Sevgi sözleri

Sevgi sözleri sevgi sözleri, gerçekten sevenler için sözler, sms sözleri, özlem hasret dolu mektuplar, sevgi nehri, sevgi sözleri.com, kýsa güzel sözler, sevgi kisa sözler, aşk sözleri, ingilizce sözler, yağmur slaytları, hasret dolu kokunu, www.sevgi sözleri.com, kutu içinde anlamlı sözler
Istanbul Flüge
Istanbul
Istanbul ucak biletleri 19 Eurodan
itibaren ucuz biletler.
http://www.istanbul-istanbul.de
Sevgi sözleri

Sevgi sözleriSevgi sözleri - Sevgi mesajlari

 1. Denizler kadar derin Rüzgarlar kadar serin Senin en tatlı yerin Bana bakan gözlerin !!
 2. Dertlerin kum tanesin kadar küçük, mutlulukların nisan yağmurları kadar bol olsun, öylesine mutlu ol ki, değerini bilmeyenlere sadaka olsun.
 1. Dün gece unutmak istedim seni, yazdım bir sigaranın üstüne ismini. Sigaram bittiğinde kurtulacaktım senden, nereden bilirdim seni duman dumanın içime çektiğimi...
 2. Dün rüya,yarın hayaldir.Rüyayı mutlu,hayali umutlu yapan bugündür.Ağlamayı bil,gülmeyi unutma,sevmeyi bil,sevilmeden yapma!Beni hatırla demiyorum ama UNUTMA!
 3. Dünde bugünde yarında....yüreğin kadar yanındayım! beni özlediğini hissettiğin an, elini kalbine koy! BEN HEP ORADAYIM.
 4. Dünyada bir çok insan var. kimi mutlu kimi mutsuz. kimi ağlayıp kimi gülüyor. ama bu mutluluklara layık bir inan var, o da şu an mesajımı okuyor!
 5. Dünyada Hiç kimse için ağlamaya deymez.Ağlamaya deyen insan zaten ağlatmaz,ağlarken başını dik tut ki göz yaşların ağladığın kişi gibi alçalmışın.
 6. Dünyada iki kör vardır biri beni görmeyen sen diğeri senden başkasını görmeyen ben.
 7. Dünyada seni kaybetmek ihtimalinden başka korkum yok.
 8. GOOGLE
  SMS sözleri

 9. dünyaya bir gül dediler,bana bir gül yeter dedim bir gül ile ömür gecemi dediler o gül o olursa geçer dedim. SENİ çOK AMA HER ŞEYDEN çOK SEVİYORUM.
 10. Eğer bir gün olur ya beni terk etmeye kalkarsın,söz ver beni vurup da git,sakın hayır deme çünkü gittiğin de zaten canımı alıp ta gidiyorsun bana acı verme öldür beni.
 11. Eğer bir gün uzaklara kaçmak istersen beni aramaktan korkma seni durduracağıma söz veremem fakat seninle birlikte kaçabilirim.
 12. EĞER BİR GüN HüZüNLENİRSEN BENİ ARA SENİ GüLDüREMEM AMA SENİNLE AĞLAYA BİLİRİM EĞER BİR GüN öLMEK İSTERSEN BENİ ARA SENİ VAZGEçİREMEM AMA SENİNLE öLüRüM AŞKIM!
 13. Eğer birisini seversen serbest bırak geriye dönerse senindir, dönmezse zaten hiçbir zaman senin olmamıştır.
 14. En feci olay:"yalnızlık", En acı olay:"ölüm", en üzüntülü olay:"unutulmak", En soğuk cevap:"hayır", Fakat en sıcak kelime:"seni seviyorum",En önemli şey:"SEN".
 15. Ey Arkadaş, Ey Arkadaş kimlere anlatayım derdimi? Gönlümü kalbimi kaybettiğimi, O güzeli, güzeli gördüğümden beri, İnan ben bile tanıyamıyorum kendimi!
 16. Ey Rüzgar!Git ona onu sevdiğimi uğurunda ölebileceğimi söyle ama unutma eğer bir başkasıyla mutluysa sus ve sessizce geri dön...
 17. EY YOLCU BİRAZ DİNLE BENİ_KERVAN GEçİYOR SEN KALMA GERİ_DEVRANA GİRİP SEYRAN EDELİM_EYVAH! DEMEDEN ALLAH DİYELİM.
 18. Gece midir insanı hüzünlendiren, Yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren, Yoksa ben miyim seni düşünmek için gece.
 19. Gecelerim Seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı? Asla ve Asla Sabah olmazdı, Tatlım!!!
 20. Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun.Melekler başucunda olsun,güneş öyle bir geceye doğsun ki,her şey dilediğin gibi olsun. Kadir gecen mübarek olsun.
 21. Gecenin Karanlığında parlayan bir yıldız odamı parlatıyor karşılıksız... Dokunmak istiyorum ama KORKUYORUM,,, BIRAKIR diye YALNIZ... İKBAL.
 22. GECEYE İNAT GüN AĞARMAKTA ,AĞACA İNAT DAL çOĞALMAKTA,OLüME İNAT İNSANLAR çOĞALMAKTA,BENSE SANA İNAT SENİ SEVMEKTEYİM İNAT BU YA HEPTE SEVECEĞİM...
 23. Geceye inat gün ağarmakta, ağaca inat dal kırılmakta, ölüme inat insanlar çoğalmakta, bense sana inat seni sevmekteyim, inat buya hepte seni seveceğim!!
 24. Gerçek Dostlar Uzaktayken Bile Yakınımızdadır.
 25. Gök yüzünde bir kuş olsam seni görür inerdim ufukları enginleri senin için yen eridim bu Dünyanın Her Saatini Gök yüzünün Bin Katına Kederlerin inadına Senin için Gülerdim.
 26. Gölgeler düşse de yüreğinin üstüne sakın güneşini söndürme umut yoksa yarınlar uzak kalır insana.Unutma!Bir sen daha yok bu dünyada.
 27. Gönlüme kurulmuş cehennem olsan Yanarım yıllarca terk etmem seni Yeksanda şu dünyamı yerle bir etsen En güzel cennete değişmem seni!!!! Canımsın yok işte ötesi.
 28. Görürsen bilirsin.Bilirsen sorsam sözleri yorma,sözler taşımaz yüreği,anlamı gözlerinden al,duyguyu sesinden.Bilirsen anlarsın,onlar yalan bilmez.
 29. Gözlerin denizleri düşündürür insana Ve nasıl enginleri asıp giden gemiler Fırtına akşamları atılırsa limana Kalbim kirpiklerine öyle sığınmak ister....
 30. Gözlerin gelecek aklıma, solup gideceğim en güzel çağımda, sesin beni çağırdın da, boş sokaklara haykırdın da artık burada olmayacağım
 31. Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam üzerinden Geçerken İpler Kopsun,Düştüğüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN...
 32. Gül bahçesinde geçse de ömrüm inan üstüne gül koklamam seni koklamakta olsa ölüm uğrunda ölmeye değer gülüm.
 33. Gül filizlendiği günden itibaren güneşe aşıktır,her ne kadar güneş her gece ayın görkemine kanıp gülü bırak seda,gül asla yıldızlara kanıp güneşi unutmaz......
 34. Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun, ama beni unutturmasın...
 35. Güller ne güzel, dikenli olmasa, sevmek ne güzel, ayrılık olmasa.
 36. Gülümsün kurutamam seni,sularda çürütemem seni, yıllarca görmeseler unutamam seni!!
 37. Güneşe inat seninle Sabahlayacağım,Güneş kıskansın seninle ısınacağım,yaştıklar ağlasın göğsünde yatacağım.Yemin ederim bir tek sana bağlı kalacağım!
 38. Hasret kaldım seni görmeye, teker teker düğmen çözmeye, usulca göğsüne yaslanıp bir sabah vakti koynunda ölmeye...
 39. Hayat yaşamayı mutluluk sevgiyi vefa hatırlamayı DOSLUK paylaşmayı bilen için vardır.....
 40. Hayatım boyunca bir çok yıldız tanıdım,hepsi gökteydi, hepsi parlak.Ben seni güneşi seçtim, bir güneş uğruna bin yıldızdan vazgeçtim...
 41. HAYATIN EN GüZEL ANI; VAZGEçTİĞİN ZAMAN SENİ HAYATA BAĞLAYAN BİRİ OLDUĞUNU DüŞüNDüĞüN ANDIR...
 42. Hayatın kaynağı sevgiyse eğer sevgi bir tutku, bir amaç, amaç bir şeyleri paylaşmaksa, paylaşmak dostluk hatırlamaksa aklımdasın her an.
 43. Hayatta birine haddinden fazla değer verirsen, ya onu kaybedersin yada kendini mahfedensin!!
 44. Hayatta dört yanlış yaptım doğmak yaşamak büyümek ve umutlara sarılmak bir tek şeyi doğru yaptım oda seni sevmek ama unutmuşum dört yanlış bir doğruyu götürdü.
 45. Hayatta iki şeyi sevmeye Hakkım olsaydı, ilk olarak seni severdim...Eğer seni sevmek Hata olsaydı, ikinci olarak bu Hayati severdim...
 46. Her aya bakışında beni hatırla,gözlerin bir yıldıza takılırsa gözlerime baktığını sakın unutma,unutma bir yaprak düşerse avuçlarına ellerimdir bir tanem bırakma
 47. Her şey den vazgeçerimde bir tek senden vazgeçemem gülü mm.
 48. Herkes biraz olsun sana benziyor ama hiçbiri senin gibi değil.seni çok özlüyorum o gitmek zorunda olduğum günkü son bakışını hiç unutmadım unutmayacağım geri dön
 49. Hiç ama hiç kimseyi sevmedim seni sevdiğim gibi. hiç bir gülü koklamadım,seni kokladığım gibi. sadece bilmeni istedim, seni çok ama kokulardan da çok özlediğimi!
 50. Hiç bir şey için benimdir deme "yanımdadır" de.çünkü ne altın,ne toprak,ne Sevgili,ne hayat,ne ölüm,ne huzur ne de keder daima seninle kalmaz,unutma.
 51. Hiç: Ama hiç kimseyi sevmedim SENİ SEVDİĞİM gibi. Hiç bir gülü koklamadım , seni kokladığım gibi. Sadece bilmeni istedim;Seni çok ama çoklardan çok özlediğimi
 52. Hiçbir kız bir erkeğe boyun ekmez hiçbir erkek bir damla gözyaşına değmez!!!
 53. İki Dost Varmış Dünyanın Farklı Yerlerinde Birbirlerini özlediklerinde Sevgilerdi Rüzgara Fısıldarlarmış Dışarı çık Gör Bak Dostum Rüzgar Nasıl Esiyor.
 54. İki tutkum olsun, hayallerim ve sen! iki hayalim olsun, geleceğim ve sen! iki sırdaşım olsun, gecelerim ve sen! tek aşkım olsun, YALNIZ SEN Tutku
 55. İNSAN, MUTLU OLMAK İçİN YAŞAMAZ. ACI çEK.. öL, AMA İNSAN OL...
 56. İnsanın hayalleri olmalı cennetin bir bahçe gibi özlemleri olmalı açan çiçekler gibi birde seveni olmalı...onun için.
 57. İnsanlar ağaçları seviyorum der keser,çiçekleri seviyorum der koparır,hayvanları seviyorum der avlar,bir gün birisi seni seviyorum demesinden korkuyorum.
 58. İnsanlar gülü dikenli yarattığı için kızacaklarına, dikenler içinde gül yarattığı için Allah'a şükretmelidirler.
 59. İsmini sorarsan kalbinden çaldım bilmiyorum belki bana hırsız dersin belki de kalbimize çal dersin
 60. İyi bir Kadın erkeği etkiler, zeki bir Kadın onda ilgi uyandırır, güzel bir Kadın büyüler, anlayışlı Kadın ise ona sahip olur.
 61. Kalbimde barut kokusu son kurşunu harcama korkusu sevmeye ilk yenilgim bu sen tek asker ordusu.
 62. Kalp Allah Tealanin nazar gahıdır şeytanın evine dermişin kalptir. bir et parçasına eğer kalp dersen götür de köpeğin önüne at sen.
 63. Karanlığın ortasındayım!Yalnızlığın yalnız olmaktan korktuğu,korkunun dehşete kapıldığı bir gecedeyim!Bir yıldız kayıyor ve ben Allah'tan seni diliyorum...
 64. Kendini Mutsuz Hissettiğinde Kalbinin Sesini Dinle.çünkü Sen Kalbin Kadar Temiz Ve Güzellikleri Hak eden Birisin.
 65. Kırmızı gül aşk Sarı gül arkadaşlık beyaz gül korku pembe gül kararsızlık mavi gül – Essizlik.
 66. Korkma sakın gecelerden pencerene yıldız gibi parlayacağım,uzaklarda yalnızım sanma nefes gibi içinde, gölgen gibi arkanda, can gibi yanındayım bir tanem...
 67. Korkum sevmek değil! Korkum sev ipte ayrılmak. Korkum kurşun yemek değil! Korkum kalleşçe vurulmak. Korkum ölmek değil! Korkum senin tarafından unutulmak...
 68. KüL OLMUŞ ATEŞ YANARMI?BUZ TUTMUS SU AKARMI?BU GöZLER SENİ SEVDİ BAŞKASINA BAKAR MI.
 69. LEYLANIN MECNUNA YANMASI GİBİ KEREMİN ASLIYA SEVDASI GİBİ SEVENLERİN BİTMEZ RüYASI GİBİ AŞKIMIZ YAŞAYACAK SAKIN üZüLME.
 70. Mehtap sularda gümüşten bir iz bırakırken, gökte yıldızlar parlıyordu. yalnız kaldığım günler ve geceler, kalbim her yerde seni arıyordu.
 71. Merhaba Sevgi adası,ben duygu gemisi.Gecenin ilk ışıklarıyla demir attım kıyılarına.Yüküm mutluluk.Haydi uyan,aç gözlerini bak ne diyor gemideki:özledim seni.
 72. MESAJLARIN GECİKİR,BELKİDE Hİç GELMEZ.ŞARJIM BİTTİ çAĞRILARIMA CEVAP GELMEZ.PARMAKLARIM KOPTU SANA MESAJ YAZMAKTAN.AŞKIMI ANLATMAYA KONTüRLER YETMEZ.....
 73. MUM GİBİ ETRAFIMI IŞITTIM, BİR O KADAR YANDIM, YANILDIM, BEN GöRüNTü AçTIM, BENİM GöNLüMü Hİç KİMSE ACIMADI SADECE YANDIM ....
 74. Mutluluk senin kalbinde dursun laik olduğun sevgiler senin olsun en sevdiğin kişi yanında olsun. Kapa o güzel gözlerini beni yanında bulursun.
 75. Ne hasta bekler sabahı, ne taze ölüyü mezar, nede şeytan bir günahı, seni beklediğim kadar...
 76. Ne seni unutacak kadar zaman geçecek, ne gecen zaman seni unutmaya yetecek! ölüp gitsen de seni unuturum sanma, zaman ali$mayi öğretir, ama unutmayı asla!!! ...Tutku
 77. Ne yıldızları istiyorum gece yarılarıma, ne güneşi istiyorum karanlığıma, çok değil seni istiyorum yalnızlığıma...
 78. Niceleri buna sevda dedi aşk dedi düş dedi, kimileride böyle aşk olmaz unut dedi bu yüreğim çarpıyor seninle senin için bir tek o seni benden de çok sevdi!!
 79. öfkeni yapraklara yaz, sonbaharda dökülsün,derdini rüzgara yaz, estikçe uzaklara götürsün,sevgimi yüreğine yaz, ölürken seninle gömülsün bir tanem.
 80. öldürseler bizi sevdamız ölmez,seni nasıl sevdiğimi kimseler bilmez. Sensiz yaşayamam ama haberin var mı? Adını kalbime yazdım bunu kader bile silemez!
 81. ölsen bile benden kurtulamazsın kefen olur bedenini sararım, yağmur olur üzerine yağarım, çiçek olur mezarına acarım, ölsen bile benden kurtulamazsın...
 82. ölüm bizi ayırana kadar sevgimiz devamlı yaşayacak
 83. öyle bir yaşa ki hayat seni kıskansın,öyle bir sevki ölüm sana acısın öyle bir dost ol ki,dostun olmayan utansın.
 84. öYLE Birini SEVKİ SEVGİLİM SEN öLüRSEN O Hİç YAŞAMASIN...
 85. öyle zor ki yokluğunu yaşamak,akar suyu tutamamak gibi,yıldızlara dokunamamak gibi,gözümde uyku varken uyuyamamak gibi tek kurşunla ölmek gibi "SENİ öZLEMEK"
 86. özenme sen güllere güller sana özensin. üzme tatlı canını SEN güllerden de güzelsin. Sen gelmesen de gölgeni gönder. Bu kadar hasretten sonra O bile yeter...
 87. özenme sen güllere, güller sana özensin,üzme sen tatlı canını,sen güllerden güzelsin, kendin gelmesen de gölgeni gönder bunca hasretten sonra o bile yeter bana.
 88. özlüyorsa özlenen, özlemek güzeldir. Dönecekse beklenen, beklemek güzeldir. Seviyorsa sevilen, işte o her şeye bedeldir!!! Bu sana Süssek! Tutku.
 89. PAYLAŞMAK BİR GECE BOYU UYKUYU, PAYLAŞMAK çöLDEKİ BİR AVUç SUYU, MEZARDIR ASLINDA DüŞTüĞüM KUYU, SENSİZİM ARTIK BİR öMüR BOYU...
 90. Rüzgarın keman gibi çaldığı ılık bir gecede yatağına uzanıp keşke dediğin bütün güzellikler senin olsun....
 91. RüZGARIN KEMANINI çALDIGI VE DAMLALARIN PENCERENE VURDUĞU BİR GECEDE YATAĞINA UZANIP HAYALİNİ KURDUĞUN VE KEŞKE DEDİĞİN TüM GüZELLİKLER SENİN OLSUN...
 92. Rüzgarın kokunu bile getirmediği bu uzak şehirde yıldız kaydı sanırsın uykusuz gecenin bir yarısı, oysa sana hasret zamanımın gözyaşıdır gökyüzünden süzülen...
 93. Sana bir güvercin gönderiyorum; kanatlarında özgürlük, kar beyaz tüylerinde sevgi ve gagasında bir not; seni seviyorum!!!
 94. Sana olan aşkımı yıldızlarla gökyüzüne yazardım, dünyanın en yüksek yerine çıkıp ismini tüm dünyaya haykırırdım, seni unutmak = ölüm, seni SEVİYORUM
 95. SANMAKİ İSMİNİ BİR BAŞKASI SİLECEK, SENİNLE BAŞLADIM SENİNLE BİTECEK...
 96. Sen benim bu Kapkara Dünyamı aydınlattın.Yüzüme bir tebessüm ve sevinç verdin.Yoksa ben hiç Güler miydim? Seni o kadar SEVİYORUM Kİ,Gülmeyi bile SENİNLE paylaştım
 97. Sen benim için dönüşü olmayan bir yolsun, ya bu yol uğruna öleceğim ya bu yolu bitireceğim. Ama asla vazgeçmeyeceğim.
 98. Sen benim ilk sevgimdin! Sen benim her şeyimdin! Ya ben, Ya ben, Senin neyindim???
 99. Sen bir çiçek ben bir arı emmek isterdim dudaklarındaki balı.

Diger Sevgi sözleri

Sevgi sözleri 001 - 100 Sevgi sözleri 801 - 900
Sevgi sözleri 101 - 200 Sevgi sözleri 901 - 1000
Sevgi sözleri 201 - 300 Sevgi sözleri 1001 - 1100
Sevgi sözleri 301 - 400 Sevgi sözleri 1101 - 1200
Sevgi sözleri 401 - 500 Sevgi sözleri 1201 - 1300
Sevgi sözleri 501 - 600 Sevgi sözleri 1301 - 1400
Sevgi sözleri 601 - 700 Sevgi sözleri 1401 - 1500
Sevgi sözleri 701 - 800 Sevgi sözleri 1501 - 1600


sevgi sözleri sevgiliye dogum günü mesajlari sevgi sozleri sevgi szöleri sevgiliye dogum günü mesaji sevgi sözlri sevgi ile ilgili özlü sözler sevgi söleri sevgi sözler kisa sevgi siirleri sevgi+sözleri sevgiliye özlü sözler sevgi sözleri.com sevgi sölzeri sevgi özleri sevgi kisa sözler sevgiliye dogumgünü mesajlari sevgiliye dogum günü hediyesi sevgiliye anlamli sözler insan sevgisi ile ilgili güzel sözler sevgilim sevgiliye dogum günü sözleri sevgi sozleri sevgi sözlerii sevgiliye güzel sözler

Ingilizce sözler - english messages - Sevgi sözleri

 1. You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
 2. Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
 3. You never get a second chance to make a first impression
 4. You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
 5. Women in the army? We need our girls for love not for war

sevgi mesajlari sevgi sözleeri sevgiyi anlatan sözler sevgi sösleri sevgiliye dogum günü msjlari sevgi sözkeri sevgi sms sevgi zözleri sevgiliye dogum günü sevgi szöleri insan sevgisi ile ilgili özlü sözler sevgiliye dogum günü mesajlari sevgiliye dogum günü mesajlari sevgiliye dogum günü mesajlari sevgiliye kisa sözler sevgi sözlri sevgiliye dogum günü msj sevgi dözleri sevgiyle ilgili güzel sözler sevgi sözleri.com sevgi ile ilgili güzel sözler sevgiliye dogum günü mektubu sevgi sevgi ile ilgili anlamli sözler anne sevgisiyle ilgili siirler

Almanca sözler - Sms Sprüche - Sevgi sözleri

 1. Weisst du noch im letzten Jahr, als zwischen uns nur Freundschaft war. Doch dann erwachte unsre Liebe, soviel mehr als bloße Triebe.
 2. hallo du wunderschönes Sternchen! hier ist dein kleiner Komet, der von deiner Umlaufbahn angezogen wird!
 3. Wenn du denkst ich lieb dich nicht, ich treib mit dir nur einen Scherz, dann zünde ein Laternchen an und leuchte in mein Herz!
 4. Ich schicke diese SMS zu DIR und wünsche mir, DU wärst bei mir!!!
 5. Ich hasse dich 3,254125899 Sekunden im Jahr, den Rest liebe ich dich bedingungslos!
 6. Hallo süsser Spatz, ich schick dir einen Schmatz. Ich schicke dir 1.000 Küsse, weil ich dich so vermisse!!!

ARA BUL
 SMS sözleri
SMS Sprüche
Free SMS
- Free SMS
- Komik oyun
Yabancı sözler
- İngilizce sözler
- Almanca sözler
- Fransızca sözler
Aşk & Sevgi
- Aşk sözleri
- Sevgi sözleri
- Ayrılık sözleri
- Etkimele silahları
- Beyaz yalanlar
- Özür mesajları
- Özlem & Hasret
Güzel sözler
- Güzel sözler
- Akıllı sözler
- Kısa şiirler
- Anlamlı sözler
- Özlü sözler
Komik sözler
- Komik sözler
- Espiriler
- Adamın biri
- Fıkralar
- Duvar yazıları
- Geyikler
Özel günler
- Anneler günü
- Babalar günü
- Doğum günü
- 23 Nisan
- Özel günler
- Yeni yıl mesajları
Bayram mesajları
- Bayram mesajları
- Kurban bayramı
- Ramazan bayramı

Dini sözler ve Kandiller
- Dini sözler
- Hadisler
- Kandil mesajları
- Mevlid kandili
- Regaib kandili
- Miraç kandili
- Beraat kandili

Spor sözleri marşları
- Galatasaray
- Fenerbahçe
- Beşiktaş
Diğer mesajlar
- Geçmis olsun
- Ata sözleri
- İbretli sözler
Arkadaş siteler
- Free SMS
- Liebessprüche
- Alanya - Antalya

GOOGLE SMS sözleri
Unbegrenzt viele SMS verschicken
Nach der Anmeldung 500 kostenlose SMS versenden. Der Dienst ist absolut gratis und die Anmeldung erfolgt ohne die Angabe von personenbezogenen Daten. Jeden Monat werden neue Free SMS gutgeschrieben.

Free-SMS
Bei Free-SMS können Sie täglich eine kostenlose SMS mit 160 Zeichen verschicken. Die SMS ist ohne Werbeanhang und eine Anmeldung ist auch nicht nötig.


Kostenlos SMS
Kostenlos Anmelden und sofort ganze 125 SMS verschicken.

sözler anlamlı sözler ayrılık sözleri kisa siirler sms sözleri mesajlar kısa şiirler güzel sözler aşk sözleri kısa aşk sözleri sevgi sözleri güzelsözler doğum günü msjları komik sözler güsel sözler kısa sözler aşk msjları kandil mesajı doğum günü sözleri hazır sms dini sözler kandil msj kisa siir özür mesajları anlamli sözler güzel söler doğum günü msj kısa aşk şiirleri özlü sözler güzel sözler sms kısa şiir doğum günü aşk manileri anlamlı şiirler ask sozlerı akıllı sözler özel sözler ingilizce sözler Yeni yil mesajlari Free SMS hasret sözleri ingilizce sözler Yeni yil mesajlari
Impressum   Copyright by sms sözleri .com- - Sevgi sözleri