Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözlerhayat dair anlamlı sözler, eğitimle ilgili özlü sözler, anlamli sözler.com, montesquieu sözleri, para ile ilgili güzel sözler, okul ile ilgili komik sözler, yerli malı haftası ile ilgili güzel sözler, adaletle ilgili özlü sözler, güzel laflar, etkileyici anlamlı söz, yanlış anlamak üzerine olan güzel sözler
Istanbul Flüge
Istanbul
Istanbul ucak biletleri 19 Eurodan
itibaren ucuz biletler.
http://www.istanbul-istanbul.de
Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler - Anlamli sözlerAnlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. NE OLURDU ELİMTEN TUTUP KALDIRSAYDIN BENDE SANA öMRüMü FEDA ETSEYDİM ŞİMDİ OLDUĞUNDAN DAHA MI AZ ''DELİKANLI'' OLURDUN.
 2. Ne yaparsan yap, yapmadığın şeyler yaptıklarından daha önemlidir.
 1. OLAKİ YüRüRüM BİR BAŞKA AŞKA YADA SENİN OLAMAYAN BİR GüLüŞE UNUTMAKİ TEK AŞIK OLDUĞUM SENSİN.
 2. Olduğun gibi görün sevmediğin zaman sever gibi yapma.
 3. ömrümün her köşesinde seni bekliyorum.
 4. Oturduğun yer alçak oldukça tepende gölge çok olur.
 5. öyle çok diledim seni Allah’tan bir anda karşımda buldum seni kapıyı çalandım sen ise açan canımın içine kazıdım seni doyamıyorum bakmaya doyamıyorum kıyamıyorum sevmeye kıyamıyorum canımın içi bir tanem bebeğim derdin duyamıyorum o sözleri çok arıyorum.
 6. öYLE ZOR Kİ DüŞüNCELERİMİ SöYLEYEMEMEK.öYLE ZOR Kİ GECE UYUMADAN HEP SENİ DüŞüNMEK GöZLERİNE BAKIPTA SENİ SEVİYORUM DİYEMEMEK (ALİ).
 7. Rüzgar alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman, tip ki gözlerindeki huzur gibi.
 8. Free SMS GÖNDER
  SMS sözleri
 9. Sana acı verebilse de bazı şeyler dostum sadece gülümse. bir gün maziye dönüp batığında bıraktığın tebessümler kalsın geride.....
 10. Sana ne demeliyim bilmiyorum, Güneşim desem güneş batıyor, Hayatım desem hayat kısa, Gülüm desem oda soluyor, Sana canım demeliyim. çünkü bu can seninle yaşıyor..
 11. Sen benim belki ilk o son bulduğum tek kişisin.
 12. Sen benim hayatımda olduğun sürece ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. çünkü sen benim için daima tektin.
 13. Sen benim kalbime bir mermi gibi saplandın ne yapsam çıkartamıyorum yada çıkartmak istemiyorum (MİNEM)
 14. Sen benim yüreğimde hiç bitmeden kanayan bir ömür dermanı bulunmayan içimde her an ağladığım yanım canım kanım tek varlığım HER ŞEYİMSİN....
 15. Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlığına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan..
 16. Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düşen kar tanesi. Sen! Sevgilim, Sevdiğim, güvendiğim, Her şeyimsin. Bebeğim..
 17. Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyeceği kadar özelsin..
 18. SEN EN GüZELDİN, SEN AŞKTIN,SEN SEVGİYDİN AMA SENİN DEĞERİN ŞUAN DA BİCİLMEMELİYDİ.
 19. Sen güllere özenme güller sana özen sin sıkma tatlı canını sevdiğimsin güllerden de güzel sin.
 20. Sen güllere özenme güller sana özensin. üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin. Sevgi kadar özgür özgürlük kadar özelsin. Bir gülsen dünyalara bedelsin.
 21. Sen haram dünyalar içinde kalan tek helalsin:!!!
 22. Sen hiç denizlerin dibine bakınca yemyeşil ormanları gördün mü? İmkansız deme! çünkü ben senin gözlerine bakınca ölülerin bile şahit olmadığı o cenneti gördüm.
 23. Sen nereden bileceksin sevmeyi Sevmek yürek işidir sende olmayan bir şey için konu-şupta Kendini aldatma... (SEVMEYİ BİLMEYENLERE).
 24. Sen seni sevmeyecek kadar körsen oda seni sevmeyecek kadar kördür.
 25. Sen Tanrıya dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin.
 26. Sen var ya sen, aynı sigaram gibisin. Dumanı gözlerin, külü dudakların. Yalnız aranızda bir fark var. Sigaramı ben, beni ise sen yakıyorsun.
 27. Seni bin kişi seviyorsa bil ki ben onlardan biriyim seni yüz kişi seviyorsa bil ki ben onların içindeyim seni bir kişi seviyorsa bil ki o benim seni kimse sevmiyorsa bil ki ben ölmüşümdür be gülüm..!
 28. Seni çok beklediğimi biliyorsan seni sevdiğimi biliyorsan ee daha ne öğrettim sana sadece bana geri dönmeni istiyorum İSA aşkım seni çok seviyorum..
 29. Seni evde hasta bilip ağlarken birde seni başkasıyla kol kola görünce seni mezara değil kirletirsin geçmişe değil yakışmazsın kalbime değil sen ona layık değilsin.
 30. Seni gördüm dün gece rüyamda sevdim sevdim seni sensizliği hayatı yaşamayı dağları kırları çiçeği böceği ama şimdi uyandım neden mi sadece rüya olduğu için sen bir rüya sen bir yalansın büyük bir yalan.
 31. Seni her andığımda cebime bir kuruş atsaydım simdi zengin olmuştum :):(
 32. Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış.Tutabildiklerin senin sevgin,tutamadıklarınsa,benim sana olan sevgimdir.
 33. Seni senle yasamak varken hayalinle yasamak zoruma gidiyor
 34. Seni sensiz yaşamak en kötü kader olsa gerek.
 35. SENİ SEVDİMDE öLDüM AMA BEN öLDüKTEN SONRA YAŞAMIN FARKINA VARDIM......
 36. Seni seveni sende sev.
 37. SENİ SEVİYORUM DİYEN DİLLERE DEĞİL.SENİN İçİN AĞLAYAN GöZLERE İNAN.
 38. Seni seviyorum diyen sözlere değil senin için ağlayan gözlere inan...
 39. SENİ SEVİYORUM SENİ BENİM KADAR SEVEN VARSA SENİ BENİM KADAR HASRET KALSIN AŞK HER ZAMAN İMKANSIZI SEçER.
 40. SENİ SEVMEK EN GüZEL ŞEY OLSA GEREK EY BENİM HASRET KOKAN SEVGİLİM NERELERDESİN SENİ çOK öZLEDİM.SERPİL DEN ELMACIYA.
 41. Seni terk ederken yıkılmadınsa,sevda kurşunuyla vurulmadınsa,bildiğin yollarda kaybolmadınsa,ayrılık ne demek?bilemezsin sen!!!
 42. Seni unutmak için ant içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim...
 43. Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin, ama aranızda tek fark var, onlar milyonlarca sen bir tanesin..
 44. SENİN ADINI SONSUZLUĞUMA YAZDIM Hİç SOLMASIN DİYE.
 45. Senin kanadın olmak isterdim Ben olmadan uçma diye Senin baharın olmak isterdim Ben olmadan açma diye.
 46. Senin korktuğun yerler benim mekanım olsun GüLüMMM...!!!
 47. Senin yerin benim için çok özel kalbimde saklısın sen benim vazgeçilmez AŞKIMSIN.
 48. Senin zayıflaman için daha kırk fırın ekmek yemen lazım.
 49. Sesine mevsimler eğilsin gözlerine baharlar ağlasın sevmesini bilene en güzel armağansın.ama sen nedense kıymet bilmezsin yinede her şeye rağmen bir tanemsin...
 50. SEV AMA MEVSİMLİK OLMASIN,YAZIN ACIP KIŞIN SOLMASIN...
 51. SEV SENİ SEVENİ SENİ SEVENDE SEVSİN SENİ SEN SEVMEZSEN SENİ SEVENİ SENİ SEVENDE SEVMEZ SENİ.
 52. Sevdayı yakacağıma sevmeyenleri yakarım.
 53. Sevdiğimin kara gözleri uzun saçları ama yalan sözleri.
 54. Sevdiğini ölçülü sev çünkü o bir gün nefret ettiğin olabilir,nefret ettiğini ölçülü nefret et çünkü o bir gün sevdiğin olabilir.
 55. Sevgi karşındaki kişiye verilen bir armağandır geri çevrilmesi yada kabul edilmesi önemli değildir önemli olan sevginin gösterilmesidir
 56. Sevgilerin en güzeli seni sevmek özlemlerin en güzeli seni özlemek Ve hayatın tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek.
 57. SEVĞİNİ UZANDIĞI HER KöŞEDE ELLERİNİ TUTMAK İSTERDİM, SANA SONSUZLUĞU SUNMAK İSTERDİM, GüCüMüN YETTİĞİ YERE KADAR, öMRüMü FEDA ETMEK İSTERDİM.
 58. SEVİLDİĞİNİ BİLMEDEN öLESİYE SEVME SONRA öLENDE SEN OLURSUN SEVENDE!!!!
 59. Sevmek Seni Seviyorum Demek Değil, Seni Seviyorum Derken TİTREMEKTİR...
 60. Sevmek zor olsa da, gerçek sevene karşı çıkamaz bu zorluk...
 61. Sigara kanser yapıyor hayat ise verem ..
 62. SİGARAMDAKİ BİR NEFES GİBİ çEKTİM SENİ İçİME, BEN SİGARAMI SENDE BENİ YAKTIN!!!!!
 63. Sigaramın dumanı sen ateşi ben olayım al beni buralardan yalnız senle kalayım.
 64. Sık sık ameliyat olun, içiniz açılır..
 65. Silahlar insanları öldürmezler, sadece öldürmeyi kolaylaştırırlar.
 66. Size yapılmasını istemediğiniz bir şeyi başkasına yapmayın..
 67. Tam sana seni sevdiğimi söyleyecekken neden gittin be yarim.
 68. üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer verirsen kalan iki kuruşuyla da seni satar...
 69. Uzaklık insanın kendi içindedir. zaman ise sadece yenilgidir eğer birinin yanında olmasını istiyorsan sadece düşle o zaten hep seninledir.
 70. Vuracaksalar beni vursunlar,suyla yıkasınlar,hocaya okutsunlar,mezar taşıma çok sevmiş garip yazsınlar.
 71. Ya gözlerin aklımda Yada aklım adında Ya hayalin karşımda Ya Sesin kulağımda Ya ben çıldırıyorum yada çok seviyorum Ya sevmek çok güzel Yada sevilen çok özel..
 72. Ya gözlerin aklımda Yada aklım adında Ya hayalin karşımda Ya Sesin kulağımda Ya ben çıldırıyorum Yada çok seviyorum Ya sevmek çok güzel Yada sevilen çok özel..
 73. ya sev ya terk et.
 74. Yağmur inat ettiğine kuraklık güneş batıp gittiğine karanlıkta beklemek boş yere umut yok artık sevdim umutsuzca sevdim ben yazık.
 75. Yalnız planlarının değil, başarılarının da tadını çıkarmaya çalış.
 76. Yalnız planlarının değil, başarılarının da tadını çıkarmaya çalış.
 77. YALNIZLIK üŞüMEKSE YALNIZIM,üŞüYORUM SENSİZLİK UçURUMSA,TUT KOLUMDAN DüŞüYORUM,SORU SORMA CEVABINI BİLMİYORUM,BİLDİĞİM TEK BİR ŞEY SENİ çOK SEVİYORUM.
 78. Yarınlar güzel olacak diyorlar...Oysa bugünlerde dünlerin yarını değil mi??
 79. YAŞADIĞIM EN BüYüK MUTLULUK,çEKTİĞİM EN BüYüK ACISIN!..
 80. Yaşamaksa seni sevmek ben hiç ölmedim ama eğer hasretse seni sevmek işte ben o an öldüm gülüm çünkü senin hasretine hiç dayanamam.
 81. Yaşıyorsam sebebim ölürsem nedenimsin.
 82. Yaz yağmuru yılanın ağzına düştüğünde zehir olurmuş midenin içine düştüğünde inci olurmuş sen neyin yağmurusun ki yüreğime her düştüğünde sevgi oluyorsun
 83. YORGUNUM öZLEMEKTEN HAYALİNE AĞLARIM GöZLERİMDE YAŞLAR SEL OLUR.
 84. ZAMAN BEKLEYENLER İçİN YAVAŞ KORKANLAR İçİN HIZLI YAS TUTANLAR İçİN UZUN SEVİNENLER İçİN KISA AMA SEVENLER İçİN SONSUZDUR!!!!
 85. Zamanı gelmiş bir hatadan daha kaçınılmaz ne olabilir ?
 86. Zordur dağlarda kardelen olmak,zordur toprağı çatlatıp güne kavuşmak,zordur sevdayı yıllara yaymak,ama gerçekten zor olan senin gibi bir dost bulmak...
 87. Zorla yaşıyorum senden uzakta her dem Azrail gelip canımı ister boynumda bir ilmik ecel tuzakta olsun be güzelim varlığın yeter.
 88. Adam azim ederse zengin olur;zengin şükür ederse adam olur..
 89. Adını kalbime aşkla kazımışım boş ver aldırma belki bir gün silerim güzel bir rüyayı gerçek sanmışım seni sevdiğim için özür dilerim.....
 90. Affetmek,zaferin zekatıdır.
 91. Aldanma hayatın cilvelerine her şey bahane görünüşüm serseri ama gönlüm şahane sil at aklından yazıp çizdiğin eseri herkeslerden üstündür şu gördüğün serseri.
 92. Anılar hatıralar yaşanmış o yıllar gel her şeye yazık etme sensiz yaşamak zulüm dayanamam ölürüm beni bırakıp ta gitme ben sensiz ne yapar nasıl yaşarım hep çıkmaza düşer sensiz yollarım ne olursun gitme dur yalvarırım beni bırakıp ta gitme.
 93. Ankaralının hali başka Ankaralı doymaz aşka, hele bir de sevdiği varsa. Ankaralının sevgisi bitmez asla.......
 94. Aşk ağlamaksa yüreğindeki acıyı paylaşmaksa üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve aşkım için ateşe atlamaksa dünya durana bu ruh ölene kadar aşkımsın...
 95. Aşk bir rüya olsaydı şu an, herkes uyuyor olurdu.
 96. Aşk dudaktan çıkan bir kelime değil gözlerden akan yaştır.
 97. AŞK;çOK DEĞER VERDİĞİN İNSANIN BEŞ PARA ETMEZ OLDUĞUNU ANLAYANA KADAR GEçEN ZAMANDIR...
 98. Aşkım bir tanem her şeyim seni her şeyden çok seviyorum.
 99. Aşkım gel artık seni çok özledim mazime kazımıştım resmini çıkarıp hep ona bakmaktan sıkılıyorum artık gel aşkım yeter bu kadar daha fazla acı çektirmeden gel...

Diger Anlamlı sözler - Anlamli sözler

Anlamlı sözler 001 - 100 Anlamli sözler 2301 - 2400
Anlamlı sözler 101 - 200 Anlamli sözler 2401 - 2500
Anlamlı sözler 201 - 300 Anlamli sözler 2501 - 2600
Anlamlı sözler 301 - 400 Anlamli sözler 2601 - 2700
Anlamlı sözler 401 - 500

Anlamli sözler 2701 - 2800

Anlamlı sözler 501 - 600

Anlamli sözler 2801 - 2900

Anlamlı sözler 601 - 700 Anlamli sözler 2901 - 3000
Anlamlı sözler 701 - 800 Anlamli sözler 3001 - 3100
Anlamlı sözler 801 - 900 Anlamli sözler 3101 - 3200
Anlamlı sözler 901 - 1000 Anlamli sözler 3201 - 3300
Anlamlı sözler 1001 - 1100 Anlamli sözler 3101 - 3400
Anlamlı sözler 1101 - 1200 Anlamli sözler 3401 - 3500
Anlamlı sözler 1201 - 1300

Anlamli sözler 3501 - 3600

Anlamlı sözler 1301 - 1400

Anlamli sözler 3601 - 3700
Anlamlı sözler 1401 - 1500 Anlamli sözler 3701 - 3800
Anlamlı sözler 1501 - 1600 Anlamli sözler 3801 - 3900
Anlamlı sözler 1601 - 1700 Anlamli sözler 3901 - 4000
Anlamlı sözler 1701 - 1800 Anlamli sözler 4001 - 4100
Anlamlı sözler 1801 - 1900

Anlamli sözler 4101 - 4200

Anlamlı sözler 1901 - 2000

Anlamli sözler 4201 - 4300

Anlamlı sözler 2001 - 2100 Anlamli sözler 4301 - 4400
Anlamlı sözler 2101 - 2200

Anlamli sözler 4401 - 4500

Anlamlı sözler 2201 - 2300 Anlamli sözler 4501 - 4600


kisa fakat anlamli sözler özlü sözler ve anlamli sözler kisa ve anlamli siirler ingilizce anlamli sözleri özlü sözler anlamli sözler anneler günü için anlamli sözler anlamli sözler.com özlü güze anlamli sözler ölüm ile ilgili anlamli sözler güzel anlamli dini sözler babalar gününe özel anlamli sözler anlamli güzelsözler küçük anlamli sözler anlamli sözelr kisa ve anlamli ask sözleri sevgiliye anlamli sms en yeni anlamli sözler is ile ilgili anlamli sözler anlamli ve güzel kisa sözler akilli anlamli sözler çok anlamli sözler çocuklar için anlamli sözler anlamli dogum günü msjlari kisa siirler anlamli ölümle ilgili anlamli sözler

Ingilizce sözler - english messages - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
 2. Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
 3. You never get a second chance to make a first impression
 4. You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
 5. Women in the army? We need our girls for love not for war

anlamli cep mesajlari anlamli sozler komik kisa anlamli ask sözleri anlamli sozler dostluk en anlamli ve kisa siirler kisa ama anlamli ask sözleri anlamli sozler ve ask mesajlari siirler ve anlamli sözler anlamli guzel sözler anlamli kisa siir anlamli sözler askima anlamli sözler kisa ve anlamli siirler en anlamli sozler anlamli resimli siirler anneler gunu icin anlamli sozler guzel sozler anlamli cok anlamli ozlu sozler anlamli siieler anlamli cok kisa sözler anlamli hayat sozleri anlamli siirler kisa almanca anlamli sözler ögüt veren anlamli sözler anlamli sözler!!!!

Almanca sözler - Sms Sprüche - Anlamlı sözler - Anlamli sözler

 1. Liebesmail: Wenn sie diese SMS lesen, werden sie sich augenblicklich unsterblich in den Absender verlieben..*ding!*
 2. ch habe schon viele SMS-Sprüche gelesen, aber nicht 1000Sprüche können annähernd ausdrücken wie wichtig du für mich bist!
 3. Liebe SMS! Fliege dort hin, wo ich gerade in Gedanken bin und gib meinem Schatz einen dicken Kuss!
 4. Heimlich, still und leise schicke ich diese SMS auf Reise. Sie kommt von Herzen und mit Grüßen, soll dir den Tag versüßen.
 5. Neueste Studie aus Amerika: Langweilige Menschen halten ihr Handy, während sie SMS lesen, in der rechten Hand! Und was ist mit dir?
 6. Wollte Dir etwas Unbeschreibliches, Schönes, Heißes, Erotisches und Kluges senden, aber leider passe ich nicht auf das Display!
 7. Hi. Hier kommt ein SMS-Bussel. Das Handy ganz zart an DEINE Wange drücken. (Schmatz). Bei Bedarf mehrmals anwenden.
 8. Diese SMS kostet mich 12 cent, 2 Minuten zum eintippen, 32 sekunden, weil ich mich vertippt habe, vier Sekunden zum absenden und das alles nur um Dir zu sagen, wie sehr ich Dich mag.
 9. Jeden Tag, jede Stunde, denk ich nur an dich. Ich vermisse dich jede Sekunde, ich liebe dich.
 10. Jetzt trennt uns das Leben... und doch, ich liebe Dich immer noch!
  Kann es etwas schöneres geben, in diesem sonst so düsterem Leben, als in deinen Armen zu sein? Ich liebe dich, bin für immer dein!
 11. Kann nix dafür,dass sich mein Herz so sehnt nach dir... hörst du es schlagen?? es schlägt für dich... hörst du es sagen?? ! !Ich liebe DICH! !
 12. Kein Wort kann sagen, wie sehr ich dichbrauche. Kein Lied kann singen, wie sehr ich dich liebe, und keine Geschichte kannerzählen, wie gern ich dich küsse!
  Knuddel Dein Kissen, kuschel Dich ein, in Deinen Träumen werd ich dann immer bei Dir sein. Ich liebe Dich!!
 13. Lang ist der Tag,noch länger die Nacht.Ich liebe Dich,drum gib auf Dich acht!Mit Dir mein einziges Leben zu leben-das lohnt sich,denn ich liebe Dich eben!!!
 14. Lass mich dein Liebesmäuschen sein, dann schläfst du heute Nacht nicht ein. Wir lieben uns bis in den Morgen, dann vergisst du deine Sorgen.
 15. lass mich nie los,unsere liebe ist so groß! flieg mit mir durch die nacht,lieb mich bis der tag erwacht!will mit dir das leben spüren und dich nie verlieren.
  Lass mich überlegen, lass mich fragen, lass mich einfach nur was sagen. Es kommt von Herzen voller Licht,lass Dir sagen:"Ich liebe Dich"
 16. Leidig ist es, nicht zu lieben, leidig auch fürwahr, zu lieben. Aber leidiger als beides - lieben ohne Gegenliebe.
 17. Liebe sie währt in Dankbarkeit. Liebe nimmt sich die Zeit. Träum den Traum der Liebe. Den Traum der Ewigkeit. Ich liebe dich.
 18. Lieber alles verlieren und Dich haben, als alles haben und dich verlieren. Ich liebe Dich!
 19. Lies mich nicht, ich bin eine gute Botschaft, die dein Leben verändern wird. Ich liebe dich
 20. Mein ganzes ICH das steckt in DIR und wenn DU stirbst dann sterben WIR.Ich liebe Dich.
 21. Mein herz blutet,mein herz brennt,mein herz zerbrösselt,es zerreist.Es ist deine liebe,die es wieder zurecht schweißt!Ich liebe dich
 22. Mein Herz brennt vor Sehnsucht nach dir. Es tut weh, denn du bist nicht hier. Der Schmerz, er zerreißt das Herz mir. Du sollst es wissen:ich liebe dich so sehr.
 23. Mein Herz war traurig! Doch jetzt schlägt es wieder glücklich wegen Dir und dafür danke ich Dir. Ich
ARA BUL
 SMS sözleri
SMS Sprüche
Free SMS
- Free SMS
- Komik oyun
Yabancı sözler
- İngilizce sözler
- Almanca sözler
- Fransızca sözler
Aşk & Sevgi
- Aşk sözleri
- Sevgi sözleri
- Ayrılık sözleri
- Etkimele silahları
- Beyaz yalanlar
- Özür mesajları
- Özlem & Hasret
Güzel sözler
- Güzel sözler
- Akıllı sözler
- Kısa şiirler
- Anlamlı sözler
- Özlü sözler
Komik sözler
- Komik sözler
- Espiriler
- Adamın biri
- Fıkralar
- Duvar yazıları
- Geyikler
Özel günler
- Anneler günü
- Babalar günü
- Doğum günü
- 23 Nisan
- Özel günler
- Yeni yıl mesajları
Bayram mesajları
- Bayram mesajları
- Kurban bayramı
- Ramazan bayramı

Dini sözler ve Kandiller
- Dini sözler
- Hadisler
- Kandil mesajları
- Mevlid kandili
- Regaib kandili
- Miraç kandili
- Beraat kandili

Spor sözleri marşları
- Galatasaray
- Fenerbahçe
- Beşiktaş
Diğer mesajlar
- Geçmis olsun
- Ata sözleri
- İbretli sözler
Arkadaş siteler
- Free SMS
- Liebessprüche
- Alanya - Antalya

GOOGLE SMS sözleri
Unbegrenzt viele SMS verschicken
Nach der Anmeldung 500 kostenlose SMS versenden. Der Dienst ist absolut gratis und die Anmeldung erfolgt ohne die Angabe von personenbezogenen Daten. Jeden Monat werden neue Free SMS gutgeschrieben.

Free-SMS
Bei Free-SMS können Sie täglich eine kostenlose SMS mit 160 Zeichen verschicken. Die SMS ist ohne Werbeanhang und eine Anmeldung ist auch nicht nötig.


Kostenlos SMS
Kostenlos Anmelden und sofort ganze 125 SMS verschicken.

sözler anlamlı sözler ayrılık sözleri kisa siirler sms sözleri mesajlar kısa şiirler güzel sözler aşk sözleri kısa aşk sözleri sevgi sözleri güzelsözler doğum günü msjları komik sözler güsel sözler kısa sözler aşk msjları kandil mesajı doğum günü sözleri hazır sms dini sözler kandil msj kisa siir özür mesajları anlamli sözler güzel söler doğum günü msj kısa aşk şiirleri özlü sözler güzel sözler sms kısa şiir doğum günü aşk manileri anlamlı şiirler ask sozlerı akıllı sözler özel sözler ingilizce sözler Yeni yil mesajlari Free SMS hasret sözleri ingilizce sözler Yeni yil mesajlari
Impressum   Copyright by sms sözleri .com- - Anlamlı sözler - Anlamli sözler