Sevgi sözleri

Sevgi sözleri sevgi sözleri, gerçekten sevenler için sözler, sms sözleri, özlem hasret dolu mektuplar, sevgi nehri, sevgi sözleri.com, kýsa güzel sözler, sevgi kisa sözler, aşk sözleri, ingilizce sözler, yağmur slaytları, hasret dolu kokunu, www.sevgi sözleri.com, kutu içinde anlamlı sözler
Istanbul Flüge
Istanbul
Istanbul ucak biletleri 19 Eurodan
itibaren ucuz biletler.
http://www.istanbul-istanbul.de
Sevgi sözleri

Sevgi sözleriSevgi sözleri - Sevgi mesajlari

 1. Git rüzgar ona sevdiğimi söyle,uğrunda ölebileceğimi söyle,ona nefes gibi muhtaç olduğumu söyle,ama şunu unutma eğer bensiz mutluysa..sus,sessizce geri dön bana.
 2. Gittiğin yerde yağmurlu geceler, Hep ben geleceğim aklına, Bilirsin severim yağmurlu geceleri, İki damla yaş Süzülecek yanaklarından, İsyan edip kaderine ;
 1. GöNLüM SEVGİM" AŞKIM BEDENİM üMİDİM HAYALLERİM" VE HER ŞEYİMLE HER NE OLURSA OLSUN HER ZAMAN YANINDAYIM BİR TANEM.MERHABA .
 2. Görülmez gözlerimin aşkı, duyulmaz kalbimin sesi, anlatılamaz yüreğimin de sana olan sevdası, bir tanemsin sen, değişmez hayatımın en güzel hatırası...
 3. Göz damlalarının yanaklarına çizdiği ıslak patikaları seyret seyret ki yalnızlığın acısını anlayasın dudaklarını okşayan tuzlu tanecikleri hisset hisset ki daha.
 4. Gözler vardır Gözleri ağlatır,sözleri anlatır.Anılar var değerleri geç anlarsın. Birde "Aşk" vardır oda "Bir tanemi" hatırlatır.
 5. GöZLERİMDE SAKLASAMDA BAHARI Hİç BİR BAHAR SENİN GöZLERİN KADAR GüZEL OLAMAZ.YüZLERİ SOLSADA çİçEKLERİN GöZLERİNDE AçAR TAAKİ GöZLERİN SOLANA KADAR.
 6. Gözlerin dolarsa bil ki seni düşündüm!Kulakların çınlarsa bil ki seni andım!Gece uyanırsan bil ki resmini öptüm!Yaşlar damlarsa gözlerimden bil ki "SENSİZ öLDüM"
 7. GöZLERİN GüZEL AMA BAKMASINI BİLMİYORSUN.
 8. GOOGLE
  SMS sözleri

 9. Gözlerin Nehir, kirpiklerin köprü olsun, ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun, düştüğüm o yer DUDAKLARIN OLSUN…
 10. GöZLERİNİN RENGİNİ SAçININ HER TELİNİ O SICACIK TENİNİ öZLEDİM:SENİ KOCAMAN AMA çOK KOCAMAN öZLEDİM:
 11. Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer BE gülüm..
 12. Gül filizlendiği günden beri, güneşe aşıktır.her ne kadar güneş, her gece ayın görkemine kapılıp gülü bir aksatma , gül asla yıldızlara kanıp güneşi unutmaz
 13. GüL FİLİZLENDİĞİ GüNDEN İTİBAREN GüNEŞE AŞIKTIR. GüNEŞ HER GECE AYIN GöRKEMİNE KAPILIP GüLü UNUTSADA, GüL ASLA YILDIZLARA KANIP GüNEŞİ UNUTMAZ!
 14. GüLERSEM NEŞEM AĞLARSAM GöZYAŞIM öLüRSEM MEZAR TAŞIM SEN OL ARKADAŞIM!
 15. GüLLER GöRüRSEN DİKENLER ARASINDA,SAKIN ŞAŞMA,GüLLERİ DERMEYE BAK;DİKENLERİ İLE UĞRAŞMA,
 16. Güller hep ellerinde açsın.Ama dikenleri batmasın Sevdan hep seni bulsun ama yaralamasın.Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın...!
 17. Güllerin Hepsi Güzeldir Ama Senin Kadar Değil, Seni Herkes Sever Ama benim Kadar Değil.
 18. GüLLERİN KIRMIZIYA DöNDüĞü ZAMAN GEL DEMİŞTİM SIRF SEN GELMEYESİN DİYE GüLLER BEYAZ AçTI.
 19. Gülmek için Mutlu Olmayı Bekleme Belki Mutluluk Gülüşünde Saklıdır, Sakın Ağlayayım Deme Bil ki Bir Yerlerde Senin Bir Tek Gülüsün için Yaşayan Vardır...
 20. GüLüŞüNE BİNBİR KURŞUN SIKSADA öLüM UNUTMA UMUDA KURŞUN İŞLEMEZKİ GüLLüM!
 21. Güneş herkesi aydınlatır. Ay ise gece uyanık olanı. Ben ay´ım, uyuma bu gece bak gökyüzüne, sadece senin için parlayacağım... canim
 22. Güneş yüzyılda bir tutulur ben sana her gün tutkunum, o bazı yerlerde tutulur ben sana her yerde tutkunum, o bir kaç dakika tutulur ben sana hep tutkunum.
 23. Güneşim ol ışıt ama yakma,yağmurum ol üzerime yağ ama ıslatma,rüzgarım ol sar ama savurma,sadece benim ol sevebildiğin kadar sev ama sensiz asla bırakma..
 24. GüNEŞİN YORULUP YERİNİ AYA BIRAKTIGI GECENİN BİR SİS GİBİ çöKTüĞü ŞU SAATLERDE SENİN VAR OLDUĞUNU BİLMEK, HİSSETMEK VE SENİ öZLEMEK O KADAR GüZELKİ.
 25. Hani sözler vardır,gözleri anlatır!Bide gözler vardır,sözleri anlatır!Hayatta anılar olur,değeri hiç unutulmayana bağlatır!Ve de bir aşk vardır oda GüLüM.
 26. Hasret bahçesinde Gül olmaktansa , özgürlük bahçesinde diken olmak isterdim!!! Buda senin için canım.
 27. Hatırlar mısın? sen doğduğunda ağlarken her kez gülüyordu öyle bir ömür yasa ki her kez ağlasın öldüğünde sen mutlulukla gülümse ...!
 28. HATIRLARMISIN DOĞDUĞUN GüNü SEN AĞLARKEN HERKES SEVİNçLE GüLüYORDU öYLE BİR öMüR YAŞA Kİ öLDüĞüNDE HERKES AĞLASIN SEN MUTLULUKLA GüLüMSE.
 29. Hayat sokağında yanan ışığım,gül bahçemde açan tek çiçeğim,içimde yanan yakıcı ateşim,rüyalarımı süsleyen bir tanem,günümü gün eden yarimsin
 30. Hayata kollarını aç,acılara göğüs ger,sevgiler olur yarana ilaç,rüzgarlarla haber ver,dostluklar BİTMEZ,OLMAZ heder,onlar seni mutlu eder.
 31. HAYATA TİYATRO DEDİLER,HERKESE BİR ROL VERDİLER,EN ZOR ROLü BANA NASİP ETTİLER,öNCE SEV SONRA UNUT DEDİLER,OYSA BEN ROLüMü BAŞARAMDIM,SEVDİM AMA UNUTAMADIM...
 32. Hayatta bir insana yada insanlara en güzel hediye insana yada insanlara tebessümle hoş karşılamaktır.
 33. Hayatta üç şeyi sevdim. SENİ,KALBİMİ,üMüT ETMEYİ seni sevdim .SENSİN diye kalbimi sevdim SENİ sevdi diye ümit etmeyi sevdim belki seversin diye.
 34. HER KALPTE BİR çİçEK OLACAĞINA BİR GöNüLDE DEMET OL!
 35. İçİMDE BİR TUTKU VAR ODA SENSİN DİLE GELSE KALBİM NE DER BİLİR MİSİN ? "SEN BENİM HER ŞEYİMSİN"
 36. İnsan güzeli sevmez sevdiğini güzel bulur.
 37. KALBİN YUKARI KIMILDAMASIN öPERİM SENİ TüRK CEZA KANUNUNUN 134cu MADDESİNİN C FIKRASINA GöRE KALBİMİN EN DERİN HİSSİNE HAPİS EDİYORUM BOŞUNA UGRAŞMA HAPİSSİN:
 38. Kalem olsa dünyadaki bütün ağaçlar, mürekkep olsa bütün denizler senin şiirini yazamam yine demeleyimmmm....
 39. KALP DURDUĞUNDA DEĞİL UNUTULDUĞUNDA öLüR!!!!!!!
 40. KANATLANIP GöKLERE NASIL UCAYIM ? RüZGARIN OLUP SANA NASIL ESEYİM ? YAĞMURUN OLUP YANAĞINA NASIL DüŞEYİM ? BAŞIMI ALIP UZAKLARA SENSİZ NASIL GİDEYİM ? İçİMDE.
 41. Karanlık dünyam,Dertler ve ben,Aklımdaki tek düşüncem,MUTLULUK ve SEN.
 42. KEDERLER KüL OLSUN ESEN RüZGARLA SEVGİLER GüL OLSUN GELEN BAHARLA DERTLER UNUTULUP MUTLULUK OLSUN SENİ SEVİYORUM GüNüN KUTLU OLSUN...
 43. Keşke seni tanımamış, keşke sevmemiş olsaydım, zincire vurulmuş gibi, sana bağlı kalmasaydım!
 44. Keşke Yalnızlığım kadar Yanımda olsaydın,Keşke yalnızlığımla Paylaştığımı seninle paylaşsaydım,Keşke senin adın yalnızlık olsaydı ben hep yalnız kalsaydım.
 45. Kim bilir hangi akşam güneşle beraber bende söneceğim kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden öleceğim fakat yinede seni 'EBEDİYEN SEVECEĞİM'
 46. KüL OLMUŞ ATEŞ YANARMI?BUZ TUTMUŞ SU AKARMI?BU GöZLER SENİ SEVDİ BAŞKASINA BAKARMI!!!
 47. KULAĞINA Hİç FISILDAYAMADIM çüNKü NE ZAMAN SANA YAKLAŞSAM AKLIM BAŞIMDAN UçTU GİTTİ SENİ çOK SEVİYORUM.
 48. MADEM Kİ SEVİYORSUN,SEVİYORUM DİYORSUN.Istan bula BİLET ALDIM,SENDE GELİYORMUSUN?!
 49. Men edilmiş, engellenmiş çoğu zamanda yasadışıdır. Ama aşığın gözü görmez ki… Belki de aşkı aşk yapan bu “illegal” taraftır…kim bilir? Gülüşen seni seviyorum!
 50. Mutluğun gökyüzünden dökülen bahar yağmurları kadar bol olsun,o kadar mutlu ol ki gözlerindeki mutluluk mutluluğa arayan mutsuzların umut ışığı olsun SIRDAŞ OLSUN
 51. n yarat ve kendi ruhunu kendin süsle.göreceksin ki;dayanıklısın,kuvvetlisin ve değerlisin..
 52. Ne Elimden Tuttular Ne Yüzüme Güldüler , Nede Bir Gün Olsun ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Başkasına Verdiler. Bana Bu Dünyada Mutluluk Harammış meğer..
 53. Ne kadar uzak olursan ol benden,aramızda en aşılmaz dağlar,okyanuslar olsa da.Yinede mutlu sayarım kendimi.Senin yaşadığın dünyada yaşadığım için...yüreğimsin!!!!
 54. Niye uzakta arıyorsun sevgiyi?çok yakınındaysa . niye öyle dalıyor gözlerin? çok yakında biri varsa. oldu anladım söyleme sakın sus kimse duymasın,bende kalsın.
 55. kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim,ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden saramıyorum. öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.
 56. Odamın penceresi bir bahçeye bakar Bahçe bütün bahçeler gibi issiz Tarumar olmuş çiçekler perişan Sadece bir gül var ki O kızın gözlerinde şimşek şimşek açan.
 57. öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün,derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara götürürsün,sevgimi kalbine yaz öldüğünde seninle gömülsün.
 58. Oy gemici gemici, Nereden aldın pirinci, güzellerin içinden Sen çıktın birinci!!
 59. öZELSİN. CANIMDAKİ HER NEFES NEFESİNE EKLENSİN İçİNDEKİ HER HEVES HAYALİNDE DEMLENSİN BIRAK YARALI GöNLüM VARLIYINLA RENKLENSİN SEN BENİM GöNLüMDE YAŞADIKCA.
 60. özlemle yanıyor kalbim,SEVİYORUM SENİ gece gündüz dört mevsim,SEVİYORUM SENİ seninle paylaştığımız o cennet günleri. unutsan da sevgilim,SEVİYORUM SENİ !!!!
 61. Para ile rüyanın padişahı değiliz biz, parçalanmış gönül hırkalarını yamar dikeriz, biz dostlarla ağlar dostlarla güleriz.
 62. Rüzgarın kemanını çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun...
 63. Rüzgarlara bir öpücük emanet ettim. eğer bir gün ısrarla eserse sakın yüzünü çevirme, bir akta doya doya öpsün seni benim yerime...
 64. Sahilde dalgalar gidip geliyor seni ben değil kalbim özlüyor, yüreğimde bir yara var hala sızlıyor SENİ BEN DEĞİL KALBİM öZLüYOR...
 65. SANA BİR GüL GöNDERİYORUM TUTMASINI BİLMEZSEN DİKENLERİ BATAR, YAPRAKLARINI AçARSAN DUYGULARI AKAR, AMA TUTMASINI BİLİRSEN GüL SANA TAPAR.
 66. Sana bir şey söyleyeceğim ama üzülmeyeceksin; Dün doklara gittim ve böbreğimde kum varmış ve de kalbim dede seni buldular...
 67. Sana Hayatım desem Hayat Kısa, sana Gülüm desem Güller soluyor, Sana Güneşim desem Güneş Batıyor, Sana Canım diyorum çünkü Bu can seninle yaşıyor!!
 68. SANA NE DEMELİYİM BİLMİYORUM GüNEŞİM DESEM BATIYOR HAYATIM DESEM HAYAT KISA GüLüM DESEM GüLLER SOLUYOR SANA CANIM DEMELİYİM çüNKü BU CAN SENİNLE YAŞIYOR AŞKIM...
 69. Sanki ümit yaşatsın beni sen beni zindanlara atıktan sonra sen bende gözlerim nefesim canımı aldıktan sonra yapamıyorum ben sana kıyamıyorum.
 70. Sarı giyer güneş olursun, mavi giyer deniz olursun, siyah giyer matem olursun, kim bilir belki bir gün, beyaz giyer benim olursun.
 71. Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti..çünkü sen benim için daima teksin.
 72. Sen benim için uzaktan beklenen mektup, mahkumun göremediği bayram, sağırın duyamadığı türkü, askerin çıkamadığı hafta sonu izni, gülün bitemediği toprak gibisin.
 73. Sen çölde bir gül olsan seni göz yaşlarımla sularım Sen bağrımdaki son nefes olsan bir daha nefes almam Sen hayatımın sonu olsan korkmadan ölmeye razı olurum.
 74. SEN DUDAĞIMDA BİR GüLüçüKSüN YüREĞİMDE BİR ATEŞ GöZLERİMDEN AKAN YAŞIM AMMA SEN HER ZAMAN KüçüCüK KALBİMDE BİR PARCASIN-SENİ SEVMİŞTİM YA.
 75. SEN GELMESENDE YİNE ; GECEYİ KORKARIM SAçIN YERİNE BELKİ SEN KIRGIN ; BELKİ SEN YARALI AŞKIN SAĞANAĞINA YAKALANIRSAN EĞER KALBİME SIĞIRSIN , İNAN BUNA DEĞER.
 76. Sen gözlerimde iki damla yaş olmuş olsaydın , seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım.
 77. SEN GüLLER KADAR GüZEL AMA ONLAR KADAR DİKENLİ OLMA...
 78. Sen Güllere özenme Güller sana özensin üzme tatlı canını sen Güllerden Güzelsin, Sevgi kadar özgür, özgürlük kadar özelsin. Gülümse çünkü sen her şeye Değersin!
 79. Sen hiç denizlerin dibine bakınca yemyeşil ormanları gördün mü? imkansız deme çünkü ben senin gözlerinde her şeyi görüyorum.
 80. SEN SENİ DüŞüN KİMSEYİ DüŞüNME, SEN SANA GüVEN KİMSEYE GüVENME, SEN SENİ SEV KİMSEYİ SEVME.
 81. Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen eğer,o seni seven de sana "aşkını" söylemeyecek kadar gururludur!!!!!
 82. Sen sevgi nedir bilmezsin ki... Hiç sevmedin... Ağla ağlayabildiğin kadar, bütün güzellikler sende aşk bendedir.
 83. Sen ve ben olabilir mi acaba, bilmem ki ne olacak kalbim buna nasıl dayanacak.........
 84. Seni ben değil sevgilim ! Gözlerim sevdi, onlar seçti, onlar beğendi. Bırakıp gittiysen bana ne Bırak onlar ağlasın...
 85. Seni çok Seviyorum Bir tanem Aşkım benim Canımın içi Sevdalım...!
 86. SENİ DüŞüNMEK GüZEL ŞEY. SENİ DüŞüNMEK üMİTLİ ŞEY. DüNYANIN EN GüZEL SESİNDEN EN GüZEL ŞARKIYI DİNLEMEK GİBİ BİR ŞEY.
 87. SENİ HER öZLEDİĞİMDE KALBİME BİR YILDIZ çİZDİM. SENİ NE KADAR öZLEDİĞİMİ BİLMEK İSTERSEN: BİR GöK YüZüNE SAHİBİM!
 88. Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen, yere her düşen yağmur damlasını tutmaya çalış Tutabildiklerin senin sevgin tutamadıkların sa, benim sana olan sevgim!
 89. SENİ öLüMüNE SEVİYORUM.
 90. Seni ömrümün sonuna kadar seviyorum aşkım, sen benimsin, bende seninim bir tanem.ölüm bile ayırsa bizi, elbet bir gün, bir yerde yine senin ellerini tutacağım.
 91. Seni Senden Daha çok Seviyorum, çünkü Senin Beni Benden Daha çok Sevdiğini Biliyorum Kır çiçeğim!...
 92. SENİ SEVDİĞİM KADAR KENDİMİ SEVMEDİM;SENİ öZLEDİĞİM KADAR KENDİMİ öZLEMEDİM;BEN SENİNLE YAŞAMAYI SEVGİNİ KISACA SENİ SEVDİM.
 93. Seni sevdiğimi hiç bilmeyeceksin Adım geçtikçe arkadaştı diyeceksin Ben nasıl ümitsizce sevdimse seni Sende bir gün böyle seveceksin!
 94. SENİ SEVDİĞİMİ SöYLüYORUM AMA BU YALAN,çüNKü;SANA OLAN DUYGULARIM O KADAR üSTüN VE YüCE Ki AŞKIM ONLARA isim BULAMADIM...
 95. Seni seviyorum seni sen olduğun için değil saklı kalmış beni ortaya çıkardığın için seviyorum... Benimle kalır mısın...
 96. Seni tanımadan gecen her günüme acıyorum, sensiz gecen günlerime yanıyorum. Ama en güzeli, seninle geçecek her günümü umutla bekliyorum!
 97. Seni Türkiye cumhuriyeti ceza kanunun, aşk maddesi, hasret fıkrası, sevgi kelimesi, gereğince kalbimin en derin yerine hapsediyorum çünkü seni seviyorum.
 98. SENİ UNUTMAK DOĞRUYSA DOĞRUYU YAŞAMAK İSTEMİYORUM
 99. Seni yıldızlara benzetiyorum. Onlar kadar pırıl pırıl ve yine onlar kadar ışıl ışılsın. Ama aranızda tek bir fark var onlar bin tane sen bir tanesin.

Diger Sevgi sözleri

Sevgi sözleri 001 - 100 Sevgi sözleri 801 - 900
Sevgi sözleri 101 - 200 Sevgi sözleri 901 - 1000
Sevgi sözleri 201 - 300 Sevgi sözleri 1001 - 1100
Sevgi sözleri 301 - 400 Sevgi sözleri 1101 - 1200
Sevgi sözleri 401 - 500 Sevgi sözleri 1201 - 1300
Sevgi sözleri 501 - 600 Sevgi sözleri 1301 - 1400
Sevgi sözleri 601 - 700 Sevgi sözleri 1401 - 1500
Sevgi sözleri 701 - 800 Sevgi sözleri 1501 - 1600


sevgi sözleri sevgiliye dogum günü mesajlari sevgi sozleri sevgi szöleri sevgiliye dogum günü mesaji sevgi sözlri sevgi ile ilgili özlü sözler sevgi söleri sevgi sözler kisa sevgi siirleri sevgi+sözleri sevgiliye özlü sözler sevgi sözleri.com sevgi sölzeri sevgi özleri sevgi kisa sözler sevgiliye dogumgünü mesajlari sevgiliye dogum günü hediyesi sevgiliye anlamli sözler insan sevgisi ile ilgili güzel sözler sevgilim sevgiliye dogum günü sözleri sevgi sozleri sevgi sözlerii sevgiliye güzel sözler

Ingilizce sözler - english messages - Sevgi sözleri

 1. You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
 2. Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
 3. You never get a second chance to make a first impression
 4. You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
 5. Women in the army? We need our girls for love not for war

sevgi mesajlari sevgi sözleeri sevgiyi anlatan sözler sevgi sösleri sevgiliye dogum günü msjlari sevgi sözkeri sevgi sms sevgi zözleri sevgiliye dogum günü sevgi szöleri insan sevgisi ile ilgili özlü sözler sevgiliye dogum günü mesajlari sevgiliye dogum günü mesajlari sevgiliye dogum günü mesajlari sevgiliye kisa sözler sevgi sözlri sevgiliye dogum günü msj sevgi dözleri sevgiyle ilgili güzel sözler sevgi sözleri.com sevgi ile ilgili güzel sözler sevgiliye dogum günü mektubu sevgi sevgi ile ilgili anlamli sözler anne sevgisiyle ilgili siirler

Almanca sözler - Sms Sprüche - Sevgi sözleri

 1. Hasse den, den Du hasst. Liebe den, den Du liebst. Aber hasse nie den, den Du einmal geliebt hast.
 2. Freundschaft ist wie ein Blatt im Wind. Halte es fest, sonst fliegt es dir davon
 3. Immer wenn ich nicht weiter kann, dann denke ich an dich...Denn Du bist die Sonne, das Licht!
 4. Ob du einen Teufel oder Engel küsst, ist unwichtig, solange es Liebe ist!
 5. Menschen kommen, Menschen gehn! Doch würdest du verschwinden, ich würd die Welt nicht mehr verstehn!

ARA BUL
 SMS sözleri
SMS Sprüche
Free SMS
- Free SMS
- Komik oyun
Yabancı sözler
- İngilizce sözler
- Almanca sözler
- Fransızca sözler
Aşk & Sevgi
- Aşk sözleri
- Sevgi sözleri
- Ayrılık sözleri
- Etkimele silahları
- Beyaz yalanlar
- Özür mesajları
- Özlem & Hasret
Güzel sözler
- Güzel sözler
- Akıllı sözler
- Kısa şiirler
- Anlamlı sözler
- Özlü sözler
Komik sözler
- Komik sözler
- Espiriler
- Adamın biri
- Fıkralar
- Duvar yazıları
- Geyikler
Özel günler
- Anneler günü
- Babalar günü
- Doğum günü
- 23 Nisan
- Özel günler
- Yeni yıl mesajları
Bayram mesajları
- Bayram mesajları
- Kurban bayramı
- Ramazan bayramı

Dini sözler ve Kandiller
- Dini sözler
- Hadisler
- Kandil mesajları
- Mevlid kandili
- Regaib kandili
- Miraç kandili
- Beraat kandili

Spor sözleri marşları
- Galatasaray
- Fenerbahçe
- Beşiktaş
Diğer mesajlar
- Geçmis olsun
- Ata sözleri
- İbretli sözler
Arkadaş siteler
- Free SMS
- Liebessprüche
- Alanya - Antalya

GOOGLE SMS sözleri
Unbegrenzt viele SMS verschicken
Nach der Anmeldung 500 kostenlose SMS versenden. Der Dienst ist absolut gratis und die Anmeldung erfolgt ohne die Angabe von personenbezogenen Daten. Jeden Monat werden neue Free SMS gutgeschrieben.

Free-SMS
Bei Free-SMS können Sie täglich eine kostenlose SMS mit 160 Zeichen verschicken. Die SMS ist ohne Werbeanhang und eine Anmeldung ist auch nicht nötig.


Kostenlos SMS
Kostenlos Anmelden und sofort ganze 125 SMS verschicken.

sözler anlamlı sözler ayrılık sözleri kisa siirler sms sözleri mesajlar kısa şiirler güzel sözler aşk sözleri kısa aşk sözleri sevgi sözleri güzelsözler doğum günü msjları komik sözler güsel sözler kısa sözler aşk msjları kandil mesajı doğum günü sözleri hazır sms dini sözler kandil msj kisa siir özür mesajları anlamli sözler güzel söler doğum günü msj kısa aşk şiirleri özlü sözler güzel sözler sms kısa şiir doğum günü aşk manileri anlamlı şiirler ask sozlerı akıllı sözler özel sözler ingilizce sözler Yeni yil mesajlari Free SMS hasret sözleri ingilizce sözler Yeni yil mesajlari
Impressum   Copyright by sms sözleri .com- - Sevgi sözleri