Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözlersms sözleri, aşk ile ilgili anlamlı sözler, aşkla ilgili güzel sözler, islami anlamli sözler, yerli malı ile ilgili güzel sözler, anlamli söz, dürüst sözler, para ile ilgili özlü söz, türkçemiz ile ilgili özlü sözler, anlamlı sözler inanmak, korku ile ilgili atasözleri, güzelsözler.net, öfke anlamlı sözler
Istanbul Flüge
Istanbul
Istanbul ucak biletleri 19 Eurodan
itibaren ucuz biletler.
http://www.istanbul-istanbul.de
Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözlerAnlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. BANA AŞKI SORDULAR, YAŞADIKçA GüZEL DEDİM,BANA SEVGİYİ SORDULAR,SEVİLDİKçE GüZEL DEDİM,BAN SENİ SORDULAR,O BENİM BİR TANEM DEDİM.
 2. Bana bir gün ondan vazgeç derlerse vazgeçemem o benim ömrüm derim bıkmadın mı ? Bu sevdadan derlerse onu bilmem seven gönlüm derim bir gün ondan ayrılırsın derlerse ayrılmam o benim her şeyim derim acaba oda seviyor mu derlerse yeter artık bundan size ne derim o seni değil başkasını seviyor derlerse acırım sadece VEFASIZMIŞ derim (vefasızlara ve sevmeyi bilmeyenlere ).
 1. Başka başka şehirlerde,başka başka bir hayat yaşıyoruz.Anlamadığımız bir çekimin etkisini taşıyoruz.Tam bitti derken yeniden başlıyoruz.Kaderimidir, sevgimidir hala anlayamıyoruz.........
 2. Bedenimde değil kalbimde derdim tek alışkanlığım bir zalim sevdim.
 3. BEN ANLAMSIZ KAVGALARLA YARINSIZ SEVDALARLA KAYBETTİM AŞK İNANCIMI.........
 4. Ben böyle yalnızken o şimdi mutlu, Ben yapayalnızken o sevda dolu, Delice sevmenin bedeli bumu, Tanrım bu kulundan davacıyım ben.
 5. Ben gül olsam beni tutan elde sen dikenlerimi seve seve feda ederim kalbimi feda ettiğim gibi.
 6. Ben onsuz nefes alamazken o beni çoktan unutmuştur diyordum ama o gün gözlerinde okudum ki SENDE BENİ HALA SEVİYORSUN (BEBEĞİM).
 7. Ben sana nasıl uzak olurum yar bu kadar karamı o gözün bir sözün ile bir ömür hüzün yaşanacak çok şey zar diyen dilin neden susar bir çözümü yok mu bunun bir küçük umut ölüme kadar bebeğimsin!!!
 8. Free SMS GÖNDER
  SMS sözleri
 9. BEN SENİN AYLARDAN İLK BAHARIN SENDE SONBAHARIM OL BENDEN BAŞKA BAHARIN GELMESİN.
 10. BEN SONSUZ SEVDİM SENİ BİR BİR HER SAAT DELİCESİNE üMİTSİZ UTANGAç DALIP GİTTİM GöZLERİNE SANKİ HERAN BENİMMİŞCESİNE O YüZ O BAKIŞLAR BEN SENİ BöYLE SEVDİM BU GüNSüZ YARINSIZ DELİCESİNE.
 11. Benden sana söylemesi zor yazması kolay bir kelime HOSçAKAL...
 12. Beni ben yapan benliğim ise sende benle gel bir tanem..
 13. Beş para eder mi varlığın ki yokluğun beni acıtsın.
 14. Bilirim buzdağıdır özlem,eflatun sokaklarda,Bilirim kulaklarım çınladığında özleyenim vardır. uzaklarda, ve yine biliyorum ki özleyenim özlediğimdir aslında...
 15. Binlerce güzellik doğarda günde, birini sevmeye bir ömür yetmez.
 16. Binlerce yıldız vardı hepsi güzel ve hepsi parlıyordu ben seni güneşim seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçmem.
 17. Bir ağaçtan bir milyon kibrit çıkar, Bir kibrit bir milyon ağacı yakar...
 18. Bir Aşkın Uğruna Ağlatmayı Beni Kadehlerle Bir Dost Yapmayı çaresiz Derdimle Tek Bırakmayı Ben İstedim...
 19. Bir deniz düşün susuz bir gece düşün uykusuz bir insan düşün mutsuz bir bahar düşün çiçeksiz bir de beni düşün sensiz.
 20. Bir düş kurdum gönlümde.bir gül bahçesi düşlerim,içinde sayısız gül olan,sen o güllerin içindeki en asili,en güzeli aşkın en çok yakışanısın.
 21. Bir gün beni sevebilir misin? Sana ellerimi uzattığımda avuçlarına alıp Sim sıcak nefesinle, Küçücük bir öpücük kondururmuşsun ellerime Yüreğinde bana yer verir misin? Başını omzuma koyduğunda Okşar mısın saçlarımı ılık nefesinle Fısıldar mısın kulağıma sevgini Küçücük bir öpücük kondurur musun dudaklarıma? Gözlerime bakar mısın sevgiyle Benimle ağlar benimle güler mısın? Beni sev yabancı! Dalgaların kayaları sevmesi gibi... Hoyrat rüzgarın ağaçları, Kızgın güneşin toprağı, Yağmurun bitkileri sevmesi gibi. Sende beni delicesine sev yabancı!
 22. Bir Gün Benim seni Sevdiğim Gibi Sende Başkasını Seveceksin ama AŞKINA Karşılık Bulamayacaksın İşte O zaman Beni HATIRLAYACAKSIN(Aşkına Karşılık Bulamayanlar için. )
 23. Bir gün öleceğim ve sana haberim gelecek eğer o zaman beni sevdiğini anlarsan gökyüzüne doğru haykır o zaman ben seni görür ve mutlu olurum.
 24. Bir Karanlık geliyor yokluğunun ardından. Ne zaman güneş batsa bu son gecem diyorum. Vazgeç yalan dünyanın köhne saltanatından. Yetişir bunca keder bunca Elem diyorum. Bu ne bitmez ayrılık, bu ne bitmez özlem diyorum.
 25. Bir kilitli kapılar yüreğimde senden başkası girmesin diye,Bir korku var kalbimde beni unutursun diye,Bir boşluk var içimde yanımda yoksun diye...
 26. Bir kor gibi düştün kışıma,sensizlik üstüme bir çig gibi düştü.gönlümün baharında bir gül oldun açtan,gitme gülüm yüzün gülmez,gitme gülüm can dayanmaz,gönlümde açan bu gülü soldurma.
 27. BİR öMüR YETERMİ Hİç BİR SEN DAHA BULMAYA.
 28. Bir uçurumun kenarında kalsam tutunacak tek dalım sen olsan düşüp ölmekten değil aşkım inan seni kırmaktan korkarım.
 29. Bir umuttur yaşamak.
 30. Bir yudum sevgi koskoca okyanusa bedeldir benim için özelliklede senin bir yudum hasretim şimdi.
 31. BİR ZAMANLAR ARDINDAN BAKAR AĞLARDIM ŞİMDİ DöNüP TE Ardıma Bile Bakmam Uğruna DüNYALARI VERİRDİM ŞİMDİ ŞEREFSİZİM KİBRİT Bile çAKMAM.
 32. Biraz sevinç,biraz hüzün,o hayat işte!sevmeler yalvarmalar o sevgi işte,şirin,şeker tatlı o sen işte!seni seven biri o benim iste!
 33. Biz elleri nasır tutmuş, anaların evlatlarıyız, Bizim sevda kitabında sevmek var ama, YALVARMAK asla!!!
 34. Biz kimi insanlar gibi sevgimizi sokak ortasında değil kurşun yarası gibi yüreğimizde taşırız.
 35. Bu gün iki kişi seni sordu cep numaranı istediler verdim seni nasıl bulacaklarını da tarif ettim kızmadın değil mi bana seni ısrarla görmek istediklerini söylediler beni nerden tanıdıklarını bilmiyorum çok samimi davrandılar sanki kırk yıldır arkadaşmışız gibi bu gün yola çıkacaklarmış hazırlıklı ol sana çok iyi bakacaklarmış onlara inandım isimlerini sordum birinin adı MUTLULUK diğerinin adı SEVGİYMİŞ hep sende kalacaklarmış.
 36. Bundan sonra benimle yaşadıklarını unut.benimle yaşayama cağını şeyleri düşün.
 37. Bütün acılar bir bir etrafımı sarsa geceler üstüme çökse,dünyam yıkılsa,yüzüm hiç gülmese tatlı bir gülüşün unutturur bana her şeyi.
 38. Büyük olmak için; hiç kimseye iltifat etmeyeceksin,hiç kimseyi aldatmayacaksın.Memleket için gerçek ülkü ne ise onu gösterecek o hedefe yürüyeceksin.Herkes sana karşı çıkacaktır,önüne sonsuz engeller çıkacaktır,fakat sen bunlara dayanıklı olacaksın.Kendini büyük değil küçük,zarif,kimsesiz ve araçsız kabul ederek,hiç kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak,bu engelleri aşacaksın.Bundan sonra da sana büyüksün derlerse bunu söyleyenlere gülüp geçerek yoluna devam edeceksin...o zaman gerçek sevgiyi hakkedecektir.
 39. Daha önce arkama bakar ağlardım şimdi arkama bile bakmam,senin için dünyayı yakardım şimdi kibrit bile çakmam.
 40. Denizler durulmaz dalgalanmadan, Umutlar yeşermez sevgi olmadan,Yalnızlıklar yok olmaz beraber olmadan, Mutluluklar yaşanmaz inan SEN OLMADAN..
 41. Denizler kadar derin rüzgarlar kadar serin senin en güzel yerin bana bakan gözlerin.
 42. Dertlidir Şarkılar Dilimizdeki Bir ömür çizgisi Yüzümüzdeki Yağmur Değil Yaştır Gözümüzdeki Adımız Serseri KALBİMİZ DEĞİL......
 43. Dostu yok gecelerin geceler çok uzun geceler bir ömür..ömür dediğin bir tutam ümit ümidi yok yarınların tip ki senin yokluğun gibi ve ben biraz daha sana hasret..hasret bir ip boğazıma düğümlenmiş düğümler her tarafımda..bütün yollar kördüğüm ve ben biraz daha ölüyorum sensizliğin ortasında!!!
 44. Dudağımda sen vardın sigarayı bıraktım bardağımda sen vardın içkiyi bıraktım baktım ki sensiz olmuyor yaşamayı bıraktım esmerim.
 45. DüN CANIM OLAN YARIN DüŞMANIM OLMAZ BENİM. YAŞANANLARIN HATIRI HEP SAKLI KALIR. HATIRLARI HEP SORULUR, SELAMLARI HEP ALINIR. SİLDİKLERİM VARDIR BİR DE, ONLAR YANLIŞLARIM VE PİŞMANLIKLARIMDIR. ADLARI ANILMAZ, HATIRLARI SORULMAZ ONLAR SADECE BEDDUALARIMDIR. VİCDANLA BİRLİKTE ŞEREF ARARIM ARARIM BEN SEVDİKLERİMDE. HER ZAMAN DOĞRU DEĞİLDİR ELBET SEçİMLERİM. ZAMAN GELİR YANLIŞ YAPANIDA SEVERİM..!
 46. DüN YİNE YAPAYALNIZ, DOLAŞTIM YOLLARDA...YAĞMURLARIN ISLATTIĞI, BOMBOŞ SOKAKLARDA.GöZLERİMDE YAŞ, KALBİMDE SIZI, UNUTMADIM SENİ, UNUTAMADIM, UNUTAMADIM, NE OLUR ANLA BENİ...
 47. Dünya bir efsane,hayat bir dram,yaşam bir hüzün,Sevmek bir hata...!
 48. Dünyada sadece iki renkli gül olsun biri beyaz biri kırmızı sen beni unutursan kırmızı güller senin olsun ben seni unutursam beyaz güller kefenim olsun.
 49. DUYUYORUM SANA DOKUNAMAMANIN EZİKLİĞİNİ VE DüŞüNüYORUM AŞIK OLMANIN REZİLLİĞİNİ VE YANINDAYKEN çEKİYORUM EN çOK HASRETİNİ.
 50. Eğer bir gün geriye dönüp baktığımda,kaybettiğim anlarım neydi hayatımda sorsam yüreğime,sensiz geçen geride kalan her anım der bana.
 51. Eğer bir gün sevmek istersen önce kendini sev daha sonra istersen beni ama beni beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin çünkü ben seni öyle seviyorum..
 52. EĞER BU GüNLERİMİN BANA BU GüNLERİ GETİRECEĞİNİ BİLEYDİM Hİç YAŞARMIYDIM??:(
 53. Eğer duvarlar konuşabilseydi seni ne kadar çok sevdiğimi söylerlerdi.
 54. EĞER SENİ NE KADAR SEVDİĞİMİ öGRENMEK İSTİYORSAN GECELERİ çIK VE GöK YüZüNE BAK yıldızlar seni ne kadar sevdiğimi ve ay ise senin bir tane olduğunu gösterecektir.
 55. EĞER YüRüDüĞüNüZ YOLDA ENGELLER YOKSA BİLİNKİ O YOL SİZİ Hİç BİR YERE ULAŞTIRMAZ....
 56. En güzel aşk zor olandır derler ama kimse zoru sevmez ki...!
 57. Eriyorum gitgide elveda her ümide!!!
 58. Evet seni sevmiştim aşktan gözüm kör olduğunda
 59. Ey tanrım dayanabilir miyim buna bana yardım et çıkar onu al aklımdan lütfen taşıyamayabilirim düşerim birden nede güzel olmuşsundur beyazlar içinde sen.
 60. EY!İSTANBUL SENİ SEN OLDUĞUN İçİN DEĞİL SEVDİĞİM SENDE OLDUĞU İçİN SENİ SEVİYORUM:)
 61. FIRTINA NE KADAR ŞİDDETLİ OLURSA OLSUN; MARTI SEVDİĞİ DENİZDEN ASLA VAZGEçMEZ...
 62. Gece olup ta güzel gözlerim uykuya yenik düştüğünde seni yıldızların koynundan alıp düşlerime emanet ediyorum.Gözlerimden uzaksın ama kalbimden ASLA......
 63. GECENİN SESSİZLİĞİNİ DİNLE İçİNDE BENİ BULACAKSIN KARANLIĞA BAK BENİ GöRECEKSİN ELİNİ KALBİNE KOY UYKUYA DALDIĞINDA AŞKIN TARAFINDAN öPüLECEKSİN.
 64. Gençliği gönlümde bitmez sanırdım hayat ben hep seni böyle tanırdım çaresi olsaydı ömür alırdım hayat sen ne çabuk HARCADIN BENİ
 65. Gençliğine güvenip erken derken ELVEDA bile diyemezsin çekip giderken!!
 66. Gitmek zor derler sevenler için,sense gitmekten sevinç duyarsın...!Bende firar serbest gülüm,istemeyen çeker gider...!
 67. Gölgen gibidir yalnızlık,gecenin issizliği karanlığı gibi boş ve soğuk.Sarılırsın ararsın tutamazsın yoktur çaresi adi yalnızlık.Yazılmıştır bir kere yiğit olsan da büker bileği,cesur olsan da sızlatır yüreği.İçindedir sevgi insanın tek dileği.Ateşten gömlek misali SEVGİ.
 68. Gözler vardır sözler anlatır sözler vardır gözler ağlatır.
 69. GöZLERİN GöZLERİMDE ELLERİM ELLERİNDE OLMASA BİLE AŞKIN İçİMDE RUHUNDA BEDENİMDE BİR TANEM...
 70. Gözümde bir damla yaş olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım.
 71. Gözümde hayalin gönlümdeki sevgin bu dünyada benim için teksin CANIM SEVGİLİM.
 72. GüLEN GöZLERDE AĞLAYAN KALBİN SİMGESİ DEĞİLMİDİR..?
 73. Güller gonca gonca açılıp saçılsa en güzel günler yalnız benim olsa cennet kapıları yalnız bana açılsa dönüp de bakmam sen olmayınca...
 74. GüLü SEN KOKLA DİKENİYLE BEN YETİNİRİM.BARDAĞI SEN DOLDUR,ZEHİRİ BEN İçERİM.HAYATI SEN YAŞA öLüME BEN GİDERİM.VARSA BöYLE SEVENİN BEN VAZGEçERİM....
 75. Gülümsemekten vazgeçme gülümsemene kimin ne zaman aşık olacağını bilemezsin.
 76. Gün geçer gece gelir yaşam biter ölüm gelir Geçse de zaman unutulduğunu sansa da insan her önemli günde akla ilk gelen sevenler gelir .
 77. Güneşin pembeliğiyle doğan saflığıyla süzülen herkese nasip olmayan mutluluk denen o güzel duygunun hep seninle olması dileğiyle....
 78. Güneşini kaybettiysen sakın gökyüzüne bakma o zaman yıldızlarını da kaybedersin.
 79. Güzel görmeyi öğrenen için sevgili tek değildir.
 80. HADİ BENİ SUSTUR SUSTURAMAZSIN!! HADİ BENİ öLüMüN KOLLARINDAN çEK çEKEMEZSİN!! HADİ SENİ SEVMEMEMİ ENGELLE YAPAMAZSIN çüNKü SEN KORKAKSIN.
 81. Hani bir söz vardır ya söz gümüş ise sükut altındır diye'"SEN BENİM İçİN NE SöZ ,NE GüMüŞ NE DE SüKUTSUN" sen benim için unutulmaz bir eser..
 82. HANİ SEVİYORDUN YA BENİ HANİ öLüRDüN YA BENİM UĞRUMA NERDESİN ŞİMDİ HANİ VERDİĞİN O SöZLER HEPSİ YALAN MIYDI?UNUTMA SENİ BENİM KADAR SEVEN BULAMAYACAKSIN.
 83. Hasretin Bölerken Uykularımı çaresiz Gizlerim Duygularımı Seni Kaybetmenin Korkularını Bir Yenebilsem Ahhh!! Bir Yenebilsem..:
 84. Hatırlamak sevmek kadar güzelse unutulmak ölmek kadar acıdır...
 85. HAYAT BİR OYUNSA ROLüNüZ MUTLULUK OLSUN.
 86. Hayata Değer Bir Yaşam,Sevmeye Değer Bir Aşk,Dostluğa Değer Bir Arkadaşlıktan Asla Vazgeçme,Ne Eksik Ne Fazlasını Ara vE Seni üzenlere de ASLA UĞRAŞMA.
 87. Hayatım çileyle geçse bile sana olan aşkım hiç bitmeyecek sen beni hiç mi hiç sevmesen bile bu gönül senden hiç vazgeçmeyecek
 88. Hayatın şerefsizliğine karşı senin silahın, dürüstlük olsun...
 89. HAYATTA DöRT ŞEY GERİ GELMEZ Atılan ok ,Söylenen söz, Kaçırılmış fırsat ,Yaşanmış olay.
 90. Hayatta hiç kimse için ağlamaya değmez.değen insan zaten ağlatmaz ağlarken başını dik tut ki göz yaşın seni ağlatan kadar alçalmasın.
 91. Hayatta tek emelim senin olmak, seni senle yaşamak.
 92. HAYAT BİR GELEçEK İçİN PLANLAR YAPARKEN BAŞIMIZDAN GEçENLERDİR:
 93. HAYIRLI OLSUN SENİ SEVİYORUM AMA SENİ SANMA HAYIR OKUMAYACAK KADAR SEVERKEN SENİ SEVDİĞİM İçİN SEVİNİYORUM.
 94. Her ağladığında gözlerinden akan her damlanın kalbimi vuran kurşun olduğunu düşün,ağlarken çok ağlamada o kurşunlar beni öldürmesin Can parçam.
 95. Her an karşımda dururken seni unutmamı istediler be gülüm.
 96. Her iliğin bir ilmeği vardır. Her sözün bir sahibi bir de muhatabı vardı. Sözle gelen cehalet, ilimden değildir. Silahla gelen cehalet, çaresizliktendir.
 97. Her Zaman Gül,Hayata Gülücük Saç,Gülmeyi Benimse,çünkü Senin Bir Gülüşün İçin,Koca Dünyada Yaşayan Biri Mutlaka Biri VARDIR...
 98. Hiç bir erkek bir kıza boyun eğmez hiç bir kız hiç bir zaman bir damla GöZ YAŞINA DEĞMEZ..
 99. Huzurla bizi dost eden kader. Düşmanımızı da ahir ete saklamasını bilir...

Diger Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler 001 - 100 Anlamli sözler 2301 - 2400
Anlamlı sözler 101 - 200 Anlamli sözler 2401 - 2500
Anlamlı sözler 201 - 300 Anlamli sözler 2501 - 2600
Anlamlı sözler 301 - 400 Anlamli sözler 2601 - 2700
Anlamlı sözler 401 - 500

Anlamli sözler 2701 - 2800

Anlamlı sözler 501 - 600

Anlamli sözler 2801 - 2900

Anlamlı sözler 601 - 700 Anlamli sözler 2901 - 3000
Anlamlı sözler 701 - 800 Anlamli sözler 3001 - 3100
Anlamlı sözler 801 - 900 Anlamli sözler 3101 - 3200
Anlamlı sözler 901 - 1000 Anlamli sözler 3201 - 3300
Anlamlı sözler 1001 - 1100 Anlamli sözler 3101 - 3400
Anlamlı sözler 1101 - 1200 Anlamli sözler 3401 - 3500
Anlamlı sözler 1201 - 1300

Anlamli sözler 3501 - 3600

Anlamlı sözler 1301 - 1400

Anlamli sözler 3601 - 3700
Anlamlı sözler 1401 - 1500 Anlamli sözler 3701 - 3800
Anlamlı sözler 1501 - 1600 Anlamli sözler 3801 - 3900
Anlamlı sözler 1601 - 1700 Anlamli sözler 3901 - 4000
Anlamlı sözler 1701 - 1800 Anlamli sözler 4001 - 4100
Anlamlı sözler 1801 - 1900

Anlamli sözler 4101 - 4200

Anlamlı sözler 1901 - 2000

Anlamli sözler 4201 - 4300

Anlamlı sözler 2001 - 2100 Anlamli sözler 4301 - 4400
Anlamlı sözler 2101 - 2200

Anlamli sözler 4401 - 4500

Anlamlı sözler 2201 - 2300 Anlamli sözler 4501 - 4600


anlamli kisa özlü sözler anlamli laflar kisa ve anlamli siirler kisa ama anlamli siirler anlamli ve guzel sozler cok anlamli siirler güzel ve anlamli kisa sözler anlamli sms sözleri yeni anlamli sozler kisa ve anlamli siirler anlamli sözzler sevgiliye anlamli sozler güzel sözler anlamli anlamli sözler siirler guzel anlamli sozler fransizca anlamli sozler güzel anlamli sözler anlamli kisa sozler etkileyici anlamli sözler anlamli almanca sözler mevlana anlamli sözler anlamli sozler siirler resimli anlamli sozler anlamli siir anlamli sözler yeni

Ingilizce sözler - english messages - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
 2. Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
 3. You never get a second chance to make a first impression
 4. You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
 5. Women in the army? We need our girls for love not for war

çok anlamli siirler dostluk ile ilgili anlamli sözler anlamli yeni sözler anlamli sözler hayata dair anlamli çok kisa sözler siirler anlamli anlamli hayat sözleri en anlamli güzel sözler güzel kisa anlamli sözler aci anlamli sözler güzel sözler anlamli anlamli sözler, dostluk üzerine anlamli sözler cok anlamli sözler anlamli sözler mevlana aska dair anlamli sözler en anlamli siirler aci ve anlamli sözler anlamli aci sözler türkçe anlamli ingilizce sözler çok anlamli kisa sözler anlamli sozler en anlamli laflar anlamli güzel sözler anlamli sözlersözler

Almanca sözler - Sms Sprüche - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. Liebesmail: Wenn sie diese SMS lesen, werden sie sich augenblicklich unsterblich in den Absender verlieben..*ding!*
 2. ch habe schon viele SMS-Sprüche gelesen, aber nicht 1000Sprüche können annähernd ausdrücken wie wichtig du für mich bist!
 3. Liebe SMS! Fliege dort hin, wo ich gerade in Gedanken bin und gib meinem Schatz einen dicken Kuss!
 4. Heimlich, still und leise schicke ich diese SMS auf Reise. Sie kommt von Herzen und mit Grüßen, soll dir den Tag versüßen.
 5. Neueste Studie aus Amerika: Langweilige Menschen halten ihr Handy, während sie SMS lesen, in der rechten Hand! Und was ist mit dir?
 6. Wollte Dir etwas Unbeschreibliches, Schönes, Heißes, Erotisches und Kluges senden, aber leider passe ich nicht auf das Display!
 7. Hi. Hier kommt ein SMS-Bussel. Das Handy ganz zart an DEINE Wange drücken. (Schmatz). Bei Bedarf mehrmals anwenden.
 8. Diese SMS kostet mich 12 cent, 2 Minuten zum eintippen, 32 sekunden, weil ich mich vertippt habe, vier Sekunden zum absenden und das alles nur um Dir zu sagen, wie sehr ich Dich mag.
 9. Jeden Tag, jede Stunde, denk ich nur an dich. Ich vermisse dich jede Sekunde, ich liebe dich.
 10. Jetzt trennt uns das Leben... und doch, ich liebe Dich immer noch!
  Kann es etwas schöneres geben, in diesem sonst so düsterem Leben, als in deinen Armen zu sein? Ich liebe dich, bin für immer dein!
 11. Kann nix dafür,dass sich mein Herz so sehnt nach dir... hörst du es schlagen?? es schlägt für dich... hörst du es sagen?? ! !Ich liebe DICH! !
 12. Kein Wort kann sagen, wie sehr ich dichbrauche. Kein Lied kann singen, wie sehr ich dich liebe, und keine Geschichte kannerzählen, wie gern ich dich küsse!
  Knuddel Dein Kissen, kuschel Dich ein, in Deinen Träumen werd ich dann immer bei Dir sein. Ich liebe Dich!!
 13. Lang ist der Tag,noch länger die Nacht.Ich liebe Dich,drum gib auf Dich acht!Mit Dir mein einziges Leben zu leben-das lohnt sich,denn ich liebe Dich eben!!!
 14. Lass mich dein Liebesmäuschen sein, dann schläfst du heute Nacht nicht ein. Wir lieben uns bis in den Morgen, dann vergisst du deine Sorgen.
 15. lass mich nie los,unsere liebe ist so groß! flieg mit mir durch die nacht,lieb mich bis der tag erwacht!will mit dir das leben spüren und dich nie verlieren.
  Lass mich überlegen, lass mich fragen, lass mich einfach nur was sagen. Es kommt von Herzen voller Licht,lass Dir sagen:"Ich liebe Dich"
 16. Leidig ist es, nicht zu lieben, leidig auch fürwahr, zu lieben. Aber leidiger als beides - lieben ohne Gegenliebe.
 17. Liebe sie währt in Dankbarkeit. Liebe nimmt sich die Zeit. Träum den Traum der Liebe. Den Traum der Ewigkeit. Ich liebe dich.
 18. Lieber alles verlieren und Dich haben, als alles haben und dich verlieren. Ich liebe Dich!
 19. Lies mich nicht, ich bin eine gute Botschaft, die dein Leben verändern wird. Ich liebe dich
 20. Mein ganzes ICH das steckt in DIR und wenn DU stirbst dann sterben WIR.Ich liebe Dich.
 21. Mein herz blutet,mein herz brennt,mein herz zerbrösselt,es zerreist.Es ist deine liebe,die es wieder zurecht schweißt!Ich liebe dich
 22. Mein Herz brennt vor Sehnsucht nach dir. Es tut weh, denn du bist nicht hier. Der Schmerz, er zerreißt das Herz mir. Du sollst es wissen:ich liebe dich so sehr.
 23. Mein Herz war traurig! Doch jetzt schlägt es wieder glücklich wegen Dir und dafür danke ich Dir. Ich
ARA BUL
 SMS sözleri
SMS Sprüche
Free SMS
- Free SMS
- Komik oyun
Yabancı sözler
- İngilizce sözler
- Almanca sözler
- Fransızca sözler
Aşk & Sevgi
- Aşk sözleri
- Sevgi sözleri
- Ayrılık sözleri
- Etkimele silahları
- Beyaz yalanlar
- Özür mesajları
- Özlem & Hasret
Güzel sözler
- Güzel sözler
- Akıllı sözler
- Kısa şiirler
- Anlamlı sözler
- Özlü sözler
Komik sözler
- Komik sözler
- Espiriler
- Adamın biri
- Fıkralar
- Duvar yazıları
- Geyikler
Özel günler
- Anneler günü
- Babalar günü
- Doğum günü
- 23 Nisan
- Özel günler
- Yeni yıl mesajları
Bayram mesajları
- Bayram mesajları
- Kurban bayramı
- Ramazan bayramı

Dini sözler ve Kandiller
- Dini sözler
- Hadisler
- Kandil mesajları
- Mevlid kandili
- Regaib kandili
- Miraç kandili
- Beraat kandili

Spor sözleri marşları
- Galatasaray
- Fenerbahçe
- Beşiktaş
Diğer mesajlar
- Geçmis olsun
- Ata sözleri
- İbretli sözler
Arkadaş siteler
- Free SMS
- Liebessprüche
- Alanya - Antalya

GOOGLE SMS sözleri
Unbegrenzt viele SMS verschicken
Nach der Anmeldung 500 kostenlose SMS versenden. Der Dienst ist absolut gratis und die Anmeldung erfolgt ohne die Angabe von personenbezogenen Daten. Jeden Monat werden neue Free SMS gutgeschrieben.

Free-SMS
Bei Free-SMS können Sie täglich eine kostenlose SMS mit 160 Zeichen verschicken. Die SMS ist ohne Werbeanhang und eine Anmeldung ist auch nicht nötig.


Kostenlos SMS
Kostenlos Anmelden und sofort ganze 125 SMS verschicken.

sözler anlamlı sözler ayrılık sözleri kisa siirler sms sözleri mesajlar kısa şiirler güzel sözler aşk sözleri kısa aşk sözleri sevgi sözleri güzelsözler doğum günü msjları komik sözler güsel sözler kısa sözler aşk msjları kandil mesajı doğum günü sözleri hazır sms dini sözler kandil msj kisa siir özür mesajları anlamli sözler güzel söler doğum günü msj kısa aşk şiirleri özlü sözler güzel sözler sms kısa şiir doğum günü aşk manileri anlamlı şiirler ask sozlerı akıllı sözler özel sözler ingilizce sözler Yeni yil mesajlari Free SMS hasret sözleri ingilizce sözler Yeni yil mesajlari
Impressum   Copyright by sms sözleri .com- - Anlamlı sözler - Anlamli sözler