Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözlerdünyanın en kısa ve en anlamlı sözleri, hedef ile ilgili sözler, konfiçyus, kadinlar günü ile ilgili anlamli sözler, guze l sozler, anlamlı atasözleri, akıllı szöler, mevlana atasözü, dostlukla ilgli sözler, anlamlı etkileyici sözler, hayat üzerine anlamlı sözler, kadınla ilgili güzel söz, anlamli güzel laflar
Istanbul Flüge
Istanbul
Istanbul ucak biletleri 19 Eurodan
itibaren ucuz biletler.
http://www.istanbul-istanbul.de
Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözlerAnlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. İbret ettim kaderime kendime hürmet ettim kaderime kendime aşk diye yüreğimi ruhumu yaktı davam beni aşka sürükleyen yare...BİRİCİK SENİN İçİN
 2. İKİ KURUŞLUK ADAMA BEŞ KURUŞ DEĞER VERİRSEN ODA SENİ İKİ KURUŞA SATAR.
 1. İLK VE SON OLSUN YüREĞİME DüŞEN BU ATEŞ ASLINDA YANAN BEN DEĞİL AĞLAYAN YüREĞİM KAN AĞLAYAN NE SEN NEDE O KARA GöZLERİN MUTLU ETMEYE YETMEDİ BENİ çüNKü MUTLU OLMAK TEK TARAFLI OLUNCA OLMUYOR BELKİ DüNYADA OLMADI AMA AHİRETTE SONSUZ AŞKIM.
 2. İnsan o kadar acı çekti ki gülmeyi icat etmek zorunda kaldı.
 3. İnsan yaşamak için umut aramak isterse aynaya bakmalıdır umut aynanın derinliklerindeki gözlerde saklıdır.....!!!
 4. İnsanlar sevdikleri insanlara sevgilerini ifade edemedikleri için kaybettiklerinde acı çekerler..
 5. İnsanların en büyük korku kaynağı, yeni bir şey söylemek yada ,farklı bir adım atmaktır.
 6. İş olur,güç olmaz;güç olur,iş olmaz/akıl olur,vakit olmaz,vakit olur,akıl olmaz/izin olur,tövbe olmaz;tövbe olur,izin olmaz.
 7. ISMARLAMA AŞKLARA TAHAMMüLüM YOK ARTIK YA BENİ ADAM GİBİ SEV YADA çEK GİT BİR GüLüŞ BİR SALINIŞSA TEK VEREBİLDİĞİN İSTEMEZ TUT Kİ İSTERİM VE DELİCE SEVMEK BİR SEVDİMİ DUR DURAK BİLMEZ BU YüREK YüREĞİNİ İSTERİM VE YüREK İSTER BENLE SEVİŞMEK BİZ YüREĞİDE ORTAYA KOYDUK YA ADAM GİBİ SEV YADA çEK GİT...........
 8. İşte uygarlığımızın güzelim mucizesi buymuş demek;aşk diye ulu orta bir şey çıkarttınız .
 9. Kalbini kıran rüzgarsa sustururum.yağmursa dindiririm.güneşse söndürürüm.yıldızsa kaydırırım.bensem ölürüm...
 10. Free SMS GÖNDER
  SMS sözleri
 11. Kanım TüRK soyum TüRK dinim TüRK bugünüm TüRK yarınım TüRK duruşum TüRK ışığım TüRK TüRK oğlu Türküm ,Türklükle gurur duyarım.
 12. Karanlık gecelerin tek gerçeği,ölümüne sevdiğim tek insan senin varlığınla yaşamaya devam ediyorum,unutulmadın...
 13. KARŞIMA GEçMİŞ HAYAT GüZEL YAŞAMAYA DEĞER DİYORLAR EN BüYüK YALAN BU HAYATINIM GüZELĞİDE ONUN İçİN Mİ TERKEDİP GİTTİN ŞİMDİ HAYAT GüZEL DEĞİL çüNKü KALBİMİN IŞIĞI YOK ŞİMDİ KİM AYDINLATACAK BENİ.
 14. KENARDAN BEN GECEYİM YOL SENİN OLSUN BEN ZEHİR İçEYİM SU SENİN OLSUN BİR SEVGİLİ BULMUŞSUN HAYIRLI OLSUN BİR TANE DE BENİM VAR HABERİN OLSUN.
 15. Kendi uzak hayali yakın Resmime bakıp ta ağlama sakın Bu bir sevdadır dikkatli bakın kıymetim yoksa ateşe atın.
 16. Kim Bilir Kimler Var şimdi Kalbinde SEN Beni Unuttun çoktan Belki de Ben Hala Yaşarım Eski Günlerde Her şeyde SEN Varsın Unutamadım.......
 17. KİM HAYATTA VERDİĞİ DEĞERİ GERİ ALMIŞ Kİ! SORARIM SİZE? HER KEZ MENFAATçI OLMUŞ ŞU FANİ DüNYADA....
 18. Kim'sensiz yaşayamam'derse yalan söylemiştir;çünkü,hala yaşıyordur,ölmeye de niyeti yoktur.
 19. Kisin güneşine erkeğin gülüşüne aldanma!!!
 20. Kötü Diye Bir şey Olmasaydı Cehennem Boş Kalırdı.. SEN Beni Kırmasaydın Bu Can Uğruna Fedaydı...
 21. KULA BELA GELMEZ HAK YAZMADIKCA HAK BELA VERMEZ KUL AZMADIKCA!!!
 22. Kurşun yarası gibi hızlı yaşamak ama zordur kurşunu havada sevdayı yürekte tutmak alışkın olsa da yürek ayrılıklara yoktur kitabımızda bekleyeni unutmak.!
 23. Ne yaptım ki sana kader çıktın yoluma oldun engel adaletin bumu senin benim için bir karar ver.
 24. Ne yıldızlar istiyorum gece yarılarına Ne güneşi istiyorum karanlığıma çok değil sadece seni ve sevgini istiyorum
 25. Neden bu kadar zor seni sevmek ve bulamamak dokunmak istedikçe uzaklaşmak düşündükçe unutmak neden bu kadar zor seni sevdiğim halde söyleyememek hep bir şeyler gizlemek sana sahip olacağım yerde seni kaybetmek...
 26. öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara götürsün sevgimi kalbine yaz öldüğünde seninle gömülsün.....
 27. öğretmen bir mum gibidir kendi tükendikçe etrafını aydınlatır.
 28. önemli olan SEVGİLİ Bulmak Değildir,,önemli olan Sevgiyi Yaşata BİLMEKTİR..
 29. öNüNE GELENİ DEĞİL UĞRUNA öLENİ SEV SANA BAKANI DEĞİL SANA GüVENENİ SEV SENİ AĞLATANA DEĞİL SENİN İçİN AĞLAYANI SEV AMA UNUTMA BİR GüNLüK DEĞİL öMüRLüK SEV.
 30. özlem vuslata yakın; yanan yüreğim; boşuna geçen zamana mı yazsın,yoksa sabırsız ve asılsız bekleyişimi.sen zamanı durduracak kadar güzel dünyayı yakacak kadar özelsin..
 31. Para her şey değildir ama her şey paradır.
 32. PIRIL PIRIL GöKKUŞAĞINI GöRMEK İSTERSEN... öNCE YAĞMURU YAŞAMALISIN.
 33. Ruhumu yere serip Hasret çeker olsam da Ne aşkına Kinim var ne de sana Deryaya Dalar gibi bindir derde dalsam da Seni Mahşere Kadar sevmeye YEMİNİM VAR...!!!
 34. RüYALARIN OLACAĞIM YüREĞİNDE ATACAĞIM,BENİ BöYLE YAKACAĞIN Hİç AKLIMA GELMEMİŞTİ GöNLüM BU AŞK OYUNUNDA ,BİRAZ GüLMEK İSTEMİŞTİ BİR GüN SENİ SEVECEĞİM,Hİç AKLIMA GELMEMİŞTİ TERKEDİPTE GİDECEĞİN,BİTMEZ ACILAR. VERECEĞİN,SEVMİYORUM DİYECEĞİN Hİç AKLIMA GELMEMİŞTİ!
 35. RüZGAR ESSEDE Sen DALLARINI eğme.Hasret vursa da SEN sakın YIKILMA.Ayrılık nedir?Acı nedir? Sen sakın Bilme.BU yürekten kim giderse Gitsin SEN SAKIN GİTME...Sonsuza kadar seni seveceğim..
 36. SADECE TAŞIN KALBİ YOKTUR AMA ONUDA YOSUN SARAR...
 37. SANA OLAN SEVGİMİ TAŞA VERSEYDİM TAŞ BİLE DİLE GELİR BENİ SEVDİĞİNİ SöYLERDİ.
 38. SANMAKİ GöNLüM BAHTİYAR'DIR ATTIĞIM HER KAHKADA BİNLERCE GöZYAŞI VAR...
 39. Satırları senle doldurdum her geçene seni sordum hiç bir şeyden değil sensizlikten yoruldum artık kalbime adını koydum.
 40. Sen benim kovaladığım kalbimin hırsızısın.Seni yakalayıp kalbimin en kuytu köşesine hapsedip,oranın tek mahkumu yapmak istiyordum.Oysa birisini kovalarken sen gittin başkasının kalbinin mahkumu oldun;bende ellerin!!!....
 41. Sen bir su gibisin iç ipte doyamadım sen bir gülsün koklayıp ta koparamadığım sen bir sevdasın sev ipte KAVUŞAMADIM.
 42. Sen çölde yağacak yağmur kadar değerli dalında açmamış çiçek kadar güzel ve sen kaybedilmeyecek,kaybedilince bulunamayacak kadar özelsin.
 43. Sen kalbimin sahibi değil onu var eden tek galibisin.
 44. SEN SENİ öZLEYENLERDEN HABERSİZ öZLENMEKTESİN SEN VAR YA SEN öZLENENLERİN İçİNDE EN AMA EN çOK öZLENENSİN BİR TANEM.
 45. Sen sevgi nedir bilir misin?Sevgi seni görüp de göremeyerek ölmektir...!
 46. SEN SEVGİNİN SOĞUK KANLI KATİLİ SEN BİR YILANIN UYKUDAKİ HALI SEN TERTEMİZ KALBİN KARLI SAHİBİ SENİN..!
 47. Sen vazgeçilmez hayatımın tek aşkı sen anlatamadığım öylesine bir tutku sen alışkanlığım sen unutkanlığım sen var ya sen sen var ya sen .
 48. Seni benden daha çok seven olduysa ben sevgimden nefret ederim.
 49. Seni düşündüğüm her dakika aklımda bir gelinlik birde damatlık var ama toprağı düşündüğüm zaman bir sen birde ben varım.
 50. Seni sensiz yaşamamak için, bir saniyemi bile boşa geçirmezdim. Hayaller suya düştüğünde, tutunmak için güneş ışınlarına bakarak düşerler. onlar hayalleri su da işitir. Güneş Isıttığı suyu buharlaştırıp hayallerin gerçekleştirilemeyen diyarlara yağmur olarak yağdırır.
 51. Seni seviyorum diyebilmek ne güzel şey seni seviyorum seni seviyorum seninle her şeyi seviyorum hayatın anlamı senmişsin meğer bir tanesi...!
 52. Seni seviyorum diyenin sevgisin den şüphe et.çünkü aşk sessiz sevgi dilsizdir ..
 53. SENİ UNUTMAYI DüŞüNDüM BU GECE BİR SİGARANIN üSTüNE ADINI YAZDIM SİGARA BİTTİĞİNDE UNUTACAKTIM DUMAN DUMAN ATACAKTIM SENİ İçİMDEN RüZGAR SAVURACAKTI KüLLERİNİ SENİ UNUTMAYI DüŞüNüRKEN NERDEN BİLEBİLİRDİM Kİ SENİ HER NEFESTE İçİME çEKTİĞİMİ.
 54. Seni Unutmayı Düşündüm Bu Gece Bir Sigaranın üzerine Adını Yazdım Sigara Bittiğinde Unutacaktım Nefes Nefes Atacaktım İçimden Seni Ama Nerden Bilebilirdim Ki Seni Unutmayı Düşünürken Nefes Nefes İçime çektiğimi...
 55. Senin gözlerin siyahsa benim gecelerim;elveda sana sana mutluluklar bebeğim...
 56. SENİN HüZNüN BENİM MUTLULUĞUM OLACAKSA SöZLER BAŞLADIĞIMIZ YERDE DURACAKSA KALP VERDİKLERİNİN HESABINI SORACAKSA YOK İSTEMEM SAKIN SEVME BENİ.
 57. SENİN İçİN HER GECE YüREĞİME BİR YILDIZ KOYDUM EĞER BENİ NE KADAR SEVİYORSUN DİYE SORARSAN SANA ŞU KADARINI SöYLİYEYİM GöNLüMDE SENİN İçİN BİR GöKYüZü OLUŞTU VE BEN SENİ SEVDİĞİM SüRECE İKİNCİ BİR GöKYüZüNü DAHA OLUŞTURACAĞIM SENİ çOK SEVİYORUM .
 58. SESİNİ DUYMAK NEFESİNİ SOLUMAK GİBİ GELİYORSA,VARLIĞINI HİSSETMEK öZLEMİ UNUTTURABİLİYORSA,BENİM DüNYAMIN EN öZELİ VE EN DEĞERLİSİ SENSİN...
 59. Sev seni seveni, sevende sevsin seni. Sen sevmezsen seveni, sevende sevmez seni.
 60. Sev yada terk et. ama asla aldatma.
 61. Sevdiğin ve sevebildiğin müddetçe sevdiğine her şeyini verdiğin ve verebildiğin müddetçe gençsin...
 62. Sevgili,ansızın çalan telefon veya kapıda akla gelen ilk insandır.
 63. Sevginin olduğu yerde mantık olmaz derler,ne kadar doğru! Seni o kadar çok seviyorum ki aklım başımdan gitti.
 64. Sevmek göz yaşı değildir akıp gitmez Sevmek bir mevsim değildir gelip geçmez Sevmek bir ömür değildir,ölünce bile bitmez.
 65. SEVMEK SUçSA HASRETİN ZULüM ELBET KAVUŞURUZ BEKLE GüLüM TEK SANA AİTTİR KANAYAN ŞU GöNLüM BEN YOLUMU çOKTAN SEçTİM YA SEN YA öLüM.
 66. Simsiyah her taraf yanlış düzen yanlış zaman yitip giden bu umutlara bir ben miyim hep kan ağlayan.
 67. talih hazırlıklı zihinlere güler.
 68. TUZAKLAR KURSA DA BU HAYAT BİZE.SEVGİ GURBET KALSA,UĞRAMASA DA LİMANIMIZA.UMUTSUZ OLMA...GüNEŞ DOĞACAKTIR ELBET LOŞ KARANLIĞA.
 69. Uçurtmalar rüzgar kuvvetiyle değil bu kuvvete karşı koydukları için yükselirler...
 70. Unutmak beyaz gülün gölgesi de siyahtır.
 71. Unuttuğunu anımsa kaybettiysen ara özlediysen git bul kırdıysan af dile çünkü hayat çok kısa!!!
 72. Uzaklık insanın içindeki yalnızlıkta gizlidir.Zaman ise sadece yeniliktir.Eğer birilerinin yanında olmasını istiyorsan sadece düşle o zaten seninledir...
 73. VAR MI DAHA AĞIR YüK AŞKI TAŞIMAK KADAR?YAŞAMA SEBEBİMSİN;ŞU KADAR,EKMEK KADAR.AYRILIĞIN,HASRETİN HER ŞEYİN BİR HAZZI VAR.SENİ ANMAK TA GüZEL BEKLEMEK KADAR........
 74. Varlığın ne getirdi ki, yokluğun onu götürsün.
 75. Ya hak edene değer vermiyorum yada verdiğim değeri hak edecek birini bulamıyorum.
 76. YAĞMURLU BİR HAVADA ELLERİNİ Aç TUTAMADIĞIN YAĞMUR TANECİKLERİ KADAR SENİ çOK SEVİYORUM.
 77. Yağmurum ol yağ ama ıslatma güneşim ol ısıt ama yakma,rüzgarım ol sar ama savurma,beni sevebildiğin kadar sev ama sensiz bırakma.
 78. Yalanmış anladım başka sevgiler En tatlı sevgiler sendeymiş meğer.
 79. Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne var ki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YETER (beni ne hale getirdin artan tebrik ediyorum seni).
 80. Yandı gönlüm yokluğunda evvelden hayal kurardık şimdi göz yaşlarım dinmez sen olmayınca ELA GöZLüM.
 81. Yanlış Bir Kapı çalmışım Dostlarım Yanlış Bir Kapı Acilmiş Ardına Kadar.
 82. YARALI YüREK BANA SENİN AŞKIN GEREK ŞİMDİ ONUNLA MUTLUSUN DEMEK GEL GEL GEL ELLERİ CENNET KOKAN YARİM Hİç GEçMEDİ SENİ SEVEN HALİM SENİ çALAN ŞİMDİ MUTLU ŞİMDİ ZALİM çOK öZLEDİM SENİ ...ESMER YARİM...
 83. Yaşamak için yalvarmadık,ölmek için yalvarmayız.
 84. Yaşamaksa çaresiz bu dünyada katlanmak gerek tüm bu yaşananlara ve imkansızlıklara..
 85. YAŞAMANIN BAK KEYFİNE ZEHİR KATMA GüNLERİNE YAŞ DOLSADA GöZLERİNE GüLMESİNİ BİLECEKSİN TERK EDİLEN SEN OLSANDA BİN BİR KAHIRLA DOLSANDA GURURUNA SARILSANDA UNUTMAYI BİLECEKSİN.
 86. Yıllar sonra bir gün seni anarsam kulakların değil kalbin çınlasın aşkım.
 87. Yılların yaprak misali döküldüğü sevginin eridiği insanın öz değerlerini yitirdiği şu alemde güzelliğini kaybetmeyen nadide insanlara nice mutlu hayatlar ve dostluklar!!!!
 88. YİNE İçMİŞİM YİNE SARHOŞUM BU GECE HATIRALARI DüŞüNüP DURDUM SESSİZCE İŞTE O AN KENDİMDEN GEçTİM GİZLİCE SENDEN UZAK SEVGİMDEN UZAK BİR AN KAPI ZİLİ çALDI UYANDIM YüZSüZLüKTEN BAŞIMI BİLE KALDIRAMDIM öYLECE YATAKTA DöNüP KALDIM SENDEN UZAK SEVGİMDEN UZAK.
 1. YİNE YAĞMURLU BİR GECE VE YİNE YANLIZLIK HERKES SEVDİĞİ İLE BERABERKEN BEN YİNE YALNIZIM KEŞKE YANIMDA OLSAN DESEM DE OLMAYACAK BİLİYORUM.
 2. YOKSUN İŞTE GöZLERİN YOK SöZLERİN YOK ELLERİN YOK KAR YAĞIYOR ANILARA üŞüYOR HAYAT HER GECE IRMAKLARA SALIYORUM GöZLERİMİ DENİZLER ORTASINDA KAYBOLMUŞ BİR SANDAL GİBİ BİNLERCE KIYIYA çARPA çARPA öYLESİNE YİTİK öYLESİNE çARESİZ PERİŞAN YAŞIYORUM.
 3. Yolu yokuş yüreğimde aşk ölmek demek sen gel kalbin lazım suç senin değil suç benim böyle sevmek neme lazım.....
 4. Yorgunum:çünkü yorgunluğumun yaşamak gibi bir anlamı var.yinede yaşamaktan duyduğum mutluluğun tadına SEVMEYENLER ULAŞAMAZLAR........
 5. YüREĞİN öYLE GüZELKİ ONU İNCİTMELERİNİ SAKIN İZİN VERME NE SICAKLIĞINI YİTİR NE DE İçİNDEKİ SEVGİYİ TEK KORKUN UNUTMAK OLSUN SENİ UNUTANA DA YAZIKLAR OLSUN .
 6. ZAMAN BEKLEYENLER İçİN YAVAŞ KORKANLAR İçİN HIZLI YAŞ TUTANLAR İçİN UZUN SEVİNENLER İçİN KISA AMA SEVENLER İçİN SONSUZDUR SEN DE BİLİRMİSİN BUNU.
 7. ZEHİR OLUYOR GECELER İNAN UYUYAMIYORUM SABAHLAR IŞIK SAçMIYOR ŞU AN İNAN AĞLIYORUM SENİ çOK SENİ çOK SEVİYORUM AŞKIM.'
 8. Aç insan kolay kandırılır. KATHERİNE MANSFIELD Acele ise, şeytan karışır. Açılmamış kanatların büyüklüğü bilinmez. A.GİDE Adalet ancak hakikatten, saadet ancak adaletten doğabilir. Anatole Frence Adalet hissi insanlarda doğuştan mevcuttur. çiçero.
 9. Adalet kutup yıldızı gibi yerinde durur ve geri kalan her şey onun etrafında döner. Konfüçyüs Adalet olmadan düzen olmaz. Albert Cam us Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz. Anonim Adalet önce devletten gelir. Aristo Adalet topaldır, ağır yürür fakat gideceği yere erkeç varır. Mirabeau Adalet topaldır. Fransız Atasözü.
 10. Akıl ve zeka her daim bulunurlar;ancak,konuşmak istemezlerse kimse onları konuşmaya zorlayamaz.

Diger Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler 001 - 100 Anlamli sözler 2301 - 2400
Anlamlı sözler 101 - 200 Anlamli sözler 2401 - 2500
Anlamlı sözler 201 - 300 Anlamli sözler 2501 - 2600
Anlamlı sözler 301 - 400 Anlamli sözler 2601 - 2700
Anlamlı sözler 401 - 500

Anlamli sözler 2701 - 2800

Anlamlı sözler 501 - 600

Anlamli sözler 2801 - 2900

Anlamlı sözler 601 - 700 Anlamli sözler 2901 - 3000
Anlamlı sözler 701 - 800 Anlamli sözler 3001 - 3100
Anlamlı sözler 801 - 900 Anlamli sözler 3101 - 3200
Anlamlı sözler 901 - 1000 Anlamli sözler 3201 - 3300
Anlamlı sözler 1001 - 1100 Anlamli sözler 3101 - 3400
Anlamlı sözler 1101 - 1200 Anlamli sözler 3401 - 3500
Anlamlı sözler 1201 - 1300

Anlamli sözler 3501 - 3600

Anlamlı sözler 1301 - 1400

Anlamli sözler 3601 - 3700
Anlamlı sözler 1401 - 1500 Anlamli sözler 3701 - 3800
Anlamlı sözler 1501 - 1600 Anlamli sözler 3801 - 3900
Anlamlı sözler 1601 - 1700 Anlamli sözler 3901 - 4000
Anlamlı sözler 1701 - 1800 Anlamli sözler 4001 - 4100
Anlamlı sözler 1801 - 1900

Anlamli sözler 4101 - 4200

Anlamlı sözler 1901 - 2000

Anlamli sözler 4201 - 4300

Anlamlı sözler 2001 - 2100 Anlamli sözler 4301 - 4400
Anlamlı sözler 2101 - 2200

Anlamli sözler 4401 - 4500

Anlamlı sözler 2201 - 2300 Anlamli sözler 4501 - 4600


anlamli sözler ingilizce anlamli sozler ingilizce guzel anlamli siirler anlamli zözler sözler anlamli anlamli sozler kisa anlamli dostluk sözleri güzel etkileyici anlamli siirler guzel anlamli kisa sozler en anlamli özlü sözler anlamli söler www.anlamli sozler.com anlamli aci sozler anlamli sözler mevlana anlamli sözler hayata dair anlamli sözler sms kisa anlamlisözler aska dair anlamli sözler anlamli espiriler hayat ile ilgili anlamli sözler anlamlisözler.com anlamli siir güzel sözler anlamli sözler anlamli ve kisa siirler anlamli ask sözleri

Ingilizce sözler - english messages - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
 2. Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
 3. You never get a second chance to make a first impression
 4. You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
 5. Women in the army? We need our girls for love not for war

dostlukla ilgili anlamli sözler kisa özlü anlamli sözler güzel ve anlamli siirler kisa güzel anlamli sözler anlamli ask sözleri kisa dogum günü için anlamli sözler anlamli ayrilik sözleri anlamli sözlere rusça anlamli sözler askima anlamli sözler anlamli islami sözler kisa anlamli ask sözleri anlamli söözler anlamli sms anneler günü ile ilgili anlamli sözler anlamli sözle kisa ama anlamli ask sözleri kisa anlamli laflar anlamli sözlee anneler günü anlamli sözler inglizce anlamli sözler dogum günü anlamli sözler anlamli süzler anlamli ve özlü sözler anlamli szler

Almanca sözler - Sms Sprüche - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. Liebesmail: Wenn sie diese SMS lesen, werden sie sich augenblicklich unsterblich in den Absender verlieben..*ding!*
 2. ch habe schon viele SMS-Sprüche gelesen, aber nicht 1000Sprüche können annähernd ausdrücken wie wichtig du für mich bist!
 3. Liebe SMS! Fliege dort hin, wo ich gerade in Gedanken bin und gib meinem Schatz einen dicken Kuss!
 4. Heimlich, still und leise schicke ich diese SMS auf Reise. Sie kommt von Herzen und mit Grüßen, soll dir den Tag versüßen.
 5. Neueste Studie aus Amerika: Langweilige Menschen halten ihr Handy, während sie SMS lesen, in der rechten Hand! Und was ist mit dir?
 6. Wollte Dir etwas Unbeschreibliches, Schönes, Heißes, Erotisches und Kluges senden, aber leider passe ich nicht auf das Display!
 7. Hi. Hier kommt ein SMS-Bussel. Das Handy ganz zart an DEINE Wange drücken. (Schmatz). Bei Bedarf mehrmals anwenden.
 8. Diese SMS kostet mich 12 cent, 2 Minuten zum eintippen, 32 sekunden, weil ich mich vertippt habe, vier Sekunden zum absenden und das alles nur um Dir zu sagen, wie sehr ich Dich mag.
 9. Jeden Tag, jede Stunde, denk ich nur an dich. Ich vermisse dich jede Sekunde, ich liebe dich.
 10. Jetzt trennt uns das Leben... und doch, ich liebe Dich immer noch!
  Kann es etwas schöneres geben, in diesem sonst so düsterem Leben, als in deinen Armen zu sein? Ich liebe dich, bin für immer dein!
 11. Kann nix dafür,dass sich mein Herz so sehnt nach dir... hörst du es schlagen?? es schlägt für dich... hörst du es sagen?? ! !Ich liebe DICH! !
 12. Kein Wort kann sagen, wie sehr ich dichbrauche. Kein Lied kann singen, wie sehr ich dich liebe, und keine Geschichte kannerzählen, wie gern ich dich küsse!
  Knuddel Dein Kissen, kuschel Dich ein, in Deinen Träumen werd ich dann immer bei Dir sein. Ich liebe Dich!!
 13. Lang ist der Tag,noch länger die Nacht.Ich liebe Dich,drum gib auf Dich acht!Mit Dir mein einziges Leben zu leben-das lohnt sich,denn ich liebe Dich eben!!!
 14. Lass mich dein Liebesmäuschen sein, dann schläfst du heute Nacht nicht ein. Wir lieben uns bis in den Morgen, dann vergisst du deine Sorgen.
 15. lass mich nie los,unsere liebe ist so groß! flieg mit mir durch die nacht,lieb mich bis der tag erwacht!will mit dir das leben spüren und dich nie verlieren.
  Lass mich überlegen, lass mich fragen, lass mich einfach nur was sagen. Es kommt von Herzen voller Licht,lass Dir sagen:"Ich liebe Dich"
 16. Leidig ist es, nicht zu lieben, leidig auch fürwahr, zu lieben. Aber leidiger als beides - lieben ohne Gegenliebe.
 17. Liebe sie währt in Dankbarkeit. Liebe nimmt sich die Zeit. Träum den Traum der Liebe. Den Traum der Ewigkeit. Ich liebe dich.
 18. Lieber alles verlieren und Dich haben, als alles haben und dich verlieren. Ich liebe Dich!
 19. Lies mich nicht, ich bin eine gute Botschaft, die dein Leben verändern wird. Ich liebe dich
 20. Mein ganzes ICH das steckt in DIR und wenn DU stirbst dann sterben WIR.Ich liebe Dich.
 21. Mein herz blutet,mein herz brennt,mein herz zerbrösselt,es zerreist.Es ist deine liebe,die es wieder zurecht schweißt!Ich liebe dich
 22. Mein Herz brennt vor Sehnsucht nach dir. Es tut weh, denn du bist nicht hier. Der Schmerz, er zerreißt das Herz mir. Du sollst es wissen:ich liebe dich so sehr.
 23. Mein Herz war traurig! Doch jetzt schlägt es wieder glücklich wegen Dir und dafür danke ich Dir. Ich
ARA BUL
 SMS sözleri
SMS Sprüche
Free SMS
- Free SMS
- Komik oyun
Yabancı sözler
- İngilizce sözler
- Almanca sözler
- Fransızca sözler
Aşk & Sevgi
- Aşk sözleri
- Sevgi sözleri
- Ayrılık sözleri
- Etkimele silahları
- Beyaz yalanlar
- Özür mesajları
- Özlem & Hasret
Güzel sözler
- Güzel sözler
- Akıllı sözler
- Kısa şiirler
- Anlamlı sözler
- Özlü sözler
Komik sözler
- Komik sözler
- Espiriler
- Adamın biri
- Fıkralar
- Duvar yazıları
- Geyikler
Özel günler
- Anneler günü
- Babalar günü
- Doğum günü
- 23 Nisan
- Özel günler
- Yeni yıl mesajları
Bayram mesajları
- Bayram mesajları
- Kurban bayramı
- Ramazan bayramı

Dini sözler ve Kandiller
- Dini sözler
- Hadisler
- Kandil mesajları
- Mevlid kandili
- Regaib kandili
- Miraç kandili
- Beraat kandili

Spor sözleri marşları
- Galatasaray
- Fenerbahçe
- Beşiktaş
Diğer mesajlar
- Geçmis olsun
- Ata sözleri
- İbretli sözler
Arkadaş siteler
- Free SMS
- Liebessprüche
- Alanya - Antalya

GOOGLE SMS sözleri
Unbegrenzt viele SMS verschicken
Nach der Anmeldung 500 kostenlose SMS versenden. Der Dienst ist absolut gratis und die Anmeldung erfolgt ohne die Angabe von personenbezogenen Daten. Jeden Monat werden neue Free SMS gutgeschrieben.

Free-SMS
Bei Free-SMS können Sie täglich eine kostenlose SMS mit 160 Zeichen verschicken. Die SMS ist ohne Werbeanhang und eine Anmeldung ist auch nicht nötig.


Kostenlos SMS
Kostenlos Anmelden und sofort ganze 125 SMS verschicken.

sözler anlamlı sözler ayrılık sözleri kisa siirler sms sözleri mesajlar kısa şiirler güzel sözler aşk sözleri kısa aşk sözleri sevgi sözleri güzelsözler doğum günü msjları komik sözler güsel sözler kısa sözler aşk msjları kandil mesajı doğum günü sözleri hazır sms dini sözler kandil msj kisa siir özür mesajları anlamli sözler güzel söler doğum günü msj kısa aşk şiirleri özlü sözler güzel sözler sms kısa şiir doğum günü aşk manileri anlamlı şiirler ask sozlerı akıllı sözler özel sözler ingilizce sözler Yeni yil mesajlari Free SMS hasret sözleri ingilizce sözler Yeni yil mesajlari
Impressum   Copyright by sms sözleri .com- - Anlamlı sözler - Anlamli sözler