konuşma kapak olursun uğraşma etek olursun savaşama köpek olursun akıllı ol belki yanımda yerini bulursun.
 21. çok uzak şehirlerde çarpar iki yürek,çok uzak bir şehirde beklendiğini bilerek,gün gelir için yanar,gözün dalar uzaklara,her adımda beni anarsın,gözün dalar.
 22. Dalgalar nasıl taşlara çarpıp özür dilemiyorsa,nasıl güneş batarken ve doğarken doğadan izin almıyorsa bende seni senden izinsiz SEVİYORUM ve öZüR DİLEMİYORUM.
 23. Değil eksi otuz derecede karların içine gömseler buzullara atsalar vücudumun her hücresini ayrı ayrı dondursalar yüreğimin ateşini söndüremezler.Engel olamazlar kalbimin "sen sen" diye atışına öylesine dolu ki, öylesine bağlı, öyle sevdalı ki; sana bu yürek ne soğuk ne kar ne de buzullar hiç ama hiç bir şey soğutmaz seni benden ölüm dahil...ölüm bile ayıramaz beni senden ölüm dediğin nedir ki; insanın bedeninden ruhunun ayrılması değil mi? O zaman sorun yok çünkü ben seni sadece ellerimle , gözlerimle, dilimdeki SENİ SEVİYORUM kelimeleriyle değil bütün benliğimle ve tüm ruhumla SEVİYORUM.
 24. Deli deseler yine severim,veremli deseler yine severim,Seni üzer sevme deseler yine severim,Yeter ki beni bırakma,işte o zaman canımı veririm!!
 25. Deniz kumsaldaki kumları, zaman geçmişteki anıları siler ama hiç bir şey kalpteki gercek dostları silemez...
 26. Denizler sonsuzdur ama sevgim kadar değil, Güneş işitir ama senin kadar değil, Herkes seni sever ama 'BENİM KADAR DEĞİL'
 27. Diyorlar Sen her şeyi seviyormuşsun Sohbeti Eğlenceyi Aşkı Annemin selamı var birazda beni sever misin?
 28. DOĞARKEN NEDEN AĞLADIĞIMI YAŞARKEN ANLADIM...
 29. Doğmak için yalvarmadıysak ölmemek içinde yalvarmayız
 30. Dostluğun asaletini hiç bir bencilliğin çirkinliğine terk etme ve öyle bir arkadaş seçki sen onun için ölmeyi göze aldığında o senin için çoktan ölmüş olsun!!!
 31. Dostluk SEVGİ ile beslenir :
 32. Duanla doğmadım ki güzelim bedduanla öleyim.
 33. Dumanında sen varsın diye Sigarayı bıraktım, Rüyalarımda sen varsın diye Uyumayı bıraktım, Anladım ki sensiz yaşanmıyor işte o an yaşamayı bıraktım....
 34. Dün akşam seni düşündüm bir şey takıldı boğazıma ağlayamadım ölüm mü yoksa sensizlik mi korkuttu ayırt edemedim çünkü fark yoktu ölüm sensizlikse sensizlik zaten ölümdür.
 35. DüN çİçEKçİYE GİTTİM BİR GüL VARDI DüNYANIN EN GüZEL GüLü BENİM DİYE HAYKIRIYORDU O GüLü ALDIM AMA GüZEL OLDUĞU İçİN DEĞİL SENİ GöRüP KISKANSIN DİYE.
 36. Dün gece beni aradılar, en güzel biri kaçmış. görmedin mi diye sordular, sakın merak etme: kalbimde oluğunu söylemedim.
 37. Dün gece uyurken sana bir melek gönderdim seni izlemesi için, umduğumdan da çabuk döndü.Sordum neden çabuk döndün? Dedi ki melekler başka bir meleği izleyemez.
 38. Dünya yaşanacak kadar güzel olsaydı insanlar doğarken ağlamazdı.
 39. DüNYADA EN GüZEL,EN ANLAMLI ŞEYİMİ VERİRDİM AMA SENİ SANA VEREMEM Kİ.
 40. Dünyada her kes kendine bir eş arar taşın kalbi yoktur ama onu da yosun sarar.
 41. Dünyada iki renk gül olsun biri kırmızı diğeri beyaz olsun sen beni unutursan kırmızı güller solsun ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.
 42. Dünyayı kendine mendil etme.çünkü senden hep göz yaşı ister.
 43. Dünyayı verseler gözümde değil Yokluğun gönlüme yalnız dert verir Yokluğunu değil seni isterim.
 44. Düşman kelimesinin anlamını,arkadaş sıfatını taşıyanlardan öğrendim...
 45. DüŞüNME DüŞüNDüKCE HATIRLAR HATIRLADIKCA AĞLAR AĞLADIKçA ACI çEKERSİN!!!
 46. Düşünmek bazen yanında olmaktan daha çok zevk verir insana,özlem duyarsın, hasret çekersin,değer biçersin.Kısacası özlüyorum,seviyorum dersin,o seni duy masada!
 47. Düşünüyorum da düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken Düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum.
 48. Duygularıma MüHEBBET Ceza verdim artık her deli anında suç iste ipte beni de ZANLI yapmasın diye.
 49. Ecelle sözlü ölümle nişanlıyım tesadüfen doğdum yaşamak zorundayım alayına isyan kralına ölüm
 50. Eğer beni duyuyorsan uyan hiç geçmiyorsam aklından uyu uyu hiç korkma isteyemem seni senden yalnız sesimi duy bazen inan nefessiz kaldım nefesim olur musun?
 51. Eğer beni sevecek kadar deliysen,eğer beni hak edecek kadar mertsen, eğer yalan söylemeyecek kadar şerefliysen, inan ki bende uğrunda ölecek kadar YüREKLİYİM...
 52. Eğer beni unutursan elinden kir yüzünden pasak burnundan sümük başından kepek saçından sirke elbisenden pire gözünden çapak boğazından balgam eksik olmasın..
 53. Eğer bir gün gezdiğimiz yerlere gidersen,benim yerime bir başkası ile gezersen,her gün ağlayıp yüzü gülmeyen birini görürsen beni hatırla.seni hala seviyorum!
 54. Eğer bir gün hüzünlenirsen beni ara seni güldüremem ama seninle ağlaya bilirim. Eğer bir gün ölmek istersen beni ara seni vaz geçiremem ama seninle öle bilirim.
 55. Eğer bir gün o sevdiğin yağmur insafsızca seni ıslatırsa,bil ki ben sana ağlıyorum.eğer bir gün aşkımızın şarkısı kulaklarına tırmalarsa,bil ki ben ağlıyorum/
 56. Eğer bir gün ölürsem sana doymadan, Mezarımda yalnız bırakma beni, Kabrimin üzerine bir gül oluver, Toprağın altından koklarım SENİ...
 57. Eğer her gece yatıyorken sessizliğe dalıyorsan bil ki aşıksın.
 58. Ellerimle dokunamazsam rüzgarımla dokunurum. dudağımla öpemezsem ateşimle hissederim.Gözümle takip edemezsem yüreğimle izlerim..
 59. Ellimde değil sana sevgimi gösterememek, ELLİMDE DEĞİL SENİ SEVİYORUM DİYEMEMEK.Ama yinede ellimde değil sensiz olamamak.
 60. En güzel yarınlar senin olsun sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun eğer gün gelirde sen beni unutursan inan ki aşkım canın sağ olsun!
 61. En koyu mavilikleri avucuna, En içten mutlulukları gözlerine, En derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum. Her zaman sevgiyle kal.
 62. Esaret bağın da gül olmaktansa, hürriyet dağın da diken olmayı yeğlerim.
 63. Ey güneş ne mutlu sana dünyayı aydınlatıyorsun;ey ay ne mutlu sana geceyi aydınlatıyorsun;ey sevdiğim ne mutlu bana kalbimi parlatıyorsun.
 64. Ey kahverengi gözlerine vurulduğum çocuk eğer seni sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gök yüzüne bak o gördüğün binlerce yıldızdan her biri sana gönderilmiş olan öpücüklerdir.
 65. Eyer hasretin gece ise sabahın ben olayım.
 66. Farz etki bir yalanım hiç gerçeği kalmamış Farz etki bir rüyayım Hiç yaşanmamış Sakın arama beni, bir şey paylaşmadık Bir daha çıkma karşıma Biz Sevda yaşamadık.
 67. Fedakar olan insan gönülden sevendir yürekli olan insan kendini bilendir .umutlu olan insan yaşamı sevendir unutmayan bir arkadaş bir ömre bedeldir.
 68. Geceler de bitecek bakalım elbet bir gün bakalım o şerefsiz iki yüzlülüğünü kimden saklayacaksın...
 69. Geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı, Dünya güneşe hasret kalırdı!
 70. Geceler seni unutacak kadar uzun olsaydı, inan asla gündüz olmazdı.
 71. Gecemidir insanı hüzünlendiren,yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen.Gecemidir seni bana düşündüren,yoksa ben miyim!Seni Düşünmek için Geceyi bekleyen.
 72. Geçmişe dönük keşkeklerle yaşayacağına geleceğe dönük bel kilerle yaşamayı tercih edin.
 73. GELDİLER Mİ? Bulutlara yükledim özlemimi rüzgarlara yolladım sevgimi yağmurlar yağdırdım göz yaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldiler mi??
 74. Gelip geçicidir dediler,çocuksun unutursun dediler,boşuna üzme kendini kimleri seveceksin dediler ama yanıldılar.
 75. Gelsen Giderim Sonsuza Kadar Sevsen Severim ölene Kadar !!
 76. Gel çölde açan çiçek olsan seni kurutmamak için hep ağlardım..gözyaşımda bir damla olsaydın seni kaybetmemek için asla ağlamazdım...
 77. Gerçek aşk, gelişmiş insanın hayata itirazıdır.Konuşursa tufan, yazarsa destan,severse kıyamet kopar.
 78. GERçEK SEVGİ BAZEN ARADAN çEKİLMEK DEMEKTİR GERçEK SEVENİN BUNU BİLMESİ GEREKİR!
 79. GİDENE KAL DEMEK ZAVALLILARA,KALANA GİT DEMEK TERBİYESİZLERE,DöNMEYENE DöN DEMEK ACİZLERE,HAK EDENE YOL VERMEK BİZE YAKIŞIR...
 80. Gitmiyor aklımdan o güzel gözlerin-içimi yakıyor bitmez özlemin-yalnızlığı takdim ıssız Geceleri-yaşayamam beni sensiz bilemezsin senden önce sevmedim böyle yaşayamam ben sensiz bir tanesi.
 81. Gök yüzünde bir yıldız kalbimi çaldın zamansız senden kopmak faydasız unutmaksa imkansız!!!
 82. Gönlümü yelken yapacağım,nefesimi rüzgar.Martıların kanatlarına asacağım yalnızlığımı onlarla çırpınıp dağılsın diye ...ıslık çalacağım rüzgarın çığlığına esiyor mu...
 83. Gönlünde yer yoksa bana güzelim;fark etmez ben ayakta da giderim.
 84. GöNüLLER BİRDİR dostluklar ayrı olsa da ben dostum dostumu unutmam,dostum sende beni unutma.
 85. Gördüğüm en güzel rüya senin olsun duyduğum en derin sevgi senin eserin gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin ve kurduğum en güzel hayal sensin......
 86. Gözler gözleri gözleyen gözleri gözlerken, gözleri gözleyen gözler gözleri gözleyen Gözleri gözler.
 87. Gözlerim kör olsa görmesem seni,hafızam kaybolsa bilmesem seni,hiç kimse tanımaz olsa da beni, kendimi unutur yinede unutmam seni...
 88. GöZLERİMİN İçİNE BAK BİRİNİ GöRECEKSİN SAKIN!KISKANMA çüNKü O SENSİN.
 89. Gözlerinde doğmak,yanaklarında yaşamak,dudaklarında ölmek için gözyaşın olmak isterdim.
 90. Gözlerine Baktıkça Hayallere Dalıyorum Demek ki Aşkımız Hayallerde Yaşıyor.
 91. gözüm gördü kalbim sevdi gönlüm yalnız seni seçti tutulmuşken o gözlere seni sevmemek elde değil.
 92. Gözünden akacak bir damla yaş kalbimden akacak her damla kana bedeldir ben seni bir serçenin gözünden akacak yaş kadar seviyorum belki bilmiyorsundur ama serçenin Gözünden yaş akınca ölürmüş ben seni işte böyle seviyorum
 93. Gül Bahçesinde Geçse de ömrüm, İnan Senin üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsa da ölüm, İnan Uğrunda ölmeye Değer Be Gülüm...
 94. Gül filizlendiği günden itibaren güneşe aşıktır.Her ne kadar güneş geceleri ayın görkemine kanıp gülü unutsa da gül hiç bir zaman yıldızlara kanıp güneşi unutmaz.
 95. Gül kurusu akşamlarda dost hasretleri yaşadık, belki yeri geldi ağladık ama kalbimize koyduğumuz sevdiklerimizi unutmadık
 96. GüL SUNAN BİR ELDE DAİMA BİR MİKTAR GüL KOKUSU KALIR.
 97. Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun, ama beni unutturmasın...;-)
 98. Güller arasında geçse de ömrüm,senden başkasını koklamam gülüm.seni koklamak olsa da ölüm,senin için ölmeye değer be gülüm!
 99. Güllere özenme güller sana özen sin sen güllerden de güzelsin.
 100. Gülmek için mutlu olmayı bekleme! belki mutluluk gülüşünde saklıdır. sakın ağlayayım deme! belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır..
 101. Gülü bir gün, seni her gün, gülü soluncaya seni ölünceye kadar seveceğim !!!
 102. Gülü Severim Dikeni Olmasa Yaşamayı Severim Dertli Olmasa İnsanları Severim Yalancı Olmasa AŞKI Severim Aldatmak Olmasa.

Diger Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler 001 - 100 Anlamli sözler 2301 - 2400
Anlamlı sözler 101 - 200 Anlamli sözler 2401 - 2500
Anlamlı sözler 201 - 300 Anlamli sözler 2501 - 2600
Anlamlı sözler 301 - 400 Anlamli sözler 2601 - 2700
Anlamlı sözler 401 - 500

Anlamli sözler 2701 - 2800

Anlamlı sözler 501 - 600

Anlamli sözler 2801 - 2900

Anlamlı sözler 601 - 700 Anlamli sözler 2901 - 3000
Anlamlı sözler 701 - 800 Anlamli sözler 3001 - 3100
Anlamlı sözler 801 - 900 Anlamli sözler 3101 - 3200
Anlamlı sözler 901 - 1000 Anlamli sözler 3201 - 3300
Anlamlı sözler 1001 - 1100 Anlamli sözler 3101 - 3400
Anlamlı sözler 1101 - 1200 Anlamli sözler 3401 - 3500
Anlamlı sözler 1201 - 1300

Anlamli sözler 3501 - 3600

Anlamlı sözler 1301 - 1400

Anlamli sözler 3601 - 3700
Anlamlı sözler 1401 - 1500 Anlamli sözler 3701 - 3800
Anlamlı sözler 1501 - 1600 Anlamli sözler 3801 - 3900
Anlamlı sözler 1601 - 1700 Anlamli sözler 3901 - 4000
Anlamlı sözler 1701 - 1800 Anlamli sözler 4001 - 4100
Anlamlı sözler 1801 - 1900

Anlamli sözler 4101 - 4200

Anlamlı sözler 1901 - 2000

Anlamli sözler 4201 - 4300

Anlamlı sözler 2001 - 2100 Anlamli sözler 4301 - 4400
Anlamlı sözler 2101 - 2200

Anlamli sözler 4401 - 4500

Anlamlı sözler 2201 - 2300 Anlamli sözler 4501 - 4600


anlamli hayata dair sözler anlamli sözlet kisa anlamli siir küçük anlamli sözler anlamli sözler sitesi mevlana anlamli sözler anlamli dini sözler günün anlamli sözleri kisa ve anlamli söz anlamli sozlerr anlamlisözler.com en anlamli özlü sözler anlamli sözler siirler fransizca anlamli sözler bedava anlamli sözler anlamli sözelr anlamli sözller anlamli sözler resimli guzel anlamli sozler www.anlamlisözler.com egitimle ilgili anlamli sözler özlü ve anlamli sözler anlamli dözler hayat üzerine anlamli sözler anlamli sözler yeni

Ingilizce sözler - english messages - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
 2. Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
 3. You never get a second chance to make a first impression
 4. You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
 5. Women in the army? We need our girls for love not for war

anlamli sözler sözler anlamli güzel laflar anlamli sözler resimli kisa anlamli söz güzel anlamli siirler dünyanin en anlamli sözü anlamli ve komik sözler anlamli sözler almanca kisa anlamli güzel sözler anlamli sözler mutluluk anlamli kisa siir kisa anlamli siirler anlamli özlü sözler anlamli dogum günü mesajlari cok anlamli sozler anlamli sitem sözleri anlamli özlu sözler kisa güzel anlamli sözler guzel dini ve anlamli sozler kisa ve anlamli ask sözleri kisa ve anlamli sozler anlamli aci sözler cok anlamli sözler anlamli sözler sitesi siir anlamli

Almanca sözler - Sms Sprüche - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. Liebesmail: Wenn sie diese SMS lesen, werden sie sich augenblicklich unsterblich in den Absender verlieben..*ding!*
 2. ch habe schon viele SMS-Sprüche gelesen, aber nicht 1000Sprüche können annähernd ausdrücken wie wichtig du für mich bist!
 3. Liebe SMS! Fliege dort hin, wo ich gerade in Gedanken bin und gib meinem Schatz einen dicken Kuss!
 4. Heimlich, still und leise schicke ich diese SMS auf Reise. Sie kommt von Herzen und mit Grüßen, soll dir den Tag versüßen.
 5. Neueste Studie aus Amerika: Langweilige Menschen halten ihr Handy, während sie SMS lesen, in der rechten Hand! Und was ist mit dir?
 6. Wollte Dir etwas Unbeschreibliches, Schönes, Heißes, Erotisches und Kluges senden, aber leider passe ich nicht auf das Display!
 7. Hi. Hier kommt ein SMS-Bussel. Das Handy ganz zart an DEINE Wange drücken. (Schmatz). Bei Bedarf mehrmals anwenden.
 8. Diese SMS kostet mich 12 cent, 2 Minuten zum eintippen, 32 sekunden, weil ich mich vertippt habe, vier Sekunden zum absenden und das alles nur um Dir zu sagen, wie sehr ich Dich mag.
 9. Jeden Tag, jede Stunde, denk ich nur an dich. Ich vermisse dich jede Sekunde, ich liebe dich.
 10. Jetzt trennt uns das Leben... und doch, ich liebe Dich immer noch!
  Kann es etwas schöneres geben, in diesem sonst so düsterem Leben, als in deinen Armen zu sein? Ich liebe dich, bin für immer dein!
 11. Kann nix dafür,dass sich mein Herz so sehnt nach dir... hörst du es schlagen?? es schlägt für dich... hörst du es sagen?? ! !Ich liebe DICH! !
 12. Kein Wort kann sagen, wie sehr ich dichbrauche. Kein Lied kann singen, wie sehr ich dich liebe, und keine Geschichte kannerzählen, wie gern ich dich küsse!
  Knuddel Dein Kissen, kuschel Dich ein, in Deinen Träumen werd ich dann immer bei Dir sein. Ich liebe Dich!!
 13. Lang ist der Tag,noch länger die Nacht.Ich liebe Dich,drum gib auf Dich acht!Mit Dir mein einziges Leben zu leben-das lohnt sich,denn ich liebe Dich eben!!!
 14. Lass mich dein Liebesmäuschen sein, dann schläfst du heute Nacht nicht ein. Wir lieben uns bis in den Morgen, dann vergisst du deine Sorgen.
 15. lass mich nie los,unsere liebe ist so groß! flieg mit mir durch die nacht,lieb mich bis der tag erwacht!will mit dir das leben spüren und dich nie verlieren.
  Lass mich überlegen, lass mich fragen, lass mich einfach nur was sagen. Es kommt von Herzen voller Licht,lass Dir sagen:"Ich liebe Dich"
 16. Leidig ist es, nicht zu lieben, leidig auch fürwahr, zu lieben. Aber leidiger als beides - lieben ohne Gegenliebe.
 17. Liebe sie währt in Dankbarkeit. Liebe nimmt sich die Zeit. Träum den Traum der Liebe. Den Traum der Ewigkeit. Ich liebe dich.
 18. Lieber alles verlieren und Dich haben, als alles haben und dich verlieren. Ich liebe Dich!
 19. Lies mich nicht, ich bin eine gute Botschaft, die dein Leben verändern wird. Ich liebe dich
 20. Mein ganzes ICH das steckt in DIR und wenn DU stirbst dann sterben WIR.Ich liebe Dich.
 21. Mein herz blutet,mein herz brennt,mein herz zerbrösselt,es zerreist.Es ist deine liebe,die es wieder zurecht schweißt!Ich liebe dich
 22. Mein Herz brennt vor Sehnsucht nach dir. Es tut weh, denn du bist nicht hier. Der Schmerz, er zerreißt das Herz mir. Du sollst es wissen:ich liebe dich so sehr.
 23. Mein Herz war traurig! Doch jetzt schlägt es wieder glücklich wegen Dir und dafür danke ich Dir. Ich
ARA BUL
 SMS sözleri
SMS Sprüche
Free SMS
- Free SMS
- Komik oyun
Yabancı sözler
- İngilizce sözler
- Almanca sözler
- Fransızca sözler
Aşk & Sevgi
- Aşk sözleri
- Sevgi sözleri
- Ayrılık sözleri
- Etkimele silahları
- Beyaz yalanlar
- Özür mesajları
- Özlem & Hasret
Güzel sözler
- Güzel sözler
- Akıllı sözler
- Kısa şiirler
- Anlamlı sözler
- Özlü sözler
Komik sözler
- Komik sözler
- Espiriler
- Adamın biri
- Fıkralar
- Duvar yazıları
- Geyikler
Özel günler
- Anneler günü
- Babalar günü
- Doğum günü
- 23 Nisan
- Özel günler
- Yeni yıl mesajları
Bayram mesajları
- Bayram mesajları
- Kurban bayramı
- Ramazan bayramı

Dini sözler ve Kandiller
- Dini sözler
- Hadisler
- Kandil mesajları
- Mevlid kandili
- Regaib kandili
- Miraç kandili
- Beraat kandili

Spor sözleri marşları
- Galatasaray
- Fenerbahçe
- Beşiktaş
Diğer mesajlar
- Geçmis olsun
- Ata sözleri
- İbretli sözler
Arkadaş siteler
- Free SMS
- Liebessprüche
- Alanya - Antalya

GOOGLE SMS sözleri
Unbegrenzt viele SMS verschicken
Nach der Anmeldung 500 kostenlose SMS versenden. Der Dienst ist absolut gratis und die Anmeldung erfolgt ohne die Angabe von personenbezogenen Daten. Jeden Monat werden neue Free SMS gutgeschrieben.

Free-SMS
Bei Free-SMS können Sie täglich eine kostenlose SMS mit 160 Zeichen verschicken. Die SMS ist ohne Werbeanhang und eine Anmeldung ist auch nicht nötig.


Kostenlos SMS
Kostenlos Anmelden und sofort ganze 125 SMS verschicken.

sözler anlamlı sözler ayrılık sözleri kisa siirler sms sözleri mesajlar kısa şiirler güzel sözler aşk sözleri kısa aşk sözleri sevgi sözleri güzelsözler doğum günü msjları komik sözler güsel sözler kısa sözler aşk msjları kandil mesajı doğum günü sözleri hazır sms dini sözler kandil msj kisa siir özür mesajları anlamli sözler güzel söler doğum günü msj kısa aşk şiirleri özlü sözler güzel sözler sms kısa şiir doğum günü aşk manileri anlamlı şiirler ask sozlerı akıllı sözler özel sözler ingilizce sözler Yeni yil mesajlari Free SMS hasret sözleri ingilizce sözler Yeni yil mesajlari
Impressum   Copyright by sms sözleri .com- - Anlamlı sözler - Anlamli sözler