Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözlerhayat anlamli sözler, www anlamli sözler,islam la ilgili güzel sözler, anlamli.sözler.com., haksizlik sözleri, anlamlı söz ve kelimeler, su ateşe galip olmak, mevlana ile ilgili özlü sözler, aşkla ilgili anlamlı sözler, anlamlı insani söz, anlamlı baba sözler, anlamlı ve güzel kelimeler, ingilizce güzel laflar
Istanbul Flüge
Istanbul
Istanbul ucak biletleri 19 Eurodan
itibaren ucuz biletler.
http://www.istanbul-istanbul.de
Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözlerAnlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. KöTü DİYE BİR ŞEY OLMASAYDI CEHENNEM BOŞ KALIRDI SEN BENİ KIRMASAYDIN BU CAN UĞRUNA FEDAYDI!!!!!
 2. Kurşun kadar hızlıdır yaşamak.amazondur kurşunu havada sevdayı yürekte tutmak alışkın olsa da yürek ayrılıklara yoktur kitabımızda senin gibi dostu unutmak...
 1. Mevsimlik bir çiçek misinki bir bahar açıp bir bahar solarsın vefasız gönül emi küstün ki bir hatırlanıp bir unutulasın nerede olursan ol yüreğimde ve kalbimdesin.
 2. Mutluluğun gökyüzünden dökülen yağmurlar kadar çok olsun o kadar mutlu ol ki gözlerindeki mutluluk mutluluğu arayan Mutsuzların umudu olsun.
 3. Nasıl ki bir bebek anaya,bir kuş yuvaya,ağaç toprağa,inanan özgürlüğe,kartal süzülmeye,ceylan dağa,balık suya,kalabalık bahara,bağımlı sigaraya,yüzük parmağa,bina mimara,orman yağmura,yelken rüzgara,SEN okumaya hasret isen bende sana öyle HASRETİM.
 4. Nasılsa gidiyorsun biliyorum....git!!! ama ardında paramparça bir yürek ve ağlayan bir göz görmek istemiyorsan çek silahı daya alnıma!sen vur dunda ben ölmedim mi??
 5. Në ağlayacak kadar günahkarım ne göklere çıkabilecek kadar masum ne geçmişte yaşadıklarımdan huzursuzum ne şu an yaptıklarımdan mutlu sırlar içinde bir dünyam var birde sen varsın içimde ne seni kaybedecek kadar cesurum nede sene kazanacak kadar güçlü.
 6. Ne arkadaşlar var güvendiğin ama seni yeni tanıştıkları birileri yüzünden umursamayan.
 7. Ne davamızı anlaya bilecek bir kız bulabildik nede bir kızın anlayabileceği kadar basit olabildik kız dediğin İstanbul gibi olmalı fetih zor FATİHİ tek olmalı....
 8. Free SMS GÖNDER
  SMS sözleri
 9. Ne haz var senden ayrı ne bir tat senden öte bir yüzünü görmek değer bindir zahmete vereceğin her acı gönülden kabulümdür.
 10. Ne seni unutacak kadar zaman geçecek,nede geçen zaman seni unutturmaya yetecek,bira kıp gitsem de unuturum sanma,zaman alışmayı öğretir,unutmayı asla...
 11. Nefrete sevgiden daha çok güvenirim çünkü nefretin sahtesi olmaz.
 12. Nerdesin beni unutsun demişsin nerdesin bunu sen diyemezsin nerdesin seni unutmak kolay mi beni bağırtmak kolay mi söyle nerdesin.
 13. Neyleyim köşkü neyleyim sarayı içinde salınan yar olmayınca.
 14. ölmek dünyada unutulup gitmekmiş ölmek beyaz bir kefen giymekmiş ölmek soğuk ve kara toprağa girmekmiş yok be aşkım asil ölmek sensizlikmiş.
 15. ölüm iki nefes arası herkesin gelir sırası bu yara gönül yarası beni bu derde salan GELSİN....
 16. ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm ben senin için yaşamayı göze almışım.
 17. öLüM SENSİZLİKSE SENSİZLİK ZATEN öLüM
 18. ömrün güneşe giden yol kadar, uzun sansın yıldızlar kadar parlak olsun, eğer sonumuz ayrılık ise, tanıştığımız güne son olsun.
 19. önüne geleni değil uğruna öleni sev sana bakanı değil sana güveneni sev seni ağlatanı değil senin için ağlayanı sev ama unutma günlük değil ömürlük sev.
 20. öyle idealler vardır ki o idealler yolundaki mağlubiyetler bile bir başarı sayılır
 21. Oyun Bittiği zaman,Sah'da Piyon'da toplanıp,aynı kutunun içine atılır.
 22. özlem bir yağmursa ben seller arasında kaldım sensiz bu dünyada.
 23. özlemek yalvarmak gibidir,sevgisiz gülmek ağlamak gibidir,nerede ve nasıl olursam ağlıyım,senin gibi bir DOSTUM olduğunu bilmek benim için ''YAŞAMAK GİBİDİR''
 24. özleminle bedenim her gün biraz daha ölse de aslında ben her yeni güne senin için yeniden doğuyor ve sevginle ölümsüzleşiyorum.
 25. Ruhum senin iken fazla bu beden almasan ne olur alsan ne olur... sevgine köleyi gönül hapsinden, salmasan ne olur salsan ne olur...yüzüme bir resim çizdin hüzünden yoksunum dünyanın her gündüzünden ölüp gittiğimi senin yüzünden bilmesen ne olur bilsen ne olur...
 26. Rüyaların en güzelini görürken Allah'ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki;en masum anında sana kimseler zarar veremesin.
 27. Sadece sevmeyi bilenler için söylüyorum seviyorsanız Allah’ına kadar sev ipte nankörlük görüyorsanız boş verin gitsin.
 28. Sakin kapı önünde aşk yapma aşkın gözü kördür ama komşunun değil
 29. Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler bağrına taş basarsın acılar bir gün diner giden gitsin aldırma yangınlar bir gün söner sakın bakma ARKANA krallar öNDE gider.
 30. Sana değer vermek yağan yağmurla gelen toprak kokusu gibidir.hani içine çektikçe huzur bulursun ya,pencereyi aç,kokunu içine çek bak bütün şehir sen kokuyor...
 31. Sana olan aşkım sağır bir ressamın kristal bir yüzeye düşen gül yağlarının çıkardığı sesi çizdiği zaman bitecek...................
 32. Savrulan bizdik hiç açmayan çiçekler gibi,yaşananlar soldurdu gönlümüzdeki bitmeyeceğini sandığımız sevgiyi,belki yaşananlar adil değildi belki de biz karşı koyamadık yıllara,bak şimdi ne haldeyiz,suç sende veya bende.
 33. Sen aşkını gururuna sattın biliyorum beni de hatta her ne olursa olsun gururuna satamayacaktın bu aşkım !
 34. Sen bazen dudağımda bir gülücük yüreğimde yanan bir ateş ve bazen de gözümden akan yaşısın ama sen her zaman küçük kalbimin en büyük fırtınasın aşkım.
 35. Sen beni öldürdün ama kalbim hala çalışıyordu çünkü içinde sen vardın.
 36. Sen benim adımı bile anamazsın. Bırak dost kalmayı sen benim düşmanım bile olmazsın...
 37. Sen benim ayımsın gecemi aydınlatanımsın teksin,bir tanesin.sen ay san bende dünyayım bende bir tek özellik var bende hayat var.. :)
 38. Sen benim gece yıldızım.gündüz güneşimsin.
 39. Sen benim için vaz geçilmezsin birkaç günlük heves değilsin yaşama sebebim sen nefesimsin senin için ölürüm bunu bil gülüm.
 40. Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar özel kimsenin hak etmeyeceği kadarda mükemmelsin.
 41. Sen kalbime saplanmış bir kurşunsun ya seni orada bırakacaklar ya seni çıkarmak için kalbimi alacaklar. Uzaktaki yıldız nasıl parlak geliyorsa insana uzakta olduğun için tutkunum sana...
 42. Sen seni Seveni göremeyecek kadar körsen ,oda Sana sevgisini Söyleyemeyecek kadar Gururludur!!!!
 43. Sen yoksun yanımda günlerim şaşkın gecelerim olmuyor yıldızlar hiç doğmuyor yanımda ol yanımda gecelerimiz olsun yıldızlar hep doğsun..
 44. Sen yol aldığım ilk gemi durduğum son limansın sen beni yakan ilk güneş yüreğimi titreten son rüzgarsın sen beni yakan ilk sevdam unutamayacağım son insansın.....
 45. Sende mi bunu yapacaktın be sevgilim sende mi beni bırakacaktın sende mi ellere gidecektin seni sevmiştim breee.
 46. Seni anlatmaya duygularım yetmez seni seviyorum demeye bir ömür yetmez sen beni unut sanda olur hiç fark etmez canın sağ olsun benimki beş para etmez.
 47. Seni benim kadar seven bir başkasını bulamazsın elinde değil unutamazsın...
 48. Seni bu dünyada seven on kişi varsa biri benim,seni bu dünyada seven beş kişi varsa biri yine benim,seni bu dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim,seni bu dünyada seven yoksa eğer;ben ölmüşümdür...
 49. Seni bu kadar sevmek yalnız benim günahım.Hiç şikayet ettim mi bir gün çıktımı ahım.Bir elimde yüreğim bir elimde silahım sık de yeter sıkarım...
 50. Seni çok özledim... Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çizdim. Seni ne kadar sevdiğimi bilmek ister misin sayende bin GöKYüZüNE sahibim!
 51. Seni görmek suya benzer senle yaşamak nefes almaya susuz üç gün yaşanır ama nefessiz asla.....
 52. Seni hakkettiğin gibi seveceğim.
 53. Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız koyuyorum.ne kadar özledin diye bir sorsan kalbimde bir gökyüzü taşıyorum.seni çok özledim kalbi güzelim
 54. Seni ne zaman unuturum bili yomusun sen beni unutunca.
 55. Seni öyle Sevmişim ki Toprak Bile Bu Aşkı örtemedi...
 56. Seni Sensiz de Yaşayabiliyorum.çünkü En Azından Kafamı Dinliyorum:)
 57. Seni sevdiğim kadar ibadet etseydim cennette köşküm olurdu.
 58. Seni sevdiğim kadar tanrıyı sevseydim inan şimdi alim olurdum!!!
 59. Seni sevdiğim kadar yaşasaydın ölümsüzlüğün adını aşk koyardım.
 60. Seni sevdiğimi kimse bilmiyor, bir tek kalbim o da dilsiz.
 61. Seni sevdimse verdiğin yürekle sevdim sen açtın bu ufku karşıma yürüdüm bir yolun sonuna geldim yitik üzgün paramparça ve sensiz.
 62. Seni sevecek kadar yaşasaydım ölümsüz olurdum..
 63. Seni severim seni seveni de severim seni benden çok seveni inan kurşuna dizerim.
 64. SENİ SEVİYODUM AMA SEN DEĞMEZSİN öLüMSüZ AŞKIM!
 65. Seni seviyorum belki de son defa yürüyorum yep yeni umutlarla tut ellerimi bedenimi sar bırakma ayrılık olmaz sen istemedikten sonra...
 66. Seni sevmek,senin olmak,sana tapmak ölüm isterse gülüm ben çoktan öldüm!
 67. Seni sevmekte kader kaybetmekte kader...
 68. Seni Sevmeyeni Görmeyecek Kadar Körsen.Oda Sana Sevgisini Söylemeyecek Kadar Gururludur.
 69. Seni unutmaya ant içtim gözlerim aklıma geldi vazgeçtim.
 70. Seni yazdım sahildeki kumlara ismini fısıldadım göklerdeki yıldızlara ve sen yalnızca bir tanem dinlediğim şarkılarda sigaramın dumanın da bir hayal olup bir özlem olup kaldın.
 71. Senin gibi bir sevgili bizi aşar çünkü sen olmuşsun bir kaşar delikanlı adam sevgilisiz nasıl yaşar.
 72. Senin için dağları delerim bir tanem.
 73. Senin için söylenen sözlere dil senin için ağlayan gözlere inan can tanem.
 74. Senin olan her şeyi sensizliği bile seni hatırlattığı için seviyorum....
 75. Sev seni seveni isterse mahkum olsun sevme seni sevmeyeni isterse padişah olsun.
 76. Sev seni seveni, dağlarda çoban olsa da.sevme seni sevmeyeni mısırda sultan olsa da.
 77. Sev seni seveni,aşk nedir bileni, hiç boşuna arama bırakıp ta gideni*
 78. Sevda yağmur ben bulut sen ise toprak olsan sevdam ile sular gölgem ile avuturum seni.
 79. Seven serçeler yaşamaları çok zordur serçeler çok sevdiğinde sevdiği terk ettiğinde ağlarlar ağladıklarında ölürler.
 80. Seven sever sevmeyen defolup gider benim dünyam her türlü döner her şey benle başlar benle biter_?
 81. Sevenler ölür sevmeyenler ise acı çeker.
 82. Sevgiyi Göstereceksin Söylemek Yetmez,sevgi Gözlerinde Olacak Sözlerin Yetmez, Sevgi Her şeydir Kalbe Hapsedilmez, Seveceksin Benim Gibi Ama Yüreğin Yetmez.
 83. Sevgiyi sevene değil sev ipte hasret çekene sor..
 84. Sevilen sevene değer verseydi seven kör sevilen nankör olmazdı
 85. Sevilmediğim için değil sevdiğim için üzülüyorum.
 86. Seviyorum seni ekmeği tuza banıp banıp yer gibi geceleyin ateşler içinde uyanarak ağzımı dayayıp musluğa su içer gibi.
 87. Sevme bensiz gülme bensiz ağlama bensiz n'olur ölmek istemiyorum sensiz.
 88. Şimdi bensiz çok Mutlu musun ben böyle ağlarken huzurlu musun bu büyük Sevdamdan korkuyor musun söyle bana dönmen neden imkansız..
 89. Slm hüzün adası ben duygu gemisi gecenin ilk ışıklarıyla demir attım kıyılarına yüküm mutluluk bak ne diyor gemideki SENİ SEVİYORUM.
 90. Sonsuzluk önümdeydi hep ama gidemedim senden uzak.
 91. Sözler yalan söyleye bilir ama gözler asla.! AŞKIM BENİ UNUTMA
 92. Susmak her şeyin çözümü olsaydı..... senden önce ve seni sevmeden önce susmayı denerdim .....!!!
 93. TEK HAYALİM HİSETİĞİM ŞU SON NEFESLERİ SENİNLE ALIP VERMEK SENSİZ BU DüNYAYI SEVMİYURUM .
 94. Tek kaldım dünyamda dünyam olur musun _?_ okyanuslar kadar sevdiğim dalgam olur musun_?_ ilk aşkım değilsin affet son aşkım olur musun_?_
 95. Tilki gibi dostun olacağına; aslan gibi düşman in olsun.
 96. Toprağın güneşe de yağmura da karada ihtiyacı olduğu gibi insanında sevgiye(güneşe) tartışmaya(yağmura)ve kavgaya(kara) ihtiyacı vardır.
 97. Tüm bedenimi yak sadece kalbimi yakma çünkü orada sen yatacaksın....
 98. Tutamayacağım sözler vermem Adımlarımda 'kim ne der'diye düşünmem Basit kişilerle polemiğe girmem Dünyada kimse üzülsün istemem Bazı şeyleri asla affedemem Acıyı tanıdığım için,kimseye çektirmem Cesaretsizliği 'gurur'la örtmem Yalan ve taktiklerle uğraşmayın,yemem! Dostlarıma laf ettirmem Tutkularım var, vazgeçemem! Gidiyorsa eğer,çok özlesem bile dön demem, Güvenmedikçe sevemem, Ağır geliyorsa bunlar, firar serbest, üstelemem..Bazen çok severim ama söylemem!
 99. üç hafta yemek yemeden üç gün su içmeden her saatte sigara yakmasam da yaşarım ama sensiz bir dakika sesini duymasam yaşayamam!!!

Diger Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler 001 - 100 Anlamli sözler 2301 - 2400
Anlamlı sözler 101 - 200 Anlamli sözler 2401 - 2500
Anlamlı sözler 201 - 300 Anlamli sözler 2501 - 2600
Anlamlı sözler 301 - 400 Anlamli sözler 2601 - 2700
Anlamlı sözler 401 - 500

Anlamli sözler 2701 - 2800

Anlamlı sözler 501 - 600

Anlamli sözler 2801 - 2900

Anlamlı sözler 601 - 700 Anlamli sözler 2901 - 3000
Anlamlı sözler 701 - 800 Anlamli sözler 3001 - 3100
Anlamlı sözler 801 - 900 Anlamli sözler 3101 - 3200
Anlamlı sözler 901 - 1000 Anlamli sözler 3201 - 3300
Anlamlı sözler 1001 - 1100 Anlamli sözler 3101 - 3400
Anlamlı sözler 1101 - 1200 Anlamli sözler 3401 - 3500
Anlamlı sözler 1201 - 1300

Anlamli sözler 3501 - 3600

Anlamlı sözler 1301 - 1400

Anlamli sözler 3601 - 3700
Anlamlı sözler 1401 - 1500 Anlamli sözler 3701 - 3800
Anlamlı sözler 1501 - 1600 Anlamli sözler 3801 - 3900
Anlamlı sözler 1601 - 1700 Anlamli sözler 3901 - 4000
Anlamlı sözler 1701 - 1800 Anlamli sözler 4001 - 4100
Anlamlı sözler 1801 - 1900

Anlamli sözler 4101 - 4200

Anlamlı sözler 1901 - 2000

Anlamli sözler 4201 - 4300

Anlamlı sözler 2001 - 2100 Anlamli sözler 4301 - 4400
Anlamlı sözler 2101 - 2200

Anlamli sözler 4401 - 4500

Anlamlı sözler 2201 - 2300 Anlamli sözler 4501 - 4600


anlamli sözler anlamli siirler anlamli kisa sözler kisa ve anlamli sözler kisa anlamli sözler ingilizce anlamli sözler anlamli söz anlamlisözler anlamli sozler hayata dair anlamli sözler anlamli laflar anlamli güzel sözler dini anlamli sözler anlamli sözler özlü ve anlamli sözler anlamli özlü sözler anlamli ve kisa sözler anlamli szöler anlamli dini sözler güzel ve anlamli sözler anlamli ingilizce sözler anlamli sözlerr kisa anlamli ask sözleri anlamli güzel anlamli sözler

Ingilizce sözler - english messages - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
 2. Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
 3. You never get a second chance to make a first impression
 4. You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
 5. Women in the army? We need our girls for love not for war

anlamli sözler anlamli siirler anlamli sozler anlamlisözler anlamli kisa sözler anlamli siirler kisa anlamli sözler kisa anlamli siirler anlamli sözler anlamli söz kisa anlamli sozler anlamli kisa siirler anlamli siir anlamli dini sözler ingilizce anlamli sözler anlamli laflar anlamli siirler dini anlamli sözler kisa ve anlamli sözler hayata dair anlamli sözler anlamli kisa sozler ingilizce anlamli sozler anlamli özlü sözler kisa ve anlamli siirler anlamli sozler

Almanca sözler - Sms Sprüche - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. Liebesmail: Wenn sie diese SMS lesen, werden sie sich augenblicklich unsterblich in den Absender verlieben..*ding!*
 2. ch habe schon viele SMS-Sprüche gelesen, aber nicht 1000Sprüche können annähernd ausdrücken wie wichtig du für mich bist!
 3. Liebe SMS! Fliege dort hin, wo ich gerade in Gedanken bin und gib meinem Schatz einen dicken Kuss!
 4. Heimlich, still und leise schicke ich diese SMS auf Reise. Sie kommt von Herzen und mit Grüßen, soll dir den Tag versüßen.
 5. Neueste Studie aus Amerika: Langweilige Menschen halten ihr Handy, während sie SMS lesen, in der rechten Hand! Und was ist mit dir?
 6. Wollte Dir etwas Unbeschreibliches, Schönes, Heißes, Erotisches und Kluges senden, aber leider passe ich nicht auf das Display!
 7. Hi. Hier kommt ein SMS-Bussel. Das Handy ganz zart an DEINE Wange drücken. (Schmatz). Bei Bedarf mehrmals anwenden.
 8. Diese SMS kostet mich 12 cent, 2 Minuten zum eintippen, 32 sekunden, weil ich mich vertippt habe, vier Sekunden zum absenden und das alles nur um Dir zu sagen, wie sehr ich Dich mag.
 9. Jeden Tag, jede Stunde, denk ich nur an dich. Ich vermisse dich jede Sekunde, ich liebe dich.
 10. Jetzt trennt uns das Leben... und doch, ich liebe Dich immer noch!
  Kann es etwas schöneres geben, in diesem sonst so düsterem Leben, als in deinen Armen zu sein? Ich liebe dich, bin für immer dein!
 11. Kann nix dafür,dass sich mein Herz so sehnt nach dir... hörst du es schlagen?? es schlägt für dich... hörst du es sagen?? ! !Ich liebe DICH! !
 12. Kein Wort kann sagen, wie sehr ich dichbrauche. Kein Lied kann singen, wie sehr ich dich liebe, und keine Geschichte kannerzählen, wie gern ich dich küsse!
  Knuddel Dein Kissen, kuschel Dich ein, in Deinen Träumen werd ich dann immer bei Dir sein. Ich liebe Dich!!
 13. Lang ist der Tag,noch länger die Nacht.Ich liebe Dich,drum gib auf Dich acht!Mit Dir mein einziges Leben zu leben-das lohnt sich,denn ich liebe Dich eben!!!
 14. Lass mich dein Liebesmäuschen sein, dann schläfst du heute Nacht nicht ein. Wir lieben uns bis in den Morgen, dann vergisst du deine Sorgen.
 15. lass mich nie los,unsere liebe ist so groß! flieg mit mir durch die nacht,lieb mich bis der tag erwacht!will mit dir das leben spüren und dich nie verlieren.
  Lass mich überlegen, lass mich fragen, lass mich einfach nur was sagen. Es kommt von Herzen voller Licht,lass Dir sagen:"Ich liebe Dich"
 16. Leidig ist es, nicht zu lieben, leidig auch fürwahr, zu lieben. Aber leidiger als beides - lieben ohne Gegenliebe.
 17. Liebe sie währt in Dankbarkeit. Liebe nimmt sich die Zeit. Träum den Traum der Liebe. Den Traum der Ewigkeit. Ich liebe dich.
 18. Lieber alles verlieren und Dich haben, als alles haben und dich verlieren. Ich liebe Dich!
 19. Lies mich nicht, ich bin eine gute Botschaft, die dein Leben verändern wird. Ich liebe dich
 20. Mein ganzes ICH das steckt in DIR und wenn DU stirbst dann sterben WIR.Ich liebe Dich.
 21. Mein herz blutet,mein herz brennt,mein herz zerbrösselt,es zerreist.Es ist deine liebe,die es wieder zurecht schweißt!Ich liebe dich
 22. Mein Herz brennt vor Sehnsucht nach dir. Es tut weh, denn du bist nicht hier. Der Schmerz, er zerreißt das Herz mir. Du sollst es wissen:ich liebe dich so sehr.
 23. Mein Herz war traurig! Doch jetzt schlägt es wieder glücklich wegen Dir und dafür danke ich Dir. Ich
ARA BUL
 SMS sözleri
SMS Sprüche
Free SMS
- Free SMS
- Komik oyun
Yabancı sözler
- İngilizce sözler
- Almanca sözler
- Fransızca sözler
Aşk & Sevgi
- Aşk sözleri
- Sevgi sözleri
- Ayrılık sözleri
- Etkimele silahları
- Beyaz yalanlar
- Özür mesajları
- Özlem & Hasret
Güzel sözler
- Güzel sözler
- Akıllı sözler
- Kısa şiirler
- Anlamlı sözler
- Özlü sözler
Komik sözler
- Komik sözler
- Espiriler
- Adamın biri
- Fıkralar
- Duvar yazıları
- Geyikler
Özel günler
- Anneler günü
- Babalar günü
- Doğum günü
- 23 Nisan
- Özel günler
- Yeni yıl mesajları
Bayram mesajları
- Bayram mesajları
- Kurban bayramı
- Ramazan bayramı

Dini sözler ve Kandiller
- Dini sözler
- Hadisler
- Kandil mesajları
- Mevlid kandili
- Regaib kandili
- Miraç kandili
- Beraat kandili

Spor sözleri marşları
- Galatasaray
- Fenerbahçe
- Beşiktaş
Diğer mesajlar
- Geçmis olsun
- Ata sözleri
- İbretli sözler
Arkadaş siteler
- Free SMS
- Liebessprüche
- Alanya - Antalya

GOOGLE SMS sözleri
Unbegrenzt viele SMS verschicken
Nach der Anmeldung 500 kostenlose SMS versenden. Der Dienst ist absolut gratis und die Anmeldung erfolgt ohne die Angabe von personenbezogenen Daten. Jeden Monat werden neue Free SMS gutgeschrieben.

Free-SMS
Bei Free-SMS können Sie täglich eine kostenlose SMS mit 160 Zeichen verschicken. Die SMS ist ohne Werbeanhang und eine Anmeldung ist auch nicht nötig.


Kostenlos SMS
Kostenlos Anmelden und sofort ganze 125 SMS verschicken.

sözler anlamlı sözler ayrılık sözleri kisa siirler sms sözleri mesajlar kısa şiirler güzel sözler aşk sözleri kısa aşk sözleri sevgi sözleri güzelsözler doğum günü msjları komik sözler güsel sözler kısa sözler aşk msjları kandil mesajı doğum günü sözleri hazır sms dini sözler kandil msj kisa siir özür mesajları anlamli sözler güzel söler doğum günü msj kısa aşk şiirleri özlü sözler güzel sözler sms kısa şiir doğum günü aşk manileri anlamlı şiirler ask sozlerı akıllı sözler özel sözler ingilizce sözler Yeni yil mesajlari Free SMS hasret sözleri ingilizce sözler Yeni yil mesajlari
Impressum   Copyright by sms sözleri .com- - Anlamlı sözler - Anlamli sözler