Beyaz yalanlar

Beyaz yalanlarbeyaz yalanlar, yalan sözler, yalanlar, ayrılık sözleri, yalan sözleri, sözler, güzel sözler, sms sözleri, tatlı yalanlar, gusel sozler, kisa siirler, mesajlar, beyaz sözler, en iyi yalanlar, aşk msjları, güzelsözler, beyaz, beyaz yalanlar sözler, yalan sozler, anlamlı sözler, beyaz yalan, beni sevmiyor siir
Istanbul Flüge
Istanbul
Istanbul ucak biletleri 19 Eurodan
itibaren ucuz biletler.
http://www.istanbul-istanbul.de
Beyaz yalanlar

Beyaz yalanlarBeyaz yalanlar

 1. Eğer gözümde bir damla yaş olsaydın seni kaybetmemek için hiç ağlamazdım.
 2. Eğer sen gözlerimde bir damla yaş olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım.
 1. ELİMDE DENİZDEN çIKARDIĞIM BİR MİDYE KABUĞU VAR.DENİZDEN O KADAR UZAK Kİ.TIB Kİ BENİM SANA UZAK KALDIĞIM GİBİ.
 2. ELLERİMLE SAçLARINI OKŞARKEN, ELLERİMLE ELLERİNİ TUTARKEN, ELLERİMLE KALBİMİ SANA SUNARKEN, SANA BİNLERCE KEZ SENİ SEVİYORUM DİYECEĞİM GüZEL GöZLERİNE BAKARKEN.
 3. Ellerine gül verdim koklamadın gözlerine hüzün verdim ağlamadın seni senden fazla sevdim bensiz niye ağlamadın...
 4. En büyük yalan yaşamaktır. bundan gayrisi da yoktur.
 5. Erkek kalbi Pazara benzer giren çıkan belli olmaz, Benim kalbim Mezara benzer bir giren bir daha çıkamaz...
 6. Ey güzeller güzeli hep gönderdiğim mesajlara bakacağına kafanı kaldır birde bana bak(gözlerime)
 7. GECELER SENİ SEVDİĞİM KADAR UZUN OLSAYDI BELKİ GüNEŞ BİR DAHA DOĞMAYA BİLİRDİ..
 8. GOOGLE
  SMS sözleri

 9. GECEYE İNAT SENİNLE SABAHLAYACAĞIM GüNEŞ KISKANSIN SENİNLE ISINACAĞIM YASTIKLAR AĞLASIN DİZİNDE UYUYACAĞIM BİRTEK SANA BAĞLI KALACAĞIM SEVGİLİM..
 10. Gel sen ey sevgili asırlardır anlatıp ta bir türlü bitirilemeyen aşkı anlatayım sana ,o kadar Leylanın ve Mecnunun yaşayıp ta anlatamadığı aşk var ya o SENSİN.
 11. Gelip geçicidir dediler,çocuksun unutursun dediler,boşuna üzme kendini kimleri seveceksin dediler ama yanıldılar.Benim ilk ve tek AŞKIM sensin ve öyle kalacaksın.
 12. GöKLERİN HAKİMİ OLSAYDIM HER GECE YILDIZLARA EMREDERDİM SEN PENCERENE çIKTIĞINDA (SENİ SEVİYORUM)YAZSINLAR DİYE
 13. Gönlüme taht kurdun, Gönlümün sultanı oldun, Gece gökyüzünde parlayan yıldızım, Sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun.
 14. GöZLERİNDE GöRDüM BAHARI,TAM öLüRKEN SEN DİRİLTTİN BU CAN, SENİN İçİN NE YAPMAZ SEN BENİM GüLüM OLSAN DİKENİN BİLE BATMAZ.
 15. Gözlerinin daldığı yerde ben varım çünkü o an seni düşünüyorum.
 16. Gözüm gördü kalbim sevdi gönlüm yalnız seni seçti tutulmuşken o gözlere seni sevmemek elde değil.
 17. Gül avuçladığın zaman Kanayan Elini dikenine vuramazsın..! Sana Gül versem dikeni var diye almaz mısın,sen kendini Bir tanem dikensiz mi sanıyorsun.
 18. GüLEN ŞU YüZüME BAKIPTA SANMA Kİ GöNLüM BAHTİYAR DUDAĞIMDAN DöKüLEN HER GüLüŞüN ARDINDA BİR YIĞIN GöZ YAŞI VAR....
 19. GüLLER HEP ELLERİNDE AçSIN AMA DİKENLERİ BATMASIN, SEVDA HEP SENİ BULSUN AMA SENİ YARALAMASIN MUTLULUKLAR HEP YüREĞİNE DOLSUN AMA BENİ UNUTTURMASIN....
 20. Güller hep ellerinde açsın, ama dikeni batmasın, sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın, mutluluk yüreğine dolsun ama beni unutturmasın.
 21. Güllerimiz olsun kırmızı ve beyaz kırmızılar senin olsun beyazlar benim beni unutursan kırmızı güller solsun beyaz güller benim kefenim olsun.
 22. GüLü BİR GüN SENİ HERGüN, GüLü SOLUNCAYA SENİ öLüNCEYE KADAR SEVECEĞİM.
 23. GüLü KOKUSU İçİN SEVDİMDE SENİ NEDEN SEVDİM BEN Hİç BİLEMEDİM VALLA............
 24. Güneş doğduğunda başka bir Şehrin Sabahında olacağım,her İnsanın bir öyküsü vardır ya,benimkide böyle işte,bu Sabah Pencereye bak,bu koca Şehri sana bırakıyorum.
 25. Güneşi seviyorum diyorsun güneşten kaçıyorsun yağmuru seviyorum diyorsun yağmurdan kaçıyorsun korkuyorum çünkü bana da seni seviyorum diyorsun.
 26. Günler uzayıp gece olsa da, seneler uzayıp asır olsa da aşkın izidir abi beni boğsa da bir gün gelirsin diye bekleyeceğim bir tanem...
 27. GüNüN EN ZOR İŞİNİ BEN YAPIYORUM çüNKü YİRMİ DöRT SAAT SENİ DüŞüNüYORUM BİR TANEM.
 28. Güzelliğinin zekatını vermek istersen ben fakirim bana ver...!
 29. Hani beni sevmiştin be vefasız Hani bensiz yaşayamazdın Hani ölüm bile bizi ayıramazdı Yalan söyledin.. Sen yalancının vefasızın tekisin!!!!!!!!
 30. Hani her şarkıda bir güzel anlatılır her türküde bir sevda dile gelir her erkeğin aşkı ve sevgisi konuşulur senin güzelliğin gözümde sevdan aklımda sevgin.
 31. Hani her şeyimdi hani bensiz yoktun bensiz yapamazdın elyazmalım gül dudaklım her neredeysen dön.
 32. Hayat bir tiyatro. En zor rolü bana vermişler. önce sev, sonra unut dediler.
 33. Hayat Göründüğü Kadar Güzel Olsaydı Dünyada Dert Diye Bir şey Kalmazdı, Sevenler Sevip Mutlu Olsaydı Şimdi Bu Gözlerim Yaşla Dolmazdı.
 34. Hayat yaşanacak kadar güzel olsa idi doğarken ağlamazdık.
 35. Hayatım tam sana msj yazıyorum pilim bitti :))
 36. Hayatımda hep kazandım. Tabi ki Enayilerin sayesinde. Onlarda olmasa ben ne yaparım ki??? Hepsine en içten ve dilekten teşekkürler. Sağ ve hep var olsunlar!
 37. Hayatta iki şeyi sevmeye hakkım olsaydı ilk olarak seni severdim eğer seni sevmek hata olsa ikinci olarak bu hatayı yapardım yine seni severdim.
 38. HAYATTA KAZANMAYI öĞRENDİK AMA YAŞAMAYI öĞRENEMEDİK HAYATIMIZA YILLARI KATTIK AMA YILLARI HAYATA KATAMADIK.
 39. Hep sevimlidir güller.Dikeni acıdır derler.Neden batsın ki dikenler... TUTMASINI BİLİRSE ELLER .
 40. HER AYA BAKIŞINDA BENİ HATIRLA,GöZLERİN YILDIZLARA TAKILIRSA,GöZLERİNE BAKTIĞIMI SAKIN UNUTMA, UNUTMA BİR YAPRAK DüŞERSE AVUçLARINA ELLERİMDİR SAKIN BIRAKMA....
 41. HER GECE BAKTIĞIM BİNLERCE YILDIZDAN BİRİYDİN,ŞİMDİ İSE GECENİN İçİNDE BIRAKTIĞIM VE HER GECE öZLEMİNLE BAKTIĞIM TEK YILDIZIM SENSİN....
 42. Her insan severmiş.Mutluluğu bulurmuş.Gün gelirde her şey silinirmiş.Zamanla her şey değişirmiş...İNSAN BİLE...
 43. Her ne kadar sosyetenin ıslak mermerlerinde dans etmeyi bilmesem de sevgim uğruna ölmeyi bilirim.
 44. Her yağmur yağdığında yağmurun bir damlası sana değerde ıslatırsa yüreğini bil ki o benim göz yaşımdır o zaman hatırla ve ağla göz yaşlarımız gökyüzünde buluşsunlar.
 45. Herkesin sevdası çiçeğin yağmuru var,fakat hepsinden şanslıyım çünkü benim senin gibi essiz bir varlığım var !
 46. İnsan vurulunca değil unutulunca kahrından ölür ben sevdiklerimi karçiçeği gibi avuçlarımda değil kurşun yarası gibi yüreğimde taşırım.
 47. İsmini güneşe yazdım,her şafakta doğsun diye.Yüreğini yüreğime yazdım,için yandığında benimkide yansın diye.Adını CANIM koydum,sen öldüğünde bende öleyim diye.
 48. İsmini kağıda yazamıyorum. Gün gelir yerlere atılır diye, ellerim tutmuyor çizemiyorum resmini görenler tutulur diye...
 49. Kaçak duygular seni tutarım elini hain hislerimle öperim seni senin için atan kalbimden severim seni.
 50. Kader yazılır, Yazan kalem kırılsın Diyemesin ki yaratana İsyan edemesin ki gül canımsın.?
 51. KADIN VAR;şeftalidir,ağızlar sulandırır Kadın var kirazdır kurtluysa bulandırır Kadın var karpuzdur,yandın çıkarsa kabak Kadın var muzdur hemen soymak gerek.
 52. Kalbim benim olalı canım senin olalı seni doğmuşum ben seninle ölemem aşkla yorulmuşum ayrılık bilmem dünyaları verseler yinede senden vazgeçmem nasıl şaka ama.
 53. KALBİM SENİ UNUTACAK KADAR ZALİM İSE ELLERİM ONU PARçALAYAçAK KADAR ASİDİR.artist.
 54. Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur.Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer.Sen o suya yazı yazdın şimdi güneşin doğmasını bekle.......
 55. Kalbimi verdim ona saklasın diye, salak buzdolabına koymuş kokmasın diye! :)
 56. Kalbinde yer aç bana güzelim yer yoksa bile ben ayakta giderim BEYCELİ DOKTOR
 57. KALBSİZ BİRİ OLABİLİRMİSİN SEN KALBİNDE AŞKI öLDüRüP KARŞINDAKİNİ MAHVEDİP KENDİ SEVGİSİYLEN ALDATIP KANDIRA BİLİRMİSİN.
 58. Kapatsam diyorum bütün ışıkları yalnızlığıma simsiyah bir perde çeksem bu gece seni hiç düşünmesem uyanabilirmişim.
 59. KaPıNı çaLaN GüZeLLiKLeRe KaPıNı açMaZSaN BiRGüN o GüZeLLiKLeRe PeNCeReDeN BaKMaK ZoRuNDa KaLiRSiN.
 60. Karanfil kurutmadım, ben seni unutmadım!!! Hatıranı çok saydım, üstüne dost tutmadım....!!!
 61. Kaybetme korkusu taa içimdeyken, bekle diyorsun, döneceğim bir gün. Benden beklemesine bekliyor ama yürek kan ağlıyor sensiz geçen her gün...
 62. KİMİ GöZLERDE YAŞAM BULUR KİMİ GöNüLLERDE SIĞINAK VİRGüLü KONAN HER ADIMDA NOKTASIZ KALAN SADECE AŞK.
 63. Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu can seni sevdi başkasına bakar mı?
 64. Kül olmuş ateş yanar mı? buz tutmuş su akar mı? bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?söyleeeeeeee.
 65. Kuş olmak isterdim her an yanında olmak için, güneş olmak isterdim dünyayı aydınlatmak için, toprak olmak isterdim günlerce senden ayrılmamak için...!
 66. LAYIK OLDUĞUN YER SENİ KABUL ETMESE BİLE, GİYDİĞİN GELİNLİK YERİNE KEFEN OLSA BİLE, ARDINDAN GöZ YAŞI DöKENİN OLMASA BİLE, BEKLEME ARTIK DöNMEM SANA...
 67. MERHABA MİLLET BURDAN HERKEZE BURDAB SELAMLAR.BURDAN ARKADAŞLARIMA SELAM BETüL,öZLEM, HüLYA, LEJLA HEPİNİZİ çOK AMA çOK SEVİYORUM SELAMLAR!!!
 68. Merhaba ya kusura bakma gelemedim merdivenden düştüm ayağımı burktum ondan gelemedim.
 69. Ne denizler kadar uzak ne de bulutlar kadar yüksek desin sade beni sevecek kadar meşgulsün seni sende bulmak istiyorum seni kucaklarımın arasında sevmek istiyorum.
 70. Ne hasta bekler sabahı ,ne taze ölüyü mezar ne de şeytan bir günahı seni beklediğim kadar.
 71. NE HER ERKEĞİN AŞIK OLDUĞU SARIŞINA AŞIĞIM NEDE SAçLARINI SALLADIĞINDA ERKEKLERİ YATAĞA DüŞüREN KURALA BEN SANA AŞIĞIM KALBİMDE KARANLIKTA SAKLANAN KARA ESMERE.
 72. ölsen bile benden kurtulamazsın. Kefen olur bedenini sararım.Yağmur olur üzerine yağarım.çiçek olur mezarında açarım. ölsen bile benden kurtulamazsın.
 73. ömür boyu beklerim seni sensiz gecen günüm gözündeki parıltı rüyalarımın ışığı yanağındaki gamzeler derdimin ortağı dudakların hayata küsen kalbimin anahtarı.
 74. Oturmuş sahilde denize bakan,elindeki sigarayı tersine yakan, yakasız gömleğe kravat takan,bir aşık, bir garip görürsen beni HATIRLA.
 75. özgürlük yalnızlıktır aşk bir yaşam savaşmaksa bir ölümdür ben hem yalnız hem de savaşmaktayım aşka kalbim şehit oldu kalbsiz bir insan oldum.
 76. özlem sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesin sen var ya sen özlemlerin içinde en çok özlediğimsin.
 77. Penceremin Kenarından hüzün sarkar el güler.Benimse yaram kanar.Sen pencerene bir çiçek al adını da hüzünde.Hüznüme iyi bak...
 78. Ruhumu yere vurup hasret çektiren olsan da, ne aşkına bedduam nede sana kinim var, deryaya akar gibi bin bir dertle dolsam da, seni mahşere kadar sevmeye yeminim var.
 79. Sabah erken kalktım gece geç yattım!!!
 80. Sabah yemek yemiyorum çünkü seni düşünüyorum öğleyin yemek yemiyorum çünkü seni düşünüyorum akşam uyuyamıyorum çünkü ACIM.
 81. Sakın nefessiz kalırım deme havaya dolar nefes olurum.hep kışta kalırım deme bahar olurum seni işitirim sakın sensiz kalırım deme seni aşksız bırakmam ....
 82. Sana ait olan her şeyi yaktım.Seni asla hatırlamak istemiyorum,mahvettin ve yıktın.Anlayamazsın hálimi ama çektiğimi sende çek,o zaman beni anlayacaksın
 83. Sana aşığım bunu bil,seni seviyorum NİSAN YAĞMURUM.
 84. Sana bir gül veriyorum sakın o gülü soldurma ve kalbimi sakın kırma sevgilim.
 85. Sana bir nasihat vereyim sen tam seven birisin sevmenin kitabını aşkın alfabesini biliyorsun onu anlamayanlar henüz bu sınıfta kalanlar sense tembellik den.
 86. SANA DüN AKŞAM KORUYUCU MELEGİMİ YOLLADIM, BEŞ DAKİKA İçİNDE GERİ GELDİ VE GüLüMSEYEREK, BİR MELEĞİN KORUYUCU MELEĞE İHTİYACI YOK DEDİ....
 87. Sana ne demeliyim bilmiyorum, Güneşim desem Güneş batıyor, Hayatım desem Hayat kısa, Gülüm desem o da Soluyor, Sana CANIM demeliyim çünkü o CAN seninle yaşıyor.
 88. SaNa Ne DeMeLiYim, HaYaTıM DesEM HaYaT KıSa, GüNeŞiM DeSeM BaTıYOr, çiçeĞiM DeSeM O Da SoLuYoR, SaNa CaNıM DeMeLiĞiM O CaN SeNi YaŞiYoR...!
 89. Sen bana baktığında içimde fırtınalar yaratan elimi tutuğunda yatağa bağlıyan dudaklarıma deydiğinde kalbimi durduran sevgilimsin sen.
 90. Sen bir çiçeksin dağda gezen prensessin çiçek versem elmassın eeeeeeee ben ne yapayım be gülüm kendini beğenmezsin.
 91. SEN çöLDE YAĞACAK YAĞMURLAR KADAR DEĞERLİ, DALINDA AçMIŞ çİçEK KADAR GüZELSİN. KAYBEDİLMEYEçEK KADAR DEĞERLİ KAYBEDİLİNCE BULUNMAYACAK KADAR öZELSİN...!
 92. Sen hiç hasreti tattın mı severken, hiç ağladın mı gülerken; sen hiç sevdin mi sevilmiyorken ve hiç ayrılmak istedin mi canından çok severken??
 93. Sen karanlık bir gecede gecemi aydınlatan tek güneşimsin korku dolu çile dolu bir ömür düşün sen bu ömür içindeki tek güzelliksin.
 94. Sen ne masallardaki prenses ne şiirlerdeki güzel bayan ne filizlerdeki manken kız sen benim kalbimdeki biricik aşkımsın.
 95. Sen seni seveni ara o seni aramakta her nefes alışında seni takip etmekte her hareketinde seninle hareket etmekte sen ağladığında seninle ağlar hepsi senin için.
 96. SEN TANRIYA DUAM CANIMDAN CANSIN.SEN GöRMEYEN GöZüME IŞIK,KALBİMİNSE ANAHTARISIN!YALNIZLIĞIMIN çARESİ,BİRİçİK AŞKIMSIN.
 97. Sen var ya sen hep gözümün önünden geçen geçtiğin zaman kalbimi durduran iki dakika yaşama veda eden insana merhaba demeyen kız sen var ya sen Leyla ah Leyla ahh.
 98. Seni arayacaktım konkurum bitti :))
 99. Seni asil birisinin basit sevgisiyken değil basit birisinin asil sevgisiyle seviyorum.

Diger Beyaz yalanlar

Beyaz yalanlar 001 - 100
Beyaz yalanlar 101 - 200
Beyaz yalanlar 201 - 300


beyaz yalanlar beyaz beyaz yalan beyaz sözler yalan sozler beyazlar senin kefenin olsun beyaz yalanlar masajlar beyaz sozler kanayan beyaz gül yalanlar beyaz bir güvercin gönderiyorum sana beyaz yalanlar beyaz ellerin siiri irem+beyaz+yalanlar beyaz gül siirleri beyaz+gül+ile+ilgili+güzel+sözler beyaz gül ve silah içinde beyaz geçen güzel sözler beyaz guzel sozler umut kadar beyaz beyaz giyer benim olursun kirmizi beyaz e güllere en iyi yalanlar beyaz sözleri beyaz+gülüm

Ingilizce sözler - english messages - Beyaz yalanlar

 1. You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
 2. Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
 3. You never get a second chance to make a first impression
 4. You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
 5. Women in the army? We need our girls for love not for war

yalan sözler yalanlar beyaz yalanlar yalan sözleri en iyi yalanlar yalan üzerine sözler yalan sozler tatli yalanlar beyaz yalan yalan sozleri sözler yalan beyaz+yalanlar yalanci ile ilgili sözler yalan ile ilgili güzel sözler en güzel yalanlar yalanlar+üzerine+sözler yalanin sözleri yalan üzerine güzel sözler en iyi yalan yalan ile sözler beyaz yalanlar+masajlar yalan ask sözleri güzel yalanlar beyaz sözler beyaz+gülüm

Almanca sözler - Sms Sprüche - Beyaz yalanlar

 1. Liebesmail: Wenn sie diese SMS lesen, werden sie sich augenblicklich unsterblich in den Absender verlieben..*ding!*
 2. Ich habe schon viele SMS-Sprüche gelesen, aber nicht 1000Sprüche können annähernd ausdrücken wie wichtig du für mich bist!
 3. Liebe SMS! Fliege dort hin, wo ich gerade in Gedanken bin und gib meinem Schatz einen dicken Kuss!
 4. Heimlich, still und leise schicke ich diese SMS auf Reise. Sie kommt von Herzen und mit Grüßen, soll dir den Tag versüßen.
 5. Neueste Studie aus Amerika: Langweilige Menschen halten ihr Handy, während sie SMS lesen, in der rechten Hand! Und was ist mit dir?

  Wollte Dir etwas Unbeschreibliches, Schönes, Heißes, Erotisches und Kluges senden, aber leider passe ich nicht auf das Display!

 6. Hi. Hier kommt ein SMS-Bussel. Das Handy ganz zart an DEINE Wange drücken. (Schmatz). Bei Bedarf mehrmals anwenden.

 7. Diese SMS kostet mich 12 cent, 2 Minuten zum eintippen, 32 sekunden, weil ich mich vertippt habe, vier Sekunden zum absenden und das alles nur um Dir zu sagen, wie sehr ich Dich mag.

ARA BUL
 SMS sözleri
SMS Sprüche
Free SMS
- Free SMS
- Komik oyun
Yabancı sözler
- İngilizce sözler
- Almanca sözler
- Fransızca sözler
Aşk & Sevgi
- Aşk sözleri
- Sevgi sözleri
- Ayrılık sözleri
- Etkimele silahları
- Beyaz yalanlar
- Özür mesajları
- Özlem & Hasret
Güzel sözler
- Güzel sözler
- Akıllı sözler
- Kısa şiirler
- Anlamlı sözler
- Özlü sözler
Komik sözler
- Komik sözler
- Espiriler
- Adamın biri
- Fıkralar
- Duvar yazıları
- Geyikler
Özel günler
- Anneler günü
- Babalar günü
- Doğum günü
- 23 Nisan
- Özel günler
- Yeni yıl mesajları
Bayram mesajları
- Bayram mesajları
- Kurban bayramı
- Ramazan bayramı

Dini sözler ve Kandiller
- Dini sözler
- Hadisler
- Kandil mesajları
- Mevlid kandili
- Regaib kandili
- Miraç kandili
- Beraat kandili

Spor sözleri marşları
- Galatasaray
- Fenerbahçe
- Beşiktaş
Diğer mesajlar
- Geçmis olsun
- Ata sözleri
- İbretli sözler
Arkadaş siteler
- Free SMS
- Liebessprüche
- Alanya - Antalya

GOOGLE SMS sözleri
Unbegrenzt viele SMS verschicken
Nach der Anmeldung 500 kostenlose SMS versenden. Der Dienst ist absolut gratis und die Anmeldung erfolgt ohne die Angabe von personenbezogenen Daten. Jeden Monat werden neue Free SMS gutgeschrieben.

Free-SMS
Bei Free-SMS können Sie täglich eine kostenlose SMS mit 160 Zeichen verschicken. Die SMS ist ohne Werbeanhang und eine Anmeldung ist auch nicht nötig.


Kostenlos SMS
Kostenlos Anmelden und sofort ganze 125 SMS verschicken.

sözler anlamlı sözler ayrılık sözleri kisa siirler sms sözleri mesajlar kısa şiirler güzel sözler aşk sözleri kısa aşk sözleri sevgi sözleri güzelsözler doğum günü msjları komik sözler güsel sözler kısa sözler aşk msjları kandil mesajı doğum günü sözleri hazır sms dini sözler kandil msj kisa siir özür mesajları anlamli sözler güzel söler doğum günü msj kısa aşk şiirleri özlü sözler güzel sözler sms kısa şiir doğum günü aşk manileri anlamlı şiirler ask sozlerı akıllı sözler özel sözler ingilizce sözler Yeni yil mesajlari Free SMS hasret sözleri ingilizce sözler Yeni yil mesajlari
Impressum   Copyright by sms sözleri .com- - Beyaz yalanlar