Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözleranlamli sözler, ağaç sevgisi ile ilgili güzel sözler, agir sözler, www.anlamli sozler com, para ile ilgili sozler, özel sözler, www.guzelsözler.net, kibir ile ilgili sözler, özlü ve komik sözler, anlamli sözler,, sevgiliye anlamlı mesaj, şiir kötü anlamlı, en yeni anlamlı sözler, en anlamli sozler
Istanbul Flüge
Istanbul
Istanbul ucak biletleri 19 Eurodan
itibaren ucuz biletler.
http://www.istanbul-istanbul.de
Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözlerAnlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. Aşkım seni sevdim sevgimin değerini anlayasın diye,sana baktım bakışlarımdaki cesareti göresin diye,şimdi sana tapıyorum çünkü ben aşığım...
 2. Aşkım... Bil ki Sen Benim Yalan Dünyamdaki Tek Gerçeksin....
 1. Aşkımı duvarlara yazdım duvarlar boyandı ve kayboldu,aşkımı dağlara yazdım kar yağdı ve kayboldu,aşkımı defterlere yazdım yandı kayboldu,ama şimdi aşkımı yüreğime yazdım asla kaybolmayacak bir tanem.
 2. Aşkın bana düşen en masum tarafını istedim.sen masum değilsin dediler.bu sefer bana düşen kısmını istedim.sana bir şey kalmadı dediler.düşündüm peki bana onu verin dedim.onu başkası aldı dediler.peki bana ne kaldı diye sordum.düşündüler sana aşk acısı kaldı dediler.
 3. Aşkın gururu yok dediler;nedendi sordum bana ne dediler bilirsin sen de aşık olmuşsundur aşka inanmak gurursuzluktur.
 4. AŞKIN KALBİMDE İSE MUTLULUĞUN ELİMDE İSE VE DUYMAK İSTEDİN İKİ KELİME İSE SENİ SEVİYORUM,
 5. Aşkın olduğu yerde Sevgi Olmaz Sevginin Olduğu Yerde Aşk OLMAZ.
 6. Aya her bakışında beni hatırla,yıldızlar gözlerine takılırsa,gözlerine baktığımı sakın unutma,bir yaprak düşerse avuçlarına,ellerimdir sakın bırakma....
 7. ALIŞILMIŞIN DIŞINDA BİR öZLEMSİN KALBİMDE. SENİ KAYBETMEMEK İçİN BüTüN BU çILGINLIKLARIM ANLA. EN CAHİL ZAMANIMDA TANIDIM SENİ. EN OLGUN HALİMLE SONSUZA KADAR SEVECEĞİM...
 8. Free SMS GÖNDER
  SMS sözleri
 9. Ayrılıklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi AYŞEM
 10. Bahtı karalım,yüreği yaralım gözyaşım oldun,görmek için durmadan ağlarım göremezsin göz yaşlarım içinde nasıl yanarım karanlıkta kalmışım gündüzümü ararım.
 11. Bana elveda dey ipte öldüğüm günü hatırla bir gün.
 12. Bataryası zayıf hayallerimizin kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası nedeniyle ulaşamadık şimdi yüreğimde full çeken hattımla seni seviyorum.
 13. Bazılarımız bataklıkta yaşar bazılarımız ise yıldızlara bakar.
 14. Ben beni seveni değil, beni sevmeyeni sevdiğim için ağlamaya mecburum.
 15. Ben güzele güzel demem...güzel benim olmayınca...
 16. Ben seni karlı dağlara yazdım erimeyesin diye,ben seni taşlara yazdım gözünden yaş akmasın diye, ben seni ağaçlara yazdım gölgem olursun diye, ben seni kitaplara yazdım okunup unutulmayasın diye, ben seni ruhuma yazdım öldüğümde hayat versin diye, ben seni FIRATIN DELİ sularına yazdım S:E:V:G:İ:M:İ:Z hiç solmasın diye.
 17. Ben seninim aşkımız için ölmek gerekiyorsa al silahı vur beni !!!!
 18. Bence nefes almak için bile yaşamak lazım düşünce denize hayat bir anda durdu ve bir anda yok oldun yok olmaktansa nefes almak için yaşamaya razıyım.....
 19. BENİ UNUTSUN DEMİŞSİN ACABA Hİç DüŞüNDüNMü HATIRLAMAYA DEĞERMİSİN...
 20. Benim Kalbimi Kırmak Suya Yazı Yazmak Kadar, Gönlümü Almak İse Güneşe Dokunmak Kadar Zordur. Sen Suya Yazı Yazmayı Başardın, Şimdi Güneşin Batmasını Bekle.
 21. BENİM KİTABIMDA HER ŞEYİ BİR KALEMLE SİLMEK YAZMAZ...BU ALEMDE KORKAK DEĞİL YüREKLİ OLMAK VAR...
 22. Bilirsin hiç sevmezdim yalnızlığı yağmuru oysa şimdi YAĞMURLAR göz yaşım YALNIZLIK ise kaderim oldu.
 23. Biliyor musun, acı olan asla gidişin değil… Belki bir gün sevmeyi öğrendiğin de yanında ben olamayacağım.. Bir sabah gözlerini yeni doğan güne açtığında başkası olacak yatağında… Benim içinse sadece “sen” var olacak baktığım her yerde… Ve İşte ilk defa o gün sebepsiz ağlamayacağım, o gün yağan yağmur gizlemeyecek göz yaşlarımı.
 24. Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!
 25. Biliyorum sevgilim gönlündeki yerim gurbet ister sılaya çağır ister sürgün et sen mutlu ol bir tanem ben sana hasret çek de çekerim başım gözüm üstüne.
 26. Bir bedende iki can gibi seviyorum seni...kimin yüreği yeter buna.
 27. BİR çığlık bulsam hiç susmayan veya bir cümlede beni anlatan.
 28. BİR GüN SANA GELEçEKTİM öNüME İKİ KİŞİ çIKTI SANKİ SENİ TANIYORDULA BİRİNİN ADI MUTLULUK BİRİN Kİ SEVGİ BENLE GELİYORDU KAPINDA üç KİŞİ BEKLİYORUM DEDİ.
 29. BİR İNSANIN DüŞLERİ OLMALI SONSUZLUK GİBİ,BİR İNSANIN öZLEMLERİ OLMALI YARINLAR GİBİ,BİR İNSANIN YARINLARINI PAYLASACAĞI BİRİ OLMALI TIPKI SENİN GİBİ.
 30. Bir sevda içimde seni bekler.
 31. Bir sevgi var içim lekesiz tertemiz, Bir özlem var içimde uçsuz bucaksız,Bir duygu var içimde dalsız budaksız, Birde sen varsın içimde unutulması imkansız...AYŞEM
 32. Bir sinirin çok yakınına gittiğimizde,o sinirin orda olmadığını görüyorduk.sinirlerimi sürekli değişiyordu,yoksa zaten onlar bizim var olmasını dilediğimiz seraplar mıydı??
 33. Bırak ellerimi üç satır yazacağım üç satırda sen bırak gözlerimi dört yana bakacağım dört yanda sen bırak yüreğimi bin kere seveceğim bin kerede sen ve yalnız sen.
 34. Biz Sizi ince belli sütün bacaklı olduğunuz için değil gümbür gümbür yüreğimizle sevdik sevemeye de devam ederiz be gülüm.
 35. Bizi takip etmeyin bizde kaybolduk.
 36. Bizim ömrümüzde mezarlarımız doğuşumuzda kazılır şiirlerimiz hayatımızı anlatır seni unuttum kelimesi sadece kan ile mezar taşımda yazılır seni unutmadım
 37. BİZİM RAHAT EDEMEDİĞİMIZ YERDE KİMSE İSTİRAT EDEMEZ...
 38. BU DüNYADA SAKIN SEVME SEVSENDE BELLİ ETME çüNKü SEVEN SEVİLMEZ SEVİLEN İSE KIYMET BİLMEZ.
 39. Bu günler kötü olsa bile..Yarınlar hep güzel olur" derler.. Peki bu günler dünlerin yarınları değimliyi di..!!!
 40. Bu son bu son veda sana..geri dönmem istesen de dönmem peşimden gel sende. inan ki bu defa elvedaa.
 41. Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım göz yaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldiler mi?
 42. BüTüN DüNYAYI GEZDİM BULAMADIM BİR TAç NE ZENGİNİ TOK GöRDüM NEDE FAKİRİ Aç YARABBİ SEN EYLEME NAMERDE DEĞİL MERDEDE MUHTAç.
 43. çOK GüNEŞLİ GüNLER GöRDüM GöZLERİN HARİç, çOK RüZGAR GöRDüM KOKUN HARİç ,çOK ATEŞLER TUTTUM ELLERİN HARİç ,KİMSEYİ BU KADAR öZLEMEDİM SEN HARİç ,SENİ SEVİYORUM EKREM.
 44. Deli deliye sormuş hiç sevdindi diye,deli deliye gülmüş ben niye delirdim diye.
 45. DELİKANLILIK...SADECE SöYLEMEKLE OLMAZ..KANINDA OLACAK!!
 46. Delikanlım iyi bak yıldızlara belki onları bir daha güdemeyeceksin aşk kurbanı olup gideceğim belki de ama ömrünün sonuna kadar seni seveceğim karla kaplı yüreğimde hüzne doğan kır çiçeğim...
 47. Delikanlıyız biz,başımız dik olur Delikanlıya hasret çekmesi güç olur Söylerken sevda türkümüzü unutma; Delikanlı adamın delikanlı sevgilisi olur ARKADAŞ.
 48. Denizin dibi mildir bizi ayıran kimdir her ne kadar ayrılsak kalbimiz birdir.
 49. Derdi olanın derdini dinlerim Bende derdi olanın Başına dert olurum.
 50. DERDİM YüREĞİMDE ELLER NE BİLSİN!
 51. Dertlerin kum tanesi kadar küçük, sevinçlerin nisan yağmurları kadar bol olsun ve öylesine mutlu ol ki gözünden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadakan olsun.. AYŞEM.
 52. DİZ üSTü YAŞAMAKTANSA AYAKTA öLMEYİ TERCİH EDERİM.
 53. DöRT DUVAR ARASINDA Hİç GEçMEZ ZAMANDA KADERDE ACIMAZ İNSANA GENçLİĞİM AŞK YOLLARINDA..
 54. Dostluk ve sevgi bazen bir çiçeğin büyümesi kadar uzun,bazen de namludan çıkan bir kurşun kadar kısadır.önemli olan yenilerini bulmak değil olanı yaşatmaktır...
 55. DUALARINLA DOĞMADIM Kİ BEDDUALARINLA öLEYIM!!!
 56. DüN GERİ GELSE YARIN OLURMUYDU.
 57. DüN kadehimi şerefine kaldırdım;bugün ise ŞEREFSİZLİĞİNE.
 58. Dünya bir film açılır perden mutlu sonda yok kaçar hep senden nefret edersin seyircilerden.sahnesi gerçek tek oyun ölümdür,
 59. DüNYA DURANA CAN BEDENDEN çIKANA DEN AŞKIMSIN !!! BİR TANESİ
 60. Dünyada çaresi olmayan iki şey vardır.biri ölüm biride aşktır.aşk ölmekse ölmek de aşktır.aşk ölümü göze alarak doyasıya yaşamaktır.
 61. Dünyan mutlu, hayallerin tatlı olsun.ellerine güneş, gönlüne bahar dolsun mutluluklar ömrünce, her şey gönlünce olsun.ARKADAŞ SELAMLAR OLSUN HEPİNİZE.
 62. EĞER BENİ SEVECEK KADAR YüREKLİYSEN EĞER BENİ ALDATMAYACAK KADAR MERTSEN BENDE SENİ öLüMüNE SEVECEK KADAR çILGINIM...
 63. EĞER BİR GüN BENİ SEVDİĞİNİ ANLAYIP GERİ DöNERSEN BENİ BULAMAYAçAKSIN çüNKü SANA OLAN SEVGİM SEN GİTTİĞİNDE BİTMEYEçEK AMA DöNDüĞüNDEDE SENİN OLMAYACAK.CANIM,
 64. Eğer hayat bir gün bize oyun oynayıp seni başkasının kollarına atarsa seni dansa kaldıracak ilk müzik benim cenaze marşım olsun.
 65. Eriyeceğini bile bile kardan adam yapan ben değilmişim gibi hüzünlüydüm, erken biteceği malum olan bu aşkın temellilerini atarken...
 66. EY GüLüM!dağlarında derdi var bakma suskun durduğuna.
 67. Farklı yönlerimiz olsun istedim ama: Uğruna canımı bile feda edebilirdim Ne yazık ki senin de beni sevdiğini sandım ama sen benim Duygularımla oynadın Ama gene de gururumu çiğneyip seni sevdiğini sevdiğimi söyleyebilirim...
 68. GECE OLUPTA GüZEL GöZLERİN UYKUYA YENİK DüŞTüĞüNDE,SENİ YILDIZLARIN KOYNUNDAN ALIP DüŞLERİME EMANET EDİYORUM.BELKİ GöZLERİMDEN UZAKSIN AMA YüREĞİMDEN ASLA!!!
 69. Gecelerden ayazı sevmem.. ya gündüz olmalı ya gece.. namludan çıkan kurşun.. ya kalbimin derinlerinden vurmalı.. ya namludan hiç çıkmamalı.. insan sevdiğini ya ölümüne sevmeli.. ya hiç sevmemeli...AYŞEM.
 70. Gecemidir beni sana düşündüren yoksa ben miyim düşünmek için geceyi bekleyen
 71. Gitti.şimdi bir mevsim değil, bir hayat girdi aramıza.ne sen geriye dönebilirsin, ne de ben kapıyı açabilirim sana.
 72. Gölgeler düşse de yüreğinin üstüne güneşi sakın söndürme eğer umut yoksa yaşam çok uzak kalır insana unutma senden bir tane daha yok bu dünyada bir tanesi.
 73. Gönlümü teslim aldı hüzün içimde senden kalan cam kırıkları aynada sensiz yüzüm sensiz hiç kimse dindiremedi bu hıçkırıkları bir gece ansızın pencerenden dışarı bak köşe başında nöbet tutuyor gözlerim öyle kolay değildir beni unutmak hala sokaklarımdadır ayak izlerin.
 74. Göz yaşları acının sessiz sözleridir.
 75. GöZLERİN HAYATIMDA GöRDüĞüM EN GüZEL GöZLER VE BEN BU GüZEL GöZLERE BAKMAYA DOYAMIYORUM.
 76. Gözlerin nehir kaşların köprü olsa tam ortasından geçerken ipler kopsa yanağından süzülüp dudağına akşam beni bir göz yaşı gibi siler atar miydin yoksa sarılıp öper miydin.
 77. Gözlerine gözleriyle bakanı gözlerimle oyarım gözlerini gözlerimden mahrum etme gözlerin gözlerime lazım...
 78. Gül ama tebessüm ederek,Sev ama hiçbir zaman yenilmeyerek...
 79. Gül dediğin nedir ki, Solar gider, Ateş dediğin nedir ki, Kül olur gider, Gün dediğin nedir ki, Geçer gider, Ama sana olan sevgim sonsuzdur, Ancak mezarda biter!!HATİCEM.
 80. Güller güzeldir dikeni olmazsa mazi hoştur acılar olmazsa hayat güzeldir kötüler olmazsa seninle arkadaşlık çok güzeldir sonunda ayrılık olmazsa
 81. Gülleri solmuş etrafı diken kırık bir kadehle kafayı çeken gönlü zapt olmuş esrar çeken bir dertli görürsen beni hatırla..sahile oturmuş denize bakan yakasız gömleğe kravat takan nedense hep sigarasını tersten yakan bir dertli görürsen beni hatırla.
 82. Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun AYŞE.
 83. Güneşi sevdiğini söylüyorsun güneş çıktığında perdeleri örtüyorsun.Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıktığında kapıları kapatıyorsun.Yağmuru sevdiğini söylüyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun.Korkuyorum çünkü beni sevdiğini söylüyorsun. NEŞEM,
 84. Günün anlamı;gözlerde,gözler gizemde,gizem güzelliğinde seni seviyorum...
 85. Güzel olan sevgili değildir, sevgili olan güzeldir.
 86. Güzel olup bin kişi bakacağına çirkin olsun bir kişi baksın razıyım.
 87. Hain kurşunlar değil bakışlarım vursun seni keskin hançerler değil hasretim yaksın seni.
 88. Hani kardelen gökyüzüne aşık olurda çıkarır ya karın altından gövdesini zemheri yüreğinde kardelen kadar cesaretin varsa sakın aşık olma.
 89. Hayaller ümitleri canla tutan bir araçtır...
 90. Hayat bir oyundur ve hayatı kurallarına göre yaşamak gerekir ya kaybedersin yada bu oyundan çekilirsin.
 91. Hayat mı kopardı, yoksa zaman mı yendi belki de duygulara kapıldı onca yaşanan duygular içimden gelen çok mu yoksa gururumun verdiği eziklik miydi ben ben seni hayallere, ben seni umutlara, ben seni sana bırakıyorum be canım.
 92. Hayat yaşandıkça güzeldir yaşanan her güzel yeni güne merhaba diye uyanıyorsak hayat boyu mutlu oluruz.
 93. HAYATI öYLE BİR YAŞAKİ; HAYAT SENİ KISKANSIN. öYLE BİR SEV Kİ; öLüM SANA ACISIN. öYLE BİR DOST OL Kİ; DOSTUN OLMAYAN UTANSIN.!
 94. Hayatımın tek anlamıydın birden ne oldu! çektin gittin usulca dönüp arkana bile bakmadım o kadar sevdim ki seni şimdi sadece ağlıyorum ve seni sevmeyi seviyorum.
 95. HAYATTA TERK EDİL AMA ASLA TERK ETME çüNKü HER ZAMAN GİDEN KAYBEDER.
 96. Hayatta üç yanlışım oldu: birincisi doğmam ikincisi yaşamam üçüncüsü sürüp giden hayatım bir tek doğrum oldu seni sevmem ama ne yazık ki üç yanlış bir doğruyu götürüyor.
 97. HER NEFİS öLüME ATILAN BİR ADIMDIR
 98. Her servetin altında bir haram...Her gerçeğin altında da bir yalan vardır seni seviyorum.
 99. Her şeye rağmen güzeldi seni sevmek her şeye rağmen güzeldi elini tutmak her şeye rağmen güzeldi ama anlayamadım böyle her şey güzelken bu ayrılık nedendi!!

Diger Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler 001 - 100 Anlamli sözler 2301 - 2400
Anlamlı sözler 101 - 200 Anlamli sözler 2401 - 2500
Anlamlı sözler 201 - 300 Anlamli sözler 2501 - 2600
Anlamlı sözler 301 - 400 Anlamli sözler 2601 - 2700
Anlamlı sözler 401 - 500

Anlamli sözler 2701 - 2800

Anlamlı sözler 501 - 600

Anlamli sözler 2801 - 2900

Anlamlı sözler 601 - 700 Anlamli sözler 2901 - 3000
Anlamlı sözler 701 - 800 Anlamli sözler 3001 - 3100
Anlamlı sözler 801 - 900 Anlamli sözler 3101 - 3200
Anlamlı sözler 901 - 1000 Anlamli sözler 3201 - 3300
Anlamlı sözler 1001 - 1100 Anlamli sözler 3101 - 3400
Anlamlı sözler 1101 - 1200 Anlamli sözler 3401 - 3500
Anlamlı sözler 1201 - 1300

Anlamli sözler 3501 - 3600

Anlamlı sözler 1301 - 1400

Anlamli sözler 3601 - 3700
Anlamlı sözler 1401 - 1500 Anlamli sözler 3701 - 3800
Anlamlı sözler 1501 - 1600 Anlamli sözler 3801 - 3900
Anlamlı sözler 1601 - 1700 Anlamli sözler 3901 - 4000
Anlamlı sözler 1701 - 1800 Anlamli sözler 4001 - 4100
Anlamlı sözler 1801 - 1900

Anlamli sözler 4101 - 4200

Anlamlı sözler 1901 - 2000

Anlamli sözler 4201 - 4300

Anlamlı sözler 2001 - 2100 Anlamli sözler 4301 - 4400
Anlamlı sözler 2101 - 2200

Anlamli sözler 4401 - 4500

Anlamlı sözler 2201 - 2300 Anlamli sözler 4501 - 4600


en iyi anlamli sözler anlamli sözler sözleri kisa anlamli guzel sozler www anlamli sözler de kisa sözler anlamli islam anlamli siirler fransizca anlamli sözler anlamli türkce sözler anlamli sözler anlamli siirler askla ilgili anlamli sozler guzel anlamli siirler anlamli sözler islam anlamli ama kisa sözler söz ve anlamli resimler anlamli ve etkileyici ask sözleri anlamli sözler.com anlamli sözler mutluluk kisa özlü anlamli sözler anlamli ask mesajlari anlamli ve etkileyici sözler anlamli sozler mevlana enanlamli sözler sevgiliye anlamli sözler hayat dosta anlamli sözler

Ingilizce sözler - english messages - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
 2. Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
 3. You never get a second chance to make a first impression
 4. You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
 5. Women in the army? We need our girls for love not for war

anlamli hayat sözleri ask sözleri kisa anlamli www.anlamli sozler hayata dair anlamli sozler anlamli kisa söler www.anlamli.sözler güzel anlamli sözlee en güzel ve anlamli siirler siirler ve anlamli sözler anlamli söz çok anlamli laflar anlamli siirler kisa www.anlamli sözler .com anlamli kisa soz anlamli resim ve sözler güzel anlamli komik sözler kisa anlamli sözler ask www.anlamli sozler.com zit anlamli sözler hayata dair anlamli sozler resimli anlamli siirler anlamli söz ve resimleri anlamli sözler sevgiliye anlamli sözler ve güzel sözler ingilizce türkçe anlamli güzel sözler

Almanca sözler - Sms Sprüche - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. Liebesmail: Wenn sie diese SMS lesen, werden sie sich augenblicklich unsterblich in den Absender verlieben..*ding!*
 2. ch habe schon viele SMS-Sprüche gelesen, aber nicht 1000Sprüche können annähernd ausdrücken wie wichtig du für mich bist!
 3. Liebe SMS! Fliege dort hin, wo ich gerade in Gedanken bin und gib meinem Schatz einen dicken Kuss!
 4. Heimlich, still und leise schicke ich diese SMS auf Reise. Sie kommt von Herzen und mit Grüßen, soll dir den Tag versüßen.
 5. Neueste Studie aus Amerika: Langweilige Menschen halten ihr Handy, während sie SMS lesen, in der rechten Hand! Und was ist mit dir?
 6. Wollte Dir etwas Unbeschreibliches, Schönes, Heißes, Erotisches und Kluges senden, aber leider passe ich nicht auf das Display!
 7. Hi. Hier kommt ein SMS-Bussel. Das Handy ganz zart an DEINE Wange drücken. (Schmatz). Bei Bedarf mehrmals anwenden.
 8. Diese SMS kostet mich 12 cent, 2 Minuten zum eintippen, 32 sekunden, weil ich mich vertippt habe, vier Sekunden zum absenden und das alles nur um Dir zu sagen, wie sehr ich Dich mag.
 9. Jeden Tag, jede Stunde, denk ich nur an dich. Ich vermisse dich jede Sekunde, ich liebe dich.
 10. Jetzt trennt uns das Leben... und doch, ich liebe Dich immer noch!
  Kann es etwas schöneres geben, in diesem sonst so düsterem Leben, als in deinen Armen zu sein? Ich liebe dich, bin für immer dein!
 11. Kann nix dafür,dass sich mein Herz so sehnt nach dir... hörst du es schlagen?? es schlägt für dich... hörst du es sagen?? ! !Ich liebe DICH! !
 12. Kein Wort kann sagen, wie sehr ich dichbrauche. Kein Lied kann singen, wie sehr ich dich liebe, und keine Geschichte kannerzählen, wie gern ich dich küsse!
  Knuddel Dein Kissen, kuschel Dich ein, in Deinen Träumen werd ich dann immer bei Dir sein. Ich liebe Dich!!
 13. Lang ist der Tag,noch länger die Nacht.Ich liebe Dich,drum gib auf Dich acht!Mit Dir mein einziges Leben zu leben-das lohnt sich,denn ich liebe Dich eben!!!
 14. Lass mich dein Liebesmäuschen sein, dann schläfst du heute Nacht nicht ein. Wir lieben uns bis in den Morgen, dann vergisst du deine Sorgen.
 15. lass mich nie los,unsere liebe ist so groß! flieg mit mir durch die nacht,lieb mich bis der tag erwacht!will mit dir das leben spüren und dich nie verlieren.
  Lass mich überlegen, lass mich fragen, lass mich einfach nur was sagen. Es kommt von Herzen voller Licht,lass Dir sagen:"Ich liebe Dich"
 16. Leidig ist es, nicht zu lieben, leidig auch fürwahr, zu lieben. Aber leidiger als beides - lieben ohne Gegenliebe.
 17. Liebe sie währt in Dankbarkeit. Liebe nimmt sich die Zeit. Träum den Traum der Liebe. Den Traum der Ewigkeit. Ich liebe dich.
 18. Lieber alles verlieren und Dich haben, als alles haben und dich verlieren. Ich liebe Dich!
 19. Lies mich nicht, ich bin eine gute Botschaft, die dein Leben verändern wird. Ich liebe dich
 20. Mein ganzes ICH das steckt in DIR und wenn DU stirbst dann sterben WIR.Ich liebe Dich.
 21. Mein herz blutet,mein herz brennt,mein herz zerbrösselt,es zerreist.Es ist deine liebe,die es wieder zurecht schweißt!Ich liebe dich
 22. Mein Herz brennt vor Sehnsucht nach dir. Es tut weh, denn du bist nicht hier. Der Schmerz, er zerreißt das Herz mir. Du sollst es wissen:ich liebe dich so sehr.
 23. Mein Herz war traurig! Doch jetzt schlägt es wieder glücklich wegen Dir und dafür danke ich Dir. Ich
ARA BUL
 SMS sözleri
SMS Sprüche
Free SMS
- Free SMS
- Komik oyun
Yabancı sözler
- İngilizce sözler
- Almanca sözler
- Fransızca sözler
Aşk & Sevgi
- Aşk sözleri
- Sevgi sözleri
- Ayrılık sözleri
- Etkimele silahları
- Beyaz yalanlar
- Özür mesajları
- Özlem & Hasret
Güzel sözler
- Güzel sözler
- Akıllı sözler
- Kısa şiirler
- Anlamlı sözler
- Özlü sözler
Komik sözler
- Komik sözler
- Espiriler
- Adamın biri
- Fıkralar
- Duvar yazıları
- Geyikler
Özel günler
- Anneler günü
- Babalar günü
- Doğum günü
- 23 Nisan
- Özel günler
- Yeni yıl mesajları
Bayram mesajları
- Bayram mesajları
- Kurban bayramı
- Ramazan bayramı

Dini sözler ve Kandiller
- Dini sözler
- Hadisler
- Kandil mesajları
- Mevlid kandili
- Regaib kandili
- Miraç kandili
- Beraat kandili

Spor sözleri marşları
- Galatasaray
- Fenerbahçe
- Beşiktaş
Diğer mesajlar
- Geçmis olsun
- Ata sözleri
- İbretli sözler
Arkadaş siteler
- Free SMS
- Liebessprüche
- Alanya - Antalya

GOOGLE SMS sözleri
Unbegrenzt viele SMS verschicken
Nach der Anmeldung 500 kostenlose SMS versenden. Der Dienst ist absolut gratis und die Anmeldung erfolgt ohne die Angabe von personenbezogenen Daten. Jeden Monat werden neue Free SMS gutgeschrieben.

Free-SMS
Bei Free-SMS können Sie täglich eine kostenlose SMS mit 160 Zeichen verschicken. Die SMS ist ohne Werbeanhang und eine Anmeldung ist auch nicht nötig.


Kostenlos SMS
Kostenlos Anmelden und sofort ganze 125 SMS verschicken.

sözler anlamlı sözler ayrılık sözleri kisa siirler sms sözleri mesajlar kısa şiirler güzel sözler aşk sözleri kısa aşk sözleri sevgi sözleri güzelsözler doğum günü msjları komik sözler güsel sözler kısa sözler aşk msjları kandil mesajı doğum günü sözleri hazır sms dini sözler kandil msj kisa siir özür mesajları anlamli sözler güzel söler doğum günü msj kısa aşk şiirleri özlü sözler güzel sözler sms kısa şiir doğum günü aşk manileri anlamlı şiirler ask sozlerı akıllı sözler özel sözler ingilizce sözler Yeni yil mesajlari Free SMS hasret sözleri ingilizce sözler Yeni yil mesajlari
Impressum   Copyright by sms sözleri .com- - Anlamlı sözler - Anlamli sözler