Beyaz yalanlar

Beyaz yalanlarbeyaz yalanlar, yalan sözler, yalanlar, ayrılık sözleri, yalan sözleri, sözler, güzel sözler, sms sözleri, tatlı yalanlar, gusel sozler, kisa siirler, mesajlar, beyaz sözler, en iyi yalanlar, aşk msjları, güzelsözler, beyaz, beyaz yalanlar sözler, yalan sozler, anlamlı sözler, beyaz yalan, beni sevmiyor siir
Istanbul Flüge
Istanbul
Istanbul ucak biletleri 19 Eurodan
itibaren ucuz biletler.
http://www.istanbul-istanbul.de
Beyaz yalanlar

Beyaz yalanlarBeyaz yalanlar

 1. Bir arkadaşınızı ayarlaıyp hatunla tam iş üzerindeyken telefon etmesini sağlaıyn. Telefonu açarak "Haıyr anneciğim, şimdi gelemeyeceğim, arkadaşım (hatunun adı) burada ve biz yemek yiyoruz" deyin. Böylece o an artık ailenizin onu arkadaş olarak gördüğü ve ona karşı sempati duyduğu hissini verin.
 2. Evinizdeki değişikliklerin yeterli olmadığı durumlarda hemen taktik değiştirin. Günlük çevrenize bakarak size bu konuda yardımcı olacak "kurbanları" belirleyin ve en kısa zamanda harekete geçin.
 3. Google
  SMS sözleri
 4. Hatunun geldiği gün kapınızı çalıp sizi her perşembe mahallenin katıldığı halı saha maçına çağırmaları için komşu çocuklarına rüşvet verin.
 5. Lise basketbol takımında iken çekilmiş bir takım fotoğrafının altına el yazınızı değiştirerek "en iyi oyuncumuz Kemal'e" diye yazarak ortalık yere bırakın.
 6. Ne kadar tatlı bir herif olduğunuzu kanıtlayabilmek için her türlü illegal faaliyette boy gösterin.
 7. Siz de buna "hiç önemli değil Hatice hanım teyze, benim için bir zevkti" diye cevap verin. Dikkat : Yaşlı teyzeler repliklerini çocuklardan daha çabuk unuturlar ve iyiliklerinin karşılığını ödemekte (bir ay boyunca kalp ilaçlarını almak gibi) zorlanabilirsiniz.
 8. Sokak çocukları Derneği için aldığınız kartpostalladan bir kısmını ona hediye edin; içi merhametle dolsun.
 9. Telesekreterinizin Sabancı üniversitesi' nden gelen bir telefon cevap vermesine izin verin. Bu sefer ayarladığınız arkadaşınızın telefonunu açmaıyn ve "merhaba, ben Sevgi Hızlıdil, geçtiğimiz hafta üniversitemizin geliştirme fonu için yaptığınız yüklü miktarda yardım için kendim ve şirketim adına size teşekkür edecektim" tarzındaki konuşmaıy hatunun dinlemesini sağlaıyn.
 10. Yan komşunuz yaşlı bir teyze olsun. Onunla eve geldiğiniz gece teyze kapısını aralayarak "ıyi akşamlar Kemal bey oğlum. Sabah o kadar acelen vardı ki bana kalp ilaçlarımı aldığın için sana teşekkür edemedim " desin.
 11. GOOGLE
  SMS sözleri

 12. ış yerinden bir arkadaşınızın "takım ruhuna sahip kişi" ödülünü çalın. Böylece hem sizin işyerinde başarılı olduğunuzu anlasın, hem de arkadaşlarınızla aranızda iyi ilişkileriniz olduğunu hissetsin.
 13. Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun...
 14. Açıklayamam Melahat. çünkü bu bir devlet sırrıdır. Açıklarsam beş yıl yerim...
 15. Adını yoldaki taşlara yazdım, buğulu camlara resmini çizdim. Kıskandım kederi, gelene vurdum. ümidim dağların ardında kaldı, yüzüne yüz sürmek mahşere kaldı...
 16. Af edersin bir tanem, babam, annem, yedi sülalem evdeydi. ondan sana mesaj yazamadım.
 17. Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.
 18. Ağlamak çocuklara affetmek ALLAH'A mahsustur.ALLAH değilim affetmem çocuk değilim ağlamam.
 19. AĞLAMAK İSTİYORUM AĞLAYAMIYORUM; GüLMEK İSTİYORUM GüLEMIYORUM; BANA NE OLDU BİLMİYORUM; SANIRIM SENİ SEVİYORUM MESELA YANİ DERMİŞİM.
 20. AĞLAMAK KADERİ DEĞİŞTİRMEZ YALNIZCA KURUYAN KALPLERİ ISLATIR.
 21. ANNEMİ öZLEDİĞİM KADAR öZLESEM SENİ SONRA SARSAM SENİ;BASTIRSAM GöGSüME ISITSAN BENİ;ANNEM GİBİ.GEL BE GüZEL KIZ DALAYIM GöZLERİNE ESKİDEN OLDUĞU GİBİ S.C.S SfT
 22. ARTIK HERŞEY BİTTİ! SEREFSİZ! SAKIN DöNME! BENİ ELLERE VERDİN...DüĞüNüME BEKLERİM...
 23. Artık son diyen erkekler gibi değilim seni seviyorum diyip kaçanlardan da değilim sade seni beklemekler meşgul olan erkeklerdenim.
 24. Aşk bir boktur onu yiyen çoktur.
 25. Aşk bir trafik kazası en yakın hastane nikah masası.
 26. Aşk bir trafik kazasıdır en yakın hastane nikah masasıdır.
 27. Aşk bir turşu suyudur içmeyenin ağzı sulanır içenin midesi bulanır.
 28. Aşk kaçmaktan çok kovalamaktır, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşlemektir, ve aşk öyle haindir ki nerde imkansız varsa ona gider.
 29. Aşk, gülü dikeniyle avuçlamaya benzer. Ellerin kan içinde kalır ama dikenlerin hesabını, gülden soramazsın.
 30. Aşkı reddetmek,güneşin batışını görmekten üzüntü duyduğun için doğusunu izlemekten zevk almayı reddetmeye benzer..(ille de aşk buda sana)
 31. Aşkı senden öğrendim Başkasını sevemem.Tükenip gitsem bile seni kalpten silemem.öyle sevdim ki seni nasıl desem bilemem.Canımı al istersen Sana Hayır Diyemem...
 32. Aşkın Kalbindeyse Mutluluğun ellindeyse istediğin iki Kelimeyse Seni Seviyorum!!
 33. Asla birilerin umudunu kırma; belki de sahip oldukları tek şey o dur.
 34. ASLA UNUTMA Kİ : Gecenin en karanlık olduğu an sabahın en yakın oldu vakittir!
 35. At şu bedenimi ateşe yansın ,ama kalbime dokunma çünkü orada sen varsın!!!.
 36. Ayrılık bile ağlardı ayrılığı tanısaydı !!
 37. Ayrılık vaktiyse duvarda çalan saatte, Bir kilit vururuz yüreğimize. ölümse soluyan ensemizde, derin bir nefes çekeriz içimize; çEKER GİDERİZ BE GüLüM KİMENE.
 38. BABAMA DEĞERİMİ SORDUM;'' DüNYALAR KADAR'' DEDİ!! DüNYANIN DEĞERİNİ SORDUM;''BEŞ PARA ETMEZ EVLAT ''DEDİ.
 39. Baktığında o gözlerde ihanet dolu,geç olmadan anlamanı çok istiyorum,beni vurup seni saran dikenli kolu hançerini saplamadan gör istiyorum!
 40. Bana dünya yuvarlaktır dedin, dediğin doğruysa neden bana geri dönmedin?
 41. BAŞIMIN UCUNDA SANA SöYLEDİM SENİ SEVİYORUM SöZLERİNİ DİNLERKEN MASUM BAKIŞLARINA AŞIK OLDUM ELİMİ TUTTUĞUNDA KALBİME SEVĞİNİ HAPSETTİM GöZLERİNE BAKTIĞIMDA.
 42. Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır geçip giden zaman.
 43. Bayanların bizlere verecek her şeyi var namus ve haysiyetleri bizlerinse onları koruyacak bir hırsımız ve savaşımız ve sevecek bir kalbimiz.
 44. BAZEN YAĞMUR BAZEN FIRTINASIN, BİTSİN ARTIK BU HASRET GEL NE OLURSUN. SUSUZ çöLLER GİBİ SANA öYLE SUSADIM Kİ DüNYALAR BENİM OLSADA BİL Kİ , sensiz mutsuzum!!!!!
 45. Belki de dilinden bu şarkı düşmez dilin söylese de kalbin hissetmez.. bilsen bile benim için fark etmez bir tek dileğim var; BENİM OL YETER.
 46. Ben ağlamayı ferdiden. Bağlamayı Orhan dan. İsyanı Müslim den. yıkılmayı mahsum dan.Acıyı İbodan.Titremeyi Azerden. güzel sevdayı sende buldum (gördüm).
 47. Ben aşkı kaybetmiş biriyim aşkı arayanda biriyim her aradığımda ben den kaçan şey daima benden uzaklaşıyor ama ben o sevdanın insani olamamak istiyorum.
 48. Ben bu dağları senin için mi yıktım sanıyorsun sana değil kavuşamayan Kerem ile Aslı için yıktım.
 49. BEN MAVİ SEN GöKYüZü BENDENİZ SEN DALGASI BEN BEDEN SEN CAN SöYLE ŞİMDİ DALGASIZ DENİZ CANSIZ BEDEN SENSİZ BİR BEN OLURMU.
 50. Ben Mavi Sen Gökyüzü! Ben Deniz Sen Dalgası! Ben Beden Sen Can! Söyle Şimdi?! DALGASIZ DENİZ CANSIZ BEDEN SENSİZ BİR BEN OLURMU Hİç.
 51. Ben ölünceye kadar senin yanındayım sevgin için kan gerekiyorsa dünyanın şah damarını keserim.ille de senin kanın diyorsan ben seni toprak altında da severim.
 52. Ben seni dünya kadar istemedim ben seni ölüm kadar istedim çünkü dünyada gerçek olan ölüm sende benim için gerçek aşksın.
 53. BEN SENİ UNUTMAK İçİN SEVSEYDİM; ADINI KALBİME DEĞİL; GüNEŞ DOĞDUĞUNDA KAYBOLACAK OLAN BU GüLü CAMA YAZARDIM........
 54. Ben senin yokluğuna ömrümü adayıp yanımda olduğunda saçının teline hayran kalıp gözlerine baktığımda kalp atışlarını dinleyip sana seni seviyorum demek istiyorum.
 55. Bende kalp var ama sevene ve kıymetini bilene inanıyorum ve his ediyorum günün birinde mutlu olacağım yada bu kalbi seven birine bağışlayacağım o benden daha mutlu olsun.
 56. Benden uzakta olman neyi değiştirir ki? güneşte benden uzakta ayda ama ne gündüzüm güneşsiz nede gecem aysız geçer benim nede bir saniyem anmadan seni bir tanem...?
 57. Beni anmadığın gün gözlerin yaşla dolsun Bensiz gecen günlerin sana haram olsun SENİ çOK SEVİYORUM eğer sözüm yalansa mazideki aşkıma LANET OLSUN.
 58. Beni sevdiğini söylüyorsun...
 59. Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır günler ayrı geçince üzüldüğüm.
 60. Benim sevgim ne aşk nede bir beyaz yalan benim sevgim yaşam kavga gurur dürüstlük ve tabi birde sensiz geçen günlerim.
 61. BİR GüN BEN BİLE BİLMEDEN BENİ ALIVERDİN BENDEN BAMBAŞKA BİR BEN YAPTIN İçİME BİRAZ SEN KATTIN BU BEN BANA SöZ VERDİ Hİç UNUTMAYACAK SENİ...
 62. Bir gün titreyerek uyanırsam bil ki resmini öptüğüm gündür ama bir gün Sebensiz yere gözyaşlarını akarsa bil ki öldüğüm gündür.
 63. Bir gün titreyerek uyanırsan bil ki resmini öptüğüm gündür ama bir gün Sebepsiz yere göz yaşların akarsa bil ki ö gün öldüğüm gündür ebru.
 64. Bir güzel vardır gözleriyle vücudumun her tarafını yakar saçlarıyla beni kendisine tutsak eden ve onunla konuştuğun zaman sana bir laf edemeyen işte o güzel...
 65. BİR PINARSIN İçİLEN AMA KANILMAYAN,SEVENİ YANILTMAYAN SEVİNCE YANILMAYAN,öZLENEN SEN,öZLEYEN SEN,öZLETEN SEN,VARKEN DOYULMAYANSIN,YOKKEN DAYANILMAYAN!!!
 66. Bir rüzgar eserse oralara, sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına , unutma sende rüzgarla bir tutam sevgi yolla:
 67. Bir sana hasretim birde sabah uykusuna.
 68. Bir sen varsın deli gibi sevdiğim bir sen varsın umutla beklediğim bir sen varsın hasretine sayfalarca uzun yazdığım bir sen varsın kalacaksın içimde de
 69. Bir sevgi var içimde lekesiz tertemiz bir özlem var içimde uçsuz bucaksız bir duygu var içimde dalsız budaksız bir sen varsın unutması imkansız.....
 70. Bir tanem her yerde senin fotoğrafın var bakıp bakıp gülüyorum çünkü çok komiksin.
 71. Bir tek seni sevdim.
 72. BİR YILDIZ KADAR GüZEL BİR O KADARDA UZAKSIN SEN BİRİLERİ İçİN HEP HAYATSIN HEP GüL. MUTLU OL Kİ O BİRİDE HAYATTA KALSIN.
 73. BİRİ VAR UZAKLARDA HAYKIRIYOR, BİRİ VAR YAŞAMINI SEVDİĞİNE BAĞLIYOR BİRİ VAR SENİ SENSİZ YAŞAMAKTAN KORKUYOR BİRİ VAR SENİ çOOOK SEVİYOR...
 74. BİZ cola yı SUSUZ İçERKEN MEZE DİYE KAFAYI YEDİK.
 75. Biz elleri nasırlı anaların evlatlarıyız. Kitabımızda ölesiye sevmek var, ama yalvarmak asla!
 76. Biz her ne kadar yüksek sosyetenin cilalı kaldırımlarında Rumen ayakkabılarıyla dolaşamadıysak ta yüksek sosyetenin en güzel kızlarının düğmesini aça bilecek....
 77. BU DüNYADA ASLA SEVME SEVSENDE BELLİ ETME!! çüNKü SEVEN SEVİLMEZ SEVİLENDE KIYMET BİLMEZ!!!
 78. BU DüNYADA EN çOK çALIŞAN İŞçİ BENİM çüNKü YİRMİ DöRT SAAT SENİ DüŞüNüYORUM.................
 79. BU DüNYANIN DöRT çAPINI YALANLAR SARMIŞ.KARABULUTLAR BAŞIMIZI ALMIŞ.YALAN SöYLEYENE İNANIRLAR.DOĞRUYU HAYKIRANA TAŞ ATARLARLAR.BUNU BİL Kİ BENİDE TAŞLADILAR.
 80. Bu şehrin üç yerinde,üç ayrı göz yaşım var,biri seni ilk gördüğüm yerde,biri beni öptüğün yerde,biride ya beni terk edip gideceğin ya da daima seveceğin yerde..?
 81. Bu sevda böyle ney mi İnsan deli edermiş, Bir sevindirip bin öldürürmüş, Bir güldürüp gözlerden yaşı hiç eksiltmezmiş, Gülleri açıp dalını kuruturmuş.
 82. Bu yedinci mart sevgimden ayrı bu yedinci eylül yardan ayrı bu yedinci kasım bacımdan ayrı bu yedinci ocak anamdan ayrı bu yedinci yaz vatandan ayrı ise ben.
 83. Bugün olmaz işim var,yarın olmaz dersim var,öbür gün olmaz babam evde..ulan anlasana gönlüm yok sende! :))
 84. Bulutlar kadar uzak güneş kadar sıcak yıldızlar kadar sıcak seni sevecek kadar manyak bir ben varım ben.
 85. Bulutlara yükledim özlemini,Rüzgarlarla yolladım sevgimi,Yağmurlar yağdırdım göz yaşlarımla.Küçük melekler gönderdim seni öpmeye GELDİLER Mİ..?
 86. Burnumda buram buram koktuğunu Seni her yerde her şeyde aradığımı Gülümseyen o güzel yüzüne Nasıl hasretim bir bilebilsen..
 87. çOK UZAK OLSA BİLE ALDIĞI NEFESİ YüREKTE HİSSETTİĞİN İNSANLAR VARDIR.YüZüNü GöRMESEN BİLE ETRAFINDAKİ HER ŞEYDE ONU BULDUĞUN CANLAR VARDIR.İŞTE SEN O İNSAN,O CANSIN.
 88. çölde bir gül olsaydın solmaman için seni göz yaşlarımla sularım aşkım.
 89. Damdan düşer gibi hayatıma girdin, beni deli divane ettin, suçum neydi ki, beni kendine bu kadar aşık ettin.
 90. DENİZDE Kİ BüTüN SU TANECİKLERİ BİRER MUTLULUK OLARAK YüREĞİNE DOLSUN,O KADAR MUTLU OL Kİ;BENİ MUTLU ETMEYE YETESİN...
 91. Denize bakıyorum seni görüyorum Gökyüzüne bakıyorum seni görüyorum Yıldızlara bakıyorum seni görüyorum Allah seni bana kısmet etsin.
 92. DOĞDUĞUN GECE YERYüZüNE ILIK BİR YAĞMUR YAĞMAYA BAŞLAMIŞ. YAĞMUR YAĞACAĞINDAN DEĞİL YA, SENİN GİBİ BİR MELEĞİ KAYBETTİKLERİ İçİN AĞLAMIŞ.
 93. Dört mısrada dört dileğim var, Senden ilkbaharda gökkuşağım, Yaz günlerimde yağmurum ol, Sonbaharda fırtınam, Kış günlerinde kardelenim ol....
 94. Dost bazen minik bir kuş ,Bazen var olmayan bir sevgili. Kimi zamanda saksıda bir çiçektir. Ama asıl dost seni senden çok sevendir....
 95. DOST; Senin hakkında her şeyi bilen ve buna rağmen seni seven kimsedir.
 96. Dostlar vardır hepsi birbirinden değişik seni sevdiklerinde seni her gün yalnız bırakmayıp yanında olur ama senin cebinde bir kuruş olmayınca seni aramazlar...
 97. Dün doktora gittim,sakın kızma ama,böbreğimde kum ciğerimde taş,kalbimde seni buldular...mesela yaniii:)))
 98. Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizi, en derin uçurumlardan attım sensizliği, haber saldım rüzgara fısıldayacak kulağına, SENİ NE çOK öZLEDİĞİMİ!!!
 99. DüNDE BU GüNDE YARINDA YüREĞİN KADAR YAKININDAYIM EĞER KENDİNİ YALNIZ HİSSEDERSEN ELİNİ KALBİNE KOY BEN HEP ORDAYIM.
 100. Dünyada kimse için ağlamaya değmez,değen kişi zaten ağlatmaz!bir gün biri için ağlarsan,kafanı dik tut ki,göz yaşların ağladığın kişi kadar alçalmasın...
 101. Dünyanın üç köşesinde üç damla gözyaşım var. biri seni ilk gördüm yerde, biri seni ilk öptüm yerde, biride dilim varmıyor söylemeye bana git dediğin yerde.
 102. Düşünüyorum da düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken düşünmediğini düşüncemden silip düşündüğünü düşünmek olsa gerek!

Diger Beyaz yalanlar

Beyaz yalanlar 001 - 100
Beyaz yalanlar 101 - 200
Beyaz yalanlar 201 - 300


beyaz yalanlar beyaz beyaz yalan beyaz sözler yalan sozler beyazlar senin kefenin olsun beyaz yalanlar masajlar beyaz sozler kanayan beyaz gül yalanlar beyaz bir güvercin gönderiyorum sana beyaz yalanlar beyaz ellerin siiri irem+beyaz+yalanlar beyaz gül siirleri beyaz+gül+ile+ilgili+güzel+sözler beyaz gül ve silah içinde beyaz geçen güzel sözler beyaz guzel sozler umut kadar beyaz beyaz giyer benim olursun kirmizi beyaz e güllere en iyi yalanlar beyaz sözleri beyaz+gülüm

Ingilizce sözler - english messages - Beyaz yalanlar

 1. You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
 2. Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
 3. You never get a second chance to make a first impression
 4. You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does.
 5. Women in the army? We need our girls for love not for war

yalan sözler yalanlar beyaz yalanlar yalan sözleri en iyi yalanlar yalan üzerine sözler yalan sozler tatli yalanlar beyaz yalan yalan sozleri sözler yalan beyaz+yalanlar yalanci ile ilgili sözler yalan ile ilgili güzel sözler en güzel yalanlar yalanlar+üzerine+sözler yalanin sözleri yalan üzerine güzel sözler en iyi yalan yalan ile sözler beyaz yalanlar+masajlar yalan ask sözleri güzel yalanlar beyaz sözler beyaz+gülüm

Almanca sözler - Sms Sprüche - Beyaz yalanlar

 1. Liebesmail: Wenn sie diese SMS lesen, werden sie sich augenblicklich unsterblich in den Absender verlieben..*ding!*
 2. Ich habe schon viele SMS-Sprüche gelesen, aber nicht 1000Sprüche können annähernd ausdrücken wie wichtig du für mich bist!
 3. Liebe SMS! Fliege dort hin, wo ich gerade in Gedanken bin und gib meinem Schatz einen dicken Kuss!
 4. Heimlich, still und leise schicke ich diese SMS auf Reise. Sie kommt von Herzen und mit Grüßen, soll dir den Tag versüßen.
 5. Neueste Studie aus Amerika: Langweilige Menschen halten ihr Handy, während sie SMS lesen, in der rechten Hand! Und was ist mit dir?

  Wollte Dir etwas Unbeschreibliches, Schönes, Heißes, Erotisches und Kluges senden, aber leider passe ich nicht auf das Display!

 6. Hi. Hier kommt ein SMS-Bussel. Das Handy ganz zart an DEINE Wange drücken. (Schmatz). Bei Bedarf mehrmals anwenden.

 7. Diese SMS kostet mich 12 cent, 2 Minuten zum eintippen, 32 sekunden, weil ich mich vertippt habe, vier Sekunden zum absenden und das alles nur um Dir zu sagen, wie sehr ich Dich mag.

ARA BUL
 SMS sözleri
SMS Sprüche
Free SMS
- Free SMS
- Komik oyun
Yabancı sözler
- İngilizce sözler
- Almanca sözler
- Fransızca sözler
Aşk & Sevgi
- Aşk sözleri
- Sevgi sözleri
- Ayrılık sözleri
- Etkimele silahları
- Beyaz yalanlar
- Özür mesajları
- Özlem & Hasret
Güzel sözler
- Güzel sözler
- Akıllı sözler
- Kısa şiirler
- Anlamlı sözler
- Özlü sözler
Komik sözler
- Komik sözler
- Espiriler
- Adamın biri
- Fıkralar
- Duvar yazıları
- Geyikler
Özel günler
- Anneler günü
- Babalar günü
- Doğum günü
- 23 Nisan
- Özel günler
- Yeni yıl mesajları
Bayram mesajları
- Bayram mesajları
- Kurban bayramı
- Ramazan bayramı

Dini sözler ve Kandiller
- Dini sözler
- Hadisler
- Kandil mesajları
- Mevlid kandili
- Regaib kandili
- Miraç kandili
- Beraat kandili

Spor sözleri marşları
- Galatasaray
- Fenerbahçe
- Beşiktaş
Diğer mesajlar
- Geçmis olsun
- Ata sözleri
- İbretli sözler
Arkadaş siteler
- Free SMS
- Liebessprüche
- Alanya - Antalya


GOOGLE
SMS sözleri
Unbegrenzt viele SMS verschicken
Nach der Anmeldung 500 kostenlose SMS versenden. Der Dienst ist absolut gratis und die Anmeldung erfolgt ohne die Angabe von personenbezogenen Daten. Jeden Monat werden neue Free SMS gutgeschrieben.

Free-SMS
Bei Free-SMS können Sie täglich eine kostenlose SMS mit 160 Zeichen verschicken. Die SMS ist ohne Werbeanhang und eine Anmeldung ist auch nicht nötig.


Kostenlos SMS
Kostenlos Anmelden und sofort ganze 125 SMS verschicken.

sözler anlamlı sözler ayrılık sözleri kisa siirler sms sözleri mesajlar kısa şiirler güzel sözler aşk sözleri kısa aşk sözleri sevgi sözleri güzelsözler doğum günü msjları komik sözler güsel sözler kısa sözler aşk msjları kandil mesajı doğum günü sözleri hazır sms dini sözler kandil msj kisa siir özür mesajları anlamli sözler güzel söler doğum günü msj kısa aşk şiirleri özlü sözler güzel sözler sms kısa şiir doğum günü aşk manileri anlamlı şiirler ask sozlerı akıllı sözler özel sözler ingilizce sözler Yeni yil mesajlari Free SMS hasret sözleri ingilizce sözler Yeni yil mesajlari
Impressum   Copyright by sms sözleri .com- - Beyaz yalanlar