Beyaz yalanlar

Beyaz yalanlarbeyaz yalanlar, yalan sözler, yalanlar, ayrılık sözleri, yalan sözleri, sözler, güzel sözler, sms sözleri, tatlı yalanlar, gusel sozler, kisa siirler, mesajlar, beyaz sözler, en iyi yalanlar, aşk msjları, güzelsözler, beyaz, beyaz yalanlar sözler, yalan sozler, anlamlı sözler, beyaz yalan, beni sevmiyor siir
Istanbul Flüge
Istanbul
Istanbul ucak biletleri 19 Eurodan
itibaren ucuz biletler.
http://www.istanbul-istanbul.de
Beyaz yalanlar

Beyaz yalanlarBeyaz yalanlar

 1. Seni Ben Değil Gözlerim Seçti Onlar Sevdi Onlar Beğendi Sen Benim Değil Onlarınsın Gittiysen Bana Ne Onlar Ağlasın!
 2. Seni gördüm göreli çarpılmışım. bilmeyeli çırpılmışım. çırpılmak meğer boşmuş. çünkü sebep yokmuş.......
 1. Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan her yağmur yağdığında ellerini pencereden dışarıya uzat tutamadığın her damla seni sevdiğimin bir ifadesidir...
 2. SENİ O KADAR öZLEDİM Kİ MEHTAP TARİF EDEMEM. GEçMİŞTEKİ BAZI HATALARDAN DOLAYI SENDEN öZüR DİLERİM.SENİ SEVİYORUM,YAŞADIK CADA SEVMEYE DEVAM EDECEĞİM.SEVİYORUM.
 3. Seni rüyamda görsem cinler geldi diye kaçardım....Muhahahaha.
 4. Seni senle yaşamak varken seni sensiz yaşamak zoruma gidiyor umarım öyle mutlu olursun ki gözlerinden akan mutluluk arayan mutsuzlara sadakan olur.....,?
 5. Seni sevdiğimi nerden çıkardın , ben seni değil o güzel gözlerini,o güzel güzelliğini ve o masum güzelliğini sevdim Aşkım.
 6. Seni Sevdim Gülüm.
 7. SENİ SEVİYORUM DERKEN SANA ASLA YALAN SöYLEMEDİM SANA YALAN SöYLERKEN ASLA SENİ SEVİYORUM DEMEDİM.
 8. GOOGLE
  SMS sözleri

 9. Seni seviyorum Sana güveniyorum Sakın bana inanma Seni aldatıyorum!!!!!!!!!!!!!!!!!
 10. Seni seviyorum yalan söyledim...
 11. Seni sevmek günah olsaydı,tanrının en günahkar kulu ben olurdum !
 12. SENİ ŞİİRLERDE ARARIM ŞARKILARDA SöYLERİM YANIMDA BAŞIMIN UçUNDA TAŞIRIM KALBİMDE AVUTURUM.
 13. SENİ UNUTMAK GüNEŞİN DOĞMAMASI,YILDIZLARIN PARLAMAMASI,GöZLERİMİN GöRMEMESİ,KALBİMİN ATMAMASI,GüLLERİN AçMAMASI DEMEKTİR,KENDİMİ UNUTURUM AMA SENİ ASLA!!!
 14. Seni uzaktan sevmeyi,Sana bakmadan görmeyi,Dokunmadan sevmeyi,Seni duymadan dinlemeyi,Göz yaşlarımla gülmeyi ve Kavuşmak için sabretmeyi her şeyi öğrendim ama seni öğrenemedim.
 15. Seni yıldızlara benzetiyorum,onlar kadar uzaktasın ama,onlar milyonlarca ama sen bir tanesin canım.
 16. Sensiz kalbim yokluk içinde ne seni görünce heyecanlanıyor ne de dilimi damağımı kurutuyor artı çalışmıyor bana yazdığın cümleler aklımda ay yüzünse kalbimde.
 17. SENSİZLİK NEDİR BİLİR MİSİN SEN??? Nerden bileceksin... SEN Hİç SENSİZ KALMADIN Kİ...
 18. Sesine mevsimlerin eğildiği, gözlerine baharın ağladığı, ağlar gibi gülmeni, dokunuşlar gülecek gibi duran yüzünü özledim...
 19. SEV! öYLE SEV Kİ KALMASIN BİR DAMLA GURUR GURURUN BASLADIĞI YERDE SEVGİ IZDIRAP OLUR.
 20. Sevdiğin zaman değerini anlamazlar sevdikleri olduğunda seni unuturlar sev dediklerinde sana tekme atarlar bir dost bile yok merhaba diyen ölsen arkandan bakan.
 21. SEVEN İNSAN ANLAR SEVENİN HALİNDEN SEVGİ SADECE SEVGİLİYE DUYULMAZ SEVGİ EVRENSELDİR AMA TEK YERİ KALPLERDİR.
 22. Sevenler kavuşsaydı biz ayrılmazdık.
 23. SEVGİ BAZEN BİR TUTAM GüL BAZEN ATEŞLİ BİR öPüçüK BAZEN GöZLERDEN AKAN İKİ DAMLA YAŞ BAZEN KALPTEN GELEN BİR BAKIŞ BAZENDE AŞK DOLU BİR MESAJDIR!!!!
 24. Sevgi gönülden gelen bir duygudur. Zorlayamam seni beni sev diye. Fakat her sevgi aşk değildir inan arkadaşça sevsen razıyım yine.
 25. Sevgilim tabii ki seni her şeyden çok seviyorum ama ne yapayım aşk karın doyurmuyor.
 26. SEVGİM SADE SANA BENİM AŞKIMI ANLIYANA AŞKIMDAN BANA MUHTAç OLANA SEVĞİNDEN DAĞLARI DELENE AŞKINDAN YATAKLARA DüŞENE AMA AŞKIM BENLEN ALAY EDENE DEĞİL BE GüZELİM.
 27. Sevgim sınırsız ama anlayana bilene dostluğum sonsuz ama paylaşana bilene sen harikasın ama benim olduğun sürece.
 28. Sevgiyi taşımak değil hasretini çekmek zor ,gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak zor ,yaşamak yada ölmek değil ;özle yipte görmemek zor be Gülüm;)
 29. Seviyormuşsun" Dedim "seviyorum" Dedi "ispatla" Dedim öldü Enayi.......
 30. Seviyorum dedin,kendine bağlattın Sonunda çaresiz bırakıp,ağlattın Kabul ediyorum,hayata herkes istediğini eker Ama unutma,herkes ettiğinin aynısını çeker
 31. Seviyorum demek o kadar kolay ki,ayrılmak da o kadar kolay, ama adam gibi sevmek. çok zor ve nadir,işte o zaman ayrılık adama fena koyar.Ya sevmeyeceksin yada koyar.
 32. Sevmek meğer beklemekmiş sabırmış onun için ölmekmiş ama o sevdiğiniz kişiyse uğruna ölüm uğruna yaşamayı küçük gördüğünüz kişiyse.
 33. Sevmek var ya çok kötü bir şey öyle kötü ki sanki insan trafik canavarı oluyor.
 34. ŞİMDİ SENSİZLİĞİN UçURUMLARINDAYIM GIRDAPLARINDAYIM YALNIZLIĞIMIN YOKLUĞUN KAYGI öZLEMLERİNDEYİM YüREĞİMİN SENİNLE OLDUĞU HERYERDEYİM.
 35. SON KİBRİT çöPüM GİBİ SAKLADIM SENİ,RüZGARSIZDI HAVA TİRYAKİYDİM üSTELİK YAKMADIM SENİ.BEN YAĞMUR YüKLü BİR BULUTUM KİME çARPSAM AĞLARIM...
 36. Sorarım,ne istedin aşkımızdan? çok mu geldi? Paramparça ettin içimi,kurtulamazsın Şimdi ahım dan! Sana bela,beddua edilmez sen insan değilsin,hiç deymezsin...
 37. Sözler vardır gözleri anlatır gözler vardır sözleri anlatır anılar vardır ö nemi geç anlaşılır birde insanlık vardır o da bana seni anlatır ebru.
 38. Unutmak zor anlatmak imkansız çünkü sen unutuldukça hatırlanan anlatıldıkça hiç bitmeyensin aşkım.
 39. Unuttum demek bile hatırlamaktır..
 40. Unutulmadınız Bizim yörelerde Kaderimiz doğuştan yazılır Şiirlerimiz hayatımızı anlatır Sevdamızda yüreğimiz kadar Mert olur.
 41. Usandım yeşermemiş umutsuz bahçeyi beklemekten, usandım, tarla kuşunun sesinden usandım bu yürekten kendimden usandım durup durup seni özlemekten.
 42. Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten hayatta yalnız bir kez görülebilen harika bir rüyasın sen ASLI.
 43. Valla kusura bakma ben hastayım ve yatak yorgan yatıyorum yanım dada iki bayan doktor var.
 44. Yağmuru sevdiğini söylüyorsun, yağmur yağdığında şemsiyeni acıyorsun. Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun, rüzgar estiğinde pencereni kapatıyorsun; korkuyorum çünkü.
 45. Yalan bu dünya her şey boş, iddi ha ediyorum ki her şey boş Alev.
 46. Yalan dünyada tek gerçeğim sensin..
 47. Yalan dünyada tek gerçeğim sensin..
 48. Yalancısın, yalancı Kandım bir kere sözüne yaktı gözlerin beni sadece yalanmışsın sen onu örendim ya artık ölsem de gam yemem be güzelim!!!
 49. Yalnız kaldığım da yanımda kime olmaz hep dertlerimi içime gömerim ağladım mı bana ağlama diyen olmaz hep içimden ağlarım çünkü ben hep içime dökmeye alışmışım be.
 50. Yılana bak Yılana Yılan kaçmış ormana annem beni verecek Kara kaşlı oğlana.
 51. Yıldızlara dolu gökyüzüne bakarken yine sen vardın aklımda bir yıldız koptu gökyüzünden o anki dileğim hiç ayrılmamak üzere kavuşmaktı sana.......?
 52. Yıllar boyunca gezerim her diyarı seni ararım saçlarım senin için beyazlar ellerim senin için çatlar ayaklarım senin için hareket etmez ama şu kalbim daima seninle.
 53. Yıllara dargınım küstüm ömrüme acılar yükledi mahrum gönlüme mahkum etti beni sonsuz ölüme tertemiz sevgimle oynadın zalim.
 54. YOKLUĞUN YAĞMURA YAZI YAZMAK KADAR ZOR,SENSİZLİK öLüM KADAR ACI,VARLIĞIN YAŞAM KADAR KUTSAL,SEN NEFES KADAR öNEMLİ,CANIM KADAR DEĞERLİSİN!!!
 55. Yüksek sosyetenin en güzel kızlarının düğmesini aça bilecek kapasitedeyiz çünkü biz Ankaralıyız.
 56. Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel çünkü gülüşünü "çok özledim."
 57. Yüreğin yüreğimi sürüklemişken seni o'ndan ötürü sevmeyi öğrenmişken bu kalbi içime verenden ve senin muhabbetini içime serenden senli cennet isterim....:(
 58. Zannetme gözlerim sana baktıkça bıkacak ölsem de ruhum daima senle kalacak kapanırsa gözlerim hayata inan ki son sözüm seni seviyorum olacak.
 59. Zeytin gözlüm, Elyazmalım sana öyle hasretimdi... Sakın bir gün senden vazgeçeyim mi sanma, seni ölene kadar sevmeye yeminim var. seni ölesiye çOK seven meleğim

Diger Beyaz yalanlar

Beyaz yalanlar 001 - 100
Beyaz yalanlar 101 - 200
Beyaz yalanlar 201 - 300


beyaz yalanlar beyaz beyaz yalan beyaz sözler yalan sozler beyazlar senin kefenin olsun beyaz yalanlar masajlar beyaz sozler kanayan beyaz gül yalanlar beyaz bir güvercin gönderiyorum sana beyaz yalanlar beyaz ellerin siiri irem+beyaz+yalanlar beyaz gül siirleri beyaz+gül+ile+ilgili+güzel+sözler beyaz gül ve silah içinde beyaz geçen güzel sözler beyaz guzel sozler umut kadar beyaz beyaz giyer benim olursun kirmizi beyaz e güllere en iyi yalanlar beyaz sözleri beyaz+gülüm

Ingilizce sözler - english messages - Beyaz yalanlar

 1. You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
 2. Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
 3. You never get a second chance to make a first impression
 4. You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
 5. Women in the army? We need our girls for love not for war

yalan sözler yalanlar beyaz yalanlar yalan sözleri en iyi yalanlar yalan üzerine sözler yalan sozler tatli yalanlar beyaz yalan yalan sozleri sözler yalan beyaz+yalanlar yalanci ile ilgili sözler yalan ile ilgili güzel sözler en güzel yalanlar yalanlar+üzerine+sözler yalanin sözleri yalan üzerine güzel sözler en iyi yalan yalan ile sözler beyaz yalanlar+masajlar yalan ask sözleri güzel yalanlar beyaz sözler beyaz+gülüm

Almanca sözler - Sms Sprüche - Beyaz yalanlar

 1. Liebesmail: Wenn sie diese SMS lesen, werden sie sich augenblicklich unsterblich in den Absender verlieben..*ding!*
 2. Ich habe schon viele SMS-Sprüche gelesen, aber nicht 1000Sprüche können annähernd ausdrücken wie wichtig du für mich bist!
 3. Liebe SMS! Fliege dort hin, wo ich gerade in Gedanken bin und gib meinem Schatz einen dicken Kuss!
 4. Heimlich, still und leise schicke ich diese SMS auf Reise. Sie kommt von Herzen und mit Grüßen, soll dir den Tag versüßen.
 5. Neueste Studie aus Amerika: Langweilige Menschen halten ihr Handy, während sie SMS lesen, in der rechten Hand! Und was ist mit dir?

  Wollte Dir etwas Unbeschreibliches, Schönes, Heißes, Erotisches und Kluges senden, aber leider passe ich nicht auf das Display!

 6. Hi. Hier kommt ein SMS-Bussel. Das Handy ganz zart an DEINE Wange drücken. (Schmatz). Bei Bedarf mehrmals anwenden.

 7. Diese SMS kostet mich 12 cent, 2 Minuten zum eintippen, 32 sekunden, weil ich mich vertippt habe, vier Sekunden zum absenden und das alles nur um Dir zu sagen, wie sehr ich Dich mag.

ARA BUL
 SMS sözleri
SMS Sprüche
Free SMS
- Free SMS
- Komik oyun
Yabancı sözler
- İngilizce sözler
- Almanca sözler
- Fransızca sözler
Aşk & Sevgi
- Aşk sözleri
- Sevgi sözleri
- Ayrılık sözleri
- Etkimele silahları
- Beyaz yalanlar
- Özür mesajları
- Özlem & Hasret
Güzel sözler
- Güzel sözler
- Akıllı sözler
- Kısa şiirler
- Anlamlı sözler
- Özlü sözler
Komik sözler
- Komik sözler
- Espiriler
- Adamın biri
- Fıkralar
- Duvar yazıları
- Geyikler
Özel günler
- Anneler günü
- Babalar günü
- Doğum günü
- 23 Nisan
- Özel günler
- Yeni yıl mesajları
Bayram mesajları
- Bayram mesajları
- Kurban bayramı
- Ramazan bayramı

Dini sözler ve Kandiller
- Dini sözler
- Hadisler
- Kandil mesajları
- Mevlid kandili
- Regaib kandili
- Miraç kandili
- Beraat kandili

Spor sözleri marşları
- Galatasaray
- Fenerbahçe
- Beşiktaş
Diğer mesajlar
- Geçmis olsun
- Ata sözleri
- İbretli sözler
Arkadaş siteler
- Free SMS
- Liebessprüche
- Alanya - Antalya

GOOGLE SMS sözleri
Unbegrenzt viele SMS verschicken
Nach der Anmeldung 500 kostenlose SMS versenden. Der Dienst ist absolut gratis und die Anmeldung erfolgt ohne die Angabe von personenbezogenen Daten. Jeden Monat werden neue Free SMS gutgeschrieben.

Free-SMS
Bei Free-SMS können Sie täglich eine kostenlose SMS mit 160 Zeichen verschicken. Die SMS ist ohne Werbeanhang und eine Anmeldung ist auch nicht nötig.


Kostenlos SMS
Kostenlos Anmelden und sofort ganze 125 SMS verschicken.

sözler anlamlı sözler ayrılık sözleri kisa siirler sms sözleri mesajlar kısa şiirler güzel sözler aşk sözleri kısa aşk sözleri sevgi sözleri güzelsözler doğum günü msjları komik sözler güsel sözler kısa sözler aşk msjları kandil mesajı doğum günü sözleri hazır sms dini sözler kandil msj kisa siir özür mesajları anlamli sözler güzel söler doğum günü msj kısa aşk şiirleri özlü sözler güzel sözler sms kısa şiir doğum günü aşk manileri anlamlı şiirler ask sozlerı akıllı sözler özel sözler ingilizce sözler Yeni yil mesajlari Free SMS hasret sözleri ingilizce sözler Yeni yil mesajlari
Impressum   Copyright by sms sözleri .com- - Beyaz yalanlar