Sevgi sözleri

Sevgi sözleri sevgi sözleri, gerçekten sevenler için sözler, sms sözleri, özlem hasret dolu mektuplar, sevgi nehri, sevgi sözleri.com, kýsa güzel sözler, sevgi kisa sözler, aşk sözleri, ingilizce sözler, yağmur slaytları, hasret dolu kokunu, www.sevgi sözleri.com, kutu içinde anlamlı sözler
Istanbul Flüge
Istanbul
Istanbul ucak biletleri 19 Eurodan
itibaren ucuz biletler.
http://www.istanbul-istanbul.de
Sevgi sözleri

Sevgi sözleriSevgi sözleri - Sevgi mesajlari

 1. Ellimde değil sana sevgimi gösterememek, ELLİMDE DEĞİL SENİ SEVİYORUM DİYEMEMEK.Ama yinede ellimde değil sensiz olamamak.
 2. En güzel yarınlar senin olsun sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun eğer gün gelirde sen beni unutursan inan ki aşkım canın sağ olsun!
 1. En koyu mavilikleri avucuna, En içten mutlulukları gözlerine, En derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum. Her zaman sevgiyle kal.
 2. Ey güneş ne mutlu sana dünyayı aydınlatıyorsun;ey ay ne mutlu sana geceyi aydınlatıyorsun;ey sevdiğim ne mutlu bana kalbimi parlatıyorsun.
 3. Farz etki bir yalanım hiç gerçeği kalmamış Farz etki bir rüyayım Hiç yaşanmamış Sakın arama beni, bir şey paylaşmadık Bir daha çıkma karşıma Biz Sevda yaşamadık.
 4. Fedakar olan insan gönülden sevendir yürekli olan insan kendini bilendir .umutlu olan insan yaşamı sevendir unutmayan bir arkadaş bir ömre bedeldir.
 5. Geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı, Dünya güneşe hasret kalırdı!
 6. Gecemidir insanı hüzünlendiren,yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen.Gecemidir seni bana düşündüren,yoksa ben miyim!Seni Düşünmek için Geceyi bekliyen.
 7. GELDİLER Mİ? Bulutlara yükledim özlemimi rüzgarlara yolladım sevgimi yağmurlar yağdırdım göz yaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldiler mi??
 8. GOOGLE
  SMS sözleri

 9. Gelip geçicidir dediler,çocuksun unutursun dediler,boşuna üzme kendini kimleri seveceksin dediler ama yanıldılar.
 10. GERçEK SEVGİ BAZEN ARADAN çEKİLMEK DEMEKTİR GERçEK SEVENİN BUNU BİLMESİ GEREKİR!
 11. Gök yüzünde bir yıldız kalbimi çaldın zamansız senden kopmak faydasız unutmaksa imkansız!!!
 12. Gönlümü yelken yapacağım,nefesimi rüzgar.Martıların kanatlarına asacağım yalnızlığımı onlarla çırpınıp dağılsın diye ...ıslık çalacağım rüzgarın çığlığına esiyor mu...
 13. GöNüLLER BİRDİR dostluklar ayrı olsa da ben dostum dostumu unutmam,dostum sende beni unutma.
 14. Gözlerim kör olsa görmesem seni,hafızam kaybolsa bilmesem seni,hiç kimse tanımaz olsa da beni, kendimi unutur yinede unutmam seni...
 15. gözüm gördü kalbim sevdi gönlüm yalnız seni seçti tutulmuşken o gözlere seni sevmemek elde değil.
 16. Gül filizlendiği günden itibaren güneşe aşıktır.Her ne kadar güneş geceleri ayın görkemine kanıp gülü unutsa da gül hiç bir zaman yıldızlara kanıp güneşi unutmaz.
 17. Gül kurusu akşamlarda dost hasretleri yaşadık, belki yeri geldi ağladık ama kalbimize koyduğumuz sevdiklerimizi unutmadık
 18. Güler hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun, ama beni unutturmasın...;-)
 19. Güller arasında geçse de ömrüm,senden başkasını koklamam gülüm.seni koklamak olsa da ölüm,senin için ölmeye değer be gülüm!
 20. Gülü bir gün, seni her gün, gülü solana kadar, seni ölene kadar seveceğim.
 21. Gülü bir gün, seni her gün, gülü soluncaya seni ölünceye kadar seveceğim !!!
 22. Gülü Severim Dikeni Olmasa Yaşamayı Severim Dertli Olmasa İnsanları Severim Yalancı Olmasa AŞKI Severim Aldatmak Olmasa.
 23. Güneşin her batısında,ayın ışık katışında,sabah şafak atışında,canım seni arıyorum.
 24. Hasreti, ayrılığı, yalnızlığı, acıyı, derdi, hüznü ve kederi bilene değil, çEKENE sor
 25. Hasretin kalbimde yanan bir kordur.sensiz hayat bana bilsen ne zordur. seni sevmekten başka bir kusurum varsa affet ne olur.
 26. HAYALLERE DALARAK,SANA KAVUŞABİLMENİN öZLEMİNİ DUYARAK SENİ VE SENSIZLİİİ DüŞüNüYORUM.
 27. Hayat özlemsiz özlem sevgisiz sevgide sensiz olmuyor unutma ki sevmek daima beraber olmak değil sensiz bile seninle olabilmektir...
 28. Hayatin bütün güzelliklerini gör.. Hiçbir şey için üzülme ..kırıl sanda ağlama.. Bir gün sevdiğinden ayrılsan da, Hayatı göz yaşlarınla sevindireceğine gülüşünle ..
 29. Hayatta en uzun aşk, tek taraflı olandır Küçük insanların büyük gururları olur Ayrılıklar küçük sevgileri yıkar, büyük sevgileri kuvvetlendirir.
 30. Hayatta iki kör tanıyorum birisi senden başkasını görmeyen ben ikincisi beni göremeyen sen...
 31. Hayatta iki kör tanıyorum,birisi senden başkasını görmeyen ben,ikincisi beni görmeyen sen!
 32. Hayatta üç yanlış yaptım! Doğmak, Büyümek ve Yaşamak! Fakat bir doğru yaptım ki oda Seni ölesiye SEVMEK!
 33. Her sabah uyanıp yüzünü güneşe verdiğinde, Gücünü alamazsın sıcak sevgilerden, Unutma sakın bir sevgi bin sevgi doğurur ve O sevgilerden yepyeni bir dünya kurul.
 34. Hiç kimse için ağlamaya değmez, zaten değecek kişilerde ağlatmaz. Sen yinede ağlarken başını dik tut ki, göz yaşların, uğrana ağladığın kişi kadar alçalmasın!!!
 35. Hiç ummadığım anda hayatıma girdin duygularımı allak bullak ettin. beni sevdiğin halde dostluğumu kabul ettin. sana söyleyemem ama galiba ben sana tutuldum!!!!!
 36. İlk satırım sana Hatıra olsun, son satırım sana Elveda olsun, eğer seni unutursam bedenim Toprak olsun, yeter ki dostluğumuz ebediyen olsun.
 37. İNSAN SEVDİĞİ İçİN SAVAŞMIYORSA SEVDİĞİNİ HAK ETMİYOR DEMEKTİR...
 38. İNSANI YAŞATAN HAYALER öLDüREN İSE GERçEKLERDİR..
 39. Kapına gelmiş bir fakirim, Bana bir dilim gönül ver, Parça parça yaralı Parça parça kan olsun, Ne olur... SADAKA OLSUN.
 40. Karagözlüm Senin o güzel ay yüzün ben seni çok sevdim ve sensizlikte çok korktum ama bekledim sen gelmedin Allah belanı versin gel dedim gelmedin için!
 41. Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar. Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Şaşar. üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık. Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar.
 42. Keşke ben hep yalnız kalsaydım!!! yalnızlığım kadar yanımda olsaydın,keşke yalnızlığımla paylaştığımı seninle paylaşsaydım,keşke adın yalnızlık olsaydı .
 43. Keşke sen ben olsan, seni ne kadar sevdiğimi anlasan, keşke ben sen olsam, bu kadar sevilmenin tadını çıkarsam.
 44. Kimileri seviyorum der çünkü ezberlemiştir..Kimileri diyemez çünkü gercekten sevmiştir.
 45. KORKUM sevmek değil,KORKUM sev ipte ayrılmak,KORKUM kurşun yemek değil,KORKUM kalleşçe vurulmak,KORKUM ölüm değil,KORKUM sizler tarafından unutulmak!
 46. Layık olduğun yer seni kabul etmese bile. giydiğin gelinlik kefen olsa bile,ardından göz yaşı döken olmasa bile,bekleme artık dönmem sana.
 47. Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun. Sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın aşkım seni çok seviyorum.
 48. Mezarlar arasında bir mezar,o mezarın içinde bir tabut,o tabutun içinde bir kefen,o kefenin içinde "BEN" , benim içimdeyse hala SEN yaşıyorsun!
 49. Mırıldandığın şiir geldi aklıma. Seni bende bırakan. Göz yaşlarının tadı geldi aklıma. Her defasında kalbimi yakan. Sen geldin aklıma. Gidince beni benden alan.
 50. MUTLULUKLARIN BİR KAYAYA YAZILMIS KADAR KALICI üZüNTüLERIN İSE SAHİLDEKİ AYAK İZLERİ KADAR GECİCİ OLSUN CANIM......
 51. NE DüNDEN DAHA AZ NE YARINDAN DAHA çOK,SENİ BU GüNDE DüN OLDUĞU Gibi YARINDA OLACAĞI Gibi çOOOK SEVİYORUM! Bir TANEM...
 52. Ne Elimden Tuttular Ne Yüzüme Güldüler , Nede Bir Gün Olsun ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Başkasına Verdiler. Bana Bu Dünyada Mutluluk Harammış meğer..
 53. Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler. hepsi göklerdeydi parlıyordu. ama ben seni güneşi seçtim. bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim...
 54. Ne yıldızları istiyorum gece yarılarıma, ne güneşi istiyorum sabahıma çok değil SEVDİĞİM sadece SENİ istiyorum yalnızlığıma...!!!
 55. Neden durmadan yağıyorsun yağmur? Neyi ıslatmak istiyorsun? Cadde ıslak, Kaldırımlar ıslak! Gözlerimi ıslatmak istiyorsan, onlar zaten ISLAK!!!
 56. öyle bir ağaca dayan ki hiç kurumasın ,öyle birini sev ki hiç unutmasın , sev ama mevsimlik olmasın, yazın yeşerip kışın solmasın.....
 57. öZLEDİM SENİ Ayrılık yüreğimi karıncalandırıyor nicedir.. Beynimi uyuşturuyor özlemin çok sık birlikte olmasak bile.
 58. özlem yükledim bulutlara, dağlarından geçsin diye. Sevda ektim yağmurlara, üzerine döksün diye. Seni verdim yarınlara, bensiz mutlu olursun diye..
 59. Rüyaların en güzelini gör uyurken Allah´in seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki, en masum anında bile sana zarar vermesin.
 60. RüZGAR ALABİLDİĞİNE HIRCIN,YAĞMUR ALABİLDİĞİNE İNATçI ,YüREĞİN İSE ONLARA İNAT SANKİ BİR LİMAN...TIPKI GöZLERİNDE Kİ HUZUR Gibi...
 61. Rüzgar özür dilediğinde yaprak çoktan düşmüştü.
 62. Rüzgarın kemanını çaldığı ve yağmur damlalarının pencerene vurduğu Soğuk bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun Ve keşke dediğin bütün güzellikler senin
 63. Şair bensem şiirim sensin,deli bensem zincirim sensin,sarhoş bensem şarabım sensin,aşık bensem aşkım sensin, ben hala yaşıyorsam SEBEBİDE SENSİN.
 64. Sana Bebeğim Desem Olmaz,Ağlar Gidersin.Sana Meleğim Desem Olmaz,Uçar Gidersin.Sana Gülüm Desem Olmaz,Solar Gidersin. Sana, SENİ SEVİYORUM Desem Ne Dersin?
 65. Sana Bir Kırmızı Gül Vermek İsterdim Ama,Sen O Kırmızı Güle Sahip Olacak Ne Yaptın ki
 66. Sana bu satırlarımda Sevgimi yazıyorum kalbimin köşesine bir mezar kazıyorum Sana olan aşkımı sana göceceyim SENİ SEVEREK DOĞDUM SENİ SEVEREK öLECEĞİM..
 67. Sana gülüm desem olmaz solar gidersin Sana bebeğim desem olmaz ağlar gidersin Sana meleğim desem olmaz uçar gidersin Sana SENİ SEVİYORUM desem ona ne dersin?
 68. Sana GüLüM desem olmaz, solar gidersin, Sana BEBEĞİM desem olmaz, ağlar küsersin, Sana MELEĞİM desem olmaz, uçar terk edersin, SENİ SEVİYORUM desem, acaba ne dersin bir tanem.
 69. Sana meleklerin kıskanacağı kadar mutluluk tıbbın şaşıracağı kadar sağlık tarihin yazamadığı kadar başarı ve hiç kimsenin göremediği kadar sevgi yolluyorum öptüm.
 70. Sana Sevgi çiçeğinin tohumlarını veriyorum onu cesaretinle koru sevginle besle bek ki bir gün gelir paylaşırım emanetimi.
 71. Sen ; bir damla şarap gibisin içtiğim anda beni sarhoş edecek ... Sen ; masmavi bir deniz gibisin, dokunduğum anda beni titretecek Sen ; harika bir insansın.
 72. SEN ALLAH’TAN dilediğim dilek,göklere uzanan ellerimsin,sen yaşadığım ömür,sen mutluluğa duyulan özlem,tek çarem,kaderimsin,kelimelerle ifade edemediğim tek aşkımsın.
 73. SEN BAL KADAR TATLI, LAHMACUN KADAR SICAK, çİĞKöFTE GİBİ YAKICI, DOLMA GİBİ çEKİCİ, BULGUR GİBİ ASİL, AŞURE GİBİ KARIŞIK VE İçLİ KöFTE GİBİ MüKEMMELSİN. ;)
 74. Sen bir çiçeksin,kalbimdeki meleksin,kanadını takip uçtun,mutluluğu elde buldun
 75. Sen deprem gibi girdin gönlüme fay hattı çizdin yüreğime,enkazlar bıraktım üzerimde,kalbimde arcılar devam etmekte,özlemektesin bir tanem 8.4 şiddetinde !!!
 76. SEN geleceğini beklediğim beyaz güvercinim SEN geceleri yıldızlar ardındaki meleğim SEN hayattaki tek gerçeğim BEN ininki yalnızca SENİ SEVECEĞİM.
 77. Sen gelmesen de yine ; geceyi okşarım saçın yerine Belki ben kırgın ; belki sen yaralı Aşkın sağanağına yakalanırsan eğer Kalbime sığınırsın , inan buna değer .
 78. SEN GüLERKEN YANINDAKİLERDE GüLER AMA SEN AĞLARKEN YALNIZ AĞLARSIN ONUN İçİN öYLE BİR AĞACA YASLANKİ AĞAç Hİç YIKLIMASIN öYLE BİR DOST EDİNKİ SENİ ASLA BIRAKMASIN.
 79. Sen hiç işteyken uzaklara dalıp, işini unutup, olduğun yerde buz kesilip, gözünü kırpmadan bir yere bakıp haykırırcasına ağlamaya çalıştın mı sevgin için...
 80. Sen orda benden uzakta,bense burada senden uzak!aramızdaki mesafe o kadar çok ki,ama aramızdaki mesafe ne kadar uzak olursa olsun,seni hep sevdim ve sevecegim.aşkım.
 81. Sen tanrıya duam canımdan cansın. Sen görmeyen gözüme ışık, kalbimin de anahtarısın! Yalnızlığımın çaresi, biricik AŞKIMSIN.
 82. Sen Yüreğimde Hançer Kalbimde Yaramsın, Sen Küçücük bir kayada kocaman bir sevdasın, Senin Uğruna Can Almak Ne Kelime; CANIMI VERECEK KADAR KUTSALSIN BİR TANEM .
 83. Seni ben değil gözlerim seçti,Onlar gördü, onlar beğendi.Sen benim değil, yalnız gözleriminsin.Sen gidiyorsan bana ne, onlar hüzünlensin.
 84. Seni benliğimi sever gibi, ben gibi seviyorum. düşüncede değil, sözde değil, gözlerimle değil, ben seni yüreğimle Seviyorum aşkım....
 85. Seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak istedim,Sana sevgimi sundum ama sen sadece ve sadece beni kaybetmek istedin.
 86. Seni çok seviyorum be GüLüM!!Sadece içimden geldi seni hiç kimseye ve hiçbir şeye değişmem bunu sakın unutma.Sevgilerle GüLüM.
 87. Seni çok seviyorum canım arkadaşım Emine
 88. SENİ DELİ GİBİ SEVERDİM LAKİN SEN AŞKIMA EŞEK GİBİ TEPERDİN ARTIK DEĞERİ KALMADI NAZINDA yarın bekliyorum seni hayvan pazarında.
 89. Seni her kum tanesini sayacak kadar değil, her kum tanesine adını yazacak kadar çok özledim!
 90. SENİ SEVDİĞİM KADAR GECELER UZUN OLSAYDI İNANKİ DüNYA Hİç GüNEŞ YüZü GöRMEZDİ SEVDİĞİM....
 91. Seni Sevdiğimi Düşündükçe ölmeyi Diliyorum Tanrıdan... Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan çıkarıyor... Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla çiğner.
 92. Seni Seveceğim İnsafsız vurdun beni can evimden şimdi kan ağlarım kaderden Canım çıkarken bedenden Yine seni hep seni seveceğim..
 93. Seni seven ben değil kalbim, Seni arayan ben değil ellerim, Seni hasret özlemiyle arayan ben değil gözbebeğim, Sana dokunmak için yanan ben değil yüreğim...
 94. Seni seviyorum diyen dillere deyim senin için ağlayan gözlere inan!!!!
 95. Seni seviyorum diyene inanma ,gercek sevenler sevdiğini zor söyleyenlerdir.
 96. Seni seviyorum diyenin sevgisinde şüphe et, çünkü aşk sessiz,sevgi dilsizdir.
 97. Seni Yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca Sen BİR TANESİN!!
 98. Seni yüz kişi seviyorsa;BİL Kİ İçİNDE BENDE VARIM;Seni bir kişi seviyorsa bil ki o benim.Seni kimse sevmiyorsa bil ki ben ölmüşüm. ...
 99. Seninle açıldı günah defterim,dilerim seninle kapansın,seninle açıldı gözlerim,dilerim seninle kapansın!

Diger Sevgi sözleri

Sevgi sözleri 001 - 100 Sevgi sözleri 801 - 900
Sevgi sözleri 101 - 200 Sevgi sözleri 901 - 1000
Sevgi sözleri 201 - 300 Sevgi sözleri 1001 - 1100
Sevgi sözleri 301 - 400 Sevgi sözleri 1101 - 1200
Sevgi sözleri 401 - 500 Sevgi sözleri 1201 - 1300
Sevgi sözleri 501 - 600 Sevgi sözleri 1301 - 1400
Sevgi sözleri 601 - 700 Sevgi sözleri 1401 - 1500
Sevgi sözleri 701 - 800 Sevgi sözleri 1501 - 1600


sevgi sözleri sevgiliye dogum günü mesajlari sevgi sozleri sevgi szöleri sevgiliye dogum günü mesaji sevgi sözlri sevgi ile ilgili özlü sözler sevgi söleri sevgi sözler kisa sevgi siirleri sevgi+sözleri sevgiliye özlü sözler sevgi sözleri.com sevgi sölzeri sevgi özleri sevgi kisa sözler sevgiliye dogumgünü mesajlari sevgiliye dogum günü hediyesi sevgiliye anlamli sözler insan sevgisi ile ilgili güzel sözler sevgilim sevgiliye dogum günü sözleri sevgi sozleri sevgi sözlerii sevgiliye güzel sözler

Ingilizce sözler - english messages - Sevgi sözleri

 1. You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
 2. Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
 3. You never get a second chance to make a first impression
 4. You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
 5. Women in the army? We need our girls for love not for war

sevgi mesajlari sevgi sözleeri sevgiyi anlatan sözler sevgi sösleri sevgiliye dogum günü msjlari sevgi sözkeri sevgi sms sevgi zözleri sevgiliye dogum günü sevgi szöleri insan sevgisi ile ilgili özlü sözler sevgiliye dogum günü mesajlari sevgiliye dogum günü mesajlari sevgiliye dogum günü mesajlari sevgiliye kisa sözler sevgi sözlri sevgiliye dogum günü msj sevgi dözleri sevgiyle ilgili güzel sözler sevgi sözleri.com sevgi ile ilgili güzel sözler sevgiliye dogum günü mektubu sevgi sevgi ile ilgili anlamli sözler anne sevgisiyle ilgili siirler

Almanca sözler - Sms Sprüche - Sevgi sözleri

 1. Ich habe dich nie so sehr geliebt wie in dem Moment, in dem mir klar wurde, daß ich dich nie wiedersehe
 2. Deine Küsse sind so weich, dass ich mich wie auf Wolken fühle!
 3. War schöner als der schönste Tag, drum muss man mir verzeihen, dass ich sie nicht vergessen mag.
 4. Lieber Spatz, sei mein Schatz, sei mein Stern, ich hab dich gern!
 5. SMS- Die sind doch schön, auch wenn man nicht weiss, von wem. Wenn du errätst wer ich bin, ein heißer Kuss ist dein Gewinn!

ARA BUL
 SMS sözleri
SMS Sprüche
Free SMS
- Free SMS
- Komik oyun
Yabancı sözler
- İngilizce sözler
- Almanca sözler
- Fransızca sözler
Aşk & Sevgi
- Aşk sözleri
- Sevgi sözleri
- Ayrılık sözleri
- Etkimele silahları
- Beyaz yalanlar
- Özür mesajları
- Özlem & Hasret
Güzel sözler
- Güzel sözler
- Akıllı sözler
- Kısa şiirler
- Anlamlı sözler
- Özlü sözler
Komik sözler
- Komik sözler
- Espiriler
- Adamın biri
- Fıkralar
- Duvar yazıları
- Geyikler
Özel günler
- Anneler günü
- Babalar günü
- Doğum günü
- 23 Nisan
- Özel günler
- Yeni yıl mesajları
Bayram mesajları
- Bayram mesajları
- Kurban bayramı
- Ramazan bayramı

Dini sözler ve Kandiller
- Dini sözler
- Hadisler
- Kandil mesajları
- Mevlid kandili
- Regaib kandili
- Miraç kandili
- Beraat kandili

Spor sözleri marşları
- Galatasaray
- Fenerbahçe
- Beşiktaş
Diğer mesajlar
- Geçmis olsun
- Ata sözleri
- İbretli sözler
Arkadaş siteler
- Free SMS
- Liebessprüche
- Alanya - Antalya

GOOGLE SMS sözleri
Unbegrenzt viele SMS verschicken
Nach der Anmeldung 500 kostenlose SMS versenden. Der Dienst ist absolut gratis und die Anmeldung erfolgt ohne die Angabe von personenbezogenen Daten. Jeden Monat werden neue Free SMS gutgeschrieben.

Free-SMS
Bei Free-SMS können Sie täglich eine kostenlose SMS mit 160 Zeichen verschicken. Die SMS ist ohne Werbeanhang und eine Anmeldung ist auch nicht nötig.


Kostenlos SMS
Kostenlos Anmelden und sofort ganze 125 SMS verschicken.

sözler anlamlı sözler ayrılık sözleri kisa siirler sms sözleri mesajlar kısa şiirler güzel sözler aşk sözleri kısa aşk sözleri sevgi sözleri güzelsözler doğum günü msjları komik sözler güsel sözler kısa sözler aşk msjları kandil mesajı doğum günü sözleri hazır sms dini sözler kandil msj kisa siir özür mesajları anlamli sözler güzel söler doğum günü msj kısa aşk şiirleri özlü sözler güzel sözler sms kısa şiir doğum günü aşk manileri anlamlı şiirler ask sozlerı akıllı sözler özel sözler ingilizce sözler Yeni yil mesajlari Free SMS hasret sözleri ingilizce sözler Yeni yil mesajlari
Impressum   Copyright by sms sözleri .com- - Sevgi sözleri