Sevgi sözleri

Sevgi sözleri sevgi sözleri, gerçekten sevenler için sözler, sms sözleri, özlem hasret dolu mektuplar, sevgi nehri, sevgi sözleri.com, kýsa güzel sözler, sevgi kisa sözler, aşk sözleri, ingilizce sözler, yağmur slaytları, hasret dolu kokunu, www.sevgi sözleri.com, kutu içinde anlamlı sözler
Istanbul Flüge
Istanbul
Istanbul ucak biletleri 19 Eurodan
itibaren ucuz biletler.
http://www.istanbul-istanbul.de
Sevgi sözleri

Sevgi sözleriSevgi sözleri - Sevgi mesajlari

 1. Seninle kalbim sevgi dünyam huzur ile dolu.
 2. Seninle yaşamak varken canim, Seni, sensiz yaşamaya çabalıyorum. Bir nefes kadar yakınken bana, Aslında çok uzaktasın biliyorum.
 1. Senle ben Batı Doğu ama Dünya Yuvarlak,unutma ki yollar kavuşmak içindir. bir gün bir yelerde mutlaka tekrar buluşacağız arkadaş.
 2. Sensiz geceler uykular haram bana. Karanlığın ortasında seni arar gözlerim. Teslim olmuş düşünceler yokluğuna esirim. Kahretsin seviyorum hep seni istiyorum.
 3. Sensizim Yine BİR TANEM..Acı içinde Kıvranıyorum, Feryada Edercesine özlüyorum, Sensiz Gecen Her güne İsyan Ediyorum..Sensiz Doğan Günü İstemiyorum..
 4. Seven bir gün ölür,ölen hemen gömülür,sana olan sevgim ne ölür nede gömülür Aşkım.
 5. Sevenin kalbi durduğu zaman değil,unutulduğu zaman ölür.
 6. Sevenlerinde yaşamaya hakkı yok mu, bunca insanlarda aşka sevgiye tok mu, bir gariban insana aşkı, sevmek çok mu, gariplerin yaşayacağı dünya yok mu????
 7. Sever mi sence yüreğim bir daha paylaşır mı her şeyi bir kalple daha ben sana böyle tutkunken.ömrüm bir sen daha nerden bulacak..yapamaz yaşayamaz bu kalbim sensiz..!
 8. GOOGLE
  SMS sözleri

 9. Sevgi çok üstündür ama bilene ,sevgi karşılıklıdır ama sevene, sevgi tatlıdır ama sevmesini bilene ne mutlu sev ipte sevilene!
 10. Sevgi dolu güzlerinde göz yaşın olayım eğer sana olan sevgimden bir an olsun şüphe duyarsan akıt gitsin beni o güzel yanaklarında buharlaşıp yok olayım.
 11. Sevgi kanatlı bir kuştur, yakalayanın olur ancak. Yakalarsan eğer onu kafese değil kalbine yerleştir. çünkü o ancak senin sevginle yaşayabilir..
 12. Sevgi kimi zaman canını acıtır kimi zaman içini ışı tır ama ne olursa olsun vazgeçilmezdir tıpkı SENİN GİBİ!
 13. Sevgi seni seviyorum demek değil, seni seviyorum derken titremektir
 14. Sevgi tıp ki bir gül gibidir, rast gele tutarsın dikenleri batar, yapraklarını acarsan duygular akar, ama tutmasını bilirsen o gül sana tapar!!!
 15. Sevgi tip ki gül gibidir rast gele tutarsan dikeni batar, yapraklarını acarsan duyguları akar ama tutmasını bilirsen o gül sana tapar.
 16. Sevgi tıpkı bir gül gibidir,rasgele tutarsın,dikenleri batar, yapraklarını acarsan duyguları akar ama tutmasını bilirsen o Gül sana tapar....
 17. Sevgidir her kapıyı açan, bizi bazen bir kuş bir çiçek yapan, dost kolayca bulunmaz, insan çabuk bilinmez, geçicidir para post, her şeyden önemlidir DOST!!
 18. Sevgilim zaman hiç geçmek bilmiyor Ellerim ellerini tutamıyor Ve gönlüm hep seni istiyor Günler bana sanki aylar gibi geliyor seninki benden kara.
 19. Sevmek bir çok duyguyu yaşamak demek. Seni sevmek demek, ebedi mutluluk demek. Ayrılık bir küçük göz yaşı demek. Senden ayrılmak ise öLüM demek!!!!
 20. Sevmek günah olsaydı sevenler sevilmezdi, şayet ayıp olsaydı insanlar evlenmezdi. sevmenin en acısı sevilmeden sevmek, hasretin en yücesi sevgiliyi özlemek.
 21. Sevmek sevilmek ne güzel şey aşkım bunu bana yaşattığın için sevgilim çok teşekkür ederim dostum.
 22. Sevmek yürek ister,seven karşılık bekler,aşkı için verilen sözler gün gelir söylemek için yürek ister..
 23. Sevmekten sonra en büyük mutluluk sevgini söyleyebilmektir ,sevmek seni seviyorum demek değil ,seni seviyorum derken titremektir...
 24. Şimdi uzaklardasın benimle değil, ben ise yalnızım seninle değil,adın kalbimde dilimde değil,kalbim seninle içimde değil, Seni Seviyorum elimde değil..
 25. şuan beni hissedip duya biliyormuşsun eyer benim seni hissetmeğimi sevmeğimi düşünüyorsan inan çok yanılıyorsun çok
 26. Tek kaldım dünyada dünyam olur musun deniz kadar sevdim dalgam olur musun ateş gibi yandım alevim olur musun ilk aşkım değilsin AFFET beni son aşkım olur musun.
 27. Tek kaldım dünyada,DüNYAM olur musun? Denizler kadar sevdim,DALGAM olur musun? Ateşler gibi yandım,ALEVİM olur musun? İlk aşkım değilsin affet,SON AŞKIM olur musun.
 28. Tip ki rüzgarın mumu eritip ateşi körüklediği gibi Uzaklardan seveceğim, haberin olmayacak Gülü sev, dikeni batmasın.
 29. Tutkuya inat aşkla , umutsuzluğa inat umutla , olumsuzluğa inat özveri ile dolu bir hayatta yüreğin hep güzel kıpırtılarla dolsun... Doğum günün kutlu olsun...
 30. Umut yazıyorum bir kır çiçeğin taç yaprağına, nice soğuklara dayanamıyor da bir sözümle kırılıverir diye korkuyorum...
 31. Umutsuzluğa kapıldığın zaman gökyüzüne bak ! Mutlaka seni karşılayacak sıcak bir güneş , Deli bir yağmur yada parlak bir yıldız vardır!
 32. Unut Dünyada Olup bitenleri içtiğin sigaraya kırdığın kadehleri öptüğün dudakları hatta yaşadığını bile unut ama Sevildiğini ve unutulmayacak olduğunu Asla unutma.
 33. Uzaklık küçük sevgileri yok eder,büyük sevgileri ise yükseltir, tıpkı rüzgarın ateşi yükseltip, mumu söndürdüğü gibi......
 34. Uzakta durunca unutur sanma, bu Kalp senindir yeter ki sen Unutma...
 35. Ya delice sev ya haince terk et ama kahpece aldatma !
 36. Yağmurlu bir günde koşar gelirsem yanına *ıslak saclarımı okşa desem okşar misin ? Masum bir çocuk gibi konuşursam andaki muhtacım sana **Yağmur Güzelim**
 37. YAKTIN SEVGİ DENEN DUYGULARIMI YIKTIN DAĞLAR GİBİ UMUTLARIMI çALDIN BU GüNüMü YARINLARIMI GEL CANIMIDA AL ACIMIYORSAN.
 38. Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde, Hissettiğin o bir damla serinliği benimle paylaşmak istersen, Yönünü rüzgara dön ben o rüzgardayım...
 39. Yanımda olmasan da;her zaman içimdesin,hayatımın anlamı;aldığım nefesimsin,yüzünü görmesem de;hayalimdesin,sen benim biricik sevdiğimsin!
 40. Yardim etmekti istiyorsun ? O zaman dinle; Yasama sevinci getir bana çokça olsun, çabuk tükenmeyenlerinden ihtiyacım var. Bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, Unu
 41. Yarimi sende bulduğumu sanıyordum ama öyle değilmiş! Zehir ettin bana duygularımı, vefasız seni!
 42. YAŞAMANIN GüZEL SEVGİNİN MUCİZE OLDUĞU ŞU GüNLERDE HER YERE“SEN YAZIYOR HER ŞEYİ“SEN DİYE SEVİYORUM.GüZELİ VE MUCİZEYİ SENİNLE "AŞKI" BERABER YAŞAMAK İSTİYORUM.
 43. Zamanı durdurabilsem gece yarınlarda, açsam sana özlem dolu kollarımı. Bölsem geceyi en tatlı rüyalarında, gelir misin?? Sana açsam tüm yollarımı..
 44. Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun. umutların gercek,çiçeklerin mutluluk,mutlulukların sonsuz olsun..
 45. Adını kurutulmuş bir gül gibi yüreğimde saklıyorum, bu sevgiyi senden çok uzaklarda yaşıyorum, ne sesin var artık nede kokun, hangi günahımın bedeli bu yokluğun.
 46. Affetmek en büyük intikamdır diyorlar, hadi intikamını al?
 47. Ağlamak istiyorsan asla yapma çünkü bir yerlerde sadece senin bir gülüşün için yaşayan birileri mutlaka vardır...
 48. Ağlamayı bil, gülmeyi unutma, sevmeyi bil sevmeden yapma. Beni hatırla demiyorum ama unutma gülmek güllerin yıldızlar gecelerin Mutluluk da sadece senin olsun.
 49. Ağlayışımı terk edip gidişine değil. Ben! Sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, senide sensizliğini de alıp gittin.
 50. Allah gücü erkeğe güzelliği kadına vermiş ne var ki her şeyi yenen güç güzelliğe yenilmiş.
 51. Amaç, sevgi uğruna ölmek değil, uğrunda ölünecek sevgi bulmaktır.
 52. Aramazdık gece mehtabı yüzün parlarken,Bir sönük yıldıza benzerdi güneş¸ yanımda sen varken.
 53. Artık ne fark eder bir gün gel sende Yanımdan ayrılmayıp her gün beni sevsen de Gökten yıldız indirip yollarıma gül diksende,benim için 'öLDüN' sen YAŞIYORUM desende.
 54. Aşk eşkıyanın hayata itirazıdır. severse DESTAN, susarsa çATISMA, konuşursa DEVRİM olur. Tut ki ben bir eşkıyayım ve SENİ SEVİYORUM.
 55. Aşk insan hayatına bodoslama çarpan bir kamyon üstüne düşen bir göktaşı yada yıldırım uykuda yakalandığı şiddetli bir deprem sarsıntısı kadar ruh parçalayıcıdır.
 56. Ateşim kırk Tansiyonum yüksek hastalığım ise SENİ SEVMEK!!
 57. Ayrılık değil özlemek değil en büyük acı.bu giderek büyüyen bir boşlukmuş en büyük dert kimi özlediğini kimi sevip kimi sevmediğini bilememekmiş en büyük kayboluş.
 58. ayrılıklarında bir sonu var, bir gün çıkıp geleceksin, içimde bir ümit var, yeniden SEVECEKSİN.
 59. Balıkların aşkını bilir misin?... Birbirlerine dokunamazlar ama yüreklerinde hissederler sevgiyi.Ben de sana dokunamıyorum ama yüreğimdesin.
 60. Başkasına kendinden fazla değer verme, ya onu kaybedersin yada kendini maf edersin.
 61. Bazen insan sevmekten yorgun düşer. Ama bu öyle tatlı bir yorgunluktur ki yapacağın ve yaptığın şey tekrar tekrar sevmektir...
 62. Bazen sonu olmayan sonlar vardır, sevgim daima ikimiz için!!!
 63. Bazıların sevdası pazarda satmak için benim sevdamsa mezarda yatmak için.Mezarda da rahat yok aşkından,Et Kemikten ayrılır ama Ben Senden Ayrılamam.
 64. Ben buyum Seversen Canım sana feda, Ben buyum sevmezsen Bana de ELVEDA..
 65. BEN NE GECELER GöRDüM İNSANI üŞüTEN BEN NE KURŞUNLAR GöRDüM INSANI öLDüREN AMA SENİN KAHPE SöZLERİN KADAR KAHPE KURŞUN GöRMEDİM İNSANI öLDüREN...
 66. Ben seni asil insanların basit sevgisiyle değil basit insanların asil sevgisiyle seviyorum...
 67. Ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti,ben seni bugün sevmedim çünkü bitecek,ben seni yarin sevdim,çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!!
 68. Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.
 69. Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unut maki bir tanem; bir gün sen de SEVECEKSİN!!!
 70. Ben sigara dumanının altında, yana yana en sonunda kül oldum... Sen kibritin yanmayan ucunda...Birinin hayatından geçmiş oldun.
 71. Beni ateşe at tüm vücudum yansın yalnız kalbimi bırak çünkü orada sen varsın.
 72. Beni özlersen gökyüzüne BAK, Yıldızların kuyruğuna KALBİMİN parçaları takılı, YALNIZLIK seni üzerse, Elini kalbine koy GöZLERİNİ kapa, RUHUM ORDA çakılı !!!
 73. BENİ SEVMİYORSUN DİYE SANMAKİ KALBİM YETİMDİR öLüRüMDE YALVARAMAM AŞKIM ASALETİMDİR...
 74. Bilir misin bu şehirde sana Aşık biri var Gözümde yaş ve kalbimde inceden bir sızı var sana Dalmış Hayattın umurunda olmasa da sana aldanmış biri var.
 75. Bilir misin bu şehirde sana Aşık biri var Gözümde yaş ve kalbimde inceden bir sizi var sana Dalmış Hayattın umurunda olmasa da sana inanmış biri var
 76. Bir anlık heveslerin kurudu,tükendi, Beni gözden çıkardın,değer miydi? Seni benden başka biri sever mi sandın? DEĞERMİYDİ,yazık,çok yazık....anladım..
 77. Bir çiçek yetindirdim gönlümün en güzel bahçesinde, yıllarca bekledim büyüsün diye, gece gündüz demeden sevdim onu ama kopardılar çiçeğimi benden, yüreğimden...
 78. Bir Dilek ağacım olsaydı, üzerine Göz yaşlarımla ıslanmış Mendillimi asardım, dileğimi kalemle değil, Kalbimle yazardım ve Allah’ımdan seni isterdim!!!!!
 79. BİR GüL OLMAK İSTERDİM, DALIMDAN KOPTUĞUM AN YALNIZ SENİN İçİN KOPAYIM VE YALNIZ SENİN AVUçLARINDA SOLAYIM DİYE BİR TANEM...!
 80. Bir gün anlarsın aslında her şeyin boş olduğunu Şerefin, faziletin, iyiliğin, güzelliğin Gün gelirde sesini bir kerecik duymak için Vurursun başını taşlara.
 81. Bir gün beni terk edip başkasının olursan Ellerimi bırakıp başka bir el tutarsan Benim kalbim yerine başka bir kalbe taparsan Göz yaşlarım sana ecel olsun.
 82. BİR GüN DUDAKLARIN KURURSA OKYANUSU GETİRİRİM SANA AKŞAM AYAZINDA TİTRERSEN GüNEŞİ GETİRİRİM SANA EĞER GöNLüN BİR SEVGİ ARARSA KALBİMİ SöKüP GETİRİRİM SANA.
 83. Bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen, yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.
 84. Bir insana gereğinden fazla ilgi veririsin ya değerini kaybedersin yada hayatıni mahvedersin!
 85. Bir oda boyu beyaz gül olsa, içinde birde kırmızı gül olsa o bir gül diğerlerinden ne kadar farklıysa SENDE benim için diğer insanlardan o kadar farklısın!
 86. Bir su gibi berrak , bir çiçek gibi sevgi yüklü , gökyüzü gibi yalın, okyanus kadar derin, kelimelere sığmayacak kadar büyük bir sevgimiz olduğunu sakın unutma
 87. BİR YANIM GURBET BİR YANIM HASRET,DİVANE GöNLüM BARİ SEN SABRET.BİR GüN GELECEK BİTECEK BU HASRET,BİçARE GöNLüM BARİ SEN SABRET.
 88. Bir yanım karşı koyar bir yanım ister SERSERİM BENİM deli dolu sevgilim kor gibi sıcak yada sular gibi serin gelme uzak dur korkuyorum çok çılgınlık bu halim yok.
 89. Bir yolcu uğurladım nemli gözlerle, bir tek kelime söyledim "güle güle". al dudaktan sihirdi "döneceğim". var gücümle bağırdım ""bekleyeceğim!!!
 90. Bir yürek nelere yeterse bir can bir canı ne kadar severse, bir damardan ne çok kan geçerse ,yaşam bir ölüme nasıl değerse, sende benim için o kadar değerlisin.
 91. Bırakıp gittin beni.Seni unuttum sanma!Zaman alışmayı öğretir belki ama,UNUTMAYI ASLA...!
 92. Bizim ömrümüzde bir ırmak kenarı vardır,sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz.Bizim ömrümüzde Dosttan öte insanlar vardır,günlerimiz ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz.
 93. Bizim ömrümüzde bir ırmak vardır, köpüklerinde hayallerimizi yüzdürdüğümüz. Bizim ömrümüzde dostlarımız vardır. Günlerimiz ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz...
 94. BöYLE SUSKUN BöYLE üZGüNSEM BöYLE ZALİM,BöYLE GüNAHKARSAM BEN DEĞİL;BENİ? GüLERKEN AĞLATAN öLMEDEN öLDüRüP.HAYATA KüSTüREN SEVERKEN AYIRAN İNSANLAR UTANSIN.
 95. Bu can sağ iken bile benden dile,Sürgündeki Bindir çile Yüce Allahımın emri ile ben senden ayrılamam.
 96. Bu DüNYADA iki KUSURSUZ İNSAN VARDIR. BİRİ DOĞMAMIŞTIR DİĞERİ İSE öLMüŞTüR...
 97. Bu dünyada sevmesen de belli etme, çünkü seven sevilmez sevilende kıymet bilmez.
 98. Bu gece ağlıyor yıldızlar kavuşamayanlar için şarkılar söylüyorlar Sev ipte sevilmeyenler için Bu gece bende ağlayacağım özleye ipte göremediğim Biricik aşkım SENİN için.
 99. Bu güzel aşkımıza nokta koymayalım, bak sana kucak dolusu virgül getirdim .

Diger Sevgi sözleri

Sevgi sözleri 001 - 100 Sevgi sözleri 801 - 900
Sevgi sözleri 101 - 200 Sevgi sözleri 901 - 1000
Sevgi sözleri 201 - 300 Sevgi sözleri 1001 - 1100
Sevgi sözleri 301 - 400 Sevgi sözleri 1101 - 1200
Sevgi sözleri 401 - 500 Sevgi sözleri 1201 - 1300
Sevgi sözleri 501 - 600 Sevgi sözleri 1301 - 1400
Sevgi sözleri 601 - 700 Sevgi sözleri 1401 - 1500
Sevgi sözleri 701 - 800 Sevgi sözleri 1501 - 1600


sevgi sözleri sevgiliye dogum günü mesajlari sevgi sozleri sevgi szöleri sevgiliye dogum günü mesaji sevgi sözlri sevgi ile ilgili özlü sözler sevgi söleri sevgi sözler kisa sevgi siirleri sevgi+sözleri sevgiliye özlü sözler sevgi sözleri.com sevgi sölzeri sevgi özleri sevgi kisa sözler sevgiliye dogumgünü mesajlari sevgiliye dogum günü hediyesi sevgiliye anlamli sözler insan sevgisi ile ilgili güzel sözler sevgilim sevgiliye dogum günü sözleri sevgi sozleri sevgi sözlerii sevgiliye güzel sözler

Ingilizce sözler - english messages - Sevgi sözleri

 1. You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
 2. Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
 3. You never get a second chance to make a first impression
 4. You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
 5. Women in the army? We need our girls for love not for war

sevgi mesajlari sevgi sözleeri sevgiyi anlatan sözler sevgi sösleri sevgiliye dogum günü msjlari sevgi sözkeri sevgi sms sevgi zözleri sevgiliye dogum günü sevgi szöleri insan sevgisi ile ilgili özlü sözler sevgiliye dogum günü mesajlari sevgiliye dogum günü mesajlari sevgiliye dogum günü mesajlari sevgiliye kisa sözler sevgi sözlri sevgiliye dogum günü msj sevgi dözleri sevgiyle ilgili güzel sözler sevgi sözleri.com sevgi ile ilgili güzel sözler sevgiliye dogum günü mektubu sevgi sevgi ile ilgili anlamli sözler anne sevgisiyle ilgili siirler

Almanca sözler - Sms Sprüche - Sevgi sözleri

 1. Es ist dunkel und es gibt kein Licht, denn du meldest dich nicht. Und mein Herz bekommt Risse, weil ich dich so sehr vermisse!!!
 2. Wünscht, ich wär dein Kuscheltier, dann wär ich jede Nacht bei dir! Deine zarte Haut berühren, und das Klopfen des Herzens spüren
 3. Das Herz hat seine Gründe, die der Verstand nicht kennt...
 4. Als ich gestern die Sterne zählte, fiel mir auf, dass zwei fehlen. Doch dann fand ich sie in deinen Augen wieder.
 5. Versuche den zu kriegen, den du liebst - sonst bist du gezwungen, den zu lieben, den kriegst!
ARA BUL
 SMS sözleri
SMS Sprüche
Free SMS
- Free SMS
- Komik oyun
Yabancı sözler
- İngilizce sözler
- Almanca sözler
- Fransızca sözler
Aşk & Sevgi
- Aşk sözleri
- Sevgi sözleri
- Ayrılık sözleri
- Etkimele silahları
- Beyaz yalanlar
- Özür mesajları
- Özlem & Hasret
Güzel sözler
- Güzel sözler
- Akıllı sözler
- Kısa şiirler
- Anlamlı sözler
- Özlü sözler
Komik sözler
- Komik sözler
- Espiriler
- Adamın biri
- Fıkralar
- Duvar yazıları
- Geyikler
Özel günler
- Anneler günü
- Babalar günü
- Doğum günü
- 23 Nisan
- Özel günler
- Yeni yıl mesajları
Bayram mesajları
- Bayram mesajları
- Kurban bayramı
- Ramazan bayramı

Dini sözler ve Kandiller
- Dini sözler
- Hadisler
- Kandil mesajları
- Mevlid kandili
- Regaib kandili
- Miraç kandili
- Beraat kandili

Spor sözleri marşları
- Galatasaray
- Fenerbahçe
- Beşiktaş
Diğer mesajlar
- Geçmis olsun
- Ata sözleri
- İbretli sözler
Arkadaş siteler
- Free SMS
- Liebessprüche
- Alanya - Antalya

GOOGLE SMS sözleri
Unbegrenzt viele SMS verschicken
Nach der Anmeldung 500 kostenlose SMS versenden. Der Dienst ist absolut gratis und die Anmeldung erfolgt ohne die Angabe von personenbezogenen Daten. Jeden Monat werden neue Free SMS gutgeschrieben.

Free-SMS
Bei Free-SMS können Sie täglich eine kostenlose SMS mit 160 Zeichen verschicken. Die SMS ist ohne Werbeanhang und eine Anmeldung ist auch nicht nötig.


Kostenlos SMS
Kostenlos Anmelden und sofort ganze 125 SMS verschicken.

sözler anlamlı sözler ayrılık sözleri kisa siirler sms sözleri mesajlar kısa şiirler güzel sözler aşk sözleri kısa aşk sözleri sevgi sözleri güzelsözler doğum günü msjları komik sözler güsel sözler kısa sözler aşk msjları kandil mesajı doğum günü sözleri hazır sms dini sözler kandil msj kisa siir özür mesajları anlamli sözler güzel söler doğum günü msj kısa aşk şiirleri özlü sözler güzel sözler sms kısa şiir doğum günü aşk manileri anlamlı şiirler ask sozlerı akıllı sözler özel sözler ingilizce sözler Yeni yil mesajlari Free SMS hasret sözleri ingilizce sözler Yeni yil mesajlari
Impressum   Copyright by sms sözleri .com- - Sevgi sözleri