Sevgi sözleri

Sevgi sözleri sevgi sözleri, gerçekten sevenler için sözler, sms sözleri, özlem hasret dolu mektuplar, sevgi nehri, sevgi sözleri.com, kýsa güzel sözler, sevgi kisa sözler, aşk sözleri, ingilizce sözler, yağmur slaytları, hasret dolu kokunu, www.sevgi sözlSMS sözleri eri.com, kutu içinde anlamlı sözler
Istanbul Flüge
Istanbul
Istanbul ucak biletleri 19 Eurodan
itibaren ucuz biletler.
http://www.istanbul-istanbul.de
Sevgi sözleri

Sevgi sözleriSevgi sözleri - Sevgi mesajlari

 1. Hayatımı seninle paylaşmak istiyorum, kalbimi sana hediye ediyorum. Sana ihtiyacım var! Ben sensiz yaşayamam, bunun sadece bir sebebi var : SENİ SEVİYORUM!!
 2. Hayatta iki kör tanıyorum; biri.'si senden başkasını görmeyen ben, ikinci.'si beni bir türlü görmeyen sen.
 3. GOOGLE

 4. Hayatta tek umudun gülmek olsun, bir gün ağlarsan oda mutluluktan olsun, yaşayan bir kez ölür bir kez gömülür ama benim sana olan sevgim ne ölür ne gömülür
 5. Hayattan tek umudum gülmen olsun.bir gün ağlarsan oda mutluluktan olsun.unutma yaşayan bir kez ölür,bir kez gömülür fakat benim sana olan sevgim ne ölür ne gömülür.
 6. Hep sevimlidir güller Dikeni acıdır derler Dikenler neden batsın ki Tutmasını bilirse eller.
 7. Hep zamana yenik düştük hayatımız boyunca anlamsız koşuşturmaların peşinden koştuk ama bir kere adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı asla unutmadık....
 8. Hiç bir erkek bir kıza boyun eğmez,kızlara boyun eğmeğe zaten hiç değmez. hiç bir kız bir damla gözyaşına layık olamaz.
 9. Hİç BİR KIZ BİR ERKEĞE BOYUN EĞMEZ Hİç BİR ERKEK BİR DAMLA GöZYAŞINA DEĞMEZ.
 10. Hiçbir şey güzel olmaz içten gelen SENİ SEVİYORUM kadar. Hiçbir şey gerçek olmaz tutukla yaşanan Aşk kadar ve hiçbir şey kalıcı olmaz özenle büyüyen Sevgi kadar.
 11. GOOGLE
  SMS sözleri

 12. İlk sevdiğim değilsin affet, Son sevdiğim olabilirsin dikkat et..
 13. İnsan ağlamak ister yaş gelmez gözlerinden,insan gülmek ister yürekten gelmez,insan birisini ister o gelmez,insan ölmek ister ecel gelmez....SENİ SEVİYORUM...SEVECEĞİM
 14. Kadehler gözyaşıyla dolsa , seneler geçse,çiçekler solsa zamanla her şey unutulsa yinede SEN ,unutulmayacaksın.......
 15. Kahvaltı hazırladım sana da gönderiyorum umutlu omlet,haşlanmış sevgi,iki dilim tutku ve seni seviyorum reçeli birde yalnızlık demledim kaç sekerli olsun?
 16. Kalbim dur ansız!Haykırışlarda!Ne yapsam ayrılamam senden asla!Hafife alma aşk vurur insana!Bu kadar kolay sanma DELİKNALIM!
 17. Kalbimizde bir bıçak kimi zaman Hem çok kısa, hem kıldan ince zaman Hem vardan hem yoktan, hem acı hem tatlı çok çabuk geçiyor SEVİNCE, zaman.
 18. Karanlık akşamlarda,Mutsuz yarınlarda yalnızken uzaklarda gülmeyi unutma. Sevdiğin Seninle olmasa da, Sevildiğini SAKIN unutma Canım Arkadaşım!
 19. Kavuşmak ölümse hasretin zulüm,elbet kavuşuruz bekle gülüm.tek sana aittir kanayan şu gönlüm,ben yolumu çoktan seçtim; YA SEN YA öLüM.
 20. Kendime anı olarak gülüşünü seçiyorum, mademki benden vazgeçiyorsun:.
 21. Kızlar deniz kenarındaki çakıl taşlarına benzer,önce teker teker toplarsın sonra atmaya başlarsın,atmaya çalıştığım ama kıyamadığımsın.
 22. Korkma yaklaş karanlığa Orada ben varım çaresizliğimize, Zavallılığımıza Gel, beraber ağlayalım.
 23. Korkum sevmek değil korkum sev ipte ayrılmak, Korkum kurşun yemek değil korkum kalleşçe vurulmak, Korkum ölmek değil korkum senin tarafından UNUTULMAK!!
 24. Kuşlar gibi uçmayı Balıklar gibi yüzmeyi öğrendik ancak bu arada basit bir sanatı unuttuk kardeşçe yaşamayı.
 25. Mezarıma gelince pembe bir gül dikersin, buda böyle bir güldü ne çabuk soldu dersin...
 26. Mutluluğun gökyüzünden dökülen bahar yağmurları kadar bol olsun, O kadar mutlu ol ki gözlerindeki mutluluk, Mutluluğu arayan mutsuzlara umut ışığı olsun....
 27. Mutluluk bankasının sevgi ve sağlık şubesindeki 14.02 Notu hesabınıza 365 gün daha sevgi yatırılmıştır. Gönlünüzce harcamanız dileğiyle.
 28. NE YAR KOKULU RüZGAR, NE çİçEK, NE DAL KALDI. O ŞAHANE GüNLERDEN SADE BİR MASAL KALDI.
 29. Ne zamanki denizler göl,göller deniz olursa,ağaçlar da gül biterse,güneş kararır,ay çimenler üstüne düşerse,işte o zaman..seni unutur başkasını severim.
 30. Nur ana , Sen hiç sevdin mi benim gibi yürekten ?Peki hiç terk edildin mi bir günde böyle delice severken ,peki beni hiç mi düşünmedin sensiz öleceğimden Nurhan.
 31. öyle bir ağaca dayan ki hiç kurumasın, öyle birini sevki hiç unutmasın, öyle bir gül koktaki yazın açıp kışın solmasın. Hayallerin hep gündüz olsun gece olmasın!
 32. öyle bir yaşa ki, Hayat seni kıskansın. öyle bir Sevki, ölüm sana acısın, öyle bir dost ol ki, Dostun olmayan utansın...
 33. özenme Güllere Güller sana özensin! üzme sen tatlı caninı,sen Güllerden Güzelsin! Sevgi kadar özgür, özgürlük kadar özelsin!! Gülümse Bebeğim sen her şeye değersin.
 34. özlemek güzel şeydir,özlüyorsa özlenen.beklemek güzel şeydir,gelecekse beklenen sevmek güzel şeydir.seviyorsa sevilen...
 35. PAYLAŞMANIN ASALETİNİ Hİç BİR ZAMAN BENCİLLİĞİN çİRKİNLİĞİNE TERCİH ETME VE öYLE BİR ARKADAŞ SEçKİ; SEN ONUN İçİN öLüMü DüŞüNüRKEN, O SENİN İçİN çOKTAN öLMüŞ OLSUN.
 36. RüZGARIN KEMAN çALDIĞI DAMLALARIN PENCEREYE VURDUĞU SOĞUK BİR GECEDE YATAĞINA UZANIP HAYALİNİ KURDUĞUN VE KEŞKE OLSUN DEDİĞİN GüZELLİKLER SENİNLE OLSUN !!!
 37. Saçların İpek Gibi,Gözlerin Bebek Gibi;Seni Alacak Olan Yalvarsın Köpek Gibi..
 38. Sakın kendini yalnız hissetme, ben varım yanında! Gökyüzünün bir ucundaki yıldız sen diğer ucundaki ben, aramızdaki kalanlar aşkımızın ölçüsü!
 39. SANA BAKMAK BİR BEYAZ KAĞIDA BAKMAKTIR. HER ŞEY OLMAYA HAZIR, SANA BAKMAK BüTüN RASLANTILARI REDDEDİP BİR MUCİZEYİ ANLATMAKTIR, SANA BAKTIKCA.
 40. Sana her şeyimi veremem çünkü her şeyim sensin..
 41. Sana olan Sevdam İstanbul kadar büyük,Berlin kadar anlamlı,Ağrı kadar yıkılmaz,Paris kadar çekici,Diyarbakır kadar kabadayı ve "FETHIYE" kadar vazgeçilmez!
 42. Sana olan sevgim, bedenimdeki kanlarım hepsi, bedenimi terk edince, ve sana olan sevgimi, ben ölünce bitirecektir..
 43. Sana seni seviyorum demiyorum,çünkü benim sana olan aşkım böyle küçücük bir cümle ile anlatılacak kadar ufak değil.
 44. Semada yıldızlar tükenmedikçe, taşlar dile gelip unut demedikçe,ruhum bedenimi terk etmedikçe,unutmam ARKADAŞIM unutmam seni!
 45. Sen alçaksın sen kalbisizsin bıraktın beni sensiz çok sevmiştim ben seni kimseyi sevmediğim gibi Sen bilmedin değerimi bırakıp ta gittin beni.
 46. sen artık benim nefretim bile değilsin..!!!!
 47. Sen bazen dudağımda bir gülücük yüreğimde bir ateş bazen de gözlerimden akan yaşsın ama aşkım sen her zaman küçücük kalbimde büyük bir parçasın.
 48. Sen benim için en sessiz gecenin şafağında toprağa düşen bir çiğ damlası kadar anlamlısın!!!
 49. SEN BENİM KüçüK YüREĞİMDE KOCAMAN DüNYAMSIN.
 50. Sen bir şiirle doğdun mısralarla yaşadın, şiir bitti sen de bittin, ama ben bir şairim, senin gibi nice şiirler yazarım çok mu zor!!!
 51. Sen gidersen güneş doğmaz buralarda, Eğer gidersen isyan susmaz buralarda, Kulak vermezsen sesime, Tanrı güldürmez seni oralarda.
 52. Sen gönlümde güneşsin,hiç batmayacakmış gibi,kalbim senin için atar,hiç durmayacakmış gibi.Eğer bir gün gidersen hiç dönmeyecekmiş gibi ölürüm hiç yaşamamış gibi.
 53. Sen seni sevenin sevgisinden habersiz özlemle özlenmektesin. Sen var ya sen, özlenenlerin içinde en çok özlenensin.
 54. SEN VARKEN VEREME NE LüZUM VARDI!
 55. Sen varken, sen varken ayrılanlara ağlamazdım yıkılmazdım biten sevdaların ardından gidenlere küsmezdim kalanlara acımazdım sen varken böyle üşümezdim titremezdim.
 56. Sende gün gelecek seveceksin onun için göz yaşı dökeceksin aşktan anlamayan zalim uğruna hayatını zehir edeceksin işte o zaman beni hatırla.
 57. Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. bu güzel aşkımıza nokta koyma,sana kucak dolusu virgül getirdim....
 58. Seni bir serçenin gözyaşı kadar sevdiğimi biliyor muydun?biliyorum bu sevgim sana az gelecek ama bilmem diye bir şey var serceler ağlarsa ölürler...
 59. Seni bir serçenin gözyaşları Dakar düşündüm.Sana az gelebilir ama unutma ki serceler ağladıkları zaman ölürler...
 60. Seni bulmaktan çok aramak isterim, seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil, sana hep yeniden başlamak isterdim.
 61. Seni dün sevmedim, dünler bitti. Seni bugünde sevmeyeceğim, bugünlerde bitecek. Seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek..
 62. Seni her düşündüğümde Gökyüzüne bir Yıldız çizdim. Ne kadar değerli olduğunu öğrenmek istiyorsan, Gökyüzüne bak.....ve Yıldızları say!!
 63. Seni senle yaşatmak varken,neden seni sensiz yapayım,seni senle sevmek varken neden seni sensiz yapayım, inan ki bir tanem bu hiç içime sığmıyor..
 64. Seni severim,seni seveni de severim ama seni benim kadar seveni kurşuna dizerim.
 65. SENİN SEVGİNİ DOLDURDUM SENİN SEVGİNİ İçECEĞİM GöZLERİME SENİN HAYALİNİ çİZDİM SENİ SEYREDECEĞİM. İLK DEFA SENİ SEVDİM öLENE KADAR SENİ SEVECEĞİM.
 66. SEV SENİ SEVENİ CİRMİN BİLE OLSA, SEVME SENİ SEVMEYENİ DüNYA GüZELİ BİLE OLSA!!
 67. Sev seni seveni sevmesini bileni hiç arama boşuna bırakıp ta giden.
 68. Sev seni seveni, seven de sevsin seni! Sevmesen sende seveni sevende SEVMEZ seni!
 69. Sevdim diye inanma sakın arkadaş ilk önce ona sevil sonra sev ...
 70. Sevene Can feda Sevmeyene elveda.
 71. Seversin sevdiğin seni sevmez, gider başka birine aşık olur, başkasını sever, ama o başkası da onu sevmez...
 72. Sevgi adını aldığında bir olup,yolun son adımlarıyla ayrı kalacaksa, sevgi yoluna hiç girmemeli insan,hep o yolda yürümek isteyeni harcamamak için .
 73. Sevgi bir yıldızdır yanıp sönen , Masmavi bir düştür gökyüzünde hiç ölmeyen sevenlerin mumudur sevgi , Eriyip de hiç bitmeyen...
 74. Sevgi dudaklardan dökülen birkaç güzel söyle gözlerden akan birkaç damla yaşla, bakışlardaki mutlulukla ifade edilir !!!
 75. Sevgi günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür,umulmayacak kadar yakın, unutulmayacak kadar derin ve tek başına yaşanmayacak kadar zordur....!!!!
 76. SEVGİ her mevsimin MEYVESİDİR ve her elin uzanabileceği yerdedir gülüm.
 77. Sevgi ne diye sordular YALAN dedim. Sevdin mi dediler öLESİYE dedim. Neden ayrıldın dediler sadece Gurur, Gurur ve sadece GURUR dedim!!!
 78. Sevgi uçurumun kenarında açan bir kir çiçeğidir, Ona ulaşmak için ya ölümü göze alacaksın yada bir başkasının koparmasına göz yumacaksın...!!!!
 79. Sevgilerin en büyüğü seni sevmek Rüyaların en güzeli seni görmek Hasretin acısı seni özlemek Korkuların en büyüğü seni kaybetmektir.
 80. Sevgilim bana bir gül verdi Gül solunca geleceğim dedi bekledim gelmedi çünkü verdiği gül plastikti..
 81. Sevgim öyle çöktü ki sen altında ezileceksin sana o kadar uzağım ki bana erişemeyeceksin sen artık benim Nefretim bile değilsin içimde koskoca bir boşluksun....
 82. Sevgin her şeye değer,tüm sevgini bana ver, yanımda yoksan eğer,ölürüm ben aşkım....
 83. Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor!gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak zor!yaşamak değil ölmek de değil ! özleyip de görmemek çok zor.....
 84. Sevgiyi göstereceksin söylemek yetmez, sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez, sevgi her şeydir kalbe hapsedilmez, seveceksin benim kadar ama yüreğin yetmez!!!!
 85. Sevgiyi göstereceksin,söylemek yetmez Sevgi Gözlerinde olmalı,Dudaklarda değil Sevgi her şeydir,Kalbe hapsedilmez Seveceksen benim gibi,ama buna gücün yetmez.
 86. Sevgiyi sır gibi saklar gibi saklamalı ve korumalısın tereddütlerden.Sevgi bulunmaz değildir elbette..Ama bulduğun her sevgi aradığın değildir bir tanem...
 87. SEVGİYİ TAŞIMAK DEĞİL,HASRET çEKMEK ZOR.GüLMEYİ UNUTMAK DEĞİL,AĞLAMAYA ALIŞMAK ZOR.YAŞAMAK DEĞİL,öLMEKTE DEĞİL.öZLEY İPTE GöRMEMEK ZOR!
 88. Seviyorum desem Yalan, Sevmiyorum desem yalan, Ne yapacağımı bilmiyorum, Sanki yaşadığım her şey yalan...
 89. SEVME SAKIN sevgi yalandır Seviyorum der inandırır Tertemiz kalbine zehir doldurur Sen acılar içinde can çekişirken O gülerek uzaklaşır gider.
 90. Sevme Sevsinler, Sana Değer Versinler, Ağlama Ağlat ki Kıymetini bilsinler!!!
 91. sevmek çok güzel şey, aldanmak acı. ruhunu saracak bir derin sancı. o duramayan yolcu sen garip hancı, hesabı vermeden gidecek bir gün.
 92. Sevmek güzel, sevilmek mükemmel, tartışma hüzün, ayrılık ölüm...
 93. Sevmek mi? Hiç tanımadım. Ya gülmek? çoktan unuttum, yaşamak mı? Boş ver, aşk nemi? Büyük bir yalan, Mutsuzluktu? O benim Dünyam....
 94. Sevmek ölmektir bence , ben de sevmiştim ölmeden önce.
 95. Sevmek, yüreğindeki donmuş buz dağlarının, bir kar tanesi gibi güneşe dost olmasıdır.ağlamaktadır hüngür hüngür boğulmaktadır hıçkırıklarla.
 96. Sevsen de sevmesen de seviyorum desende ben seni seviyorum sen beni sevmesen de.
 97. Sevsen de sevmesen de. seviyorum demesen de. ben seni seviyorum. sen beni sevmesen de...:o)
 98. Sözlerin su kadar berrak görünüyorsa, bir gülüsün çocuktaki kadar sıcak, bana benden ayrı geçirdiğin her anı anlat seni özledim bir tanem..
 99. Şu aşkın hiç adaleti yok mu gönülden sevene gönül veren yok mu? yeminler etsen bir kez daha,sen yoluna ben yoluma,bu kez adalet benden yana,SEN YOLUNA BEN YOLUMA!!!
 100. Şu çeşme ne güzel çeşme içecek taşı yok, kırma insan kalbini, onaracak ustası yok.
 101. Tanrı seni yarattığı için övünürken Ben seni sevdiğim için dövünüyorum.
 102. Tatlı biri vardır sevmeye değer,güzel biri vardır görmeye değer,dostlar vardır özlemeye değer,ama biri var ki can vermeye değer.

Diger Sevgi sözleri

Sevgi sözleri 001 - 100 Sevgi sözleri 801 - 900
Sevgi sözleri 101 - 200 Sevgi sözleri 901 - 1000
Sevgi sözleri 201 - 300 Sevgi sözleri 1001 - 1100
Sevgi sözleri 301 - 400 Sevgi sözleri 1101 - 1200
Sevgi sözleri 401 - 500 Sevgi sözleri 1201 - 1300
Sevgi sözleri 501 - 600 Sevgi sözleri 1301 - 1400
Sevgi sözleri 601 - 700 Sevgi sözleri 1401 - 1500
Sevgi sözleri 701 - 800 Sevgi sözleri 1501 - 1600


sevgi sözleri sevgiliye dogum günü mesajlari sevgi sozleri sevgi szöleri sevgiliye dogum günü mesaji sevgi sözlri sevgi ile ilgili özlü sözler sevgi söleri sevgi sözler kisa sevgi siirleri sevgi+sözleri sevgiliye özlü sözler sevgi sözleri.com sevgi sölzeri sevgi özleri sevgi kisa sözler sevgiliye dogumgünü mesajlari sevgiliye dogum günü hediyesi sevgiliye anlamli sözler insan sevgisi ile ilgili güzel sözler sevgilim sevgiliye dogum günü sözleri sevgi sozleri sevgi sözlerii sevgiliye güzel sözler

Ingilizce sözler - english messages - Sevgi sözleri

 1. You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
 2. Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
 3. You never get a second chance to make a first impression
 4. You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
 5. Women in the army? We need our girls for love not for war

sevgi mesajlari sevgi sözleeri sevgiyi anlatan sözler sevgi sösleri sevgiliye dogum günü msjlari sevgi sözkeri sevgi sms sevgi zözleri sevgiliye dogum günü sevgi szöleri insan sevgisi ile ilgili özlü sözler sevgiliye dogum günü mesajlari sevgiliye dogum günü mesajlari sevgiliye dogum günü mesajlari sevgiliye kisa sözler sevgi sözlri sevgiliye dogum günü msj sevgi dözleri sevgiyle ilgili güzel sözler sevgi sözleri.com sevgi ile ilgili güzel sözler sevgiliye dogum günü mektubu sevgi sevgi ile ilgili anlamli sözler anne sevgisiyle ilgili siirler

Almanca sözler - Sms Sprüche - Sevgi sözleri

 1. Ich rede mit der Couch, flirte mit dem tv und frühstücke mit dem Toaster. Bevor ich ein Verhältnis mit dem Staubsauger anfang ILU
 2. Du und Ich für immer - bis ans Ende der Welt
 3. Du bist wie eine Rose, so schön und stachelig. Drum halt ich Dich nur lose, .... aber das für ewiglich.
 4. Vielleicht ist unsere Liebe kompliziert, aber sie ist die Mühe wert.
 5. Mit dieser SMS wollte ich Dich ein bißchen ablenken, Dich zwingen, an mich zu denken und Dir ein wundervolles Küßchen schenken!

ARA BUL
 SMS sözleri
SMS Sprüche
Free SMS
- Free SMS
- Komik oyun
Yabancı sözler
- İngilizce sözler
- Almanca sözler
- Fransızca sözler
Aşk & Sevgi
- Aşk sözleri
- Sevgi sözleri
- Ayrılık sözleri
- Etkimele silahları
- Beyaz yalanlar
- Özür mesajları
- Özlem & Hasret
Güzel sözler
- Güzel sözler
- Akıllı sözler
- Kısa şiirler
- Anlamlı sözler
- Özlü sözler
Komik sözler
- Komik sözler
- Espiriler
- Adamın biri
- Fıkralar
- Duvar yazıları
- Geyikler
Özel günler
- Anneler günü
- Babalar günü
- Doğum günü
- 23 Nisan
- Özel günler
- Yeni yıl mesajları
Bayram mesajları
- Bayram mesajları
- Kurban bayramı
- Ramazan bayramı

Dini sözler ve Kandiller
- Dini sözler
- Hadisler
- Kandil mesajları
- Mevlid kandili
- Regaib kandili
- Miraç kandili
- Beraat kandili

Spor sözleri marşları
- Galatasaray
- Fenerbahçe
- Beşiktaş
Diğer mesajlar
- Geçmis olsun
- Ata sözleri
- İbretli sözler
Arkadaş siteler
- Free SMS
- Liebessprüche
- Alanya - Antalya

GOOGLE SMS sözleri
Unbegrenzt viele SMS verschicken
Nach der Anmeldung 500 kostenlose SMS versenden. Der Dienst ist absolut gratis und die Anmeldung erfolgt ohne die Angabe von personenbezogenen Daten. Jeden Monat werden neue Free SMS gutgeschrieben.

Free-SMS
Bei Free-SMS können Sie täglich eine kostenlose SMS mit 160 Zeichen verschicken. Die SMS ist ohne Werbeanhang und eine Anmeldung ist auch nicht nötig.


Kostenlos SMS
Kostenlos Anmelden und sofort ganze 125 SMS verschicken.

sözler anlamlı sözler ayrılık sözleri kisa siirler sms sözleri mesajlar kısa şiirler güzel sözler aşk sözleri kısa aşk sözleri sevgi sözleri güzelsözler doğum günü msjları komik sözler güsel sözler kısa sözler aşk msjları kandil mesajı doğum günü sözleri hazır sms dini sözler kandil msj kisa siir özür mesajları anlamli sözler güzel söler doğum günü msj kısa aşk şiirleri özlü sözler güzel sözler sms kısa şiir doğum günü aşk manileri anlamlı şiirler ask sozlerı akıllı sözler özel sözler ingilizce sözler Yeni yil mesajlari Free SMS hasret sözleri ingilizce sözler Yeni yil mesajlari
Impressum   Copyright by sms sözleri .com- - Sevgi sözleri