Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözlerkorku ile ilgili özlü sözler, temiz cevre ile ilgili özlü sözler, anlamli söz, ilköğretim haftası özlü sözler, çiçero sözleri, www.anlamlı sözler .com, kısa etkılı sozler, ingilzce anlamlı sözler, yolculuk ile ilgili sözler, giden sevgiliye güzel sözler, kisa özlu sözler, ogretıcı kısa sozler,
Istanbul Flüge
Istanbul
Istanbul ucak biletleri 19 Eurodan
itibaren ucuz biletler.
http://www.istanbul-istanbul.de
Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözlerAnlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. Yaşamak,karanlık geceye rağmen pencere camına güneşi çizebilmektir.
 2. Yerleri gökleri yaradan Rabbim herkese akil zeka güzellik iffet marifet dağıtırken bu mesajı okuyanın şalağı niye unuttun
 1. Yine yalnızım bu şehir de yine sensiz bir yanım hüzün bir yanım öLüM hayat sen yoksan ZİNDAN be GüLüM!!!
 2. Yüreğinden yaralı bizim hikayemiz başından vurulmuşuz çırpınmaya değer mi?
 3. Kadın olsun kitap olsun cildine aldanmayıp içindekilere bakılmalıdır
 4. Sana ne demeliyim? Hayatım desem hayat kısa,güneşim desem güneş batıyor, çiçeğim desem o da soluyor.Sana canım demeliyim çünkü bu can seninle yaşıyor!
 5. Acılar düşerse aklına, bir gerilla tütünü sar, savur dumanını yıldızların arasına. Ama sakın ağlama. Nerede olursam olayım, sacımı kurşun yapar yollarım sana!
 6. Acının umutları yok ettiği anda, Umutları yeşertecek bir sese, bir sevgiye ihtiyaç duyarsan, Ben bildiğin yerde bildiğin gibiyim...
 7. Adına şarkılar yazmadım diye sanma ki bir tanem seni sevmedim.
 8. Free SMS GÖNDER
  SMS sözleri
 9. Adını koyamadığım koca bir yalnızlık deryası bu!
 10. Ağırdır Sevmelerim Her yürek öyle evet demeyle kaldıramaz...
 11. Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz içtendir bakışlarım her bakan anlayamaz bu yürek her şeye dayanır ama sensiz asla yapamaz.
 12. Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.
 13. Ağlama gözüm ağlama değmez kadir kıymet bilmezlere şu üç günlük hayatta.inan ki göz yaşını silen olmaz.
 14. Ağlamayı bilmeyen gözler sevmeyi de bilmez aklımda sen vardın aklımın parçasını aldın kalbimde sen vardı kalbimi aldın canımda sen vardın canımı aldın ama bir tek şeyi alamayacaksın sevgimi...
 15. Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
 16. Ah yiğidim!Acı çekmek miydi kaderin?Dayanamam ben sana al beni yanına,al ve sorgula üşüme yalnızlıktan!
 17. Alaca karanlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı ya gece olmalı,kurşun ya derinden vurmalı,ya namlunun ucunda kalmalı,insan ya adam gibi sevmeli yada çekip gitmeli...
 18. Allah gücü erkeğe güzelliği kadına vermiş ne var ki her şeyi yenen güç güzelliğe yenilmiş.
 19. Allah herkese iki ayak verdi yürümek için, iki el verdi tokalaşmak için, iki kulak verdi duymak için, ama bir tane kalp verdi çünkü diğerini bir başkasına verdi gidip bulmamız için.
 20. Asıl yapmak istediklerimiz aslında hiçbir zaman yapamayacağımız şeylerdir.
 21. Aşk ateşse yakan sevgi öLDüRüR.
 22. Aşk Bir Eşkıyanın Hayata !itirazıdır.Susarsa çatışma, Konuşursa Savaş ,Yazarsa Destan,Severse Eylem Olur. Tut ki Ben Bir Eşkıyayım Ve Seni Seviyorum..
 23. Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları,bir yaprak olsaydı bütün ormanları,bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim.
 24. Aşk günah olmayacak kadar masum,köle olmayacak kadar özgür,unutulmayacak kadar derin,umulmayacak kadar yakın,tek başına yaşanmayacak kadar takımdır .
 25. Aşk her şey demek değildir eğer gerçekten olsaydı herkes aşık olmuş olurdu.
 26. Aşk iki sessiz bir sesli ve iki aptaldan oluşan şeydir.
 27. Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledir ki nerede imkansız varsa onu seçer.
 28. Aşk kırıntılarıyla doymaktansa tek başıma aç kalırım bu hayatta...
 29. AŞK YüREK İSTER SEVEN KARŞILIK BEKLER AŞK İçİN VERİLEN SöZLER GüN GELİR SöYLEMEK İçİN YüREK İSTER!!!!
 30. Aşk..!ölmek üzere olan bir insanın duyduğu zevk yada acıdır...
 31. Aşk; Allah için sevmektir nefsine, şehvetine ve aldanıp günah işlemek değil.
 32. Aşk;uzakta olup ta kavuşma özlemi çekenlere aittir..
 33. ASKER VURULUNCA DEĞİL,UNUTULUNCA öLüR...
 34. Aşkımız sabundu köpürt beni MELE HAT.
 35. Aşkın karanlık yolları varsa benim güneşten parlak umutlarım var....
 36. Aşkın ne saf bir duygu olduğuna inanlar hep aynı hatayı yaparlar o da aşksız gibidir gelince tutamazsın?
 37. Aşkın ömrü üç hafta.önce hoşlanırsın,sevdim sanırsın ve en sonunda da ayrılmak istersin.
 38. AŞKIN OYUN OLMADIĞINA İNANIRSAN BİR GüN YOLUNA YüREĞİNİ KOYANLARI UNUTMA çABALAMAK SEVMEYE YETERSE SENİ SEVEN KALPLERİ KIRMA..
 39. Aşkınla sararıp solacak kadar,sevginle bahtiyar olacak kadar,uğruna canımı verecek kadar seviyorum desem inanır mısın?
 40. ASLANLARA SöZ VERDİM çAKALLARA YEM OLMUYCAM!!!
 41. Ay yıldıza mutluluk fısıldarken, Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.
 42. Ay, nurunu senin güneş yüzünden alır .inkar ederse bütün şehir şahidimdir..
 43. Baharım gelmese gönlüme, açmasın çiçekleri dağlarımın. Güneşi o yeşil gözlerinde, görmesem doğmasın sabahlarım.
 44. Bakışların bana ihaneti anlatıyor,susmuş dudakların her şeyi itiraf ediyor,kalbin buzlaşmış yaz neye yarar,ayrılıkmış verdiğin son karar.
 45. Balıkların sevgisini bilir misin? Birbirilerine dokunamazlar ama sevgiyi hep yüreklerinde hissederler. Bende sana dokunamıyorum ama hep kalbimdesin...UNUTMA.
 46. Bana bir şeyler söyle! seni seviyorum 'veya 'seni öpüyorum' de. Ne bileyim işte yada 'aşkımsın de 'Ama bana bir şeyler söyle tatlı dillim.
 47. Bana sen demek Kolay ben Olmak çok Zor !
 48. Bana yarınlar güzel olacak derdin peki bu günler dünlerin yarınları değil mi?
 49. Başkalarının düşünceleriyle bilgiçlik etmektense, kendi hesabına delilik etmek daha iyidir!
 50. Bazen insan düşünmek ister düşünmeye vakit yetmez bazen de insan ölmek ister aşkı Bulunca ölmekten vazgeçer ama öyle bir şekilde.
 51. Bazen insan düşünmek ister düşünmeye vakit yetmez bazen de insan ölmek ister aşkı bulunca ölmekten vazgeçer ama öyle bir zamandayız ki tüm insanlar kahpeleşmek için dünyayı ezerler.
 52. Bazen kalmak çözüm olmuyorsa gitmek en doğrusu…
 53. Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır.
 54. Bembeyaz dünyada seninle yaşamak varken uzakta durmak gücüme gidiyor senin sevgini seninle paylaşmak varken seni sensiz yaşamak zoruma gidiyor hani insan ağlamak ister gözlerinden yaş gelmez hani gülmek ister yürekten gülemez hani birini bekler ve o hiç gelmez o zaman ölmek ister ama eceli gelmez........
 55. Ben bir damlayım,sen bir denizsin Ben gökte yıldız,sen güneşsimsin...
 56. BEN GüNAHKAR Sokakların TöVBEKAR çocuğu SEN BASİT İNSANLARIN Günahkar KIZI.
 57. Ben kendi yaramı görüp ona sarılamadığım için ondan akan KANLA yıllardır ZEHİRLENİYORUM zaten beni daha kim ne kadar ZEHİRLEYE BİLİR Kİ....
 58. Ben seni dün sevmedim! çünkü dün bitti! Ben seni bugün sevmedim! çünkü bugün bitecek! Ben seni yarın sevdim! çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!
 59. Ben Seni Sevmenin Bedelini ödedim Yeterince, Sen de Beni Sevmemeyi ödeyeceksin Günü Gelince...
 60. Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil güneşin çıktığı zaman kaybolan bu gülü camlara yazardım. ..
 61. Ben yalnızlığı seninle Mutluluğu seninle Sevgiyi seninle Acıyı ve tatlıyı seninle Ayrılığı seninle yaşadım Gözlerin miydi gerçek Hayır Sözlerin miydi Gerçek Hayır Sevgin miydi gerçek Hayır Tek gerçek BENİM SANA OLAN AŞKIMDI.
 62. Ben yoldan geçeyim kaldırım senin olsun ben zehir içeyim su senin olsun bir sevgili bulursan hayırlı olsun bir tanede benim var haberin olsun.
 63. Ben;anlamsız kavgalarla,yarınsız sevdalarla,anlatılan masallarla yitirdim aşk inancımı.
 64. Benden sana tavsiye;uçurumun kenarında olsan dahi hayata gıcıklığına da olsa gülümse,gülümse ki düşmanların ne kadar zaman kaybettiklerini öğrensin...
 65. Beni senden ayıran yollara sitem etme! Seni bana kavuşturacak yine o zalim yollardır...! Ne saray isterim, ne de altından bir taç! Gönlüm sadece Sevgine muhtaç.
 66. BENİ YüREKLENDİRECEK BİR SöZ SöYLE, ŞEHRİN TUTSAKLARINI SALAYIM KALBİMDEN, BENİ YüREKLENDİRECEK BİR SöZ SöYLE, KURŞUNU BEYNİME SIKAYIM öYLESİNE BİLİRİM BİLDİĞİNİ BİLMEZSİN BİLDİĞİMİ BİLSEYDİN BİLDİĞİMİ ANLARDIN SEVDİĞİMİ.
 67. Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diyarı özgürlüğüm,özgürlüğüm için canımı,senin için canımı feda ederim AŞKIM.
 68. Benim sevdam gözyaşımdı, özlemekti , sevmekti... benim sevdam HELALDİ ANA sütü kadar benim sevdam yaşamaktı, düşünmekti seni...
 69. Biliyormuşsun duygularımı bana zehir ettiği? Senin için bir Umut beslemiştim ama doğmadı! Geceleri uykumu bana zehir ettin! Günlerim seni düşünmeden geçmiyor.
 70. Biliyormuşsun her gökkuşağının bittiği yerde Bir hazine saklanırmış Gök kuşağını takip ettim sende bitti.En değerli hazinemsin benim canımsın şekerimin çayısın.
 71. Bilseydin bildiğimi bilirdin bil ki seni canımdan çok sevdiğimi.
 72. Bir aptallık yaptım oda sevmek bir güzellik yaptım oda artık sevmiyorum.
 73. BİR AŞKI YAŞAMAK İçİN çOK .SEVDAYI PAYLAŞMAMAK İçİN çOK ERKEN.SEVDA YERİMDEN VURDU.YİNE ZAMAN..ŞİMDİ SANA SöYLENECEK TEK CüMLE BENDE SANA YETECEK KADAR BEN KALDI.
 74. Bir çakal Olup İMPARATOR Olmaktansa Onur-Sahibi Bir Hİç Olmayı Tercih Ederim.
 75. Bir denizi düşün (susuz),bir insan düşün (mutsuz),bir gece düşün (uykusuz),bir bahar düşün (çiçeksiz),birde beni düşün,sensiz.
 76. Bir Dilek Ağacım Olsaydı üzerine Göz yaşımla Islanmış Mendilimi Asardım. Dileğimi Kalemle Değil, Kalbimden Akan Kanla Yazardım Ve Allah’ımdan Sadece Seni Dilerdim.
 77. Bir eski dost gibi hatırla, bana bir selam ver yeter, zahmet olmazsa, unutmuş olsan da eski günleri, adımı an yeter zahmet olmazsa.
 78. Bir gece ansızın uykudan uyanıp gözlerinde tek bir damla süzülürse yanaklarından düdüklerine doğru bil ki o gece seni öpüp ölmüşümdür..sakın gelme beni kalbinin en derinliklerine gömersin ben senin içindede uyurum sevgilim......
 79. Bir gece uyanırsan eğer sebepsiz yere bil ki Senin için uyumayan birisi vardır uzaklarda bir yerde.
 80. Bir gece yıldızlara seni anlattım dinledikçe bir daha parladılar Ayrı olduğumuzu söyledim seni dilemem için hepsi birer birer kaydılar!
 81. Bir gün benden ayrılırsan bende senle gelebilir miyim ?
 82. Bir Gün Duvar Dibinde Boynu Bükük ve Yıkılmış Görürsün Beni Dostların Kim Bu SERSERİ Diye Sorarsa Tüm Gururunla 'BENİM ESERİM'dersin.
 83. Bir gün göz yaşlarımla karşına çıkarsam, göz yaşlarımı siler misin? yine seni seviyorum der misin?
 84. Bir gün gülen gözlerle gelip bana soracaksın' dünya mı ben mi?' diye.ben dünya diyeceğim.sen çekip gideceksin ama asla bilmeyeceksin ki benim bütün dünyam sensin!
 85. Bir gün güneş doğar,sen yanımda olmazsın.bir gün akşam olur ve sadece özlemin yanımda olur.yalnız seni sevdim bu dünyada,sen olmadıkça bende yokum be gülüm.
 86. Bir gün soracaklar bana dünyamı sen mi tabi bende dünya diyeceğim kızacaksın küseceksin biliyorum ama bilmiyorsun ki sevgilim TüM DüNYAM SEN OLDUĞUNU!!!
 87. Bir insana kendinden fazla değer verirsen ya onu kaybedersin yada kendini mahvedersin.
 88. Bir kalbe iki sevgi sığmaz insan ya bir kere sevmeli yada hiç sevmemeli...
 89. Bir kum tanesi bir böceğe bedelse sana bütün kumsalı yolluyorum.
 90. Bir mavi geceydi o bütün gecelerden güzeldi o bir mavi geceydi o benim için ömre bedel Bir gidişin vardı ki mutluluğa inat bir gidişin vardı ki kırıldı içimde kol kanat.
 91. Bir romandın okuyup ta bitiremediğim,Bir hayaldin yalvarıp ta hükmedemediğim,Bir sendin merhaba dey ipte elveda diyemediğim, Tek bildiğim var oda SENİ çok sevdik
 92. Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için, uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama UNUTAMAZSIN...
 93. Bir Umut beslersin, büyütürsün içinde. Sonra yağmur yağar, yitirirsin her şeyi. Kahrolursun, hep ağlarsın, haykırırsın ama duyuramasın!
 94. BİR YILDIZ KADAR HOŞ,BİR O KADARDA UZAKSIN SEN BİRİLERİ İçİN HAYATSIN HEP GüL MUTLU OL Kİ O BİRİDE HAYATTA KALSIN....
 95. Bir yıldız kadar uzak bir soluk kadar yakınsın bana uzansam erişemem ;erişsem dokunamam,dokunsam vazgeçemem!!!!
 96. BİR YüREK NELERE YETERSE BİR CAN BİR CANI NE KADAR SEVERSE BİR DAMARDAN NE KADAR KAN GECERSE YAŞAM öLüME NE KADAR DEĞERSE SENDE BENİM İçİN O KADAR DEĞERLİSİN....
 97. Bir yürek nelere yeterse,bir can bir canı ne kadar severse,bir damardan ne kadar çok kan geçerse,yaşam bir ölüme nasıl değerse,sende benim için o kadar değerlisin!
 98. Bir yürek vardır ağlamak kadar acı,bir ağlamak gülmek kadar tatlı bilir misin? Sonra ayrılık vardır bazen dönmemek üzere bazen istemende görmemek üzere.
 99. Bıraktığın Yerdeyim Lakin bıraktığın Gibi Değilimse Gülüm !

Diger Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler 001 - 100 Anlamli sözler 2301 - 2400
Anlamlı sözler 101 - 200 Anlamli sözler 2401 - 2500
Anlamlı sözler 201 - 300 Anlamli sözler 2501 - 2600
Anlamlı sözler 301 - 400 Anlamli sözler 2601 - 2700
Anlamlı sözler 401 - 500

Anlamli sözler 2701 - 2800

Anlamlı sözler 501 - 600

Anlamli sözler 2801 - 2900

Anlamlı sözler 601 - 700 Anlamli sözler 2901 - 3000
Anlamlı sözler 701 - 800 Anlamli sözler 3001 - 3100
Anlamlı sözler 801 - 900 Anlamli sözler 3101 - 3200
Anlamlı sözler 901 - 1000 Anlamli sözler 3201 - 3300
Anlamlı sözler 1001 - 1100 Anlamli sözler 3101 - 3400
Anlamlı sözler 1101 - 1200 Anlamli sözler 3401 - 3500
Anlamlı sözler 1201 - 1300

Anlamli sözler 3501 - 3600

Anlamlı sözler 1301 - 1400

Anlamli sözler 3601 - 3700
Anlamlı sözler 1401 - 1500 Anlamli sözler 3701 - 3800
Anlamlı sözler 1501 - 1600 Anlamli sözler 3801 - 3900
Anlamlı sözler 1601 - 1700 Anlamli sözler 3901 - 4000
Anlamlı sözler 1701 - 1800 Anlamli sözler 4001 - 4100
Anlamlı sözler 1801 - 1900

Anlamli sözler 4101 - 4200

Anlamlı sözler 1901 - 2000

Anlamli sözler 4201 - 4300

Anlamlı sözler 2001 - 2100 Anlamli sözler 4301 - 4400
Anlamlı sözler 2101 - 2200

Anlamli sözler 4401 - 4500

Anlamlı sözler 2201 - 2300 Anlamli sözler 4501 - 4600


anlamli ingilizce sozler anlamli sözlerr anlamli özler anlamli sms kisa ve anlamli sözler turkce anlamli sozler anlamli sözler kisa anlamli kisa sözler dünyanin en anlamli sözleri güzel anlamli kisa sözler anlamli ozlu sozler anlamli resimli sözler en yeni anlamli sözler kisa anlamli ask sözleri anlamli sözler ve resimler anlamli söz bedava anlamli sözler anlamli sözelr anlamli dini sözler ozlu ve anlamli sozler anlamli etkileyici sözler çok anlamli sözler anlamli kisa ask sözleri güzel kisa anlamli sözler en anlamli söz

Ingilizce sözler - english messages - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
 2. Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
 3. You never get a second chance to make a first impression
 4. You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
 5. Women in the army? We need our girls for love not for war

çok kisa anlamli sözler anlamli sösler ingilizce türkçe anlamli sözler sevgi ile ilgili anlamli sözler anlamli laflar kisa ve anlamli güzel sözler anlamli resimler ingilizce anlamli sozler anlamli ssözler dini anlamli sözler anlamli dogum günü sözleri kisa anlamli güzel sözler en güzel anlamli sözler anlamli kisa söz türkçe anlamli sözler kisa anlamli sözler anlamli dogum günü mesajlari anlamli siirler anlamli szöler anlamli ve komik sözler hayata dair anlamli sözler kisa ve anlamli sozler dini ve anlamli sözler anlamli ayrilik sözleri anlamli özlü sözler

Almanca sözler - Sms Sprüche - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. Liebesmail: Wenn sie diese SMS lesen, werden sie sich augenblicklich unsterblich in den Absender verlieben..*ding!*
 2. ch habe schon viele SMS-Sprüche gelesen, aber nicht 1000Sprüche können annähernd ausdrücken wie wichtig du für mich bist!
 3. Liebe SMS! Fliege dort hin, wo ich gerade in Gedanken bin und gib meinem Schatz einen dicken Kuss!
 4. Heimlich, still und leise schicke ich diese SMS auf Reise. Sie kommt von Herzen und mit Grüßen, soll dir den Tag versüßen.
 5. Neueste Studie aus Amerika: Langweilige Menschen halten ihr Handy, während sie SMS lesen, in der rechten Hand! Und was ist mit dir?
 6. Wollte Dir etwas Unbeschreibliches, Schönes, Heißes, Erotisches und Kluges senden, aber leider passe ich nicht auf das Display!
 7. Hi. Hier kommt ein SMS-Bussel. Das Handy ganz zart an DEINE Wange drücken. (Schmatz). Bei Bedarf mehrmals anwenden.
 8. Diese SMS kostet mich 12 cent, 2 Minuten zum eintippen, 32 sekunden, weil ich mich vertippt habe, vier Sekunden zum absenden und das alles nur um Dir zu sagen, wie sehr ich Dich mag.
 9. Jeden Tag, jede Stunde, denk ich nur an dich. Ich vermisse dich jede Sekunde, ich liebe dich.
 10. Jetzt trennt uns das Leben... und doch, ich liebe Dich immer noch!
  Kann es etwas schöneres geben, in diesem sonst so düsterem Leben, als in deinen Armen zu sein? Ich liebe dich, bin für immer dein!
 11. Kann nix dafür,dass sich mein Herz so sehnt nach dir... hörst du es schlagen?? es schlägt für dich... hörst du es sagen?? ! !Ich liebe DICH! !
 12. Kein Wort kann sagen, wie sehr ich dichbrauche. Kein Lied kann singen, wie sehr ich dich liebe, und keine Geschichte kannerzählen, wie gern ich dich küsse!
  Knuddel Dein Kissen, kuschel Dich ein, in Deinen Träumen werd ich dann immer bei Dir sein. Ich liebe Dich!!
 13. Lang ist der Tag,noch länger die Nacht.Ich liebe Dich,drum gib auf Dich acht!Mit Dir mein einziges Leben zu leben-das lohnt sich,denn ich liebe Dich eben!!!
 14. Lass mich dein Liebesmäuschen sein, dann schläfst du heute Nacht nicht ein. Wir lieben uns bis in den Morgen, dann vergisst du deine Sorgen.
 15. lass mich nie los,unsere liebe ist so groß! flieg mit mir durch die nacht,lieb mich bis der tag erwacht!will mit dir das leben spüren und dich nie verlieren.
  Lass mich überlegen, lass mich fragen, lass mich einfach nur was sagen. Es kommt von Herzen voller Licht,lass Dir sagen:"Ich liebe Dich"
 16. Leidig ist es, nicht zu lieben, leidig auch fürwahr, zu lieben. Aber leidiger als beides - lieben ohne Gegenliebe.
 17. Liebe sie währt in Dankbarkeit. Liebe nimmt sich die Zeit. Träum den Traum der Liebe. Den Traum der Ewigkeit. Ich liebe dich.
 18. Lieber alles verlieren und Dich haben, als alles haben und dich verlieren. Ich liebe Dich!
 19. Lies mich nicht, ich bin eine gute Botschaft, die dein Leben verändern wird. Ich liebe dich
 20. Mein ganzes ICH das steckt in DIR und wenn DU stirbst dann sterben WIR.Ich liebe Dich.
 21. Mein herz blutet,mein herz brennt,mein herz zerbrösselt,es zerreist.Es ist deine liebe,die es wieder zurecht schweißt!Ich liebe dich
 22. Mein Herz brennt vor Sehnsucht nach dir. Es tut weh, denn du bist nicht hier. Der Schmerz, er zerreißt das Herz mir. Du sollst es wissen:ich liebe dich so sehr.
 23. Mein Herz war traurig! Doch jetzt schlägt es wieder glücklich wegen Dir und dafür danke ich Dir. Ich
ARA BUL
 SMS sözleri
SMS Sprüche
Free SMS
- Free SMS
- Komik oyun
Yabancı sözler
- İngilizce sözler
- Almanca sözler
- Fransızca sözler
Aşk & Sevgi
- Aşk sözleri
- Sevgi sözleri
- Ayrılık sözleri
- Etkimele silahları
- Beyaz yalanlar
- Özür mesajları
- Özlem & Hasret
Güzel sözler
- Güzel sözler
- Akıllı sözler
- Kısa şiirler
- Anlamlı sözler
- Özlü sözler
Komik sözler
- Komik sözler
- Espiriler
- Adamın biri
- Fıkralar
- Duvar yazıları
- Geyikler
Özel günler
- Anneler günü
- Babalar günü
- Doğum günü
- 23 Nisan
- Özel günler
- Yeni yıl mesajları
Bayram mesajları
- Bayram mesajları
- Kurban bayramı
- Ramazan bayramı

Dini sözler ve Kandiller
- Dini sözler
- Hadisler
- Kandil mesajları
- Mevlid kandili
- Regaib kandili
- Miraç kandili
- Beraat kandili

Spor sözleri marşları
- Galatasaray
- Fenerbahçe
- Beşiktaş
Diğer mesajlar
- Geçmis olsun
- Ata sözleri
- İbretli sözler
Arkadaş siteler
- Free SMS
- Liebessprüche
- Alanya - Antalya

GOOGLE SMS sözleri
Unbegrenzt viele SMS verschicken
Nach der Anmeldung 500 kostenlose SMS versenden. Der Dienst ist absolut gratis und die Anmeldung erfolgt ohne die Angabe von personenbezogenen Daten. Jeden Monat werden neue Free SMS gutgeschrieben.

Free-SMS
Bei Free-SMS können Sie täglich eine kostenlose SMS mit 160 Zeichen verschicken. Die SMS ist ohne Werbeanhang und eine Anmeldung ist auch nicht nötig.


Kostenlos SMS
Kostenlos Anmelden und sofort ganze 125 SMS verschicken.

sözler anlamlı sözler ayrılık sözleri kisa siirler sms sözleri mesajlar kısa şiirler güzel sözler aşk sözleri kısa aşk sözleri sevgi sözleri güzelsözler doğum günü msjları komik sözler güsel sözler kısa sözler aşk msjları kandil mesajı doğum günü sözleri hazır sms dini sözler kandil msj kisa siir özür mesajları anlamli sözler güzel söler doğum günü msj kısa aşk şiirleri özlü sözler güzel sözler sms kısa şiir doğum günü aşk manileri anlamlı şiirler ask sozlerı akıllı sözler özel sözler ingilizce sözler Yeni yil mesajlari Free SMS hasret sözleri ingilizce sözler Yeni yil mesajlari
Impressum   Copyright by sms sözleri .com- - Anlamlı sözler - Anlamli sözler