Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözlerarkadaşa anlamli sözler, hayata dair anlamli sozler, dostlukla ile ilgili sözler, dostlukla ilgil sözler, anlamli kisa sozler, dostluk la ilgili guzel sozler, kýsa etkili sözler, hayat anlamlı sözler, aşk sölzeri, dürüstlük üzerine sözler, www anlamlı sözler.com, siir anlamlı sözler sms
Istanbul Flüge
Istanbul
Istanbul ucak biletleri 19 Eurodan
itibaren ucuz biletler.
http://www.istanbul-istanbul.de
Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözlerAnlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. Nisan yağmurum sen ol aylardan nisan olmasa bile sen hep yağ.
 2. Odamın hayaletisin sessizliğine aşığım.
 1. ölüm kapımı çal masada kalbim seni bekler gibi fırtına öncesi sessizliği biz aşkın esirleriyiz.....
 2. öLüRSüN...KAPANIR YOLLAR GERİYE;BEN MEZARLA SIRDAŞ OLUR BEKLERİM, VARILMAZ HAYALE İŞARET DİYE TOPRAĞINDA BİR TAŞ OLUR BEKLERİM...
 3. ömrümün tek gecesiydin,artık akşamı bile değilsin.
 4. önemli olan yaşamak değil şu kısacık dünyada adam yerine konmaktır.
 5. önümde büyük dağlar varken küçük tepelere yalvarmam...!
 6. özlem özleyenin, sevda çekenlerin, yağmur bulutların, çamur sokakların MUTLULUKLAR ŞU AN DA BU MESAJI OKUYANIN OLSUN :)
 7. özlüyorum ben seni , Sensiz yaşayamıyorum. Gel ne olur Bir kerecik doya doya dalayım gözlerine Sonra git Dönme sende olur Gelme sende. Rahatsız etmem seni Ne olur gel Sonra arkana bakmadan git ..NE OLUR............
 8. Free SMS GÖNDER
  SMS sözleri
 9. RABBİM SENİ ANLIMA DEĞİL YüREĞİME YAZMIŞ.
 10. Rastlayamadım bir dengime bağladın beni kendine nasıl bir hayran oldum o güzel yüzünün rengine....
 11. RESİMLER ŞİİRLER ANLATMAKTAN YORULMUŞSA SENİ VE CüRüMEYE YüZ TUTMUŞSA ADINI KAZIDIĞIM DOLAP öYLE SEVDİMKİ SENİ YEŞİL GöZLüM SöZ YOK YüREK VAR ANLATACAK.
 12. Sana yüklediğim anlamları senmişsin gibi sanma aldanırsın.çünkü o anlamlarda sadece bende varsın.
 13. Sanma ki bir daha sevilirsin bir daha geldiğinde yine yol alıp gidersin.
 14. Sanma ki gözlerim seni görmekle kalmayacak bir ömür geçse de bir ömür boyu silecek ama bil ki kapanırsa gözlerim son sözüm seni seviyorum olacak
 15. Sebebim sen olunca çok mutluydum ama şunu bil ki sebebimsen olmayınca başka sebebim olmaz.
 16. Sen beni görmeyecek kadar körsen bende sana sevgimi söylemeyecek kadar gururluyum.
 17. Sen benim atmış bir.dakikam on üç.ayım beş.mevsimim yedi.hissim üç.gözüm iki.kalbimsin her şeyden bir fazlasın her yönden farklısın çünkü sen benim canımsın
 18. Sen benim canım,her şeyimsin hayatımın anlamısın bir tanesin dünyamsın hayatımsın her şeyden önce aşkımsın.
 19. Sen çölde yağan yağmur kadar önemli dalında açmış çiçek kadar güzelsin kaybedilmeyecek kadar önemli kaybedilinceye bulunmayacak kadar özelsin.
 20. SEN KALBİME GİREN YASAK BİR SEVDA KURŞUNUSUN YA SENİ ORADA BIRAKACAKLAR BENİM OLACAKSIN YADA SENİ ALIRKEN CANIMI ALACAKLAR SONUM OLACAKSIN...
 21. Sen sensizliği nerden bileceksin,sen hiç sensiz kalmadın ki...!
 22. SEN SOLGUN BAHARDAKİ MAVİ YAĞMURUM AKŞAM YORGUN GöLGEM KIŞ AYAZINDA YAZ GöLGEMSİN BULUTLARDAKİ ŞARKI DüŞLERİM VE HER GüNüN SONUNDA öZLEDİĞİMSİN!!!
 23. SEN VE BEN İKİMİZ BİR BEDEN SENSİZ BU BEDEN BENSİZ O BEDEN NEYLEYİM BU BEDENLERİ.
 24. Senden nefret ediyorum aşkımı hiçe saydın benimle oynadın.sana çok kızıyorum ama seni o kadar çok seviyorum ki.o gözlerin her şeyi bitirdi...
 25. Seni hep rüyalarımda görüyorum bu aşkımı sana söylemedim sadece dağlara söyledim sende git dağlardan al aşkımı.
 26. SENİ İçEREN MASALLARIM ANLATILACAK KADAR KISA DEĞİL...!!!
 27. Seni kalbime almadan önce, desen desen, renk renk, harf harf okudum, seni ezberledim senden gizlice, ilmek ilmek, nakış nakış dokudum,,,
 28. Seni Ne KADAR çOK SEVDİĞİMİ öĞRENMEK İstiyorsan VUR KIR KALBİMİ Akan Kan Yazacaktır SENİN İsmini...!!!...
 29. SENİ SEN OLDUĞUN İçİN DEĞİL SENİ KALBİMDE HİSSETTİĞİM İçİN SEVİYORUM.
 30. Seni seviyorum dedim ve sena inandın çünkü bu yalana sadece aptallar inanır
 31. Seni seviyorum dedin bana manalı bakıp geçtin ben sevgide seni seçtim yaktın beni.
 32. SENİ SEVİYORUM HER NEFESTE SENİ öZLüYORUM HER NEFESTE AMA ARAMIZDA BİR FARK VAR SEN SEN GüNEYDESİN BEN KUZEYDE.
 33. Seni sevmeyi öğretemedim bil ki sende beni unutmayı öğretemeyeceksin.
 34. Senin beni düşünüp düşünmediğin düşüncesi düşündürür beni.
 35. SENİN İçİN CANIMI SEVE SEVE VERMEYE HAZIRIM..AŞKIM SEVGİLİLER GüNüN KUTLU OLSUNN..ESKİ SEVGİLİM..
 36. Seninle olmanın tek yan etkisi ne biliyor musun Nerden bileceksin Sen hiç benimle olamadın ki Olsaydın avuçlarım terlemezdi ısırmazdım dilimin ucunu özlemezdim seni yanımdayken kıskanmazdım korkmazdım yollarda yürümekten ıslanmazdım yağmurlarda yıldıza aya dert yanmaz böyle her şarkıda sarhoş olmazdım korkmazdım seni kaybetmekten ayaklarım kan revan atlardım sandaldan denize ve her kulaçta haykırırdım AMA SEN Hİç BENİMLE OLMADIN Kİ YA AKLIN BAŞKA YERLERDEYDİ YA YüREĞİN.
 37. SENİNLE YAŞAYIP SENİNLE öLECEK KADAR UĞRUNA CANIMI VERECEK KADAR SEVİYORUM DESEM İNANIR MISIN :
 38. SENSİZ GEçEN GüNLERİN KAZASI YOK BE SEVGİLİM...!!!
 39. SEVDAM IŞIKTIR HüCRE ZINDANLARINDA,SEVDAM KöPRüDüR LEYLA DAN MECNUNA,SEVDAM SUDUR DİCLEDEN FIRATA SEVDAM KURŞUNDUR NAMERDE ALACAĞI SEVDAMIN KELEPçESİDİR SONSUZ AŞKIMA.
 40. SEVDİĞİNİN ADINI HER ANDIĞINDA ONU NE KADAR öZLEDİĞİNİ ANLAMAKTIR SEVDA NE YALNIZ BİR YüKSELİŞ NEDE YILDIZLAR GİBİ PARLAYIP SöNMEKTİR KAYBETMEYİ DüŞüNMEK BOŞUNA EMEKTİR KAHRAMANLIK BİRKEZ SEVİP BİR DAHA DöNMEMEKTİR.
 41. Seven garip olsa da sevilmeye deymez miii...
 42. Sevenlerin göz yaşı kumsala vurdukça Su imzayı atar SENİ SEVİYORUM.
 43. Sevgi dipsiz bir kuyu kuyunun içine hapis olmuş ben ,seni burada beklerken; kim bilir kimin kollarındasın sen sanma dayanır bu gözler görünce seni, merak etme ayırdım saplamak için kalbime verdiğin o hançeri.
 44. Sevgilim değilsin ama ölene kadar sevdiğimsin...
 45. Sevgiyi göstereceksin söylemek yetmez sevgi gözlerde olacak sözlerde yetmez sevgi her şeydir kalbe hapsedilmez seveceksen benim gibi sev ama; YüREĞİN YETMEZ.
 46. Sevmek ;güzeli sevmek değil sevdiğini güzel görmektir..
 47. SEVMEK Mİ? Hİç TANIMADIM. YA GüLMEK! çOKTAN UNUTTUM. YAŞAMAK MI? BOŞ VER.AŞK NE Mİ? BüYüK BİR YALAN. MUTSUZLUK MU? İŞTE O BENİM DüNYAM...SAYENDE.
 48. Sevmek ölmektir bence bende sevmiştim bir kez ölmeden önce.
 49. SEVMEK öNEMLİ DEĞİL öNEMLİ OLAN O SEVGİYE LAYIK OLABİLMEK!!!!!
 50. Sevmek suç ise cezam idam olsun cezam idam ise sevgilim celladım olsun.
 51. SEVMİYORUM ARTIK YALNIZ GECELERİ HİçMİ öZLEMİYORSUN BENİ KALPSİZ SERSERİ
 52. Sigaramı yakıyorum bu soğuk sabaha, sensizliğe ve özlemlere
 53. Şiir gibisin satırlarda,şarkı gibisin nağmelerde,kor bir ateş gibisin şu benim kalbimde.
 54. SİL SİL AT GöNLüNDEN O KARANLIK ESERİ SENDEN KAT KAT üSTüNDüR ŞU GöRDüĞüN SERSERİ YA İŞTE HANIM EFENDİ ŞU GöRDüĞüN SERSERİ SENİN GİBİ HANIM EFENDİ ESERİ..
 55. ŞİMDİ DAHA İYİ ANLIYORUM Kİ NEFES ALMAK DEĞİLMİŞ YAŞAMAK ATEŞLERDE YANMAK GİBİ BİR ŞEYMİŞ SENİ SEVERKEN SENSİZ OLMAKK!!!
 56. Sitemizin Hazır mesaj bölümüne eklenti yapan arkadaşların dikkatine ; Eklemek istediğiniz yazının aynısı olan yazılar yazmayınız, Cümleler yahut sözcükler oluştururken w,q,x gibi dili kirleten ve cümleleri anlamsız kılan harflerden lütfen kaçının,Türkçe ye biraz önem verin, Cümlelerin içersinde argo sayılabilecek sözcükler kullanmayın, Bu kurallara uymayan hiç bir yazı kesinlikle kabul edilmeyecektir.
 57. Sorarlarsa bir gün beni de sana Anlatırken sakın ağlama Sığmadı de aşkı bu dünya ya Deki benim için deli olurdu resmime bakıp da ağlar dururdu Sonunda çareyi gitmek de buldu Yalnızın biriydi göç etti dersin...
 58. Şu genç ömrümün taze çağında seni nerden gördüm görmez olsaydım,dikenleri gönül bağımdan sana GüLLER verdim vermez OLSAYDIM.
 59. Şu üç günlük dünyada çok görüldü sevgimiz,mutluluğa giden yolu kapattı kaderimiz.
 60. Susarsak güneş doğar konuşursak ay yanar ama birini seversek yüreğimizden kan gözümüzden yaş akar.
 61. SUSKUNLUĞUMUN SEBEBİ İSEN SEVGİMİN ANLAMI OLMALISIN. HAYAT AKLI BAŞINDA YAŞAMAK İçİN çOK KISA.ZOR OLANI DEĞİL.KOLAYI VE YANINDA OLANI ARAR SENİ SEVİYORUM...
 62. üşüyen ellerini elimden alıp,kırmızı şalını boynuna sarıp,son sigaranı yarım bırakıp, yağmurlu bir gündü gittin o gidiş.
 63. Uzaklık insanın içindeki yalnızlıkta gizlidir zaman ise sadece yenilgidir eğer birilerinin yanında olmasını istiyorsan sadece düşle o hep seninledir.
 64. üzerime yağan yağmur kurşun olsa, gökteki yıldızlar kadar derdim olsa,acılar hep beni bulsa yinede benim için çok değerlisin seni Ne zaman! unutacağımı sorma çünkü Ne? (zaman!) öleceğimi== Bilmiyorum.
 65. Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil...
 66. Ya sözlerin aklımda ya aklım ardında!!ya hayalin karşımda ya sesin kulağımda!!!ya çok özlüyorum yada bildiriyorum!!ya özlemek çok güzel yada özlenen çok özel!!!!!
 67. Yalan söyleme yalanım olursun oyun oynama oyuncağım olursun...
 68. Yanıma güzel kokularla gelme güzelim!ben tehlike kokan serserinin biriyim...senin gibi disko,bar,tavernada geçmez zamanım,ben geceleri şube,karakol ve sokaklarda sabahlarım!!!.....
 69. YANINDA OLMAYINCA BİLKİ SENİ DüŞüNüYORUM SENİ GöRMEYİNCE BİLKİ RESİMLERİNE BAKIYORUM SENİ AKLIMADAN CANLANDIRIYORUM.
 70. Yanındayken ben biçare yaşanmaz olmuş sevdalar.
 71. Yıkılasın demem sana sana yıkılma ki ölmeyesin neler çeker insan neler neler bir düş ki sende göresin her sevgide bin ah ettim gençliğime eyvah ettim bilmem ki ne günah ettim bilemem ben yalan dünyada.
 72. YILDIZLARDA KAYAR DURMAZ YERİNDE GİDER GüZELLİĞİN KALMAZ YüZüNDEN GİDER.
 73. Yıllar geçti hep sen içimde kaldın seni andım her gece seninle güldüm gün geçtikçe sen gelmedin, gelmedin be bebeğim yazlar, kışlar geldi geçti SEN bir sen gelmedin, gelmedin be NAZLI GüLüM.
 74. YILLARMI DAHA HIZLI YOKSA BİR KURŞUNMU BöYLE SENSİZ HER GüN BİRAZ YOK OLUŞUMMU HUZURUM KALMADI ARTIK NEYİN VARSA ALDINDA GİTTİN ADINI KOYAMIYORUM İNSAFSIZ..
 75. Yüksek tepelerde hem kartala hem yılana rastlanır.ama birisi oraya uçarak, diğeri ise sürünerek gelmiştir.
 76. Zavallı yüreğim kan ağlar içim sızlar nerelerdesin bu can seni sayıklar,ölmeden son defa kavuşamayacağım sana ne olur dön bana görmeden kıyamam bu cana.bedenim çürürken bu kara toprakta ruhum seni bekleyecek buralarda,yorgan istemem bu son yatağımda toprak işlesin senin boşluğuna...
 77. Zor olan gel demekmiş!!! SANA 'GİT' DEDİĞİMDE ANLADIM!!
 78. Zorla yaşıyorum senden uzakta her dem Azrail gelip canımı ister boynumda bir ilmik edecek tuzakta olsun be güzelim varlığın yeter.
 79. Acıların umutlara engelse yüreğin seni uçurumun kenarına götürdüyse bekle dostum dostun olmadan nereye her insan acı çeker derdi olmayan hayat yaşar.
 80. ADALETİN BU MU DüNYA NE MAL VERDİN NE CAN BENDEN İYİLERİ çALAN DüNYA.
 81. Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.
 82. AĞLAMAK AYIPSA AĞLATANLAR UTANSIN.
 83. Ağlamak kaderi değiştirmez,yalnızca kuru kir bitleri ıslatır.İnançtır sevmek beyinde ve yürekte,ama asil soru seni seviyorum demek değil,seni seviyorum demekten öte gerçekten sevebilmektir...!
 84. Ah kalbim seni, gönlüme vereceğin kadar hiç kimselere vermedim verip de sonsuza kadar sevebileceğim tek kişi sen olacaksın.
 85. Alay, çoğu zaman akıl yoksulluğundan ileri gelir.
 86. ALDIĞIM HER NEFESTE SEN OLACAKSIN...ATTIĞIM HER ADIMDA KAYBOLACAKSIN.
 87. Alelade bir kadın için nazarında her erkek daima erkektir.Ama kalbinde sevgi olan bir kadın için aşkından başka erkek yoktur.
 88. Allah gücü erkeğe güzelliği kadına vermiş ne var ki her şeyi yenen güzelliğe yenilmiş.
 89. Altın ne olur can ne olur inci mercanda nedir bir sevgiye harcanmadıktan sonra bir güzele feda edilmedikten sonra...
 90. AŞK DUDAKLARDA BİR KAHKAHA DEĞİL GöZLERDE BİR DAMLA YAŞTIR MAKSAT SEVGİLİ UĞRUNA öLMEK DEĞİL UĞRUNDA öLEBİLECEK KADAR SEVEBİLMEKTİR.
 91. Aşk gülü dikeniyle avuçlamaya benzer.
 92. Aşkı anlatmak için ne söylersem söyleyeyim,kendim aşka gelince söylediklerimden utanırım.Mevlana.
 93. Aşkın adını;SEN koydum yakışmadı BEN koydum güzel olmadı BİZ koyduk işte bu çok süper oldu...
 94. Asla kimsenin umudunu kırma belki sahip olduğu tek şey odur.
 95. At savur at sevdayı bir yere fırlat bitti sayıp acıyı kaldır öyle yak sor herkese sor acılar unutuluyor ağlayınca gözlerinden siliniyor aşk her defasında bak bulunuyor bırakırım zamanı öyle biraz da sen olmandandı geçer yine nasılsa hatırla bunları sakın unutma diyordun ama o zaman gülüyordun canımdaydın yanımdaydın şimdi nasıl geçer bu ömür!!!
 96. Aynı dili konuşanlar değil,aynı duyguyu yaşayanlar anlaşabilir.
 97. AYRILIK ATEŞ DEĞİL öLüM öLüMü SEVMİYORUM GüLüM GELDE öLüME GüVENEYİM...
 98. Ayrılık ölüm der dururdum ama ayrılıklar ölüm değilmiş. seni görüp de senle konuşamamak esas ölümmüş sevgilim.
 99. Bana acıyana kalbim doğrulmaz.

Diger Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler 001 - 100 Anlamli sözler 2301 - 2400
Anlamlı sözler 101 - 200 Anlamli sözler 2401 - 2500
Anlamlı sözler 201 - 300 Anlamli sözler 2501 - 2600
Anlamlı sözler 301 - 400 Anlamli sözler 2601 - 2700
Anlamlı sözler 401 - 500

Anlamli sözler 2701 - 2800

Anlamlı sözler 501 - 600

Anlamli sözler 2801 - 2900

Anlamlı sözler 601 - 700 Anlamli sözler 2901 - 3000
Anlamlı sözler 701 - 800 Anlamli sözler 3001 - 3100
Anlamlı sözler 801 - 900 Anlamli sözler 3101 - 3200
Anlamlı sözler 901 - 1000 Anlamli sözler 3201 - 3300
Anlamlı sözler 1001 - 1100 Anlamli sözler 3101 - 3400
Anlamlı sözler 1101 - 1200 Anlamli sözler 3401 - 3500
Anlamlı sözler 1201 - 1300

Anlamli sözler 3501 - 3600

Anlamlı sözler 1301 - 1400

Anlamli sözler 3601 - 3700
Anlamlı sözler 1401 - 1500 Anlamli sözler 3701 - 3800
Anlamlı sözler 1501 - 1600 Anlamli sözler 3801 - 3900
Anlamlı sözler 1601 - 1700 Anlamli sözler 3901 - 4000
Anlamlı sözler 1701 - 1800 Anlamli sözler 4001 - 4100
Anlamlı sözler 1801 - 1900

Anlamli sözler 4101 - 4200

Anlamlı sözler 1901 - 2000

Anlamli sözler 4201 - 4300

Anlamlı sözler 2001 - 2100 Anlamli sözler 4301 - 4400
Anlamlı sözler 2101 - 2200

Anlamli sözler 4401 - 4500

Anlamlı sözler 2201 - 2300 Anlamli sözler 4501 - 4600


anlamli hayata dair sözler anlamli sözlet kisa anlamli siir küçük anlamli sözler anlamli sözler sitesi mevlana anlamli sözler anlamli dini sözler günün anlamli sözleri kisa ve anlamli söz anlamli sozlerr anlamlisözler.com en anlamli özlü sözler anlamli sözler siirler fransizca anlamli sözler bedava anlamli sözler anlamli sözelr anlamli sözller anlamli sözler resimli guzel anlamli sozler www.anlamlisözler.com egitimle ilgili anlamli sözler özlü ve anlamli sözler anlamli dözler hayat üzerine anlamli sözler anlamli sözler yeni

Ingilizce sözler - english messages - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
 2. Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
 3. You never get a second chance to make a first impression
 4. You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
 5. Women in the army? We need our girls for love not for war

anlamli sözler sözler anlamli güzel laflar anlamli sözler resimli kisa anlamli söz güzel anlamli siirler dünyanin en anlamli sözü anlamli ve komik sözler anlamli sözler almanca kisa anlamli güzel sözler anlamli sözler mutluluk anlamli kisa siir kisa anlamli siirler anlamli özlü sözler anlamli dogum günü mesajlari cok anlamli sozler anlamli sitem sözleri anlamli özlu sözler kisa güzel anlamli sözler guzel dini ve anlamli sozler kisa ve anlamli ask sözleri kisa ve anlamli sozler anlamli aci sözler cok anlamli sözler anlamli sözler sitesi siir anlamli

Almanca sözler - Sms Sprüche - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. Liebesmail: Wenn sie diese SMS lesen, werden sie sich augenblicklich unsterblich in den Absender verlieben..*ding!*
 2. ch habe schon viele SMS-Sprüche gelesen, aber nicht 1000Sprüche können annähernd ausdrücken wie wichtig du für mich bist!
 3. Liebe SMS! Fliege dort hin, wo ich gerade in Gedanken bin und gib meinem Schatz einen dicken Kuss!
 4. Heimlich, still und leise schicke ich diese SMS auf Reise. Sie kommt von Herzen und mit Grüßen, soll dir den Tag versüßen.
 5. Neueste Studie aus Amerika: Langweilige Menschen halten ihr Handy, während sie SMS lesen, in der rechten Hand! Und was ist mit dir?
 6. Wollte Dir etwas Unbeschreibliches, Schönes, Heißes, Erotisches und Kluges senden, aber leider passe ich nicht auf das Display!
 7. Hi. Hier kommt ein SMS-Bussel. Das Handy ganz zart an DEINE Wange drücken. (Schmatz). Bei Bedarf mehrmals anwenden.
 8. Diese SMS kostet mich 12 cent, 2 Minuten zum eintippen, 32 sekunden, weil ich mich vertippt habe, vier Sekunden zum absenden und das alles nur um Dir zu sagen, wie sehr ich Dich mag.
 9. Jeden Tag, jede Stunde, denk ich nur an dich. Ich vermisse dich jede Sekunde, ich liebe dich.
 10. Jetzt trennt uns das Leben... und doch, ich liebe Dich immer noch!
  Kann es etwas schöneres geben, in diesem sonst so düsterem Leben, als in deinen Armen zu sein? Ich liebe dich, bin für immer dein!
 11. Kann nix dafür,dass sich mein Herz so sehnt nach dir... hörst du es schlagen?? es schlägt für dich... hörst du es sagen?? ! !Ich liebe DICH! !
 12. Kein Wort kann sagen, wie sehr ich dichbrauche. Kein Lied kann singen, wie sehr ich dich liebe, und keine Geschichte kannerzählen, wie gern ich dich küsse!
  Knuddel Dein Kissen, kuschel Dich ein, in Deinen Träumen werd ich dann immer bei Dir sein. Ich liebe Dich!!
 13. Lang ist der Tag,noch länger die Nacht.Ich liebe Dich,drum gib auf Dich acht!Mit Dir mein einziges Leben zu leben-das lohnt sich,denn ich liebe Dich eben!!!
 14. Lass mich dein Liebesmäuschen sein, dann schläfst du heute Nacht nicht ein. Wir lieben uns bis in den Morgen, dann vergisst du deine Sorgen.
 15. lass mich nie los,unsere liebe ist so groß! flieg mit mir durch die nacht,lieb mich bis der tag erwacht!will mit dir das leben spüren und dich nie verlieren.
  Lass mich überlegen, lass mich fragen, lass mich einfach nur was sagen. Es kommt von Herzen voller Licht,lass Dir sagen:"Ich liebe Dich"
 16. Leidig ist es, nicht zu lieben, leidig auch fürwahr, zu lieben. Aber leidiger als beides - lieben ohne Gegenliebe.
 17. Liebe sie währt in Dankbarkeit. Liebe nimmt sich die Zeit. Träum den Traum der Liebe. Den Traum der Ewigkeit. Ich liebe dich.
 18. Lieber alles verlieren und Dich haben, als alles haben und dich verlieren. Ich liebe Dich!
 19. Lies mich nicht, ich bin eine gute Botschaft, die dein Leben verändern wird. Ich liebe dich
 20. Mein ganzes ICH das steckt in DIR und wenn DU stirbst dann sterben WIR.Ich liebe Dich.
 21. Mein herz blutet,mein herz brennt,mein herz zerbrösselt,es zerreist.Es ist deine liebe,die es wieder zurecht schweißt!Ich liebe dich
 22. Mein Herz brennt vor Sehnsucht nach dir. Es tut weh, denn du bist nicht hier. Der Schmerz, er zerreißt das Herz mir. Du sollst es wissen:ich liebe dich so sehr.
 23. Mein Herz war traurig! Doch jetzt schlägt es wieder glücklich wegen Dir und dafür danke ich Dir. Ich
ARA BUL
 SMS sözleri
SMS Sprüche
Free SMS
- Free SMS
- Komik oyun
Yabancı sözler
- İngilizce sözler
- Almanca sözler
- Fransızca sözler
Aşk & Sevgi
- Aşk sözleri
- Sevgi sözleri
- Ayrılık sözleri
- Etkimele silahları
- Beyaz yalanlar
- Özür mesajları
- Özlem & Hasret
Güzel sözler
- Güzel sözler
- Akıllı sözler
- Kısa şiirler
- Anlamlı sözler
- Özlü sözler
Komik sözler
- Komik sözler
- Espiriler
- Adamın biri
- Fıkralar
- Duvar yazıları
- Geyikler
Özel günler
- Anneler günü
- Babalar günü
- Doğum günü
- 23 Nisan
- Özel günler
- Yeni yıl mesajları
Bayram mesajları
- Bayram mesajları
- Kurban bayramı
- Ramazan bayramı

Dini sözler ve Kandiller
- Dini sözler
- Hadisler
- Kandil mesajları
- Mevlid kandili
- Regaib kandili
- Miraç kandili
- Beraat kandili

Spor sözleri marşları
- Galatasaray
- Fenerbahçe
- Beşiktaş
Diğer mesajlar
- Geçmis olsun
- Ata sözleri
- İbretli sözler
Arkadaş siteler
- Free SMS
- Liebessprüche
- Alanya - Antalya

GOOGLE SMS sözleri
Unbegrenzt viele SMS verschicken
Nach der Anmeldung 500 kostenlose SMS versenden. Der Dienst ist absolut gratis und die Anmeldung erfolgt ohne die Angabe von personenbezogenen Daten. Jeden Monat werden neue Free SMS gutgeschrieben.

Free-SMS
Bei Free-SMS können Sie täglich eine kostenlose SMS mit 160 Zeichen verschicken. Die SMS ist ohne Werbeanhang und eine Anmeldung ist auch nicht nötig.


Kostenlos SMS
Kostenlos Anmelden und sofort ganze 125 SMS verschicken.

sözler anlamlı sözler ayrılık sözleri kisa siirler sms sözleri mesajlar kısa şiirler güzel sözler aşk sözleri kısa aşk sözleri sevgi sözleri güzelsözler doğum günü msjları komik sözler güsel sözler kısa sözler aşk msjları kandil mesajı doğum günü sözleri hazır sms dini sözler kandil msj kisa siir özür mesajları anlamli sözler güzel söler doğum günü msj kısa aşk şiirleri özlü sözler güzel sözler sms kısa şiir doğum günü aşk manileri anlamlı şiirler ask sozlerı akıllı sözler özel sözler ingilizce sözler Yeni yil mesajlari Free SMS hasret sözleri ingilizce sözler Yeni yil mesajlari
Impressum   Copyright by sms sözleri .com- - Anlamlı sözler - Anlamli sözler