Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözleranlamli kisa sözler, www.anlamli sözler.com, yunus emre sözleri, anlamlý söz, anlamli soz, inanmak ile ilgili sözler, anlamli dini sözleri, yunus emre ile ilgili özlü söz, kısa ve anlamlı sözler, yunus emre sözler, inglizce anlamlı sözler, arkadaşa anlamli sözler, güzel anlamlı laflar sözler
Istanbul Flüge
Istanbul
Istanbul ucak biletleri 19 Eurodan
itibaren ucuz biletler.
http://www.istanbul-istanbul.de
Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözlerAnlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. Hiç kimseyi sevmemiştim böyle delicesine hiç kimse için ağlamadım böyle ölürcesine her kalpte çiçekken senin kalbinde buket olmak istedim bilmem ki neden çektin gittin nerede bulurum seni.
 2. İHANETİN MAZERETİ OLMAZ...
 1. İki sözcük yaz dediler yüreğim tam ortasına sevdamın tam yanına SENİ SEVİYORUM yazdım yetmezse kurşunla yüreğime yazarım be gülüm
 2. İlham bir anlık susmaktan ibarettir.
 3. İMKANSIZ BİR AŞKLA KüLLENMİŞ YüREĞİMİN DİBİNDEKİ YANGINLAR KOCA ET YIĞININDAN KURTULMAK İçİN çAREYİ KöR HANçERLERDE BULMUŞLAR.ANLADIM Kİ AŞK DENEN MERET TAM ANLAMIYLA ACI çEKMEKMİŞ..
 4. İnsan sevdiğine sevgisini söylemeli ki sevgi anlam kazansın bizim gibi sevenlerde anlamı olmayan bir sevgi içinde platonik takılırlar (kendim yazdım).
 5. İnsanı en kolay ağlatan sevgisidir,en çok aldatan çevresidir.Hayatta hiç bir şeye gerçek anlamda güvenme;unutma beyaz gülün bile gölgesi siyahtır...!
 6. İnsanın Acı çekmesi Onu Yüceltmez Gülüm İnsanın Acı çekmesi Yani Senin Gülüm Acı çekmen Beni Yüceltmez Anladın mi Beni Kahreder ANLA Gülüm ...
 7. İnsanlar BİR kırmazı GüL peşinde Koşarken AYAKLARI Altında ezilen papatyayı görmezler.
 8. Free SMS GÖNDER
  SMS sözleri
 9. İnsanlar sahte olmasaydı bu dünya yalan olmazdı...
 10. İsmini Suya ateşe yazdım varsa seni Benden daha çOK SEVEN ismini Güneşe yazsında Senden vazgeçeyim!!!
 11. İSYAN etme Gökyüzü Benim Kadar Ağlayamaz.
 12. İYİ İNSANA GüVENDİĞİN KADAR KöTü İNSANADA GüVEN KİMSE KöTü YARATILMAMIŞTIR.
 13. Kadehime senin sevgini doldurdum,senin sevgini içeceğim.gözlerime senin hayalini çizdim,yalnız seni seyredeceğim.bir tek seni sevdim ölene kadarda seni seveceğim.......söz.....!
 14. Kaderim düşman bana kahretmişim dünyama adımı sorma bana bir bahtı kararlıyım.
 15. Kadın duyduğuna inanır, erkek gördüğüne.
 16. Kadınlar bir içkiden farksızdırlar;bağlandıkça bırakması zor olur,bozulunca değiştirmesi tez olur;sarhoşluğu hoş,başarısı bol olur,
 17. KALBİMİ KIRMAK DENİZE YAZI YAZMAYA BENZER,KIRILAN KALBİMİ DüZELTMEK İSE,GECE GüNEŞE DOKUNMAK KADAR ZORDUR.DENİZE YAZI YAZDIN!ŞİMDİ GECE GüNEŞİN DOĞMASINI BEKLE..
 18. Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter. ben o rüzgarda olacağım.
 19. KARANLIĞIN SUSTUĞU YERDE BEN VARIM UMUTSUZLUĞA DüŞTüĞüNDE BEN HEP ORDAYIM, BEN SANA KAVUŞAMAZSAM BİLKİ BEN KARA TOPRAKTAYIM CANIM.
 20. Karanlık gecede önemli değil yıldızları görebilmek gündüzleri yıldızları görebilmek marifet!!!Sevmek önemli değil bir ömür boyu sevebilmek marifet!!!
 21. Kendini hak ile meşgul etmezsen, batıl seni işgal eder.
 22. KENDİNİ öYLE BİRİNE ADA Kİ SEN öLüNCE O DA YAŞAMASIN.
 23. Keşke yalnızlığım kadar yanımda olsaydın keşke yalnızlığımla paylaştığımı seninle paylaşsaydım keşke senin adını yalnızlık koysaydım ve ben hep yalnız kalsaydım.
 24. KİMSE İçİN AĞLAMAYA DEĞMEZ DEĞECEK İNSAN ZATEN AĞLATMAZ EĞER BİR GüN BİRİSİ İçİN AĞLARSAN BAŞINI DİK TUTKİ AKAN GöZYAŞLARIN SENI AĞLATAN İNSAN GİBİ ALçALMASIN.!
 25. KİMSEYİ öLüMüNE SEVME SEVEN DE SEN OLURSUN öLEN DE!
 26. Küstürdün zalim felek beni küstürdün aldın yari elimden çaldın götürdün gözümde ne varsa sildin süpürdün hayata doymadan küstürdün beni KüSKüNüM HAYATA.
 27. MARTIMI DENİZE AŞIK YOKSA DENİZ Mİ MARTIYA MARTI DENİZE AŞIKSA NEDEN DENİZİ GöKYüZüYLE ALDATIYOR EĞER BEN DENİZSEM SEN SAKIN MARTI OLMA EĞER SEN DENİZSEN BENİ SAKIN MARTI SANMA.
 28. Mevla’m sevdiğinden ayırmasın,dileğim;dünyada sevmeyenin kalmasın.NEDEN Mi? sen bunlara layıksın.
 29. NE AŞKINA BEDDUA NEDE SANA KİNİM VAR SENİ MAHŞERE DEK SEVMEYE EN BüYüK YEMİNİM VAR.
 30. Ne kadar çok insanla tanışırsam, köpeğimi o kadar, daha çok seviyorum.
 31. NE RENK OLURSA OLSUN GöZüN KAŞIN KARŞINDAKİNİN GöRDüĞüDüR RENGİN.
 32. Ne Sen Bir Başkasından böyle bir aşk göreceksin,nede bir başkası benden.
 33. NE SENİ UNUTACAK KADAR ZAMAN GEçECEK NEDE SENİ UNUTMATA GüZüM YETECEK........
 34. NE SENİ UNUTACAK KADAR ZAMAN GEçEçEK.NE DE GEçEN ZAMAN SENİ UNUTMAYA YETECEK.BIRAKIP GİTTİM DİYE UNUTTUM SANMA... ZAMAN ALIŞMAYI öGRETİR AMA UNUTMAYI ASLA.
 35. Ne Zaman Yerde Bir Ekmek Kırıntısı Bulsam Onu Alır Koyabileceğim En Yüksek Yere Koyarım Babamdan öğrendim Kuşlar Seni Bulduğum Zamanda öyle Yaptım Seni Kalbimin de Bulabildiğim En Yüksek Koydum Ama Sen Yoksun Nerdesin YOKSA KUŞLAR MI YEDİ???
 36. Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilmem.
 37. ölene kadar yaşadığımızı söyleyenler hayatı düşünmeden yaşayanlardır asıl yaşarken ölmeye inananların yaşıyorum hayatını.
 38. ölmemde kahrımdan aşkım koruyor eğri büğrü yolları kalbim seçmiyor tek kişilik yerin var şu yüreğimde senin gibi daldan dala konmuyor merak etme insan zamanla her şeyi unutuyor!!!
 39. Olmuyor zorla değil olmuyor görmüyor nasıl yükseklerdesin sevmiyor yürek ondan zalimi sevmiyor buna sende dahilsin...bir deli yürek acısındayım bak yine kara odalardayım bir gece gibi yakınındayım en büyük aşkım sensin...
 40. Rüyama girdi yaşlı bir peri.Benden üç dilek istedi. üç Dileğimde SENİN içindi...Mutluluk istedim Yaşlı Periden Sevenler Mutlu Olmaz dedi.... Seni istedim Yaşlı Periden O SENİN DEĞİL ELLERİN DEDİ ...ölmeyi istedim Yaşlı periden Aşk öLMEYE DEĞMEZ dedi......üç dileğimde senin içindi kalbim yalnız seni diledi.... SEVENİN YüZü RüYADA Bile GüLMEDİ...***
 41. Sabahı bekledim saatlerce ama ya sonra sen yoksun ya şimdi korkuyorum belki sabah olmaz diye olsa da SEN OLMASSIN DİYE çOK KORKUYORUM...
 42. SAHTE SEVGİLER SAHTE İNSANLARIN İŞİDİR...
 43. Sana beyaz bir güvercin gönderiyorum kar beyaz tüylerinde mutluluk kanatlarında umut yüreğinde sevgi gagasında bir not özledim seni.
 44. Sana değer verdiğim için ve seni sevdiğim için özür dilerim..
 45. Sana olan aşkım sağır bir ressamın duyması kırılan bir vazonun yapılması ölen birinin geri dirilmesiyle biter....SENSİZ_ŞAİR__....
 46. SANDIM Kİ AŞK YALANCI DEĞİL SANDIM Kİ çOK DEĞER VERİYOR SANDIM Kİ HERKES AYNI DEĞİL SANDIM Kİ BİR TEK O SEVİYOR SANDIM Kİ DİNMEYECEK ACILAR İNSAN SEVİNCE HEP AFFEDİYOR!!!
 47. SAVAŞ AVA çIKMAK GİBİDİR ANCAK ORADA TAVSAN DA ATEŞ EDER.
 48. Sayın fenerliler;dolabınızı bir yoklayın oralarda bir UEFA kupası var mı
 49. Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın, öyle bir dost adın ki seni asla bırakmasın!
 50. Sen hasretimsin kaderimsin yaşayamadığım günlerim sevgisine doyamadığım akşam Sözlü yarimsin SENİ çOK AMA çOK SEVİYORUM BİR TANEM!!!!
 51. Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim.
 52. Seni baharda değil Kara kışta zemheride Dar günde sevdim Ben seversem Mecnun gibi Dağları delen Ferhat gibi Adam gibi, Adam gibi severim...
 53. Seni ben değil gözlerim seçti onlar sevdi onlar beğendi ve sen şimdi beni terk ediyorsun onlar sevdi onlar beğendi şimdi gözlerim ağlasın...
 54. Seni benden çok seven var ise o zaman güneşin üzerine buzla seni seviyorum yazıyorum.
 55. SENİ BUGüN SEVMEYECEĞİM çüNKü BUGüNLER BİTECEK SENİ HEP YARIN SEVECEĞİM çüNKü YARINLAR Hİç BİTMİYECEK.
 56. Seni çok seviyorum bir tanem komik gelmesin sana bir şeyin bu kadar çok söylenmesi ama ne yapayım ne kadar söyle semde boş geldin taht kurdun kalbime bir kere.Ama ben memnunum yeni ev sahibinden :))
 57. Seni düşünürken geçmiyor zaman,içimdeki sevdan vermiyor aman benim için senden başkası yalan bir Allahım var birde sen varsın...
 58. Seni ne zamana kadar seveceğimi sorma çünkü ne zamana kadar öleceğimi bilmiyorum...
 59. SENİ öYLE SEVDİM GöZüMDE öYLE BüYüTTüM Kİ ARTIK SEN BİLE KALBİMDE Kİ SEVGİNİN YERİNİ ALAMAZSIN.
 60. Seni sevdim sen beni sevmedin seni seveni bir türlü göremedin.....
 61. Seni seviyorum demeyince korkuyorsan sende haklısın çünkü sevilmemekten korkuyorsun.
 62. Seni seviyorum diyen dillere değil senin için ağlayan gözlere inan bir tanem.
 63. Seni sevmeme engel olan ne varsa her şeyi ayıkladım tek tek, bir sen kaldın içimde.. birde sana olan sevgim.. seni ve sana olan sevgimden asla vazgeçmem VAZGEçEMEM..
 64. Senin sevgin altın olsaydı onu eritip içimde kan diye dolaştırırdım...
 65. Sensiz bir günüm geçerse tabutumu görürsün ha.
 66. Sensiz olmadı hiç bir zamanda olmayacak, sensiz bir yere gidemez oldum, sende bensiz bir yere gidemez ol. seni sevdim sense beni sevmedin, sana değer verdim, sense bana değer değil üzgün kalp verdin.
 67. Sensizliğe Alışırım Ama Seni, Paylaşamam.Seni Asla PAYLAŞAMAM...
 68. Serçe kadar yüreğimin gökyüzü kadar sancısı vardır.
 69. Sev seni seveni dağda çoban olsa da,sevme seni sevmeyenini kral olsa da.
 70. SEVDAN NANKöRSE KADER NE YAPSIN BE GüZELİM.....
 71. Sevdim sevdiremedim ağladım ağlatamadım bağırdım sesimi duyuramadım sevdiği elimden aldılar engel bile olmadım.
 72. SEVECEKSEN BİRİNİ öYLE BİR SEVKİ SEN öLDüKTEN SONRA BİLE O Hİç YAŞAMASIN!!!
 73. Sevemem sevemem çekemem ben kimselere boyun egemen ben. şimdiki aşklar yalan olmuş bu devirde kışlara güvenemem ben.....
 74. Seven ben olsam bile seni sevmeye değmezmiş.
 75. SEVENİN SEVMEYE NE KADAR HAKKI VARSA!!!SEVİLENİNDE SEVİLDİĞİNİ BİLMEYE O KADAR HAKKI VARDIR...BEN İSTEDİM Kİ BENDE HAKKIN KALMASIN GAMZELİM!SENİ SEVİYORUM.......
 76. Sevenler bilmez ölenler görmez bakanlar his etmez ağlamakla yekinilmez ve benim gönlüme kolayca girilmez girince ölünceye dek silinmez!!1
 77. Sevenler bir gün ölür ölenler bir gün gömülür benim sana olan sevgim ne ölür nede gömülür.
 78. Sevme beni ne olur eğer beni üzeceksen,bırakıp gideceksen,beni terk edeceksen,bana acı vereceksen,yüreğimi yakacaksan,göz yaşlarımı akıtacaksan,bir gün beni bırakıp başkasının olacaksan sevme beni ne olur yalvarırım sevme....
 79. Sevmek mi yalan sevilmek mi aşk mı yalan evlilik mi kim bile bilir belki hepsi yalan.
 80. Sevmek ve sevilmek güneşi iki yanında hissetmektir.
 81. SEVMESİNİ İYİ BİLİRİM,KALBE GöMMEKTE İSE üZERİME YOKTUR..
 82. ŞİMDİ SEN GİDİYORSUN.UYKUSUZ GECELERİ BİR YILAN GİBİ KOYNUMA SOKUP.
 83. Sıyrılıp gülün dikeninden bu bahçeden gidiyorum.Ne çiçekler ne ağaçlar üzülecek biliyorum. Vazgeçtim yaprağımdan, o yorgun toprağımdan. Vazgeçtim anlasana bıktım saçmalıklardan. Nedenim sır olup benimle kalacak. Bu son çekip gidişim son kızgınlığım olacak. Yakacağım resimleri bütün şiirleri. Atacağım içimden tüm hevesleri. Anlayamazsın nedenimi kaçışlarımı, bu son kıvılcım yaktı inanışlarımı. Sakın uzatma ellerini silmek için yaşlarımı. Her dokunan bir yaş bıraktı…
 84. Sürgünde umutlar kadar uzakta yıldızların arasındaki ay gibi yapayalnız idam sehpasında mahkum gibi çaresiz olsam da seni asla unutmam GüLüM..
 85. Tanrım sana sen gibi bir sevgili versin umarım sende onu ben gibi seversin oda sever sen gibi bir başkasını sen sevdiğini seversin sevdiğini bir başkasını.
 86. Taşı eriten suyun gücü değil sürekliliğidir.
 87. Unutma! nasıl sensizliği ben yapmadıysam; bu tadacağın bensizlik de benim eserim olmayacak..!
 88. UNUTMAK zor unutulmaya ALIŞMAK KOLAY, seni unutanı Silmek En Zoru!!!
 89. Unutmamı istesen de benden. Hayalin Gelir Gözlerimin önüne, Tutunurum Hayline, Bırakmam, Sensiz Yapamam ki....
 90. Unutulmak öLüM kadar acıysa hatırlanmak yaşamak kadar GüZELDİR hayat acılarla dolu olsa da dosttan bir selam bir öMRE bedeldir
 91. Uzaklık insanın içinde gizlidir,zaman sadece yenilgidir.eğer birisinin yanında olmasını istiyorsan sadece düşün o hep yanındadır...
 92. Uzakta olsan da Seni çok sevdim her zaman doğruyu söyledim Hep seninle, yanında olmak istedim çok uzakta olsan da Sendin benim her şeyim yaşama sebebim yıktın beni bitirdin her şeyimdin artık hiç bir şeyimsin neler yaptım senin için sen ne yaptın benim için? sadece kalbimi çalabildin oysa ben seninle bir ömür beraber olmak istedim çok uzakta olsan da Bir kere bile aramadın sana nasıl kandım anlamadım boşa geçti bunca zamanım her gününü saydım çok uzakta olsan bile sadece seni sevdim şu küçücük kalbimle...
 93. Vakit gece yarısı olmuş ben seni düşünüyorum yaşlı gözlerim camda belki geçer diyorum öylesine sevdim ki UNUTAMIYORUM:::
 94. Ve işte bir yaprak daha düştü dalımdan. Yazdığım şiirler karalarken beni. uzanmayışlar yıpratırken yüreğimi… BU ŞEHRİN GüRüLTüSü KADAR. UMRUMDA DEĞİLSİN ARTIK…
 95. Ya sev ya haince terk et ama asla ve asla aldatma.
 96. Yalanlar üzerine kurulu bir aşk bu ayrılacağız deme bana o an ölebilecek bir kalp taşıyorum içinde sen ve sen olan bir kalp neden mi ben yokum sen olmayınca.!!!
 97. Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!
 98. YANAN KIVILCIM Sönmüş Volkanlardan Daha Güçlüdür...
 99. YAŞAMAK BAZEN ZEHİR GİBİ ACI BİR çİçEK GİBİ GüZEL BİR SU GİBİ SAF YIKIK BİR ŞEHİR GİBİ KARIŞIKTIR AMA EN GüZELİ YAŞARKEN SENİN GİBİ BİRİNİ TANIMAK VE DELİCE SEVMEK...

Diger Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler 001 - 100 Anlamli sözler 2301 - 2400
Anlamlı sözler 101 - 200 Anlamli sözler 2401 - 2500
Anlamlı sözler 201 - 300 Anlamli sözler 2501 - 2600
Anlamlı sözler 301 - 400 Anlamli sözler 2601 - 2700
Anlamlı sözler 401 - 500

Anlamli sözler 2701 - 2800

Anlamlı sözler 501 - 600

Anlamli sözler 2801 - 2900

Anlamlı sözler 601 - 700 Anlamli sözler 2901 - 3000
Anlamlı sözler 701 - 800 Anlamli sözler 3001 - 3100
Anlamlı sözler 801 - 900 Anlamli sözler 3101 - 3200
Anlamlı sözler 901 - 1000 Anlamli sözler 3201 - 3300
Anlamlı sözler 1001 - 1100 Anlamli sözler 3101 - 3400
Anlamlı sözler 1101 - 1200 Anlamli sözler 3401 - 3500
Anlamlı sözler 1201 - 1300

Anlamli sözler 3501 - 3600

Anlamlı sözler 1301 - 1400

Anlamli sözler 3601 - 3700
Anlamlı sözler 1401 - 1500 Anlamli sözler 3701 - 3800
Anlamlı sözler 1501 - 1600 Anlamli sözler 3801 - 3900
Anlamlı sözler 1601 - 1700 Anlamli sözler 3901 - 4000
Anlamlı sözler 1701 - 1800 Anlamli sözler 4001 - 4100
Anlamlı sözler 1801 - 1900

Anlamli sözler 4101 - 4200

Anlamlı sözler 1901 - 2000

Anlamli sözler 4201 - 4300

Anlamlı sözler 2001 - 2100 Anlamli sözler 4301 - 4400
Anlamlı sözler 2101 - 2200

Anlamli sözler 4401 - 4500

Anlamlı sözler 2201 - 2300 Anlamli sözler 4501 - 4600


kisa anlamli ask sozleri anlamli.sözler babalar günü anlamli sözler anlamli sozler sozler anlamli sözler dini anlamli dogum günü sözleri anlamli hayat sözleri anlamli sözleer anlamli kisa sözler, siirler www.anlamli sozler .de islami anlamli sozler ingilizce turkce anlamli sozler anlamli sosler anlamli sozler ve resimler anlamli dözler kisa anlamli özlü sözler etkileyici ve anlamli sözler güzel anlamlisözler anlamli ozler arkadasa anlamli sözler en güzel anlamli sözler anlamli sozler ve siirler kisa anlamli sozler sevgiliye anlamli sözler anneler günü için anlamli sözler

Ingilizce sözler - english messages - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
 2. Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
 3. You never get a second chance to make a first impression
 4. You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
 5. Women in the army? We need our girls for love not for war

kisa anlamli özlü sözler anlamli kisa ve özlü sözler kisa ve anlamli siir anlamli sözleer sert ve anlamli sözler ingilizce anlamli söz anlamli özür mesajlari ingilizce anlamli sozler anlamli sözlert özlü sözler anlamli anlamli siir mevlana anlamli sözleri güzel ve anlamlisözler ingilizce kisa anlamli sözler anlamli özlü kisa sözler güzel kisa ve anlamli sözler en kisa anlamli sözler askla ilgili anlamli sözler kisa ve anlamli sölzer anlamli.sözler en anlamli sözler siirler anlamli manali basari ile ilgili anlamli sözler anlamli söxler güzel anlamli ve kisa sözler

Almanca sözler - Sms Sprüche - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. Liebesmail: Wenn sie diese SMS lesen, werden sie sich augenblicklich unsterblich in den Absender verlieben..*ding!*
 2. ch habe schon viele SMS-Sprüche gelesen, aber nicht 1000Sprüche können annähernd ausdrücken wie wichtig du für mich bist!
 3. Liebe SMS! Fliege dort hin, wo ich gerade in Gedanken bin und gib meinem Schatz einen dicken Kuss!
 4. Heimlich, still und leise schicke ich diese SMS auf Reise. Sie kommt von Herzen und mit Grüßen, soll dir den Tag versüßen.
 5. Neueste Studie aus Amerika: Langweilige Menschen halten ihr Handy, während sie SMS lesen, in der rechten Hand! Und was ist mit dir?
 6. Wollte Dir etwas Unbeschreibliches, Schönes, Heißes, Erotisches und Kluges senden, aber leider passe ich nicht auf das Display!
 7. Hi. Hier kommt ein SMS-Bussel. Das Handy ganz zart an DEINE Wange drücken. (Schmatz). Bei Bedarf mehrmals anwenden.
 8. Diese SMS kostet mich 12 cent, 2 Minuten zum eintippen, 32 sekunden, weil ich mich vertippt habe, vier Sekunden zum absenden und das alles nur um Dir zu sagen, wie sehr ich Dich mag.
 9. Jeden Tag, jede Stunde, denk ich nur an dich. Ich vermisse dich jede Sekunde, ich liebe dich.
 10. Jetzt trennt uns das Leben... und doch, ich liebe Dich immer noch!
  Kann es etwas schöneres geben, in diesem sonst so düsterem Leben, als in deinen Armen zu sein? Ich liebe dich, bin für immer dein!
 11. Kann nix dafür,dass sich mein Herz so sehnt nach dir... hörst du es schlagen?? es schlägt für dich... hörst du es sagen?? ! !Ich liebe DICH! !
 12. Kein Wort kann sagen, wie sehr ich dichbrauche. Kein Lied kann singen, wie sehr ich dich liebe, und keine Geschichte kannerzählen, wie gern ich dich küsse!
  Knuddel Dein Kissen, kuschel Dich ein, in Deinen Träumen werd ich dann immer bei Dir sein. Ich liebe Dich!!
 13. Lang ist der Tag,noch länger die Nacht.Ich liebe Dich,drum gib auf Dich acht!Mit Dir mein einziges Leben zu leben-das lohnt sich,denn ich liebe Dich eben!!!
 14. Lass mich dein Liebesmäuschen sein, dann schläfst du heute Nacht nicht ein. Wir lieben uns bis in den Morgen, dann vergisst du deine Sorgen.
 15. lass mich nie los,unsere liebe ist so groß! flieg mit mir durch die nacht,lieb mich bis der tag erwacht!will mit dir das leben spüren und dich nie verlieren.
  Lass mich überlegen, lass mich fragen, lass mich einfach nur was sagen. Es kommt von Herzen voller Licht,lass Dir sagen:"Ich liebe Dich"
 16. Leidig ist es, nicht zu lieben, leidig auch fürwahr, zu lieben. Aber leidiger als beides - lieben ohne Gegenliebe.
 17. Liebe sie währt in Dankbarkeit. Liebe nimmt sich die Zeit. Träum den Traum der Liebe. Den Traum der Ewigkeit. Ich liebe dich.
 18. Lieber alles verlieren und Dich haben, als alles haben und dich verlieren. Ich liebe Dich!
 19. Lies mich nicht, ich bin eine gute Botschaft, die dein Leben verändern wird. Ich liebe dich
 20. Mein ganzes ICH das steckt in DIR und wenn DU stirbst dann sterben WIR.Ich liebe Dich.
 21. Mein herz blutet,mein herz brennt,mein herz zerbrösselt,es zerreist.Es ist deine liebe,die es wieder zurecht schweißt!Ich liebe dich
 22. Mein Herz brennt vor Sehnsucht nach dir. Es tut weh, denn du bist nicht hier. Der Schmerz, er zerreißt das Herz mir. Du sollst es wissen:ich liebe dich so sehr.
 23. Mein Herz war traurig! Doch jetzt schlägt es wieder glücklich wegen Dir und dafür danke ich Dir. Ich
ARA BUL
 SMS sözleri
SMS Sprüche
Free SMS
- Free SMS
- Komik oyun
Yabancı sözler
- İngilizce sözler
- Almanca sözler
- Fransızca sözler
Aşk & Sevgi
- Aşk sözleri
- Sevgi sözleri
- Ayrılık sözleri
- Etkimele silahları
- Beyaz yalanlar
- Özür mesajları
- Özlem & Hasret
Güzel sözler
- Güzel sözler
- Akıllı sözler
- Kısa şiirler
- Anlamlı sözler
- Özlü sözler
Komik sözler
- Komik sözler
- Espiriler
- Adamın biri
- Fıkralar
- Duvar yazıları
- Geyikler
Özel günler
- Anneler günü
- Babalar günü
- Doğum günü
- 23 Nisan
- Özel günler
- Yeni yıl mesajları
Bayram mesajları
- Bayram mesajları
- Kurban bayramı
- Ramazan bayramı

Dini sözler ve Kandiller
- Dini sözler
- Hadisler
- Kandil mesajları
- Mevlid kandili
- Regaib kandili
- Miraç kandili
- Beraat kandili

Spor sözleri marşları
- Galatasaray
- Fenerbahçe
- Beşiktaş
Diğer mesajlar
- Geçmis olsun
- Ata sözleri
- İbretli sözler
Arkadaş siteler
- Free SMS
- Liebessprüche
- Alanya - Antalya

GOOGLE SMS sözleri
Unbegrenzt viele SMS verschicken
Nach der Anmeldung 500 kostenlose SMS versenden. Der Dienst ist absolut gratis und die Anmeldung erfolgt ohne die Angabe von personenbezogenen Daten. Jeden Monat werden neue Free SMS gutgeschrieben.

Free-SMS
Bei Free-SMS können Sie täglich eine kostenlose SMS mit 160 Zeichen verschicken. Die SMS ist ohne Werbeanhang und eine Anmeldung ist auch nicht nötig.


Kostenlos SMS
Kostenlos Anmelden und sofort ganze 125 SMS verschicken.

sözler anlamlı sözler ayrılık sözleri kisa siirler sms sözleri mesajlar kısa şiirler güzel sözler aşk sözleri kısa aşk sözleri sevgi sözleri güzelsözler doğum günü msjları komik sözler güsel sözler kısa sözler aşk msjları kandil mesajı doğum günü sözleri hazır sms dini sözler kandil msj kisa siir özür mesajları anlamli sözler güzel söler doğum günü msj kısa aşk şiirleri özlü sözler güzel sözler sms kısa şiir doğum günü aşk manileri anlamlı şiirler ask sozlerı akıllı sözler özel sözler ingilizce sözler Yeni yil mesajlari Free SMS hasret sözleri ingilizce sözler Yeni yil mesajlari
Impressum   Copyright by sms sözleri .com- - Anlamlı sözler - Anlamli sözler